آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار اجتماعی > بخش اجتماعی

پاسخ
    نمایش ها: 15920 - پاسخ ها: 33  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2009, 08:41 PM   #1
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,463 پست 18,744 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%
پیش فرض پیدا کردن شوهر اينترنتی-زن اينترنتی

به دنبال شوهر اينترنتي:
با خود گفتم كه عصر ارتباطات است و جهان به كوچكي دهكده اي ؛ پس ديگر
دغدغه " فرهنگ بسته" را ندارم كه صبر كنم تا خواستگاري از در وارد شود.
كامپيوتر را روشن مي كنم ، به اينترنت وصل مي شوم و از ميان هزاران جوان برومند ، با سواد ، هاي كلاس و با فرهنگ كه آنها هم، چون خودم به اينترنت وصل هستند ، دست به گزينش مي زنم و بهترين شوهر عالم را ( اگر وجود داشته باشد) براي خودم انتخاب مي كنم.
با آي دي خودم وارد چت رومهاي مختلف با مضامين عاشقانه مي شوم . پي ام هاي مختلف، مرا بمباران مي كنند. پسرهاي برومند ، با سواد و با فرهنگ، گويي در انتخاب من رقابت مي نمايند.
A s l؟
نمي دانم جواب كدام را بدهم . همه مستقيم سر اصل مطلب مي روند.
و سن و جنس و محل مرا مي خواهند. بعد هم ادعاها و مطالبي را اظهار مي كنند كه برايم صحت و سقم آن ها هميشه در پرده ابهام مي ماند!!!

به دنبال خانم اينترنتي:
من هم با خود گفتم كه عصر ارتباطات است و جهان به كوچكي دهكده اي ؛ پس ديگر دغدغه " فرهنگ بسته " را ندارم كه در ارتباط يا شناسايي دختر دلخواهم جهت ازدواج مشكل داشته باشم. ديگر دامنه گزينشم به چند دختر آشناي همسايه، محل كار و تحصيل و فاميل محدود نيست.مي توانم از طريق كامپيوتر از ميان اين همه دختر برومند، باسواد و هاي كلاس ؛ دختر مناسب و مطلوبم را بيابم و با او ازدواج كنم.

كامپيوتر را روشن مي كنم ، به اينترنت وصل مي شوم تا از ميان هزاران دختر برومند ، با سواد و با فرهنگ و هاي كلاس ؛ كه آنها هم چون خودم به اينترنت متصل هستند ؛ دست به گزينش بزنم و فهيم ترين همسر عالم را ( كه حتما وجود دارد) براي خودم انتخاب كنم.
با آي دي خودم وارد چت رومهاي مختلف با مضامين عاشقانه مي شوم. با پي ام هاي مختلف هر آي دي را كه نام دخترانه دارد بمباران مي كنم. ولي به ندرت جوابي مي دهند و يا اينكه با سئوالات كوتاه و پي در پي ، بي اعتمادي و شك خود را نسبت به من ابراز مي كنند. و بيشتر اوقات نمي توانم صحت مطالب و ادعاي خود را براي آنها اثبات كنم.

وقتي شبكه ارتباطي و اطلاعاتي ما به گستردگي جهان مي شود، عمق شناسايي ما در اين وسعت عظيم تا چه اندازه كاهش مي يابد؟!
چگونه مي توانيم در اين پهنه گسترده ؛ به شناسايي عميق مسئله اي و يا به لايه هاي پنهان موضوعي فكر كنيم؟!
چگونه اسير سطحي نگري و ساده لوحي نشويم؟! خلاصه اينكه در ميان اين همه افراد كه فقط چند خطي از آنها مي خوانيم يا چند كلمه اي را مي شنويم ؛ چگونه روح و روان ؛ احساس و انديشه و رفتارشان را بشناسيم و باور كنيم؟! آنهم در مهمترين انتخاب زندگي يعني همسر گزيني و ازدواج.- انتخابي كه در عالم واقعي هم با مشكل روبروست ؛ پس درعالم مجازي چه بايد كرد؟
اين مقاله به راه حلهاي احتمالي مي پردازد كه به زعم نويسنده مي تواند براي آنهايي كه به ازدواج اينترنتي مي انديشند ؛ مفيد باشد. براي روشن تر شدن بحث، به موضوع:
كسب اطلاعات از پسران و شناسايي آنها جهت ازدواج اينترنتي ( ازدواج اينترنتي خانمها)
مي پردازيم در مورد شناسايي دختران و كسب اطلاع از آنها جهت ازدواج ، نيز با كمي تفاوت به همين منوال است. اگر بازديد كنندگان عزيز سئوالي در رابطه با آن داشته باشند ، بنده در يادداشتي ديگر توضيح خواهم داد.

كسب اطلاعات و شناسايي پسران جهت ازدواج اينترنتي ( ازدواج اينترنتي خانمها)

2 نكته مهم آغازين:
1 - اين فرايند صرفا جهت ازدواج اينترنتي پيشنهاد مي گردد و دوستيابي از اين طريق ( به علت مراعات نشدن بندهايي از اين فرايند) عوارض ناخواسته اي را به همراه دارد . (در واقع هر گردي گردو نيست).
2 – اگر مقاله با ديد بدبينانه اي تنظيم شده است، صرفا به خاطر اينست كه دوستان را متوجه اهميت موضوع و خطرات احتمالي آن نمائيم.

قدمهاي ذيل به ترتيب براي خانمهايي كه قصد ازداوج از طريق اينترنت را دارند توصيه مي گردد.
1 – با خودتان صادق باشيد و انگيزه شما صرفا كسب اطلاعات عميق در مورد همسر آينده اتان باشد ؛ نه سرگرمي
2 – زياد اطلاعات بگيريد – كم اطلاعات بدهيد.
با آي دي پسرانه بين نويسندگان وبلاگها و اتاق هاي گفتگو و ... رفته و فرد مورد نظر را گزينش نمائيد.( در اين مرحله جنيست خود را روشن نكرده ، تا مشخص نمائيد كه ؛ قادر به ايجاد و ادامه ارتباط ، با فرد مورد نظر خود از طريق افكارتان هستيد نه جنيسيت خود ) .
به عنوان يك دوست اينترنتي ( بدون توجه به جنسيت ) اطلاعاتي را در مورد وي كسب كنيد. سن ؟ جنس ؟ تحصيللات ؟ محل سكونت ؟ رشته تحصيلي؟ شغل ؟ هدفش از چت كردن با با شما ؟ هدفش از ايجاد سايت و وبلاگ شخصي؟ فرهنگ و نژاد ؛ مذهب ؟ سرگرمي ها، نظرات سياسي، متاهل يا مجرد بودن؟ تعداد افراد خانواده ؟ شغل پدر ؟ شغل مادر؟ وضعيت مالي؟ تحصيلات افراد خانواده و برادران و خواهران؟ توضيح در مورد تخصص و شغلش با سئوال از جزئيات آن ؟ موسيقي دلخواهش؟ ميزان و ساعاتي كه كه به اينترنت وصل هست؟ و خلاصه هر آنچه كه به نظرتان براي آشنايي اوليه مفيد است؟
سعي كنيد در اين مرحله اطلاعات كمي از خودتان بدهيد يا بسيار خلاصه باشد. براي قدمهاي بعدي لازم است كه او از شما كمتر بداند. البته براي تحكيم ارتباط لازمست كه مقداري اطلاعات عام از خودتان بدهيد مثل تعداد خانوار ، سن ، رشته تحصيلي، مدرك ، تفريحات مورد علاقه ؛ ولي اطلاعات خاص از جمله نام محل تحصيل ، نام واقعي خودتان ، نام محل كار، آدرس منزل ؛ همچنين عقايد مذهبي ، سياسي را در اين مرحله عنوان ننمائيد.( البته سئوال و جواب ها نبايد خشك و پشت سر هم باشد تا شك طرف مقابل را بر انگيزد. بلكه با ظرافت بايد مطرح شود.

3 – با روشن ساختن جنسيت خود ، ساير سرنخهاي شناسايي وي را با ظرافت طلب كنيد. مثل آدرس سايت هاي محبوبش؟، آدرس وبلاگ يا سايت شخصي اش ؟ آي دي و آدرس ايميلش و در صورت امكان ايميل و آي دي دوستان مورد تائيدش؟ و از او بخواهيد طي ايميل هايي، در مورد خودش مطالب جالب و اختصاصي را بنويسد. در اين مرحله مي توانيد نظر او را در مورد ازدواج بطور عام و ازدواج اينترنتي به طور خاص جويا شويد. سئوال بايد كلي باشد و به قصد و نظر خودتان در اين مورد اشاره نفرمائيد.
( بديهي است ،در هر مرحله از مراحل مذكور ؛ اگر فرد با پارامترهاي دلخواه شما تطابق نداشت يا قصد ازدواج ندارد ، فرايند ازدواج اينترنتي در مورد او به اتمام مي رسد.)

4 – به مطالعه ايميلهاي ارسالي ، سايت ، وبلاگ و اشاراتي كه داشته است به طور عميق مي پردازيد و با ديد منتقدانه بررسي مي كنيد. ، پس از اين مي توانيد با افكار او چالش منطقي و علمي كنيد تا او بيشتر صحبت كند – كه اين مطلب به شناسايي او كمك خواهد كرد.

5 – با آي دي هاي ناشناس و پسرانه با او ارتباط بگيريد و به او ايميل بزنيد و با سئوالاتي شبيه سئوالات بند 1 ، اولا درستي اطلاعات خود را چك كنيد ، ثانيا در يابيد آيا او با يك پسر هم به همان سرعت ارتباط مي گيرد و جواب سئوالاتش را مي دهد؟ ( نقش و تاثير جنيست خود را در ايجاد و ادامه اين ارتباط بررسي كنيد)

6 - با آي دهاي ناشناس و دخترانه با او ارتباط بگيريد و به او ايميل بزنيد و با دادن اطلاعات ديگر ، و گرفتن اطلاعات از او ، مطالبش را چك كنيد. در اينجا دختر ديگري باشيد و نظراتي مخالف نظرات واقعي خود بدهيد. آيا او همان پسر است و با همان افكار . يا چهره متفاوتي از خود ارائه مي دهد. ( ثبات و واقعيت مطالب وي را بررسي كنيد).

7 – با يك آي دي ناشناخته ديگر؛ سكس طلبي او را چك كنيد؛ از او آدرس چنين سايت هايي را بخواهيد يا با ارسال مطالب مسخره و عكسهايي با اين مضامين واكنش او را در اين رابطه بسنجيد. همچنين سن خود را سني اعلام كنيد كه خارج از وقت ازدواج است ( مثلا 10 تا 14 سال) و با او حرفهاي صميمانه و عاشقانه بگوئيد و از او قرار ملاقات حضوري در سطح شهر، منزل خود يا منزلش بگذاريد ؟ جواب مثبت او به اين قرار مي تواند ، او را در اين مرحله ، رد كند.

8 – با دو آي دي دخترانه در دو وقت متفاوت با او تماسي صميمانه و گرم بگيريد و در هر مورد از خود اطلاعات تقريبا متناقض و متضاد بدهيد و نظرش را جداگانه در مورد خودش و خودتان جويا شويد؟ آيا او به رنگ هر دختري در مي آيد. با آن آي دي هاي دخترانه و ناشناس بخواهيد ، كه شما دوست دختر او باشيد. پس از آن در روزي ديگر با آي دي اصلي خود از او تلويحا سئوال كنيد كه آيا او دوست دختري هم دارد. و اگر دارد چه وقت و چگونه آشنا شده است؟ اين مي تواند ميزان راستگويي يا دروغگويي او را تا حدي روشن نمايد.
9 – گاهي از چيزهايي كه بدتان مي آيد براي او به خوبي ياد كنيد و تعريف كنيد و به عكس از چيزهايي خوشتان مي آيد به بدي ياد نمائيد ، و نظر او را بطور غير محسوس در رابطه با نظراتتان جويا شويد. تا واكنش واقعي فرد را چك كنيد. ( تا مطمئن شويد او نقش بازي نمي كند و نظرات قطعي خود را ابراز كرده است)

10 – كم كم اطلاعات خاص از او بخواهيد. نام ، نام خانوادگي ، شماره شناسنامه ، تاريخ تولد ، نام پدر ، آدرس منزل ، شماره تلفن محل تحصيل ،كار ، منزل ، و...، را از او بخواهيد و در اينترنت مشخصات او را جستجو كنيد. همچنين صحت مشخصات او را بررسي نمائيد.

11 – سعي كنيد به غير از خودتان حداقل يك نفرد ديگر كه داراي تجربه و علم لازم در اين مورد است ، از رابطه شما با خبر باشد و مشخصات بند 8 را پس از بررسي صحت آن ، به فرد امين خود بدهيد( اشخاص پيشنهادي : پدر ؛ مادر؛ خواهر يا برادر بزرگتر، معلم ؛ مشاور خانواده و ازدواج)

12 – به احساسهايش ، افكارش ، و رفتارش در خلال صحبت ها توجه نموده و به صورت جزئي و با مثال در رابطه با زندگيش سئوال نمائيد. و واكنش ها و سخنانش را با تمام صحبت ها و نوشته هاي قبلي او كه در آي دي ها متفاوت شما ، به شما گفته است جمعبندي و آناليز نمائيد.
همچنين در مورد پروفايلش سئوالاتي بكنيد. چرا تكميل نكرديد؟ چرا اين آي دي را انتخاب كرديد؟ چرا عكس واقعي خود را در آن نگذاشته ايد؟ چرا به سرگرمي هاي خاصي علاقه داريد؟....

13– صحبت ازدواج را جدي تر مطرح كنيد. و نظرش را در مورد خود جويا شويد. آيا او مي تواند به شما اعتماد كند؟ آيا او به ازدواج با شما مي انديشد. آيا او مي تواند رسما جهت خواستگاري شما اقدام نمايد.( يك سئوال در اينجا مي تواند مطرح شود آيا او دوست دارد كه با شما ازدواج كند يا در حال حاضر شما را فقط به عنوان دوست انتخاب كرده است ؟– اگر قصد ازدواج را با شما ندارد يا مي گويد كه فعلا شرايط ازدواج با شما را ندارد و در آينده اقدام خواهد كرد!؛ ازدواج اينترنتي شما در رابطه با او همين جا خاتمه مي يابد. بديهي است ادامه اين روند به اميد اينكه در آينده او به خواستگاري شما بيايد ، با شكست روبرو خواهد شد و سرخوردگي شما را به دنبال خواهد داشت.( سركه نقد به از حلواي نسيه است)

14 – نظر فرد را در مورد ملاقات حضوري وي با پدرتان ، برادرتان و خانواده اتان در منزل شما ، جويا شويد.( با اين مسئله او را چك كنيد تا چه اندازه جدي و مصمم است – در صورت مخالفت ؛ دلايل او را با ساير بهانه تراشي ها و دليل تراشي هايي كه از او به دست آوريد جمعبندي و تحليل نمائيد)

15 – از او در مورد فيلم هايي كه ديده ، كتابهايي كه خوانده ، ترانه هايي كه شنيده و اعتقاداتي كه دارد ، جزء به جزء بپرسيد و يادداشت كنيد و در مورد آنها اطلاعات بيشتري حاصل كنيد و در جلسات آينده ، از بخشهايي از كتابهايي كه خوانده سئوال كنيد و نظرش را در مورد آن جويا شويد.
16 – با متدهاي دروغ سنج ، دروغگويي او را چك كنيد ( مي توانيد با يك مشاور يا روانشناس در اين مورد مشورت نمائيد)

17 – براي قوي كردن بينش خود در رابطه با عشق ، ازدواج و راههاي آن ، حتما 3 جلد كتاب با عنوان " آيا تو آن گمشده ام هستي " را بخوانيد. اين كتاب از باراباس دلي آنجليس هست. مي توانيد اين كتاب را از انتشارات جيحون روبروي دانشگاه تهران تهيه فرمائيد. براي مطالعه تكميلي و بيشتر كتاب " عشق هرگز كافي نيست " مولف: تي آرن بك ؛ ترجمه : بداغچي را از همان انتشارات بخواهيد. اضافه شدن بينش شما در ازدواج ( چه اينترنتي ، چه غير اينترنتي) ، سوپاپ اطمينان خوبيست. همچنين معيارهاي ازدواج و انتخاب همسر كه در بخش مشاوره ازدواج سايت همدردي قرار گرفته است، مي تواند كمك موثري د راين زمينه به شما بكند.

18– هرگز در هيچكدام از مراحل ذكر شده با او قرار ملاقات حضوري نگذاريد. براي نشان دادن جديت شما در مورد ازدواج اينترنتي؛ اولين ديدار بهتر است به صورت رسمي و با حضور خانواده هاي شما صورت بگيرد.

19 – مراحل فوق نبايد پشت سر هم و سريع سپري شود و به زمان نياز دارد ( پيشنهاد: حداقل طي شش ماه) اگر تمام اين مراحل با موفقيت طي شده است ،او مي تواند صرفا يك خواستگار بالقوه براي شما باشد. مسئله ازدواج را به صورت صريح و شفاف با او بيان نمائيد. و از او بخواهيد در مورد ازدواج با شما فكر كرده و جواب دهد. بديهي است در اين مورد، والدين شما در جريان بوده و در صورت موافقت وي مراسم رسمي و سنتي خواستگاري شروع مي شود. (‌ در اينجا تاكيد روي مراسم سنتي صرفا به خاطر اينست كه ارتباط مجازي شما به ارتباط واقعي و دقيق تري تبديل شوند و فرايند به صورت عميق تري دنبال شود)

20 – طي مراحل فوق به معناي شناخت فرد مذكور نمي باشد. لذا براي انتخاب او به همسري بايد شروع به بررسي و شناخت او در خارج از دنياي مجازي نمائيد كه خود بحث نسبتا مفصلي هست. در اين مورد اگر اطلاعات بيشتري لازم داريد مي توانيد به مراكز مشاوره مراجعه نمائيد.
منبع: سايت مشاوره خانواده
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-24-2009, 11:20 PM   #2
kavan

kavan's Avatar

تشکرها: 201
در 179 پست 426 بار تشکر شده
Points: 5,184, Level: 46 Points: 5,184, Level: 46 Points: 5,184, Level: 46
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : پیدا کردن شوهر اينترنتی-زن اينترنتی

فكر كنم در آينده بشه يه زن زيبا را از اينترنت دانلود كرد!
البته چنين روشي در دنياي كنوني به صرفه ترين راه است و انسان خواهد توانست از ساير فرهنگ ها نيز انتخاب درستي داشته باشد و در واقع چنين ازدواجي در دراز مدت باعث برداشتن مرزهاي فرهنگي جوامع خواهد شد كه البته در بعد ديگر نيز بر تبادلات فرهنگي مي افزايد.
kavan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از kavan بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-25-2009, 02:27 AM   #3
حاجی جفرسون

تشکرها: 4,128
در 8,041 پست 26,414 بار تشکر شده
Points: 61,444, Level: 100 Points: 61,444, Level: 100 Points: 61,444, Level: 100
Activity: 6%
Activity: 6% Activity: 6% Activity: 6%

با اجازه عروس خانم اینترنتی ، با مهریه معلوم از قرار اینترنت ای دی اس ال مادام العمر، وب کم 12 مگا پیکسلی
و ده میلیون کارت تبریک شاخه گل اینترنتی، آیا وکیلم؟
حاجی جفرسون آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از حاجی جفرسون بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-25-2009, 03:40 AM   #4
حاجی جفرسون

Points: 61,444, Level: 100 Points: 61,444, Level: 100 Points: 61,444, Level: 100

تقریباً کسی نیست که با چت آشنا نباشه. ایرانی های زیادی طرف دار چت روم های یاهو هستند و آدم های مختلفی در اونجا سرک می کشند و گشت و گذار می کنند. دنیای مجازی جالبیه. مخصوصاً دروغ های دخترانش؛
۱/ من فقط امروز چون بیکار بودم و حوصلم سر رفته بود اومدم چت روم وگرنه من اصلاً اهل چت کردن نیستم.
۲/ من فقط با شما چت می کنم.
۳/ من الآن خواستگار دارم و یکی هی بهم پیشنهاد ازدواج می ده.
۴/ کسی تا حالا بهم نگفته زشتی
۵/ من با کسی دوست نمی شم
۶/ خونه ما بالا شهره
۷/ اومدم چت مچ تو رو بگیرم ببینم تو چتی یا نه
۸/ من تحصیلاتم در حد برزیله
۹/ من بیکار نیستم خیلی سرم شلوغه
۱۰/ شما آدم متفاوتی هستی
۱۱/ اومدم اینترنت آفلاین هام رو چک کنم
۱۲/ نمی دونم چرا جداً همش دوست دارم بیام اینترنت چت کنم.
دیگه خودتون بقیه اش رو می دونید.
6 کاربر از حاجی جفرسون بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-25-2009, 03:41 AM   #5
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,463 پست 18,744 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

حاجی معلوم این کاره ای ها!
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-25-2009, 03:49 AM   #6
حاجی جفرسون

با اجازه بزرگتر ها مخصوصا ادمین جون و شهیر...بله!!!
قدیمی 01-25-2009, 02:12 PM   #7
مهتاب

تشکرها: 180
در 71 پست 168 بار تشکر شده
Points: 1,965, Level: 26 Points: 1,965, Level: 26 Points: 1,965, Level: 26
Activity: 20%
Activity: 20% Activity: 20% Activity: 20%

سلام . ميخواستم نظر بدم ولي خوب كه دقت كردم ديدم بحث مردونه هست. انصافا مردونه هم تمومش كنيد
مهتاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از مهتاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-25-2009, 03:38 PM   #8
vatoos

vatoos's Avatar

تشکرها: 328
در 297 پست 924 بار تشکر شده
Points: 8,303, Level: 61 Points: 8,303, Level: 61 Points: 8,303, Level: 61

نقل قول:
نوشته اصلی توسط حاجی جفرسون نمایش پست ها
با اجازه بزرگتر ها مخصوصا ادمین جون و شهیر...بله!!!
حاجي جون سر پيري و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kavan نمایش پست ها
فكر كنم در آينده بشه يه زن زيبا را از اينترنت دانلود كرد!
البته چنين روشي در دنياي كنوني به صرفه ترين راه است و انسان خواهد توانست از ساير فرهنگ ها نيز انتخاب درستي داشته باشد و در واقع چنين ازدواجي در دراز مدت باعث برداشتن مرزهاي فرهنگي جوامع خواهد شد كه البته در بعد ديگر نيز بر تبادلات فرهنگي مي افزايد.
به عجب سوژه اي ، مرسي كاوان جان
ولي قبلش بايد يك سري عمليات انجام بديم و از صحت انجام مطمئن بشيم :
- نصب آنتي ويروس قوي
- پهناي باندي به اندازه ي پهناي شخص
- مانيتور حداقل 17 اينچ فلت و وايد
- حجم دانلود نا محدود ( يعني هر چندتا خواستي دانلود كني )
- نرم افزار تفكيك دانلود ( هيچ كدوم از فايلهاي دانلودي به اون يكي ديگه كار نداشته باشه و كار خودشونم انجام بدن .)
- قابليت ويرايش با فتوشاپ
- و مهمترين امكاني كه به نظر واجب مي آيد همي ، اينكه قدرت آپلود هم داشته باشيم كه اگر مورد پسند نبود بدي بره
قدیمی 01-25-2009, 04:07 PM   #9
حاجی جفرسون

مهتاب جان
البته بحث اجتمایی است که کمی چاشنی شوخی مردونه به آن اضافه شد. بهرحال اگر نظری دارید بفرمایید.
به هر حال امروز کمی از شدت تاثیر و فراگیر بودن چت روم یاهو نسبت به چند سال قبل کاسته شده و آن همه گیری و جذابیت سابق اش کمی کم رنگ شده است. ولی بهرحال این تکنولوژی هم شرایط و نکات مثبت و منفی خاص خودش را دارد. شاید ارتباط امروز تعاریف دیگر دارد و محدود بودن ارتباط جمعی مفید اجتمایی در ایران باعث شده که بسیاری به دنیای مجازی پناه برند. به نظر من دنیای مجازی یک خطر دارد و اینکه چون بر مبنی غیر واقعی و مجازی از روز اول بنیانش ریخته می شود به هیچ عنوان نمی تواند پایداری یک رابطه حقیقی که از روز اول بر مبنی حقیقت پی ریزی شده را داشته باشد. بنابراین جدا از مردانه یا زنانه بودن ادبیاتی این مبحث که من مقداری شوخی برای تلطیف فضا به آن اضافه کردم، به هر حال تکنولوژی جای مناسبات سنتی در ایران گرفته و به دلیل اینکه در این نوع گفتمان های مجازی کمتر پیش می اید کسی دروغ نگوید و بخواهد واقعا آنچه که هست را عنوان کند . شاید سایت های دوستیابی که در ایران عموما فیلتر می شوند به دلیل کم جنبه بودن بسیاری از کاربران بیشتر پسر ها باشد که با آلوده کردن یک فضا به هجویات و مسائل مبتذل روند اصلی را از مسیر منحرف می کنند. اشکال دیگر فضای اینترتی دوستی در ایران حاکم شدن فرهنگ های غلط دروغ گویی متاسفانه مرسوم شده در ایران است و از طرف دیگر سو استفاده های غیر اخلاقی از دیگران به جهت خوشگذرانی یا باج گیری که در کشور های پیشرفته این جرم ها، مجازات های بسیار سنگینی دارد.
اما با تمام این مسائل این قضیه به هیچ عنوان یک طرفه نیست و برای مردونه یا زنونه بودنش هم عرض کنم که بانوان محترم ایران در فضای کنونی ایران با محدودیت های بسیاری مواجه هستند که ریشه آن در سنت و قانون و شرع و فرهنگ و اجتماع است که راه درازی برای بهره مندی از شرایط یکسان با مردان را دارند از همین رو این گفتمان های مجازی هم راهی است برای گرفتن ارتباط های لازم و هم خطرناک به لحاظ ایراداتی که در آن مشهود است. بنابراین به شرط انجام احتیاط لازم شاید بتوان هدف مورد نظر را تا اندازه ایی در این فضای مجازی یافت. مثل این فروم و بلاگ شهیر و کاربران فعال که حضورشان در اینجا جمع دوستانه ایی می تواند فراهم کند.
قدیمی 01-25-2009, 08:32 PM   #10
kavan

kavan's Avatar

تشکرها: 201
در 179 پست 426 بار تشکر شده
Points: 5,184, Level: 46 Points: 5,184, Level: 46 Points: 5,184, Level: 46

البته vatoos جان يه مشكل ديگه هم است اونم اينه كه پس جهيزيه چي ميشه؟
البته يه فيلتر شكن حسابي هم لازمه!
kavan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از kavan بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 01-26-2009, 12:10 AM   #11
مهدی 313

تشکرها: 262
در 315 پست 484 بار تشکر شده
Points: 6,198, Level: 51 Points: 6,198, Level: 51 Points: 6,198, Level: 51

من خاطره ای از چت دارم که بد نیست .عرض کنم .حقیقتش تسلط من بر زبان انگلیسی زیاد نیست .فقط تا حدی بلدم انگلیسی رو.اما دوستی دارم که انگلیسیش قوی هست .حدود سه سال قبل (شاید هم بیشتر بود )که روزی در با ان دوست بودم .ایشان گفت دوستی هندی پیداکرده . رفتیم با وی چت کردیم .به زبان انگلیسی .اسمش احمد بود .اهل هند .
خاطره ای دارم .دوستم به وی در مورد چیزهای سیاسی گفت .یکی از سوالاتش این بود که به نظر شما بن لادن و القاعده وضعیتش چگونه است ؟
می دانید جواب ان مسلمان هندی چه بود ؟
گفت که مگر می شود مسلمانی بن لادن را دوست نداشته باشد .

.متوجه شدیم با یک سنی احتمالا تندرو داریم چت می کنیم .انهم از نوع طرفداری از القاعده اش.
این خاطره را از طریق چت کسب کردم .
اگر برای امنیت شما مضر نیست این را حذف نکیند ادمین ها .
راستی ما شیعه وهمچنین دشمن تروریست های القاعده هستیم .
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ مَن يَرْتَدَّ مِنكُمْ عَن دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَ يُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللّهِ وَ لاَ يَخَافُونَ لَوْمَةَ لآئِمٍ ذَلِكَ فَضْلُ اللّهِ يُؤْتِيهِ مَن يَشَاءُ وَ اللّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ
مهدی 313 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از مهدی 313 بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 01-26-2009, 04:40 AM   #12
حاجی جفرسون

می شود اقای 313 بگوید که زن و شوهر اینترنتی چه ربطی به القاعده دارد؟ برادر من چطور می شود حتی از چت هم تصویر تند روی و خشونت و ترور و وحشت و القاعده در ذهن شما بیاید؟ فعلا شیعیان ایران در چت روم ها به دنبال سر کار گذاشتن یکدیگر هستند. شاید هم کسی که با شما چت کرده است خود بن لادن بوده باشد.
این کاربر از حاجی جفرسون بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 01-26-2009, 09:15 AM   #13
namira

namira's Avatar

تشکرها: 21,128
در 3,326 پست 22,374 بار تشکر شده
Points: 29,067, Level: 99 Points: 29,067, Level: 99 Points: 29,067, Level: 99
Activity: 33%
Activity: 33% Activity: 33% Activity: 33%
Arrow پاسخ : پیدا کردن شوهر اينترنتی-زن اينترنتی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kavan نمایش پست ها
البته vatoos جان يه مشكل ديگه هم است اونم اينه كه پس جهيزيه چي ميشه؟
البته يه فيلتر شكن حسابي هم لازمه!
من فکر میکنم مهمتر اینه که محصول دانلود شده قابلیت ارتقاء هم داشته باشه و هر چند وقت یکباربشه UP Date بکنیم!
خودمونیم اگه میشد چی میشد!!
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-26-2009, 10:33 PM   #14
مهدی 313

تشکرها: 262
در 315 پست 484 بار تشکر شده
Points: 6,198, Level: 51 Points: 6,198, Level: 51 Points: 6,198, Level: 51

نقل قول:
می شود اقای 313 بگوید که زن و شوهر اینترنتی چه ربطی به القاعده دارد؟ برادر من چطور می شود حتی از چت هم تصویر تند روی و خشونت و ترور و وحشت و القاعده در ذهن شما بیاید؟ فعلا شیعیان ایران در چت روم ها به دنبال سر کار گذاشتن یکدیگر هستند. شاید هم کسی که با شما چت کرده است خود بن لادن بوده باشد.
طبیعتا خاطره ای که نقل کردم واقعیتی بوده که رخ داده .و من هم مهمترین خاطره ام را ازچت کردن دراینجا بیان کردم. ضمنا از لفظ شیعیان ایران درست استفاده شود .من به شخصه شیعه ایرانی هستم وچت های زیادی هم داشته ام از جمله دیده ام که دختری پدرش را ازدست داده. لیسانس مهندسی بوده . و بارها به من برای مشاوره اتکا کرده است (بدون اینکه همدیگر را دیده باشیم )
ضمنا یک انسان مگر چقدر عمر دارد که بیهوده تلفش نماید
همین چت کردن ها مرا بارها با فرهنگ های گوناگون اشنا کرده است .
.
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ مَن يَرْتَدَّ مِنكُمْ عَن دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَ يُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللّهِ وَ لاَ يَخَافُونَ لَوْمَةَ لآئِمٍ ذَلِكَ فَضْلُ اللّهِ يُؤْتِيهِ مَن يَشَاءُ وَ اللّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ
مهدی 313 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از مهدی 313 بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 01-27-2009, 03:04 AM   #15
saeedasadi

saeedasadi's Avatar

تشکرها: 147
در 50 پست 79 بار تشکر شده
Points: 2,356, Level: 29 Points: 2,356, Level: 29 Points: 2,356, Level: 29

نقل قول:
با اجازه عروس خانم اینترنتی ، با مهریه معلوم از قرار اینترنت ای دی اس ال مادام العمر، وب کم 12 مگا پیکسلی
و ده میلیون کارت تبریک شاخه گل اینترنتی، آیا وکیلم؟
حاجي جان شم ادبي خوبي داري يه مقدار از دنياي بي حال سياست مارو بردي بيرون زنده باشي عزيز
saeedasadi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از saeedasadi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 01-27-2009, 05:59 PM   #16
حاجی جفرسون

سعید جان ارادتمندیم
این حسن نظر شما است به قول یک نفر شدیدا" اسلام دست و پای من را در ایجاد فضای طنز بسته است ولی به هر حال برای این مورد یک تبصره شرعی پیدا کردیم.راستش من به خود سیاست به عنوان یک ظنز تمام عیار نگاه می کنم چون دنیایی پلید است. واقعا اگر سیاست را جدی می خواستم نگاه کنم باور بفرمایید امکان اینکه در داخل ایران پست و مقامی داشته باشم فراهم بود. اما از یک نقطه نظر کلی سیاست یک بازی است و سیاستمداران گردانندگان بازی و ما مردمان بازیچه سیاست هستیم. در یک دنیای دیوانه دیوانه دیوانه زندگی می کنیم که همه چیز است طنز است.
ارادتمند-جفرسون
3 کاربر از حاجی جفرسون بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-27-2009, 11:07 PM   #17
saeedasadi

saeedasadi's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهدی 313 نمایش پست ها
طبیعتا خاطره ای که نقل کردم واقعیتی بوده که رخ داده .و من هم مهمترین خاطره ام را ازچت کردن دراینجا بیان کردم. ضمنا از لفظ شیعیان ایران درست استفاده شود .من به شخصه شیعه ایرانی هستم وچت های زیادی هم داشته ام از جمله دیده ام که دختری پدرش را ازدست داده. لیسانس مهندسی بوده . و بارها به من برای مشاوره اتکا کرده است (بدون اینکه همدیگر را دیده باشیم )
ضمنا یک انسان مگر چقدر عمر دارد که بیهوده تلفش نماید
همین چت کردن ها مرا بارها با فرهنگ های گوناگون اشنا کرده است .
.
lindمهدي جان پسر پاكي هستي مواظب خودت باش
قدیمی 01-27-2009, 11:43 PM   #18
saeedasadi

saeedasadi's Avatar

شهاب جان بحث بالا بحث خوبي بود ميبيني بازديداشم از بقيه تايپكا بيشتره من كه كلي حال كردم مخصوصا از خوش وبش شما وحاجي جفرسون عزيز لا اقل در مقابل يه تايپك سياسي يه دونه اينجوري بزار ضمنا براي سلامتي شهير عزيز هم دعا كنيم خداوكيلي به گردن همه مون حق داره
قدیمی 01-28-2009, 07:41 AM   #19
saeedasadi

saeedasadi's Avatar

نقل قول:
سعید جان ارادتمندیم
این حسن نظر شما است به قول یک نفر شدیدا" اسلام دست و پای من را در ایجاد فضای طنز بسته است ولی به هر حال برای این مورد یک تبصره شرعی پیدا کردیم.راستش من به خود سیاست به عنوان یک ظنز تمام عیار نگاه می کنم چون دنیایی پلید است. واقعا اگر سیاست را جدی می خواستم نگاه کنم باور بفرمایید امکان اینکه در داخل ایران پست و مقامی داشته باشم فراهم بود. اما از یک نقطه نظر کلی سیاست یک بازی است و سیاستمداران گردانندگان بازی و ما مردمان بازیچه سیاست هستیم. در یک دنیای دیوانه دیوانه دیوانه زندگی می کنیم که همه چیز است طنز است.
ارادتمند-جفرسون
fi hviاره عزيزم مسئوليت چيز سخت و مهميه كه اگه ادم از عهده اون بر نيا دخيانت به ملت ومملكت وباز خواست خداوند متعال رو در بر خواهد داشت و كار خوبي كردي حاجي من موندم چرا بعضيا تو ايران اينقدر دنبال پست و مقامندشايد عده قليلي به خاطر خدمت باشد اما من به بيشترش شك دارم من خودم يه مسوليت كوچك گرفتم يعني به زور بهم دادند باور كن حاجي پيرشدم حدود ده سال از سنم بيشتر نشون ميدم ودارم به نتيجه شما ميرسم
قدیمی 02-23-2009, 11:20 AM   #20
Paya

Paya's Avatar

تشکرها: 7,541
در 3,651 پست 14,393 بار تشکر شده
Points: 28,755, Level: 99 Points: 28,755, Level: 99 Points: 28,755, Level: 99

خواستگاری در چت روم

به دنبال چاپ گزارشی در هفته‌نامه سلامت با تیتر «9/98 درصد کاربران اینترنتی با جنس مخالف چت می‌کنند» خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) در صدد برآمده است تا در همین راستا به واکاوی عواقب ازدواج‌های اینترنتی در گفتگو با صاحب‌نظران و کارشناسان حوزه خانواده بپردازد...
واقعیت این است که ورود اینترنت به جوامع در حال توسعه ای همچون ایران در کنار تمام محاسن و نوآوری‌هایی که به دنبال داشته است دارای جوانب منفی و آثار سویی نیز بر فرهنگ کشورمان بوده است. شاید بتوان تغییراتی در شیوه ازدواج جوانان را یکی از تبعات ورود این فناوری در ایران دانست که به «ازدواج‌های اینترنتی» مرسوم شده‌اند اما مساله مهم در این میان این است که آیا می‌توان اشتراک سلیقه افراد در «چت‌روم» را نخستین گام برای ازدواج دانست؟ هرچند ضرورت ازدواج به هنگام از جمله موضوعاتی است که تاکیدات قرآنی متعددی درباره آن وجود دارد. اما در کنار این موضوع، احکام اسلامی‌همواره بر این ضرورت تاکید دارند که تشکیل خانواده باید با درایت و آگاهی صورت گیرد چرا که بی‌توجهی به این امر از قوام این نهاد که اساس جامعه را تشکیل می‌دهد کاسته و زمینه‌ساز بروز مشکلات متعددی می‌شود.
بی‌اعتمادی در بین زوج‌ها، عمده‌ترین آسیب ازدواج اینترنتی
بابک سعیدی، روانشناس، از جمله منتقدان ازدواج‌های اینترنتی است که در این خصوص معقتد است بی‌اعتمادی یکی از عمده‌ترین آسیب‌هایی است که زندگی زوجینی را که به‌واسطه آشنایی در فضای مجازی با یکدیگر ازدواج می‌کنند، تهدید می‌کند چراکه همواره این دغدغه با آنهاست که «آیا همسرشان با افراد دیگری هم چت می‌کند.» وی می‌گوید: «آشنایی در فضای چت‌روم‌ها بعدها در روابط زوج‌ها تأثیرات عمیقی می‌گذارد چراکه آنها در مرحله نخست برای برقراری ارتباط با یکدیگر ناگزیرند در برخی از موارد خود را بسیار ایده‌آل معرفی کنند اما این مساله زمان زیادی طول نخواهد کشید.»
به باور این روانشناس این نوع ارتباط زمانی می‌تواند به یک آشنایی سالم تبدیل شود که با بلوغ هیجانی هر دو فرد، نظارت موسسات ذی‌صلاح در این امر و مشاوره متخصصان فضای مجازی همراه شود. وی حمایت خانواده‌ها از فرزندانشان را راهکار مناسبی برای کنترل آسیب‌های ناشی از همسریابی اینترنتی می‌داند و می‌گوید: «اگر والدین از دریچه منع به این وسیله ارتباطی نگاه کنند قطعا فرزندانشان به شکل دیگری آسیب خواهند دید چراکه اینترنت واقعیت روز جامعه ماست و نمی‌توانیم این واقعیت را انکار کنیم اما این سخن نیز به آن معنا نیست که فرزندمان را در برابر ابزارهای جدید تنها رها کنیم بنابراین والدین مسئول، کسانی هستند که علاوه بر دلسوزی با بصیرت به این فناوری و خدمات آن نگاه کنند.»

نگاه پسران به مقوله همسریابی اینترنتی صرفا نوعی سرگرمی‌است
روانشناسی دیگر که از جمله منتقدان ازدواج‌های اینترنتی است که معتقد است. بیشتر دختران از شیوه همسریابی اینترنتی برای انتخاب همسر مناسب استفاده می‌کنند و این در حالی‌است که پسران بیشتر با نگرش سرگرمی‌وارد «چت‌روم» می‌شوند. شاید بتوان ادعا کرد که آشنایی در چت‌روم‌ها بتواند به کاهش سن ازدواج کمک کند. اما نمی‌توان توقع داشت این الگو در جامعه ما نیز جوابگو باشد زیرا بیشتر تعاملات جوانان در فضای مجازی انتزاعی و دور از واقعیت است و همین موضوع زمینه‌ای برای افزایش مشکلات و آسیب‌های همسریابی اینترنتی در جامعه ما است.»او تصریح می‌کند: «مشکل کنونی ما این است که پسران حاضر به قبول مسئولیت ازدواج نیستند و در نهایت این جامعه زنان هستند که از این شیوه ازدواج آسیب می‌بینند.» وی عنوان می کند بهترین راهکار برای رفع مشکلات ناشی از فضای مجازی فرهنگ‌سازی است به این معنی که مسئولان فرهنگی جامعه با ارایه مشاوره به والدین و همچنین تولید برنامه‌های مختلف به آموزش خانواده‌ها و جوانان نسبت به نقاط قوت و ضعف استفاده از اینترنت و خدمات آن بپردازند.
ازدواج‌های موفق که ریشه در آشنایی اینترنتی دارد نیز توسط افرادی صورت گرفته است که از شخصیت‌های پخته‌ای برخوردار بوده‌اند به این معنی‌که به‌طور تصادفی با هم در اینترنت آشنا شده‌اند نه اینکه از این طریق با هم ازدواج کنند.

نسرین حاجی‌زاده، رییس مرکز مشاوره «مهرگان» با بیان این مطلب که نمی‌توان ادعا کرد همه ازدواج‌هایی که از طریق اینترنت صورت گرفته، محکوم به جدایی است، می‌گوید: «آشنایی قبل از ازدواج مهم‌ترین معیار تشکیل یک زندگی موفق است بنابراین صرف‌نظر از شیوه انتخاب همسر، جوانان باید مبنای خود برای آغاز زندگی مشترک را شناخت صحیح قرار دهند.» وی دختران را بیشترین متقاضیان این شیوه همسریابی می‌خواند و می‌گوید: «فارغ از جنس متقاضیان، بیشترین افرادی که از طریق همسریابی اینترنتی مبادرت به آغاز آشنایی می‌کنند شامل گروه‌هایی هستند که محدودیت‌هایی دارند؛ حالا این محدودیت‌ها ممکن است مربوط به مشکلات فردی، خانوادگی، ظاهری و فرهنگ حاکم بر محیط زندگی فرد باشد.» این کارشناس ارشد مشاوره با اشاره به نقاط ضعف این نوع از همسریابی می‌افزاید: «در فضای مجازی تضمینی وجود ندارد که اطلاعات ارایه ‌شده توسط کاربران تا چه حد صحت دارد زیرا در بسیاری از موارد افراد ایده‌آ‌ل‌های خود را به طرف مقابل منعکس می‌کنند.»

آقای سالاری‌فر، عضو هیات علمی ‌و گروه روان‌شناسی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه نیز در این باره معتقد است آشنایی خانواده‌ها با همسریابی اینترنتی نیازمند گذر زمان به نسبت طولانی است البته درصورت فراگیری آن نیز فرهنگ حاکم بر جامعه ایران زمینه‌ای را فراهم می‌کند که خانواده‌ها از این شیوه استقبال نکنند و ترجیح دهند امر ازدواج را با شیوه سنتی آن پیگیری کنند. وی می‌افزاید: «فضای مجازی مجال خوبی برای افرادی است که به دلایلی منزوی شده‌اند و قادر به برقراری ارتباط اجتماعی صحیحی نیستند. بسیاری از افراد در ارتباط چهره به چهره قادر به ارایه پرسش‌های خود نیستند از همین‌رو فضای مجازی در این زمینه نیز راهگشاست. البته این نقاط مثبت به دلیل بی‌برنامگی و نبود مدیریت به نقطه ضعف تبدیل شده است.»
بیشترین افرادی که از طریق همسریابی اینترنتی مبادرت به آغاز آشنایی می‌کنند شامل گروه‌هایی هستند که محدودیت‌هایی دارند.

سالاری‌فر اظهار می‌کند: «از آنجا که شناخت افراد در فضای مجازی نسبت به یکدیگر چهره به چهره نیست، بسیاری از کاربران درصدد فریب همدیگر برآمده و به ارایه اطلاعات غیرواقعی می‌پردازند که این روند نه تنها به ازدواج منجر نشده بلکه تبدیل به موضوعی سرگرم‌کننده می‌شود که بی‌توجهی به آن آسیب‌های زیادی را به دنبال دارد.» این کارشناس دینی درباره ارایه راهکار درباره کاهش آسیب‌های همسریابی اینترنتی می‌گوید: «ایجاد محدودیت در برخی سایت‌ها یکی از این راهکارهاست به این معنی که گزینه همسریابی در همه پایگاه‌های اینترنتی موجود نباشد و تنها برخی از سایت‌های دینی و فرهنگی از این امکان برخوردار شوند همچنین پرهیز از ارتباط مجازی طولانی‌مدت را نیز باید دیگر راهکار دانست به طوری که پس از آنکه کاربران اطلاعات مقدماتی را از یکدیگر کسب کردند، شرایط آشنایی چهره به چهره آنها تحت نظر خانواده فراهم شود تا رابطه مجازی محدود به مدت کوتاهی شود».

منبع /: تبيان
قدیمی 12-19-2009, 01:52 PM   #21
herkol

تشکرها: 1
در 0 پست 0 بار تشکر شده
Points: 554, Level: 11 Points: 554, Level: 11 Points: 554, Level: 11

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهتاب نمایش پست ها
سلام . ميخواستم نظر بدم ولي خوب كه دقت كردم ديدم بحث مردونه هست. انصافا مردونه هم تمومش كنيد
سلام من دنبال یه دوسته خوب میگردم میتونی کمکم کنی
herkol آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-19-2009, 02:00 PM   #22
herkol

تشکرها: 1
در 0 پست 0 بار تشکر شده
Points: 554, Level: 11 Points: 554, Level: 11 Points: 554, Level: 11

سلام من دنبال یه دوست خوب میگردم
herkol آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-19-2009, 03:01 PM   #23
ertava

ertava's Avatar

تشکرها: 1,045
در 505 پست 1,805 بار تشکر شده
Points: 6,493, Level: 52 Points: 6,493, Level: 52 Points: 6,493, Level: 52

kavan
در مورد update يه قضيه هست كه تاريخ ورژن بايد ثابت باشه چون اگه افزايش پيدا كنه پير ميشه.
يه مشكل ديگه اينكه از كجاي كامپيوتر بياد بيرون؟؟؟
فقط يه چيز مواظب باش اون زني رو كه ميخواهي دانلود كني share نباشه.
ertava آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-19-2009, 03:06 PM   #24
Milano

تشکرها: 164
در 38 پست 81 بار تشکر شده
Points: 1,044, Level: 17 Points: 1,044, Level: 17 Points: 1,044, Level: 17

نقل قول:
نوشته اصلی توسط herkol نمایش پست ها
سلام من دنبال یه دوست خوب میگردم
کم یافت میشود جسته ایم ما.........
حالا اگه بازم آنت آرزوست به نظر من از اینترنت دیگه اصلا یافت می نشود آخه داشته ایم ما....
Milano آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-19-2009, 03:11 PM   #25
fatima.m

fatima.m's Avatar

تشکرها: 3,050
در 694 پست 2,119 بار تشکر شده
Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47

اینجا هم تبعیض جنسیتی!!؟؟
مگه خانوم ها دل ندارن که فقط طرح دانلود خانم زیبا داده میشه؟
وقتی قرار میشه همسر دانلودی شه هم فقط خودتون رو در نظر می گیرید!
از آقایون این فروم بعیده!!!
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 08:14 PM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.