آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار قوانین سایت > نظرات و پیشنهادات

پاسخ
    نمایش ها: 2013 - پاسخ ها: 4  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-16-2013, 03:59 PM   #1
qequalsp
میهمان

پیش فرض اولین ارسال اولین پیشنهاد برای فروم

سلام، این هم از اولین سلام!

خوب این اولین ارسالی هست که در این فروم یا به قول هم زبان های خودمان "انجمن" منتشر میکنم.

اولین پیشنهاد من ممکن است کمی عجیب و خودخواهانه بنظر برسد. اما چون اصولا من دوستدار آخرین نوع تکنولوژی یا همان "cutting-edge technology" هستم، گفتم اولین پیشنهاد خودم را شجاعانه در فروم بدهم.

البته... دروغ چرا! همیشه اولین ارسال هر کسی را به لرزه در میاره چون مدام در استرسه که یکی بیاد بگه آقا این تکراریه! آقا این ماله اینجا نبود پست کردی! آقا اینطوری نباید مینوشتی! البته من قوانین فروم رو خواندم و امیدوارم خطایی از من سر نزند!

یک سری نرم افزار ها و سرویس هایی هستند که به صاحبان انجمن ها و یا فروم ها این امکان را میدهند تا خوانندگانی که گوشی های هوشمند و یا همان "smart phone" بتوانند با استفاده از این نرم افزار ها به راحتی ارسال ها را مطالعه کنند و جواب بدهند و یا حتی مطالب مورد علاقه شان را "bookmark" کنند.

نمونه ای که من در گوشی و تبلت خودم از آن استفاده میکنم: Tapatalk Forum App

راستش من به سایت این نرم افزار رفتم و تحقیق کردم و متوجه شدم که انجمن ها و فروم هایی که با vbulletin کار میکنند را ساپورت نمیکند. ما مثل اینکه با یکسری نرم افزار هایی که افرادی دیگر به عنوان افزونه برای tapatalk نوشته اند میشود این کار را انجام داد.

منظور از همه این حرف ها این بود که ای کاش میشد این فروم را به راحتی در گوشی و در تبلت خواند و جواب نوشت و یا مطلب ارسال کرد. ممکن است این کار در حال حاضر شدنی باشد و من خبر نداشته باشم. ببخشید اگر پیشنهادم تکراری بود و یا در حال حاضر انجام شده بود.

پیوست: دلیل اصلی که در این فروم عضو شدم این بود که سالها بود ایران نبودم. نا فارسی مینوشتم و نا فارسی صحبت میکردم "و" به روند سیاسی و اقتصادی کشورم ایران علاقه زیادی دارم. امیدوارم این فروم به من کمک کند تا هم فارسی نوشتنم بهتر شود و هم اطلاعاتم بیشتر شود و بتوانم به نوع خودم به دیگران هم کمکی کنم.

ممنون،

q equals p.
7 کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 04-16-2013, 09:16 PM   #2
endless love

endless love's Avatar

تشکرها: 11,105
در 827 پست 5,331 بار تشکر شده
Points: 11,448, Level: 70 Points: 11,448, Level: 70 Points: 11,448, Level: 70
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : اولین ارسال اولین پیشنهاد برای فروم

سلام
دوست عزیز ورودتون رو خوش آمد میگم ( این هم اولین خوش آمد گویی )
برای مرور تاپیک ها و یا حتی نوشتن مطالب توی انجمن ها خیلی راحت با نرم افزار های مرورگر اینترنت نظیر Opera Mobile یا Mozila یا Dolphin خیلی راحت میشه تمام کارهایی که با PC ها توی فوروم انجام میدید رو به وسیله ی گوشی یا تبلت هم انجام بدید... شما برای اتصال به فوروم با نرم افزار های smart phone ها مشکلی داشتید؟ یعنی برای شما اجرا شدن صفحات فوروم توی مرورگرتون با مشکل مواجه شد؟
قدیمی 04-16-2013, 09:34 PM   #3
فابیان

فابیان's Avatar

تشکرها: 29,331
در 3,403 پست 14,832 بار تشکر شده
Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

سلام دوست عزیز خوش امدی
اولا این کیو اکوالز پی ، یعنی چه ؟
دوما بسیاری از دوستان هم اکنون با استفاده از تلفن همرا ه در فروم حضور دارند و ظارا نیازی به تاپاتاک نیست
بالاخره این واو بین دو گیومه یعنی چه ؟
ولکام
فابیان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 04-16-2013, 10:56 PM   #4
دایی جان

تشکرها: 232
در 332 پست 856 بار تشکر شده
Points: 1,406, Level: 21 Points: 1,406, Level: 21 Points: 1,406, Level: 21
Activity: 100%
Activity: 100% Activity: 100% Activity: 100%

با فارسی نویسی خوش آمدید.
دایی جان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از دایی جان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 04-17-2013, 01:56 AM   #5
qequalsp
میهمان

نقل قول:
سلام
دوست عزیز ورودتون رو خوش آمد میگم ( این هم اولین خوش آمد گویی )
برای مرور تاپیک ها و یا حتی نوشتن مطالب توی انجمن ها خیلی راحت با نرم افزار های مرورگر اینترنت نظیر Opera Mobile یا Mozila یا Dolphin خیلی راحت میشه تمام کارهایی که با PC ها توی فوروم انجام میدید رو به وسیله ی گوشی یا تبلت هم انجام بدید... شما برای اتصال به فوروم با نرم افزار های smart phone ها مشکلی داشتید؟ یعنی برای شما اجرا شدن صفحات فوروم توی مرورگرتون با مشکل مواجه شد؟
ممنون از خوش آمد گویی endless love!برای نوشتن مستقیما از مرورگر گوشی و تبلت مشکلی نیست. نوشتن در فروم با مرورگر ها شدنیست و خیلی هم سخت نیست. اما این نرم افزار ها کار را بسیار ساده تر میکنند. به عنوان مثال: فرض کنید میخواهد از سرویس جیمیل و یا یاهو و یا هر سرویس ایمیل دیگری یک ایمیل به کسی بفرستید. حالا هم میتوانید از نرم افزار مخصوص هر کدام از این سرویس ها در گوشی خود استفاده کنید و هم میتوانید از مرورگر خود به سایت ایمیل خود بروید، به ایمیل خود ورود کنید! و بعد بر روی یکی دو لینک کلیک کنید و بعد در نهایت نامه خود را بنویسید و بفرستید. فرقش در اینجاست که با استفاده از نرم افزار (application/app) این سرویس ها میتوانید در کمترین زمان ممکن و با کمترین خطا و به راحت ترین نحو ممکن این کار را انجام دهید. حالا دقیقن همین موارد برای فروم ها هم صدق میکنند. اگر این نرم افزار را بخواهد برایتان لینک دانلودش را میفرستم تا تست کنید.

نقل قول:
سلام دوست عزیز خوش امدی
اولا این کیو اکوالز پی ، یعنی چه ؟
دوما بسیاری از دوستان هم اکنون با استفاده از تلفن همرا ه در فروم حضور دارند و ظارا نیازی به تاپاتاک نیست
بالاخره این واو بین دو گیومه یعنی چه ؟
ولکام
ممنون فابیان! راستش را بگم؟ اولین درس فلسفه که در دانشگاهی بیرون از ایران برداشته بودم چند نکته را در ذهنم هک کرده است! اول از همه اینکه هیچ وقت زمانی که امتحان میان ترم داری و خبر نداری به سینما نرو و فیلم کازینو رویال تماشا کن!
اولین درس فلسفه همیشه یک سری جملات منطقی دارد که باید هم فهمید و هم حفظ کرد. در آخرین روز کلاس فلسفه بود که بعد از هفته ها نوشتن این فرمول های جملات منطقی و غیر منطقی بر روی تخته توسط استادمان، این استاد خیال همه را راحت کرد و نوشت "I know this will hurt your brain! but q equals p" و واقعا هم بعد از اون همه حفظ کردن ها و فکر کردن ها مغز همه به دارد آمد! میدانم برایتان خنده دار نیست اما اگر جای من بودید حتما در آن لحظه مثل خودم بر سر خود میزدید! (نمونه ساده جملات کیو و پی) معنی q equals p هم یعنی کیو موساوی است با پی. (قصد بی احترامی نداشتاما فقط برای احتیاط!)
در مورد واو بین دو گیومه: دلیل آمدن به این فروم این است که ۱. میخواهم این چند سالی که در دوران حساس زندگی فارسی نوشتن و فارسی خواندن را کنار گذشته بودم را جبران کنم. (البته فارسی که میخواندم اما در حد خبر و نه چیزی بیشتر) ۲. به کشورم از همه لحاظ علاقه دارم و این تنها دلیلی است که حداقل من رو وادار میکرد فارسی بخوانم. حالا این دو دلیل اصلی من را به این فروم کشاند. چون دو شرط لازم بود که "این فروم" را انتخاب کردم برای عضویت. (از آنجا که حتما باید فارسی بنویسیم و علاقه من را هم به خود جذب میکند)

پیوست: الان دیدم که در مطلب اول نوشتم "نا فارسی فارسی مینوشتم و نا فارسی میخواندم ..." این هم تقصیر من نیست! تقصیر گوگل است که این نرم افزار Google Transliteration را در اختیار کاربران فارسی زبانی مثل من گذشته است! شرمنده !

نقل قول:
با فارسی نویسی خوش آمدید.
دایی جان ممنون! اول که این ارسال شما را خواندم کمی گیج شده بودم! اما بعد از این که اشتباه خودم را فهمیدم خندیدم! باز هم ممنون!
5 کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع