آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار سرگرمی > سرگرمی

پاسخ
    نمایش ها: 2740 - پاسخ ها: 7  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-30-2010, 06:31 PM   #1
mory291

mory291's Avatar

تشکرها: 6,913
در 2,363 پست 14,849 بار تشکر شده
Points: 32,301, Level: 100 Points: 32,301, Level: 100 Points: 32,301, Level: 100
Activity: 71%
Activity: 71% Activity: 71% Activity: 71%
پیش فرض تفسير خبر شماره 3 ....... برنامه اي از فروم ايران و آمريكا!..... با ميهمانان ويژه

تفسير خبر شماره 3....... برنامه اي از فروم ايران و آمريكا!
(برنامه های قبلی تفسیر خبر 1 و 2 )
سلام
به سومین تفسير خبر خوش آمديد! در تفسیر خبری دیگر، و با حضور کارشناسان، پی می گیریم اهم عناوین مندرجات اخبار و احوال فروم را و پیشاپیش از عنایت و همراهی شما تشکر می کنیم. از شما تقاضا می کنیم که به هر ضرب و زوری که شده امروز هم تا پایان تاپیک همراه ما باشید. می دونیم که بعضی مهمانان عزیز ما چیزائی میگن که نباید بگن! اما دیگه بعضی چیزا نه دست خودشونه و نه دست ما! دنیای سیاسته دیگه و عینهو یه مشت تخم علف می مونه که هر جا بپاشی یه چیزی سبز میشه! مهمانهای ما هم از همین سیاست پیروی می کنن!
امشب یه نو آوری با حال هم داریم و شما و می توانید بصورت تلفنی سوالاتتان را با میهمانان ما بصورت مستقیم در میان بذارین . برای این کار گوشی تلفن را برداشته و همینجوری 6 – 7 تا شماره بگیرین! انشاا... میفته رو خط ما و ما جواب می دیم! تعارف نکنین! بگیرین! حتما جواب میدیم!
شروع می کنیم برنامه شماره سه را و پيش از هر چيز اين شما و اين معرفي عناوين تفسير خبر و ميهمانان برنامه:
برنامه سوم:
عنوان خبر:کدام خطرناک ترند: بی بی سی یا فارسی وان!
ارسال كننده: نامیرا
ميهمانان برنامه :
1)نامیرا : ارسال كننده خبر و از اعضای متعهد به فروم که قلبی از طلا داره! ثابت می کنیم!
2)احد (بدون ارومیه) : متخصص عکاسی و درج عکس از زوایای ویژه و کارشناس امور اقوام و نژادها و همچنین کارشناس ویژه مسائل خانواده از اون نظر!
و اما اصل خبر:
این روزها یک اتفاق افتاده است؛ ایرانیان زیادی حتی یک دقیقه از سریالهای تلویزیونی یک شبکه (خاص ) را از دست نمی‌دهند، من حتی می‌شنوم که برخی حتی تکرارش راهم از دست نمی‌دهند. پسری یازده ساله از یک خانواده سنتی هفته پیش به من گفت: "پسرقراره فارسی وان فرار از زندان را پخش کنه!" من فکر می‌کنم مرداک این گونه می‌اندیشد: عجله نکن، صبور باش، مرده به درد نمی خورد! یک کاری کن مثل ما "فکرکنه"!
شبکه دیگر: با اهدافی پنهانی و استراتژی پیچیده. بی بی سی کار و بار مشخصی دارد، همچنان که مخاطب خاص خود را دارد. که البته خودم هم یکی شونم!
اما! چرا بر روی کانال تلویزیونی بی بی سی فارسی پارازیت انداخته می شود و بر روی کانال تلویزیونی فارسی وان نه؟! به خدا من نمی دونم چرا! لطفا اینجوری نگاهم نکنید! قرار نیست من به این سوال جواب بدم. کارشناسان برنامه در این خصوص پاسخ کافی خواهند داد.
خوب جناب نامیرا خوش آمدید! صفا آوردین! ازین طرفا؟ چه خبر از جنگ نرم و این مقولات؟ شما که خودتون جریان رو باز کردین، بفرمائین نظرتون چیه و جواب این سوالات چی میتونه باشه؟
نامیرا: بعله! بعد از سلام! حدس می زدم شما دست پیش بگیری که پس نیفتی! می خواستی بقیه سوال رو هم خودت جواب بدی دیگه! اصلا من اعتراض دارم! کی گفته تفسیر خبر رو بدن دست یه آدم جناحی معلوم الحال که از اولشم پیدا بود طرف کی رو می گیره و .....
احد: نخیر ! اصلا هم اینجور نیستش! طرف ما رو که نگرفته! طرف خودتونو گرفته! اصلا چند وقت پیش یه تعریفای تحریک آمیز و ناسیونالیستی و پان فارسیستی هم از فردوسی می کرد که اصلا خوشم نیومد! این موری طرف خودتونه که می خواد نفوذ کنه طرف ما و ما هم نمی ذاریم و میگیم هررر....
ما: دوستان ! دوستان! خواهش می کنم! تمنا میکنم! اجازه بدین به روال برنامه برگردیم و لطفا در مورد موضوع صحبت کنید...
نامیرا: من می خوام چند تا مثال بزنم تا بتونم در مورد تخریبات سازمان یافته ای که بر اثر القائات استکبار جهانی که به واسطه پخش امواج موهن و مخرب بی بی سی در فضای رسانه ای کشور به وجود اومده باب بحث رو باز کنم! اولا این لفظ "دوستان ، دوستان" مال این موری نیست و جعلش کرده! این مخصوص ادمین محترم فروم جناب "شهاب" هستش! ثانیا این "احد" خودش اصلا معلوم نیست مرامش چیه! از یه طرف خودش حرفای "پان ترکیستی" میزنه و ازون طرف میده "ارومیه" اش رو حذف کنن که اصلا معلوم نباشه چی به چیه! قبل از تاسیس بی بی سی اصلا اینجوری نبود! این موری به وضوح جریان سبزی بود و حالش کاملا معلوم و دائما هم تحت تذکر و ارشاد مدیریت قرار داشت! اینجوری نبود که مهم ترین برنامه فروم رو بدن دستش! این احد هم "ارومیه" داشت و خودش نماینده پان ترک ها در فروم بود. بقیه هم همگی خط و ربطشون معلوم بود. معلوم بود کی سبزه کی سرخه کی پانه کی بدون پانه کی لباس شخصیه کی امریکائی معلوم الحال و خلاصه همه خودشون بودن! یه جریاناتی داشتیم و یه روالی و دو طرف میدون وایستاده بودیم و یکی می گفتیم و دو تا می شنیدیم و سه تا میذاشتیم روش و حواله می کردیم و خلاصه دورانی بود!
اما از زمانی که بی بی سی وارد میدان شد و تخم دو رنگی و نفاق رو پاشید ، همه قاطی شدن و دیگه اصلا معلوم نیست کی به کیه! چپ و راست همچین قاطی شده که حتی خودشونم همدیگه رو گم می کنن! یه بار دیدیم "سبز همیشگی" واسه "سیب موز" تشکر گذاشته بود (!!!!!!) یا یه دفه دیگه جناب "سلام" هم که از هیشکی جز خدا و خودش تشکر نمی کرد، از "فابیان کربلائی" تشکر کرده بود که اصلا من یکی نمی فهمم یعنی چی؟ مثل این می مونه که احمدی نژاد تو سازمان ملل واسه نتانیاهم هورا بکشه و دست بزنه! ببینین در دنیای اصلی همچی اتفاقی نیفتاده! اما توی فروم و توی مملکت ما همه چی قاطی شده! کافیه دو روز بی بی سی فارسی رو توی سازمان ملل هم پخش کنن تا روز سوم احمدی نژاد با چاوز توی صحن عمومی کتک کاری کنن! شایدم اوباما یه عکس یادگاری با "کیم چیز پونگ" رهبر کره شمالی بگیره و قطع نامه تحریم بر علیه ایران رو به نفع ایران وتو کنه! خلاصه تمام این اتفاقات اگه اونجا نیفتاده، اما مشابهش توی مملکت ما افتاده! همش هم زیر سر بی بی سی هستش! اینها عوامل جنگ نرم هستند.
احد: بنده با تمام این حرفا مخالفم از بیخ! مثلا همین جنگ نرم! اصلا کجای بی بی سی با نرم و نرمی سر و کار داره؟ تمام اجناسش ضخیم و سیبیل کلفتن! اون دو تا جنس ظاهرا لطیف هم که به عنوان گوینده در بی بی سی کار می کنند عینهو گنجشک رنگ شده اند که به عنوان قناری به خلق الله غالبشون کردن! شاید نوه های لطیف و نرمی داشته باشن که اونا هم گوینده نیستن! نرم و لطیف فقط فارسی وان! از قصه هاش بگیر تا آدمهاش و فیلماش و تبلیغاتش، از سر و روی همگیش نرمی و لطافت می باره! اصلا این نامیرا بی بی سی رو با فارسی وان قاطی کرده! بابا نرمه اون یکیه! نه بی بی سی! می دونین همین فارسی وان با این داستانها و به بخصوص شعار جدیدش که واسه بچه ها می گه :"از مدرسه تا خواب ، فارسی وان !!" چقدر برنامه ریزی کرده و چه تحرکی توی اجتماع ایجاد کرده؟ در واقع تحرک علنی خیلی کم و تحرکات مخفی و درونی زیاد شده! ضمنا تحرک ساعات اداری در اطاق های ادارات هم خیلی زیاد شده! توی مدارس ، بعد از مدرسه، از همه مهم تر تحرک دفاتر ثبت "اول طلاق و بعدش ازدواج و باز دوباره از اول" هم خیلی زیاد شده! اینا همش مثبته! من به عنوان کارشناس امور خونواده در فروم میگم که این یعنی یک جامعه با نشاط و امروزی! به این می گن جامعه نرم! اصلا انقلاب نرمناکی در پیش داریم که به یمن وجود فارسی وان و فارسی تو و تری و فور که به زودی خواهد اومد حالمون تکمیل میشه! مرسی آقای مورداک! این آقای مورداک اگه پنبه فروشی هم باز کرده بود این همه چیزای نرم نمی تونست تولید کنه که حالا می کنه!
ما: خوب حالا اگه بخوایم یه جمع بندی کوچیک داشته باشیم ، جناب نامیرا معتقدن بی بی سی بَده، چون نفاق و جنگ نرم ایجاد می کنه! احد جان هم معتقدن نرمی فقط مال فارسی وانه که جامعه رو نرم می کنه! در نتیجه خوبه! و نتیجه نهائی؟
نامیرا: ببینین! من کار ندارم فارسی وان نرمه یا سفت! من می گم اونم باعث ایجاد جنگ نرمه. همین احد خودمون! اوایل بچه سر به راهی بود. چهار تا پست سیاسی می ذاشت و دو تا هم جواب می دادن و اینم قهر می کرد و می رفت و تا مدتی خبری نبود. اما حالا! دوربین ورمیداره و می افته توی پارک ها و از چیزاها و جاهائی عکس می گیره که قباحت داره! تازه عکس ها رو میاره توی فروم و به همه هم میگه زوم کنین ببینین چی می بینین! خود شما موری خان! یادمه یه بار شکایت این احد رو باباش کردی! فایده داشت؟ نه والله! بازم همون عکسا و همون حرف ها و همون تاپیک های پرونو رو میذاره و هیچکی هم از جلوش در نمیاد! اسمشم می ذاره کارشناسی امور خانواده! حتی مدیریت هم دچار سوء تساهل شدن و جلوش نمی ایستن! خوب اینا همش اثر فارسی وان و امثال اوناست دیگه! شبها می شینه فارسی وان نگاه میکنه و روزها از این ادا ها در میاره! این بچه هنوز خواستگاری نرفته و زن نگرفته، شده کارشناس خانواده! مثل اینکه شنا نکرده بشی مربی شنا! فوتبال بازی نکرده بشی مربی فوتبال! اینها همش ناهنجاری های فارسی وانه دیگه! جوونا رو دستپاچه کردن بد جور!
احد: ببین موری جون! باز این کارشناستون رفت تو جاده خاکی! مگه خوزه مورینیو فوتبالیست بوده که حالا شده مورینیو؟ پس چرا احد زن نگرفته نتونه بشه کارشناس خونواده؟ میشه! خوبشم میشه! ضمن اینکه این جناب نامیرا هنوزم می خواد بی بی سی رو بچسبونه به فارسی وان که عمرا بتونه! حتی اگه بی بی سی تونسته باشه نفاقی هم بندازه، همینه که ایشون می خواد مسائل سیاسی رو با خانوادگی قاطی کنه و هنر عکاسی و کوبیسم و سوپر رئالیسم رو با عینک سیاسی تحلیل کنه که میشه همین چیزائی که ایشون میگه! تازه ایشون اگه خودش بی بی سی رو نمی بینه از کجا می دونه که بَده؟ ها؟ تو بگو! از کجا می دونه؟ پس چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند! ددم وای!
ما: خوب ! مثل اینکه اولین میهمان تلفنی ما پشت خط هستند! خیلی به برنامه ما خوش اومدین! خودتون رو معرفی کنین و بگین از کجا زنگ می زنین و سوالتونم مختصر و مفید بفرمائین.
میهمان تلفنی: سلام عمو! بابام اونجاست؟
ما: بله؟؟؟؟؟ باباتووووون؟؟؟؟؟ نه پسرم ! تو از کجا زنگ می زنی ؟ اسمت چیه ؟ بزرگترت خونه نیست؟
میهمان تلفنی: نه کسی نیست! اسمم پارسائه! بابا خوابزده هر وقت از خونه می ره بیرون می گه می رم فروم بحث سیاسی بکنم! الانم اونجاست! بگین صحبت کنه! راستی عمو اسم شما موریه؟ هه هه هه هه! بابام هر وقت می خواد شکلک در بیاره ادای شما رو در میاره!
ما: عجب گرفتاری شدیم! خوابزده و بابابزرگش کم بودن، حالا پسرش هم اضافه شد! حالا مونده تا نسل های بعدی و قبلی و بقیه فک و فامیل هم جمع بشن اینجا! نه پسرجون! بابات نیومده اینجا! اصلا اینجا جائی نیست که بابات بیاد! بابات باید توی خونه با کامپیوترش با ما حرف بزنه! حالا تلفن رو قطع کن برنامه داریم! باریکلاه!
میهمان تلفنی: یعنی بابام نیومده اونجا؟ پس هی کجا می ره میگه می رم فروم؟ هی هر روز میره ! هی هر شب میره!
ما: نمی دونم قربون شکلت! قطع کن ! آفرین!
میهمان تلفنی: چِشّشّشّ مامممّانم روشَشّشن! بزار بفهمه!؟؟ بابا بیاد یا باهاس پول توجیبی یه ماه رو یه جا بسّلفه! یا کلکش کنده است!....
نامیرا: ببینین! عرض نکردم؟ اینا همه اثرات مخرب بی بی سی و فارسی وانه! حتی به فروم ما هم نفوذ کرده! بابا ، خانواده رو میزاره سر کار! اونوقت بچه بابا رو سر کیسه می کنه! بحث سیاسی در فروم هم میشه بهونه واسه همه چیز و همه کار ! خوب ما به همین می گیم جنگ نرم! یک ... هیچ!
ما: تو رو خدا! همه رو برق می گیره ما رو چراغ موشی! بریم خط دو میهمان بعدی! بفرمائین دوست عزیز! ...... به به ! از اطاق فرمان میگن عضو نازنین فروم جناب "شیر" پشت خط هستن! خیلی خوش اومدین جناب "شیر" ! نظرتون رو در مورد بی بی سی و فارسی وان بفرمائید!
شیر: سلام موری جون! من نظری در این مورد ندارم! یعنی هر دو تاشونو می بینم و نه جو می گیریتم و نه گیج میشم! یعنی اینا عددی نیستن! اولا خواستم بگم احد خودش روش نمی شه بگه! اما از اون دختره ایتالیائی که خودت پیشنهاد دادی و واسه احمدی نژاد کتاب فدایت شوم نوشته بود خیلی خوشش اومده! ما رو واسطه کرده از بزرگ ترای فروم بخوایم پا پیش بزارن معامله جوش بخوره! راستی اینو هم خواستم بگم که تو هنوزم از اسم من می ترسی! هه! هه! ضمنا فابیان هم هنوز زوده که به من در مورد تقوا چیز یاد.... (بوووووق)
ما: خوب مثل اینکه تلفن جناب شیر قطع شد! متاسفیم! هر چند که ما نفهمیدیم میز گرد خبری داریم یا مجلس خواستگاری! ایشون تازگی ها پارتیزانی کامنت می دن !! بگذریم
احد: دیدین گفتم؟ اگه آدم جنبه داشته باشه و روش مشخصی رو دنبال کنه این کانال ها نه تنها مخرب نیستن بلکه سازنده و اثر بخش هم هستند! مثل جناب شیر که هر دو تا شو می بینه! اما هنوزم همون شیر با معرفت و مهربون و دوست داشتنیه که بوده! دو ... یک!
ما: می ریم خط 3 و میهمان بعدی! بفرمائین خواهش می کنم!
میهمان تلفنی: سلام عمو! بابام اونداست؟
ما: ای بابا!!! پسر خوب گفتم قطع کن برنامه داریم! بابات اینجا نیست! ببین پارسا! به بابات میگم آ !!!
میهمان تلفنی: اسم من که پارسا نیستس نابغه! اسمم محمد رضاست! بابا نامیلا هم الآن اونداست ! به بابام بگین زود بیاد خونه! الان فالسی وان ویکتولیا داله ! زود بیاد الان سروع میسه ها!!!
نامیرا: اِ ! چیزه! ممد جون توئی؟ چیزه! بینندگان عزیز ! منظورش تام و جریه! هه هه! باشه بابا! تو بشین تماشا کن! من زود میام! قطع کن بابا! آفرین پسرم!
میهمان تلفنی: نه بابائی! تام و جری تموم سُدِس دیده! زود بیا ویکتولیای فالسی وان الان تموم میسه و باز تا هفته دیده با همه مون بد اخلاقی می تنی! زود بیا دیده! بای بای! پفک یادت نله! باسه؟ بای بای!
احد: به به! جناب نامیرا! بابا شوما هم از خودمونین که! ارادت داریم خدمتتون! میگم این قسمت آخر ویکتوریا رو ضبط نکردی؟ آخه دیش ما رو باد ریخته به هم، خراب بود ...
نامیرا: آخه من چند بار بگم بی بی سی مخربه؟ اینقدر تخم نفاق پاشیده که معلوم نیست داری شبکه خبر نگاه می کنی یا فارسی وان! اینها رو هم قاطی کردیم والله! آره بابا اونم ضبط کردم! البته می خواستم گفتگوهای نشست شورای امنیت رو از شبکه العالم ضبط کنم و اشتباهی اینجوری شد دیگه! یادت باشه بعد از برنامه با فلش بدم ....
ما: بعله! طبق معمول مثل اینکه برنامه داره با صلح و صفا و صمیمیت و البته تفاهم کامل به مراحل پایان نزدیک میشه و نتایج ملموس و با حالی بدست میاد! هر دو تا کارشناس محترم برنامه هم مستندات کاملی مبنی بر صحت نظراتشون ارائه کردند که لذت بردیم و خلاصه حالشو بردیم! این وسط فقط سر بنده و جناب شیر همچنان بی کلاه موند که حالا داستان باقی داره!
به پایان آمد این دفتر! تا بر آمدن آفتاب از کوه های زاگرس و بینالود و پشت کوه و چغاخور و جعفرآباد علیا و سفلا و علی آباد کتول و کلات حاجی حسن و ورثه کبلائی علی! و تا تفسیر خبری دیگر، روز و روزگار بر شما خوش!
قدیمی 05-30-2010, 06:56 PM   #2
فابیان

فابیان's Avatar

تشکرها: 29,331
در 3,403 پست 14,832 بار تشکر شده
Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : تفسير خبر شماره 3 ....... برنامه اي از فروم ايران و آمريكا!..... با ميهمانان ويژه

ای وای خاک عالم.... من اگه جای ( سلام ) بودم به خاطر این وجه تشابه و تهمت دست زدن و هورا کشیدن از عصبانیت دو تا تشکر میزدم.
فابیان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-30-2010, 08:21 PM   #3
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%
پیش فرض پاسخ : تفسير خبر شماره 3 ....... برنامه اي از فروم ايران و آمريكا!..... با ميهمانان ويژه

مرسی موری جون دستت درد نکنه خیلی حال دادی![دیگه فوروم ما با این همه متخصص مسائل سیاسی و استراتژیکی و تاریخی و فرهنگی و شعری و با تعداد انگشت شماری متخصص مسائل خانوداگی (انگشت شمار=یک) زده تو خط اصطلاحات کوچه بازاری!!مثلا همین خیلی حال دادیِ من!]

من همینجا و تا تنور داغه مطالبی که از زبان بنده و در تایید کانال فارسی وان توسط یک نفر که معلوم الحال بودنش به همه معلوم شده تکذیب میکنم!ولی این قسمتو شدیدا تایید میکنم:
نقل قول:
اون دو تا جنس ظاهرا لطیف هم که به عنوان گوینده در بی بی سی کار می کنند عینهو گنجشک رنگ شده اند که به عنوان قناری به خلق الله غالبشون کردن!
یه خاطره هم دارم مربوط به ناجیه غلامی!آقا من هر روز این دختره رو میدیدم و یه نگاه سرسری بهش مینداختم...آخه راستیتشو بخوای کی میاد به مجری اخبار زل بزنه؟؟...بعد یه روز با یکی از عزیزان بحثی در گرفت که مجریهای وطنی کجا و مجریهای ترکیه کجا؟آدم وقتی به مجریهای ترکیه نگاه میکنه دیگه دلش میخواد تا بیست روز همینطور اخبار بگه ولی مجریای وطنی رو آدم وقتی میبینه از ترس قالب تهی میکنه که آیا اگه آدم اینو تو twilight ببینه چند صدم ثانیه طول میشه که پدر بزرگ خوابزده بیاد و دستشو بذاره تو دست آدم و دِ برو که رفتیم؟خلاصه من بخاطر اینکه بگم بعله من خیلی منطقی هستم و نژاد و ملیت برای من مطرح نیست و در همین حال و با اون فکر کم مونده بلند شم و فریاد بزنم مرگ بر فاشیسم مرگ بر پانترکیسم مرگ بر پان فارسیسم و.... نه گذاشتم نه برداشتم گفتم ولی این ناجیه خوب کِیسیه!!!با شنیدن اسم ناجیه آقا این یارو با ترشروئی به من نگاه کرد و گفت احد تو که سلیقه ات حرف نداره!(خواهش میکنم تشویق نکنید!!یکی این هندونه ها رو از من بگیره)تو دیگه چرا میگی ناجیه؟....نشستیم تا شب بشه و ناجیه رو که اون موقع هنوز عینکی نشده بود و هنوز لنز نذاشته بود رو با نگاههای مشتریانه ورانداز کنیم...آقا همین که ناجیه رو از بغل نشون داد دیدم ای دل غافل بینی ناجیه خیلی میزنه تو ذوق بعد دندوناشم احتیاج به پروتز داره شدید حالا بگذریم از موهاش که پرپشت نبود و چشماشم چنگی به دل نمیزد...خلاصه پشیمون از گفتار مجبور شدیم با کلی توضیح که بابا من اونطوری نگاش نکرده بودم ختم جلسه رو اعلام کنیم.

در مورد مسائل خانوادگی آقا دو تا پست دارم توپ ولی به جان شما نباشه به جان موسوی و کروبی و احمدی نژاد و یه نفر دیگه از ترس شهاب جون نمیتونم بفرستم آخه واقعیتش این پستها یکسر .....و دیگه بحث خواستگاری و حرفهای عاشقانه هم در کار نیست و بقول معروف ..... الخ...ولی انصافا،بدون شوخی عرض میکنم واقعا مطالب بسیار بسیار جالبی دارن که هر زوجی و هرکسی که در آستانه ازدواجه باید بدونه برای مثال این قسمت عادی ترین قسمتش محسوب میشه:
تفاوت بسیار زیادی بین جنسیت خانم ها و آقایون وجود دارد. مردها به سکس فقط به چشم یک فعالیت جسمی نگاه می کنند درحالیکه خانم ها آن را یک فعالیت احساسی می دانند که از طریق آن می توانند به طرف مقابلشان نزدیک تر شوند.
خلاصه شهاب جان اگه اجازه بدی اینو بفرستیم که خیلی جالبه!
در ضمن موری جون زیاد با نامیرا شوخی نکن الان دیگه نامیرا جزو کساییه که ریش و قیچی دستشه و یهو دیدی پستهات یکی پس از دیگری به دیار عدم منتقل میشن.
قدیمی 05-30-2010, 08:49 PM   #4
mory291

mory291's Avatar

تشکرها: 6,913
در 2,363 پست 14,849 بار تشکر شده
Points: 32,301, Level: 100 Points: 32,301, Level: 100 Points: 32,301, Level: 100
Activity: 71%
Activity: 71% Activity: 71% Activity: 71%

احد جان!
همون که گفتم! فارسی وان کمتر نگاه کن دادا! پاک داری از دست می ری! نگرانتم!
قربونت !
قدیمی 05-30-2010, 09:06 PM   #5
پرسشگر

تشکرها: 11,370
در 2,422 پست 17,070 بار تشکر شده
Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95
Activity: 57%
Activity: 57% Activity: 57% Activity: 57%

موری جان این سومی را بلندتر ختم کردی ! انشالله که خیر ببینی و درون سوز نشی !
پرسشگر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-31-2010, 10:45 AM   #6
namira

namira's Avatar

تشکرها: 23,355
در 4,528 پست 26,550 بار تشکر شده
Points: 64,180, Level: 100 Points: 64,180, Level: 100 Points: 64,180, Level: 100
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%

مرتضي جان خيلي باحال بود كلي لذت بردم
هميشه لبت خندون و دلت پر شادي باشه
اميد كه بشه جبران كنيم
اما به گمونم يه مدتي رو بايد تو هتلي مسافرخونه ايي جايي سر كنم!
آخه قبل اينكه من اين مطلب رو بخونم عيال امده و خونده
زنگ زده محل كارم نه گذاشته نه برداشته ميگه : "محمدرضا كيه!؟ " ذليل مرده! رفتي سرم هوو اوردي!؟" " تازه ازش بچه هم داري!؟"
من يه نگاه به خودم كه شده بودم شكل علامت سئوال! ، يه نگاه به گوشي تلفن كه اين چي ميگه!؟
بعد كه آدرس داد و امدم پستت رو خوندم فهميدم داستان از چه قراراه !
حالا هي من ميگم عزيز جان اين موري جان اشتباهي اسم امير رضا رو نوشته محمدرضا باورش نميشه كه نميشه!
مسافرخونه مناسب سراغ نداريد؟!
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-31-2010, 12:28 PM   #7
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%

آقا یه مطلبی یادم رفت بگم:
حاضرم شرط ببندم که موری دو سه روزه که بالای یه دکل تو هوای بالای 50 درجه سرگردون مونده که برداشته اینو نوشته چرا؟به دو دلیل»
1.میبینین این موری گاها چند روز غیبش میزنه؟حتی یه تشکر هم ازش تو فروم نمیبینیم؟آها...اونروزا میره خونه و از ترس همسرش حتی نمیتونه اسم کامپیوتر رو ببره چه برسه به اینکه بهش نزدیک بشه بهش حالا کانکت شدن پیشکش!ولی همین که رئیس تبعیدش میکنه به بالای دکل دیگه امون نمیده و یکسر مطلبه که میفرسته!!!
2.آخه شما همتون میدونین موضع! من در قبال فارسی وان چیه،درسته؟من تو عمرم اگه صادق باشم باید بگم حدود 10 دقیقه به فارسی وان نگاه کردم و اونم سریال ویکتوریا رو دیدم که به خاطر اینکه من اصلا و ابدا نمیتونم سن مردم رو حدس بزنم واسم عجیب بود که چطور یه زن حدود 50 شصت ساله با یه پسر 2بیست و خورده ای ساله میخواد ازدواج کنه؟؟!!و بخاطر دوبله و اینا دیگه کلا بیخیال شدم ولی این موری اومده منو به عنوان طرفدار فارسی وان معرفی کرده که معلومه وقتی داشته اون پستها رو میخونده آفتاب بدجور زده تو سر کچلش و منو با پسرعموی رابرت مرداک عوضی گرفته!!!!

خلاصه موری عزیز تو فکر خربزه باش که روغن موتور برات اصلا خوب نیست.
نقل قول:
احد جان!
همون که گفتم! فارسی وان کمتر نگاه کن دادا! پاک داری از دست می ری! نگرانتم!
قربونت برم!
موری جون همین الان به کوری چشم دشمنان یک اس ام اس برام اومد ببین چی نوشته فقط برای رو کم کنی مینویسما!!!:
یک کاسه شراب باشد و من باشم و تو
تو از لب کاسه بنوشی و من از لب تو
قدیمی 05-31-2010, 01:22 PM   #8
shir

shir's Avatar

تشکرها: 428
در 386 پست 1,615 بار تشکر شده
Points: 9,287, Level: 64 Points: 9,287, Level: 64 Points: 9,287, Level: 64
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

شاهد از غیب رسید این هم نشانه ی تاثیرات بی بی سی فارسی .بوی نفاق فروم رو ورداشته (احد:بوی نفاق چیه بوی سوختگی کله کچل این موری بود)با تشکر از احد برای شفاف سازی زود بگو چقدر بهت دادن منو فابیان رو به جون هم بندازی ها؟؟؟
وقت برنامه خوبه فقط از بچه های اعضای فروم بیشتر استفاده کنید(خدا رو شکر منو احد بچه نداریم راستی احد اطمینان داری کاکل زری یا نازی پری نداری؟)
نامیرا جان خوب بچه یه داداش هم می خواد دیگه گناه کبیره که نکردی خدا محمد رضا و امیر رضا رو برات حفظ کنه میگن زن یکیش کمه دوتاش غمه سه تاش دیگه خاطر جمع(چشمک)
shir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از shir بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع