آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار قوانین سایت > نظرات و پیشنهادات

پاسخ
    نمایش ها: 2273 - پاسخ ها: 4  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-27-2013, 07:11 PM   #1
the vengeful

تشکرها: 0
در 15 پست 32 بار تشکر شده
Points: 67, Level: 1 Points: 67, Level: 1 Points: 67, Level: 1
Activity: 42%
Activity: 42% Activity: 42% Activity: 42%
پیش فرض چرا در این سایت Social Groups وجود ندارد؟

حضار محترم
امروز در یک بررسی کلًی در سایت شما متوجه هستم که فاقد Social Groups هستید.

با تشکیل یک گروه اجتماعی بین خودتان بهتر می توانید رتبه و رنکیگ سایت را میان سایت های سیاسی بالا ببرید.
امروز که رنکیگ ها را نگاه می کردم متوجه نبودن گروه های اجتماعی فعال در سایت شدم و همچنین پراکندگی و عدم تناسب رتبه های اعضا با سطح تحلیل هایشان هم نکته مهمی است.
اگر بتوانید فعالیت گروه های اجتماعی در سایت را فعال کنید در رتبه بندی سایت های تحلیلی ایران به رتیه های زیر هزار خواهید آمد.
در غیر اینصورت اینجا هم اکنون میان سایت های سیاسی تحلیلی ایران و یا فارسی زبان از رتبه مناسبی برخوردار نیست و در سرچ های اینترنتی تنها مطالب آقای شهیر ثالث در سایت باعث مطرح شدنش بین محققین علوم سیاسی میشود.

تقاضا دارم به این مسائل توجه کنید.
the vengeful آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از the vengeful بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 03-27-2013, 08:21 PM   #2
the vengeful

پیش فرض پاسخ : چرا در این سایت Social Groups وجود ندارد؟

خوانندگان و حضار محترم سایت:

یک نکته دیگر هم فراموش کردم بگویم
چرا در این سایت مانند قسمت نظر دهی سایت هایی مثل الف و.... و یا فیس بوک و سایر سایت های تحلیلی سیاسی اجتماعی،گوشه ایی از پست ها،چه به صورت هد تاپیک و چه بصورت کامنت های دنبال هر هد تاپیک،بخشی با نمره منفی و نمره مثبت وجود ندارد؟
در سایت الف اگر نگاه کنید، گوشه سمت چپ هر مطلب و کامنت های هر مطلب،علامت های منفی و مثبتی وجود دارد و کنار هر کدام از آنها اعدادی نوشته شده است که نشان می دهد هر خواننده چه نمره ایی به مطلب مورد نظرش داده است.

من در این تعطیلات بسیاری از پست ها را نگاه می کردم که بنظر من مطالب خوبی نبودند،برخی هم مطالبی خوب بودند.اگر قسمت منفی و یا مثبت هر پست یا مطلب ایجاد شود،سطح کیفی مطالب ارسالی و ارزیابی های خوانندگان هم سنجش میشود.

تعداد رتبه های منفی و یا مثبت کنار هر نظر باعث میشود که نویسندگان پر اشتباه،کلامشان را اصلاح کنند و اعضایی که نمره مثبت دریافت کرده اند،به کارشان امیدوارتر شوند.

مثلا این مطلب را در قسمت نظرات سایت الف ببینید.

من در قسمت رنکیگ ها که بررسی می کردم،خود سیستم سایت رتبه ها را تعیین می کند که معمولا بر اساس میزان تعداد ارسال هاست.بنابراین کیفیت مطالب و نظر خوانندگان مورد توجه قرار نگرفته است.

در کنار نبودن گروه های اجتماعی در سایتان،جای یک قسمت مثبت و منفی در گوشه هر سایت کنار ابزار های ورد و ادیت آن ، خالی است.

همچنین امکانات انتخاب نوع فونت های فارسی و انگلیسی هم بسیار کم است.
2 کاربر از the vengeful بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 03-27-2013, 08:56 PM   #3
ایران شهر

ایران شهر's Avatar

تشکرها: 7,610
در 1,158 پست 5,079 بار تشکر شده
Points: 18,369, Level: 86 Points: 18,369, Level: 86 Points: 18,369, Level: 86
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

گروههای اجتماعی چیز خوبی است من هم با شما هم نظرم .
در مورد مثبت و منفی هم تا جایی که من اطلاع دارم وی بالتین که فروم هم بر بستر آن است چنین امکانی به صورت پیش فرض ندارد می توانید در فوروم های ویبالتین دیگر نگاهی بیندازید چون اگر داشت قبلترها استفاده میشد و به ذهن خیلی ها می رسید.
ولی پلاگین های غیر استاندارد (Hack) برای اینکار وجود دارد که به علت ایجاد مشکلات در اکثر فوروم ها استفاده نمی شود.
ضمنا سایت الف اسکریپتش توسط این سایت نوشته شده نه ویبالتین و به صورت داخلی و استاندارد چنین امکانی را دارد.
در مجموع من با همه نظراتتان موافقم اما مشکلات فنی و مالی و ... که بر سر راه است مانع می شود.
این کاربر از ایران شهر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 03-27-2013, 10:56 PM   #4
the vengeful

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ایران شهر نمایش پست ها
گروههای اجتماعی چیز خوبی است من هم با شما هم نظرم .
در مورد مثبت و منفی هم تا جایی که من اطلاع دارم وی بالتین که فروم هم بر بستر آن است چنین امکانی به صورت پیش فرض ندارد می توانید در فوروم های ویبالتین دیگر نگاهی بیندازید چون اگر داشت قبلترها استفاده میشد و به ذهن خیلی ها می رسید.
ولی پلاگین های غیر استاندارد (Hack) برای اینکار وجود دارد که به علت ایجاد مشکلات در اکثر فوروم ها استفاده نمی شود.
ضمنا سایت الف اسکریپتش توسط این سایت نوشته شده نه ویبالتین و به صورت داخلی و استاندارد چنین امکانی را دارد.
در مجموع من با همه نظراتتان موافقم اما مشکلات فنی و مالی و ... که بر سر راه است مانع می شود.
دوست محترم
از توجه تان و کمکتان هم اینجا و هم در قسمت سئوالاتم ممنونم.به هر صورت تشکیل گروه های اجتماعی فعال،بخصوص در شرایط کنونی به ارتقاء کیفی فعالیت ها گروهی حضار و اعضای محترم سایت کمک می کند.با توجه به دستور کار رهبر ما با عنوان حماسه اقتصادی حماسه سیاسی برای سال جدید،برای برون رفت های لااقل فکری و عقیدتی،اتحاد مثبت اعضا و حضار مثبت این سایت ، فضای منفی و اختلاف را کم رنگ تر می کند و کم کم یک پالایش میان اعضا بوجود می آورد تا کسانی که احیانا" و خدای نکرده قصد بهره وری شخصی و جناحی از روحیه پاکدلی و صمیمیت عقلانی جوانان و اندیشمندان ما را دارند،اهسته به حاشیه رانده شوند و ایجاد گروه اجتماعی در چارچوب های قانونی و اخلاقی در هر محفلی در هر جایی در هر اجتماع فعالی همیشه راه هایی خوب برای همگرایی مثبت و هم فکری خوب و سازنده و نتیجه گیری های مثمر تر فراهم می کند.مخصوصا در شرایط کنونی که کشورمان متاسفانه در حال چندان مناسبی بسر نمی برد.
اگر شما یا سایر مسئولان سایت این توان تشکیل گروه اجتماعی را دارید،قبل از انتخابات و همراه با انتخابات و همگام با تحولات سیاسی داخلی و خارجی کشور،تشکیل بدهید،هم سبب جذب اعضای مثبت و فعال از سایر سایت ها میشود و هم تحرکی سازنده در اینجا پدید می آید.
انشالله و به مدًد فضل الهی -حق نگهدارتان باشد.
قدیمی 03-28-2013, 03:01 PM   #5
the vengeful

حضار محترم
منظور من از گروه های اجتماعی در قسمت رنکینگ سایت است
به این قسمت مراجعه کنید:
Group Ranking
که در قسمت:
Experience Ranking
است.

در اینجا هیچ گروهی ثبت نشده است.
No Social Groups
در صورتی که:
Only public and moderated Social Groups with at least 5 members are included in this ranking.

این گروه اجتماعی می توان حداقل با 5 عضو شامل شاخه های مختلفی مانند،فرهنگ و سیاست و هنر باشد.

من بعد از تعصیلات نوروز فرصت کمتری دارم.بنابراین اگر توفیق کمک به حضار محترم را داشته باشم.با افتخار مایل به کمک به تشکیل این گروه ها هستم.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع