آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار قوانین سایت > نظرات و پیشنهادات

پاسخ
    نمایش ها: 10494 - پاسخ ها: 33  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-12-2012, 01:24 PM   #1
خوابزده

خوابزده's Avatar

تشکرها: 23,376
در 2,433 پست 17,098 بار تشکر شده
Points: 31,901, Level: 100 Points: 31,901, Level: 100 Points: 31,901, Level: 100
Activity: 10%
Activity: 10% Activity: 10% Activity: 10%
پیش فرض روزی روزگاری، شهاب....

آقا داره یادمون میره یه روزی روزگاری یه شهاب نامی بود که دل همه بچه ها واسش غنج میرفت. ماشاءالله بالا بلند . قد...اییییییین هوا، شونه هاش...ایییییییینقدر. ماشاءالله هزار ماشاءالله.چشم من و هرچی حسود و چشم سفید زیر پاش. آره اینو واسه شما گفتم که تازه اومدی، که بدونی یه زمونی یه شهابی بود که چشم و چراغ اینجا بود. تحلیل مینوشت که آدم انگشت به دهن میموند. خاطره مینوشت که سه لیتر خون از هر خاطره اش روون بود. روز خوشیش که همه چی گل و بلبل ولی امون از روز ناخوشیش یا روزی که یکی یه ذره میخواست پاشو از خط قرمز اونورتر بزاره...نه جونم ...نه دیگه اونطوریا هم نبود. کل مایه اش یه تشر کوچولو بود یا یه پیغام خصوصی . دیگه همه ماستا رو کیسه می کردن.

بد دور و زمونه ایه. یعنی واقعیتش بد مال پنج دقیقشه. توی این دور و زمونه بد آدم باید دنبال چیزای خوب بگرده. فرقی نمیکنه چقدر خوب ، یعنی کمیتش مهم نیست. حتی کیفیتش هم مهم نیست. فقط خوب باشه. یه ذره حالتو خوب کنه. یه لبخند کوچیک گوشه لبت بنشونه. دلتو همچین جلا بده. حالا این وسط یه کاره ما امروز دلمون هوای شهاب رو کرده. چه کنیم؟ دست خودمون که نیست.

بعضی آدما حضورشون ربطی به بودنشون نداره. اونقدر زمان بودنشون تاثیر گذاشتن که دیگه بودنشون تبدیل به حضور شده. یعنی یه حس دائمی از بودن. شهاب هم اینجور آدمیه.

خلاصش اینه که من یکی دلم برای شهاب تنگ شده. خیلی هم تنگ. شاید مجبور بشم برم یه سایز بزرگترش رو گیر بیارم.
قدیمی 07-12-2012, 01:59 PM   #2
صادق

تشکرها: 5,569
در 2,253 پست 10,261 بار تشکر شده
Points: 24,794, Level: 95 Points: 24,794, Level: 95 Points: 24,794, Level: 95
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض پاسخ : روزی روزگاری، شهاب....

واقعا راست گفتی خوابزده جان . خیلی وقت بود که همین حرفها توی دل من هم بود اما چون نمیتونستم زیبا بنویسم چیزی نمیگفتم .واقعا اغلب تحلیلهاش خوب بود و زمان درستی اونرا ثابت کرد.
یک وقت که یادمه مصر شلوغ شده بود و حسنی مبارک رو به رفتن از خدا پنهان نیست از شما چه پنهان کلی توی دلم عروسی بود که یکی از مهره های ضد ایران داره غزل خداحافظی را میخونه .بعد از پنج شش روز که از شروع تظاهرات گذشت و شهاب گفت به نظرم یک جورایی دست آمریکا توی کار هست . من هم گیر دادم که اگر آمریکا پشت این تظاهرات هست چه حکومتی بهتر از مبارک برای آمریکا و خلاصه هرکی باشه بهتر از مبارک نیست . شهاب بعد از چند ارسال خلاصه گفت که 1-شروع تظاهرات با این شدت فقط با اعلام فراخوان در تویتر و اونهم توسط یکی از کارمندهای گوگل منطقی نیست 2- اخوان المسلمین مصر پرطرفدار ترین و قدیمیترین حزب مصر هست اما توی این پنج شش روز هیچ واکنش جدی نشون نداده پس چندان برنامه ریزی برای این موضوع توسط بزرگترین حزب مصر نشده با توجه به این دو مورد 3- احتمالا آمریکا متوجه شده که مصر در حال طغیان هست پس باید زودتر دست به اقدام بزنه و فعلا مردم را به نوعی دموکراسی سرگرم کنه و حالا فرض کنیم که حکومت کاملا ضد اسراییلی سرکار بیاد که بازهم میشه اونرا به نحوی کنترل کرد و وضعیت قبلی را دوباره حاکم کرد .
حالا که اولین مسافرت مرسی به عربستان بود و بیانیه های شورای نظامی مصر را می بینم میفهمم که شهاب اون موقع چه میگفت . هم میشه حکومت را کنترل کرد و هم اگر کار بیخ پیدا کرد شورای نظامی کودتا کنه و دوباره شبه مبارک سر کار بیاد .
یکبار وقتی احمدی نژاد در سازمان ملل سخنرانی کرد(فکر کنم آخرین بار بود ) آقا شهاب پرسید به نظر شما تنش آمیزترین جمله احمدی نژاد در این سخنرانی چی بود ؟! هرکس چیزی گفت و نهایتا شهاب گفت توی این وضعیت همان دعای فرج که به عربی در ابتدای سخنرانی گفت تنش بار ترین جمله بود . راستش من تعجب کردم اما همین دو روز پیش که خاطرات روحانی از مذاکرات هسته ای را میخواندم نوشته بود کشورهای اروپایی گفتن یا همسایهاتون را با خودتون موافق کنید یا حداقل ساکت کنید که اینقدر فشار نیاورند . اونوقت یاد آقا شهاب افتادم که مفهوم تنش اون دعای فرج اونهم به زبان عربی را میفهمید .
خلاصه یادش بخیر و هرجا هست خدانگهدارش باشه
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-12-2012, 02:45 PM   #3
endless love

endless love's Avatar

تشکرها: 11,105
در 827 پست 5,331 بار تشکر شده
Points: 11,448, Level: 70 Points: 11,448, Level: 70 Points: 11,448, Level: 70
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

سلام
یادش بخیر خوابزده جون واقعا به موقع این تاپیک رو زدی راستش چند روز پیش داشتم پیام های خصوصیم رو دوباره میخوندم چشمم خورد به تذکر های شهاب دلم هواش رو کرد نشستم همه ی تذکر ها و اخطار هایی که بهم داده بود رو خوندم حالا بزارید یه خاطره از شهاب واستون بگم..
راستش چند ماه پیش من چندتا عکس آواتار گیر آورده بودم و داشتم همه رو روی آواتارم امتحان میکردم یکیشون یکم غیر اخلاقی بود یعنی راستش دو نفر داشتن همدیگه رو میبوسیدن منم قصدم این نبود که اون آواتار رو بزارم فقط میخواستم امتحانش کنم ببینم چه شکلی میشه خلاصه اینکه به محض اینکه من این اواتار رو گذاشتم و ذخیرش کردم صفحه رو ریلود کردم که ببینم چه شکلیه که دیدم اینترنت قطع شد و خلاصه حالم گرفته شد که این عکس واسه چند ساعت تا اینترنت وصل بشه روی اواتار من میمونه بعدش دیگه تا شب ننشستم پای کامپیوتر . فرداش که اومدم دیدم یه ایمیل از طرف فوروم واسم اومده پیش خودم گفتم که دیگه کارم تمومه و شهاب آی پی من رو مسدود کرده با ترس و لرز ایمیل رو باز کردم دیدم از طرف شهاب بود نوشته که لطفا این آواتار رو که گذاشتید هرچه سریع تر بردارید ایمیلش مال دیروز بود من هم به سرعت وارد فوروم شدم که آواتارم رو عوض کنم که دیدم اقا شهاب خودش عوضش کرده یعنی آواتار رو واسم برداشته بود اما من از این شگفت زده شدم که با اینکه من ایمیلش رو ندیده بودم و اقدامی نکرده بودم علاوه بر اینکه خودش اواتار رو برداشته دیگه هیچی بهم نگفته و هیچ اخطار و تذکری نداده خلاصه من شیفته ی این خوش اخلاقیش شدم و بهش پیام دادم و جریان رو تعریف کردم و بسیار معذرت خواهی کردم در کل میخواستم این رو بگم که با اینکه از طرف من به اخطار ایشون بی محلی شده بود اما هیچی نگفته بود و به روی من نیاورده بود...
حالا به افتخار اقا شهاب عزیز یک کف مرتّب ( چون شکلک کف زدن نداشتیم به جاش بهش گل دادم)

ارادتمند

شادکام
قدیمی 07-12-2012, 03:14 PM   #4
فرزاد

فرزاد's Avatar

تشکرها: 31,055
در 4,955 پست 27,261 بار تشکر شده
Points: 57,767, Level: 100 Points: 57,767, Level: 100 Points: 57,767, Level: 100

چند روز پیش یکی از تاپیکهای قدیمی رو از آخرین ارسالات باز کردم و توی پاسخ ماقبل آخر تشکر آقا شهاب رو دیدم .یکدفعه خوشحال شدم و وقتی تاریخش رو دیدم بدجوری حالم گرفته شد.
البته من به اراده آقا شهاب آفرین میگم که تونسته دووم بیاره و با تمام دلبستگی و احساس مسئولیتی که داشت اینطوری از فوروم بریده.
از حق نباید گذشت که بیش از انتظار برای جون گرفتن فوروم از خودش مایه گذاشت و حجت رو تموم کرد و رفت.
البته میدونم و مطمئنم که دوباره به موقش برمیگرده و پستش رو تحویل میگره.
به امید اون روز
فرزاد آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-12-2012, 04:11 PM   #5
میرزا کوچک خان جنگلی

میرزا کوچک خان جنگلی's Avatar

تشکرها: 7,785
در 1,755 پست 8,878 بار تشکر شده
Points: 19,423, Level: 88 Points: 19,423, Level: 88 Points: 19,423, Level: 88

شهاب نازنين
وقتي رفتيد نفهميدم چه کسی رفت

اما وقتی که برگردید يقينا خواهم دانست که چه کسی برگشته است

واقعا جدی گفتم دلتنگتیم برادر !
ارسال شده توسط تلفن همراه
قدیمی 07-12-2012, 04:48 PM   #6
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,845 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100

با این حضور مشعشع و البته سالی یک بار خوابزده! باید بگیم، خواب زده،! کاربری که بود!!

آن مطلع عدالت! آن مرکب شهامت!شهاب الدین شهیر آبادی،از کیمیاگران بود و چون بالتازار،هر قطره که در فوروم افکندی،آن شکل دیگر بخود گرفت
.

آن که حاجی را چون قیر مذاب بود،شهاب بود،شهاب
آن که هر دم،در فکر کباب بود، شهاب بود،شهاب

گر چه از لطف زبانش،حاجی چون بشکه باروت بود
لیکن جام ما چون شراب،دنبال شهاب بود شهاب

گویند،به سبب بسکتبال ،لنگ درازی داشت و برج میلاد طهران را رقیبی خوش بود و در سنه 1357 در شوارع بیست چهار اسفند،از طراری اهل طایفه استالینیه،کتک بخورد که جایش هنوز بماند.

آن که دلش بهر میهن خراب بود،شهاب بود شهاب
آن که بیابانش چون سراب بود،شهاب بود شهاب.

شهاب الدین بانگ برآورد: من اگر آمدنی بودم بیخبر نمی رفتم،تو حافظ شهیر الدین باش که اگر او نیز برود،فرومی در کار نبود.

جل جلا له......هوشمندی که او بود.

رحمت الله علیه القرئه فاتحه مع الصلوات.
قدیمی 07-12-2012, 09:51 PM   #7
گارد جاویدان

گارد جاویدان's Avatar

تشکرها: 10,125
در 1,415 پست 8,168 بار تشکر شده
Points: 26,022, Level: 96 Points: 26,022, Level: 96 Points: 26,022, Level: 96

من توسط آقا شهاب تقریبا دو سه باری اخراج شدم ولی بعدا بهم ایمیل میزد و می گفت بیا..البته من در اوائل حضورم در سایت خیلی تندروی می کردم که ایشون خیلی متانت به خرج می دادند و باهام کنار می آمدن..
یکی از جملات زیبای شهاب اینه که همیشه به یادم می مونه..
ما ملت ایران معرکه ایم، معرکه..!
{ضمن اینکه یادی هم کنیم از جمله طلائی و فراموش نشدنی جناب فابیان عزیز که فرمودند..مسئول ژاپنی، مسئوله اما مسئول ایرانی، معذوره!}
امیدوارم که شهاب خان زودتر تشریف بیاورند..
یا رب ازادی رسان پیر غم دوران شدم.
گارد جاویدان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-13-2012, 01:49 AM   #8
شمشیری

شمشیری's Avatar

تشکرها: 14,151
در 2,496 پست 13,686 بار تشکر شده
Points: 29,490, Level: 99 Points: 29,490, Level: 99 Points: 29,490, Level: 99

امیدوارم شهاب گرامی هرکجا که هستند سربلند و تندرست باشند. تاجاییکه من می دانم ایشان و شهیر، از معدود نویسندگان و اندیشمندان وب فارسی هستند که بدور از هرگونه جناح بازی و نفع شخصی تنها به نقد و واکاوی رویدادها برپایه ی سند و منبع می پردازند. من که نمونه اش را جای دیگر ندیده ام. هرواژه از نوشته های ایشان هدفمند است و سرشار از دانستنی های سودمند. ای کاش روزی بشود که شیوه ی اندیشه ی این بزرگواران در جامعه ی ایرانی جاانداخته شود.
تحلیل های ایشان درباره ی بهار عربی از جاودانه ترین واکاوی های سیاسی در وب فارسی بود. خدا ایشان را نگه دارد.

The selective elimiNATION
of prominent rival figures
شمشیری آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-13-2012, 02:05 AM   #9
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100

شهاب خان- یه بار یه ناپرهیزی کن بیا اینجا یه کامنت بده.ببین مورسی به عربستان رفت و شما یه سر هم به ما نزدی.
قربانت جفرسون.بر وزن مدیریت-شهاب.
قدیمی 07-13-2012, 03:07 AM   #10
باران

باران's Avatar

تشکرها: 7,634
در 3,744 پست 14,600 بار تشکر شده
Points: 46,705, Level: 100 Points: 46,705, Level: 100 Points: 46,705, Level: 100
Activity: 81%
Activity: 81% Activity: 81% Activity: 81%

سلام آقا شهاب
انشاءالله سلامت و شاد باشید
در آستانه 29 تیر ماه روز تولد شما هستیم همه ما همیشه برایتان بهترین ها را آرزو داریم
فریماه که خیلی دلش برای حضور شما و نوشته هایتان تنگ شده وقتی می اید فوروم انگار به خانه ای وارد شده که صاحبخانه در ان حضور ندارد او نمی داند نبودن شما ان هم اینقدر طولانی برای چیست ، اینکه می گویند مشغله دارید قابل قبول نیست اخر دو کلام پاسخ سلام دوستدارانتان را دادن مگر چقدر زمان می خواهد ببخشید از سر دلتنگیست این گلایه ها ؛آخر امدید دست در دست آقا شهیر عزیز ، فوروم زدید ، همه ما را علاقمند و نمک گیر نمودید حالا رفتید و احوالی هم نمی پرسید یادتان هست روزی به فریماه گفتید " چرا وقتی به مسافرت می روی از فوروم فهر می کنی ؟!" خوب است حالا به خودتان بگوئیم باور کنید دنیا با تمام بی مهری هایش پر است از مهربانی خدای تعالی درست است که مهری، که مجازی ست؛ گرمایی ندارد! ولی در مورد فوروم اصلا مصداقی ندارد ما همه از گرما و جوشش مهر اینجا می نویسیم و این را مدیون آقا شهیر عزیز و شما و مهربانی هایتان هستیم به هر حال نه تنها فریماه که همه فوروم به انتظار بازگشت شما هستند .
این همه آدم و اندازه ی یک دنیا درد
چه کنیم آخر این قصه من و ما با درد؟
من دلم می شکند قصه تمامش این نیست
تازه این اول راه است ببین کو تا درد
اولش گفتم از این شانس بد است این نکبت
بعد دیدم که نه من بلکه تمام ما درد...
جامعه مثل کلافی است، گره خورده به هم
یک نفر دردسر و یک دو نفر هم پا درد...
تفرقه درد بزرگی است، اگر می دانیم
سهم ما چیست که کردیم سکوت الا درد؟
بازمی خواست سیاسی بشود حرف دلم
با تشر گفتمش ای دل که خفه خون... یا درد
جای کس نیست کسی تا که بفهمد دردش
این همه آدم واندازه ی یک دنیا درد...
قدیمی 07-13-2012, 03:08 AM   #11
شهیر

تشکرها: 6,795
در 2,030 پست 22,019 بار تشکر شده
Points: 41,262, Level: 100 Points: 41,262, Level: 100 Points: 41,262, Level: 100
Activity: 20%
Activity: 20% Activity: 20% Activity: 20%

ممنون از خوابزده جان که یاد این موجود نازنین را زنده کرد و ممنون از همه شما که به نیکی از یاد او کردید. حدود سه سال زحمت فوروم بدوش او بود بدون کمترین چشمداشتی. شهاب مشغول نوشتن یک کتاب است اما اینطور که می گوید گهگاه به فوروم سر می زند. قول داده کارش که تمام شود دوباره به فوروم برگردد. البته فکر نمی کنم قبل از 2014 عملی شود. حالش خوب است و هم چنان تنومند و شاد و ورزشکار و با روحیه و بقول ما قدیمی ها "خر خون". ایران به نظائر این انسان خوب و با سواد و خوشفکر نیاز دارد اما افسوس که شرایط طور دیگری رقم خورده است. باز هم ممنون از همه تان.
شهیر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-13-2012, 03:09 AM   #12
فابیان

فابیان's Avatar

تشکرها: 29,331
در 3,403 پست 14,832 بار تشکر شده
Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88

منهم دلم تنگ شده براش تقریبا هر روز با هم کلکل داشتیم. چهار چشمی مراقب من بود خیلی سعی کرد آدم بشم داشت مایوس میشد خیلی مدارا میکرد همیشه با بزرگواری معذرت های مرا میپذیرفت چندین بار کفرش در اومد تا اینکه رسید به یا من یا تو. بهانه ای شد هر دو رفتیم .
منهم سعی کردم آدم بشم حتی چندین بار لباس عوض کردم و برگشتم .
شهاب جان بیا یه سری بزن یادت باشه یه صافکاری بدهکاری .
دوسه روز دیگه تولدته بیا دهنمون شیرین بشه ذوقی بیاد شعری بگیم بیاد قدیم.
تو بمیری خاطرخواتیم.
فابیان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-13-2012, 03:52 PM   #13
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

دوستان عزیز خواندن این تایپیک قدیمی به روز شده را بنام شهاب به همه شما،پیشنهاد می کنم

ارادتمند

حاجی
قدیمی 07-13-2012, 03:58 PM   #14
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

ذکر شهاب الدین-حفظ الله

آن نور چشم اهل نظر، آن دوستدار سير و سفر، آن پدرخوانده مردمان کاستاریکا، آن پناه گاه پناهندگان فوروم، آن مظهر تدبير و با شتاب، خضرالوزرا "شهاب" از ياران شفيق و از ثابتان طريق شهیر الدین بود.
گويند: پيوسته طى طريق كردى، از ولايتى به ولايت ديگر رفتى و به هر كجا كه رسيدى فرمودى: "خوب چیزی است این همه شتاب!" پس "شهاب"اش گفتند.
"مولانا حكيم خواب زده اهل دود بختیاری سیگار رودی " گفت: روزى از او پرسيدم، "سبب طول قد تو چيست؛ كه چندين بکستبالیست آمده‏اند و رفته‏اند و تو همچنانى كه هستى؟!" گفت: "از مدت قد، آن به حساب آيد كه در داخل زمین گذرد. بنگر تا چه سهم از قدم در اين زمین بازی سپرى گشته است!"خواب زده گفت: چون شهاب در فوروم بود پس قدش مستهلک نشد و همچنان دراز بماند.
نقل است كه چون به سفر رفتى، سفرنامه نويسان به همراه بردى تا شرح كراماتش بنگارند. "مولانا شهیر الدین " گفت: روزى در اجلاسی عمومى خميازه‏اى كشيد. دست در دامنش زدم كه: "چه حكمت در اين بود؟" گفت: "اى شهیر! آن جا كه چاره‏اى جز شنيدن نباشد، خميازه فريادرس مردان خداست و هفتاد مرض را بكشد كه همنشين "آدمى" اولين آنهاست!"
"مولانا شهیر" گفت: "سيزده هزار سفر با او برفتم و كرامت‏ها از او بديدم. يكى آن كه در بلاد "کاستاریکاییه " در او نظر كردم؛ از همه دراز تر بود و من به تعجب مى‏نگريستم." گفت: "يا شهیر ! اين كرامت ما با كسى مگوى." گفتم: "چشم!"
نقل است كه پيوسته در سفر بودى و مريدان خاص را خاصه شیخ حاجی الجفرسونیه اتازونی گفتى: "چه خوب بودى اگر اين سالى شهاب پنج روز را هم به فوروم نيامدمى! و حاجی هر کار که دوست داشتی نمودی!!" و "خواجه شمشیریه " كه از مشايخ طريقه هوا نورديه بود، در حق او گفت: "خدا او را رحمت كناد كه تا بود، پا در هوا بود"
شتاب مردی که شهاب بود-رحمت الله
قدیمی 07-15-2012, 01:13 PM   #15
namira

namira's Avatar

تشکرها: 23,306
در 4,505 پست 26,515 بار تشکر شده
Points: 63,651, Level: 100 Points: 63,651, Level: 100 Points: 63,651, Level: 100

آدمهاي خوب از ياد نميرن

از دل نميرن

از ذهن نميرن !

ولي ....

زودتر از اينکه فکرش رو بکني

از پيشت ميرن
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-15-2012, 10:21 PM   #16
هزارچهره

تشکرها: 19,945
در 2,122 پست 13,769 بار تشکر شده
Points: 33,505, Level: 100 Points: 33,505, Level: 100 Points: 33,505, Level: 100

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
آدمهاي خوب از ياد نميرن

از دل نميرن

از ذهن نميرن !

ولي ....

زودتر از اينکه فکرش رو بکني

از پيشت ميرن
نامیرای عزیز
با خواندن پست شما دلم هوری ریخت...
میدونید چیه خدا نکنه من از یکی بیخبر باشم. اولین سناریویی که تولید می کنم می گم حتما مرده... یا اینکه یه بلایی سرش اومده که نمی تونه باهام تماس بگیره. یعنی شاید تو حبسی یا بیمارستانی جایی باشه که نمی تونه حرف بزنه...برای همین هست معمولا کسی منو بی خبر نمیزاره چون میدونه که سناریوهای وحشتناکی براش تهیه می کنم.
(از طرف نیمی از چهره ها)
هزارچهره آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر از هزارچهره بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-18-2012, 01:41 AM   #17
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,845 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

با سلام و تشکر از همه گلهای نازنین فوروم، و تعظیم و سپاس مخصوص نثار خوابزده عزیز که یاد خدمتگزار قدیمی فوروم را زنده کرد. گهگاه به فوروم سر می زنم و از نوشته ها استفاده می کنم. همانطور که می دانید درگیر نوشتن یک کتابم و بقول اینجائی ها racing against time. هیچ وقت روز های خوب و بدی که با هم داشته ایم فراموش نمی کنم اما همین قدر بگویم که خاطره های بد هم امروز شیرین جلوه می کنند. دعوای با فابیان هم خاطره ای با مزه شده است و انسان با خود فکر می کند چرا یکمرتبه با این همه سن و هیبت و هیکل مثل بچه ها می شود. بهر حال مخلص همگی هستم و یک خبر هم برایتان دارم. اگر خدا خواست آخر هفته و شاید هم اوایل هفته آینده (غربی) یک مقاله که مدتی است بر روی آن کار فکری کرده ام برایتان می نویسم. موضوع؟ "رابطه ایران و آمریکا درست نخواهد شد مگر اینکه.....". مقاله واقعی و ابژکتیو است و حسابی شوکه خواهید شد. فقط حدودا یک هفته ای باید صبر کنید. دست همه را می بوسم و از خدای بزرگ برایتان روز و شب های خوبی آرزو می کنم. راستی، یک میلیون پیام داشتم و از همه دوستانی که یاد من بوده اند همین جا تشکر می کنم و از اینکه نمی توانم جواب یکی یکی را بدهم من را ببخشید.
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-18-2012, 01:47 AM   #18
پرسشگر

تشکرها: 11,370
در 2,422 پست 17,070 بار تشکر شده
Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95
Activity: 57%
Activity: 57% Activity: 57% Activity: 57%

شهاب عزیز، خدا قوت!
پرسشگر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-18-2012, 01:54 AM   #19
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

هاتف از غیب آمد.خوش آمد.
قدیمی 07-18-2012, 02:22 AM   #20
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,845 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

پرسشگر جان، ماشاالله، شما به این کوچولوئی چه مطالب جالبی می نویسید!
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-18-2012, 02:37 AM   #21
Warrior

تشکرها: 9,449
در 3,299 پست 16,076 بار تشکر شده
Points: 47,648, Level: 100 Points: 47,648, Level: 100 Points: 47,648, Level: 100
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%

من هم می خواستم اینجا چیزی بنویسم اما چون درگیر بودم امروز و فردا کردم تا اینکه خود شهاب آمد.شهابی که من شناختم فرد صبوری است که در بند مادیات نیست.از کجا فهمیدم؟ فردی دارای مدرک دکترای روابط بین الملل نزدیک به سه سال از عمرش را بدون چشم داشت مادی برای سرپا ماندن و رشد و نمو این فوروم گذاشت.با کدام حساب و کتاب مادی می توان اینرا توجیه کرد. چنین فردی حتما ورای مادیات غمی (دغدغه) دارد و من خوشحالم که در دورانی که مادیات وجه غالب زندگی خیلی ها شده با ایشان آشنا شدم.
شهاب عزیز، من در این مدت خیلی چیزها از شما یاد گرفتم.اما آموخته ها و تاثیر مثبت شما تنها به جنبه های سیاسی و آگاهانه مربوط نمی شود.حضرت علی (ع) می فرمایند: «لاتصحب الشریر فان طبعک یسرق من طبعه شرا و انت لا تعلم ». از مصاحبت با انسان شرور بپرهیز، زیرا طبیعتت به طور ناخودآگاه، از خوی او شری را می گیرد .این تاثیر پذیری ناخودآگاه تنها به جنبه های منفی محدود نمی شود بلکه من از شما به طور ناخودآگاه تاثیر مثبت قابل توجهی پذیرفته ام.حمید امروز در زندگی شخصی اش واقع بین تر شده ، با پیشداوری کمتری در زندگی اش به مسائل نگاه می کند.کمتر گرفتار وهم می شود.در یک کلام طبیعت من یک سری چیزهای مثبت را از طبیعت شما بدون اینکه در آن لحظه متوجه باشم دزدید!
Warrior آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-18-2012, 12:28 PM   #22
باران

باران's Avatar

تشکرها: 7,634
در 3,744 پست 14,600 بار تشکر شده
Points: 46,705, Level: 100 Points: 46,705, Level: 100 Points: 46,705, Level: 100
Activity: 81%
Activity: 81% Activity: 81% Activity: 81%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهاب نمایش پست ها

یک خبر هم برایتان دارم. اگر خدا خواست آخر هفته و شاید هم اوایل هفته آینده (غربی) یک مقاله که مدتی است بر روی آن کار فکری کرده ام برایتان می نویسم. موضوع؟ "رابطه ایران و آمریکا درست نخواهد شد مگر اینکه.....". مقاله واقعی و ابژکتیو است و حسابی شوکه خواهید شد. فقط حدودا یک هفته ای باید صبر کنید.
خدا را شکر ممنون از حضور و لطفتون
قدیمی 07-18-2012, 01:56 PM   #23
میرزا کوچک خان جنگلی

میرزا کوچک خان جنگلی's Avatar

تشکرها: 7,785
در 1,755 پست 8,878 بار تشکر شده
Points: 19,423, Level: 88 Points: 19,423, Level: 88 Points: 19,423, Level: 88

عمو فابیان حالا میتونی ذوقی جون رو صدا کنی تا بیاد و به یاد اون روزا شعر بگه
قدیمی 07-18-2012, 03:44 PM   #24
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

عمو فابیان حالا میتونی ذوقی جون رو صدا کنی تا بیاد و به یاد اون روزا شعر بگه

آقای میرزا خان ، مگر می خواهی بلای کامران را بر سر فابیان بیاوری؟

فابی جون گول نخوری ها
پی نوشت:

شوخی بود
قدیمی 07-19-2012, 12:16 AM   #25
FarShir

تشکرها: 6,719
در 3,046 پست 9,719 بار تشکر شده
Points: 12,987, Level: 74 Points: 12,987, Level: 74 Points: 12,987, Level: 74

نقل قول:
اگر خدا خواست آخر هفته و شاید هم اوایل هفته آینده (غربی) یک مقاله که مدتی است بر روی آن کار فکری کرده ام برایتان می نویسم. موضوع؟ "رابطه ایران و آمریکا درست نخواهد شد مگر اینکه.....".
جناب دکتر شهاب.
کی راجع به اینکه چه وقت اسرائیل دست از سر سیاست خارجی آمریکا بر می دارد و آمریکا مستقل از اسرائیل تصمیم خواهد گرفت می نویسید؟
کی دموکراسی به آمریکا بر می گردد؟
حیف مردم آزاد منش آمریکا نیست که باید گرفتار این چنین شیطانی بشوند؟
FarShir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از FarShir بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع