آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار سیاسی > ایران > خبر سیاسی

پاسخ
    نمایش ها: 13264 - پاسخ ها: 86  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-01-2011, 01:16 PM   #51
namira

namira's Avatar

تشکرها: 23,327
در 4,513 پست 26,529 بار تشکر شده
Points: 63,888, Level: 100 Points: 63,888, Level: 100 Points: 63,888, Level: 100
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض پاسخ : تداوم غیبت احمدی‌نژاد در ریاست جمهوری

نقل قول:
نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
باقی آن کسان اهمیت چندانی ندارند ! با توجه به رای ناطق در 1376 نهایتا 6تا 7 میلیون نفر هستند که در برابر جمعی 17 میلیون نفری سال 1388 غیر قابل توجه هستند علاوه بر آن میتوان با این تظاهر اکثریت آرای ریخته شده برای میرحسین موسوی را هم بدست آورد !
آیا این جمع بندی درست است ؟! نمیدانم اما پاسخی به سئوال "این تظاهر برای چه کسانیست " میباشد .
.
شما معتقديد احمدينژاد راي تضمين شده بقول شما 7 و به نظر من بيشتر از 14 ميليوني را رها ميكند و به سراغ راي كساني ميرود كه انها را خس و خاشاك ناميده!؟ و در تظاهراتشان او را كوتوله ديكتاتور ميناميدند؟
چه عرض شود
اما صادق جان اصلا چه ضررتي دارد؟ وقتي احمدينژاد كه بدون اينگونه "تظاهر" و تبري جستن از رهبري و سپاه 24 ميلون راي اورد !

نقل قول:
اما پاسخ وجه دیگری هم دارد و آن هم تصاحب کامل و تامین آینده قدرت است بعبارتی این اعمال تظاهر به معنی ظاهرسازی نیست .! بلکه برنامه ریزی برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری آینده هست تا آینده قدرت هم تامین شود . با داشتن نفوذ به وزارت اطلاعات میتوان به راحتی و با استفاده از آن رقبا را یک به یک زمین زد ! می بینید که برای پیروزی در انتخابات فقط ایجاد هوادار مهم نیست بلکه از میدان به در کردن رقبای احتمالا قوی هم اهمیت خاصی دارد .
با محتواي حرف شما تقريبا موافقم اما من ديگر نامش را تظاهر نميگذارم
اين يك اعلام "حضور" واقعي طيفي جديد در عرصه قدرت در مملكت است كه قصد دارد بماند!(نظر شخصي من)
با قسمت بولد شده حرفتان كاملا موافقم
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 01:34 PM   #52
namira

namira's Avatar

Points: 63,888, Level: 100 Points: 63,888, Level: 100 Points: 63,888, Level: 100

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alisosho نمایش پست ها
namiraعزيز به اين نكته توجه داشته باشيد كه راي ثابت اقليت حاكم در كل جمعيت ايران حدود 15 درصد است دليل اين قضيه را هم همان نكته اي بود كه صادق عزيز به ان اشاره كرد اگر ما فرض بر ولايت مداري راي دهندگان قرار دهيم در انتخابات دوم خرداد همه ميدانستند كه راي اقاي خامنه اي ، اقاي ناطق است و حتي اين موضوع را اقاي مهدوي كني در روزنامه ابرار و يا رسالت روز پنج شنبه كه وقت تبليغات انتخاباتي تمام شده بود به طور صريح تيتر كرد كه نظر اقاي خامنه اي اقاي ناطق است ، بر فرض ولايت مداري راي دهنده گان و پيروي از رهبري ، راي اخذ شده اقاي ناطق حدود 7 ميليون بود نه بيشتر
ولي راي اقاي احمدي نژاد فراتر از اين 7 ميليون ادم ولايي كه قابليت هماهنگي تشكيلاتي گسترده را دارند است و الي اخر كه همه را همه ميدانند...
علي جان عرض بنده اين است "اصلا چه ضرورتي " دارد كه ايشان بخواهد تظاهر به مخالفت با رهبري و سپاهي بكند كه در دوره گذشته تمام و كمال در حمايت از ايشان تلاش كردند؟
چه چيزي قرار است بدست بياورند؟
راي؟
راي تضمين شده را رها كنند و بدنبال راي كساني باشند تضميني در حصول راي آنها وجود ندارد!؟
فكر نميكند داستان كمي فراتر از "تظاهر" باشد!؟
7 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 02:00 PM   #53
hossein.g

تشکرها: 6,652
در 825 پست 3,748 بار تشکر شده
Points: 14,594, Level: 78 Points: 14,594, Level: 78 Points: 14,594, Level: 78
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

نقل قول:
چه چيزي قرار است بدست بياورند؟
راي؟
راي تضمين شده را رها كنند و بدنبال راي كساني باشند تضميني در حصول راي آنها وجود ندارد!؟
هیچ رای تضمینی وجود ندارد در دوره گذشته از ایشان حمایت شد اما در دوره آینده چی؟هیچ تضمینی مبنی بر اینکه حزب اللهی ها از جانشین احمدی نژاد حمایت خواهند کرد وجود ندارد.
اگر حزب اللهی ها قصد داشته باشند از افراد و گروههای دیگری در انتخابات آینده حمایت کنند و آرام طیف دولت را رها کنند و احتمالا دولت را هم مجبور به حمایت از آن کنند.
طبیعی است طیف دولت اگر می خواهد در قدرت بماند باید یک خاکی به سرش بریزد و قاعدتا باید به دنبال یک پایگاه اجتماعی دیگر باشد.
hossein.g آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر از hossein.g بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 02:09 PM   #54
namira

namira's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hossein.g نمایش پست ها
هیچ رای تضمینی وجود ندارد در دوره گذشته از ایشان حمایت شد اما در دوره آینده چی؟هیچ تضمینی مبنی بر اینکه حزب اللهی ها از جانشین احمدی نژاد حمایت خواهند کرد وجود ندارد.
اگر حزب اللهی ها قصد داشته باشند از افراد و گروههای دیگری در انتخابات آینده حمایت کنند و آرام طیف دولت را رها کنند و احتمالا دولت را هم مجبور به حمایت از آن کنند.
طبیعی است طیف دولت اگر می خواهد در قدرت بماند باید یک خاکی به سرش بریزد و قاعدتا باید به دنبال یک پایگاه اجتماعی دیگر باشد.
حسين جان اتفاقا بحث اصلا بر سر همين موضوع هست
علت بروز تغيير رويكرد يا اختلاف
اگر احمدينژاد و همراهانش همان بودن كه مدعي بودند ; "ولايتمدار و . . . . ."; چرا بايستي حزب اللهي ها به ايشان راي ندهند؟
كما اينكه در 2 دور گذشته دادند
موضوع اين است كه چرا اين تغيير بوجود امد و يا شايد "نمايان" شد!؟
3 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 02:20 PM   #55
hossein.g

نقل قول:
موضوع اين است كه چرا اين تغيير بوجود امد و يا شايد "نمايان" شد!؟
نامیرای گرامی به نظر من تغییر رویه ای در افکار حزب الله بوجود نیامده واقعیت اینست که احمدی نژاد از اول هم گزینه مطلوب آنها نبود.در سال 1384 بیش از آنکه روی احمدی نژاد تبلیغ کنند روی قالیباف و لاریجانی تبلیغ میکردند. در سال 88 هم که احتمالا بخاطر اصلاح طلبان مجبور به اجماع روی احمدی نژاد شدند حالا در سال 92 اجباری وجود ندارد که دوباره از طیف احمدی نژاد حمایت کنند با توجه به اینکه انتخابات مجلس هشتم هم ثابت کرد که حزب اللهی ها امثال لاریجانی را به امثال احمدی نژاد ترجیح می دهند.
5 کاربر از hossein.g بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 02:47 PM   #56
فرزاد

فرزاد's Avatar

تشکرها: 31,055
در 4,955 پست 27,261 بار تشکر شده
Points: 58,015, Level: 100 Points: 58,015, Level: 100 Points: 58,015, Level: 100
Activity: 10%
Activity: 10% Activity: 10% Activity: 10%

برنا نوشت: جلسه امروز عصر هیأت وزیران با حضور دکتر محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری کشورمان برگزار می‌شود.

یک منبع آگاه در گفتگو با برنا ضمن اعلام این خبر گفته؛ همه شایعات چند روز گذشته پیرامون دولت و بحث شرط گذاری و...کذب محض است و رییس جمهور همواره بر توجه به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب تاکید داشته و دارد.
http://fararu.com/vdcjaoea.uqeitzsffu.html
فرزاد آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از فرزاد بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 03:10 PM   #57
namira

namira's Avatar

نقل قول:
نقل قول:
نامیرای گرامی به نظر من تغییر رویه ای در افکار حزب الله بوجود نیامده واقعیت اینست که احمدی نژاد از اول هم گزینه مطلوب آنها نبود.در سال 1384 بیش از آنکه روی احمدی نژاد تبلیغ کنند روی قالیباف و لاریجانی تبلیغ میکردند. در سال 88 هم که احتمالا بخاطر اصلاح طلبان مجبور به اجماع روی احمدی نژاد شدند حالا در سال 92 اجباری وجود ندارد که دوباره از طیف احمدی نژاد حمایت کنند با توجه به اینکه انتخابات مجلس هشتم هم ثابت کرد که حزب اللهی ها امثال لاریجانی را به امثال احمدی نژاد ترجیح می دهند.
اتفاقا من فكر ميكنم تضمين وجود داشته است
تضمين راي اين طيف نظر رهبري بود
بقول آقا صادق همان هايي كه به آقاي ناطق راي دادند در يك پارادوكس عجيب با وجود شمشيري كه احمدينژاد در انتخابات اخير بر عليه ناطق كشيد اينبار به احمدينژاد راي دادند
چرا؟
واضح است نظر رهبري!
سر شاخ شدن احمدينژاد با رهبري از دست دادن راي تضمين شده اين طيف است!
سئوال من اينست كه احمدينژاد قرار است چه چيزي بدست بياورد؟
سرشاخ شدن احمدينژاد با 2 ضلع قدرت در كشور يعني سپاه و رهبري فقط و فقط بخاطر راي؟
ايشان كه بقول دوستان با 80 هزار تومان(سهام عدالت + مسكن مهر و .....) بدون درگيري به رهبري و سپاه هم راي خود را داشت و هم حمايت ايشان را ! پس ريسك درگيري و اختلاف با اهرم هاي قدرت را چرا بايد بپذيرد؟
خواست احمدينژاد در حال حاضر چيزي فراتر از "راي" در انتخابات نيست؟
7 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 03:47 PM   #58
alisosho

alisosho's Avatar

تشکرها: 18,383
در 10,312 پست 32,974 بار تشکر شده
Points: 146,010, Level: 100 Points: 146,010, Level: 100 Points: 146,010, Level: 100
Activity: 40%
Activity: 40% Activity: 40% Activity: 40%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
بقول آقا صادق همان هايي كه به آقاي ناطق راي دادند در يك پارادوكس عجيب با وجود شمشيري كه احمدينژاد در انتخابات اخير بر عليه ناطق كشيد اينبار به احمدينژاد راي دادند
چرا؟
واضح است نظر رهبري!
سر شاخ شدن احمدينژاد با رهبري از دست دادن راي تضمين شده اين طيف است!
سئوال من اينست كه احمدينژاد قرار است چه چيزي بدست بياورد؟
سرشاخ شدن احمدينژاد با 2 ضلع قدرت در كشور يعني سپاه و رهبري فقط و فقط بخاطر راي؟
ايشان كه بقول دوستان با 80 هزار تومان(سهام عدالت + مسكن مهر و .....) بدون درگيري به رهبري و سپاه هم راي خود را داشت و هم حمايت ايشان را ! پس ريسك درگيري و اختلاف با اهرم هاي قدرت را چرا بايد بپذيرد؟
namira عزيز
اقاي احمدي نژاد به وضوح خود و تشكيلات خود را از طيف اصولگرا مبري ميداند و خود را نيروي سوم ميداند ، هنوز شاكله فكري و مكتبي شخص احمدي نژاد و اطرافيانش پوسكنده و مشخص نيست ، هر روز نوايي را ساز ميكنند كه حتي صداي مدرسين قم كه حامي قدرتمند ايشان محسوب ميشوند را هم در اورده اقاي مصباح تنها در يكي دو مورد به اقاي احمدي نژاد و ان هم در مورد اقاي مشايي تذكر جدي داده ند و اقاي مصباح خود نيروي سوم است كه نبايد از ان غافل شد ...
اقاي احمدي نژاد خاكريزها را يكي به يكي جلو ميرود و تابوها را ميشكند ولي نبايد داستان بني صدر را هم فراموش كرد ، مگر بني صدر چه كم داشت رئيس جمهور ميليوني ، فرمانده كل قوا ، كاريزماي فراجناحي حتي پشتوانه حوزوي از سوي پدرشان هم وجود داشت ولي انچيزي كه ايشان نداشت ، فهم ،درك قدرت اقاي خميني بود و با خيره سري و غرور بيش از حد و بدون سياست و با هوچي گري ايشان و نصيحت هاي پدرانه ايشان را نديد ميگرفت
تنها تفاوت بني صدر و احمدي نژاد در همين سياست بازي و تيزهوشي انها خلاصه ميشود
احمدي نژاد و مشاوران ايشان خود را زير چتر كسي حتي رهبري نميبيند و مطمئنا تا زماني با سپاه و رهبري همكاري خواهند داشت كه منافع انها تامين گردد البت فعلا اين امر دو سويه ميباشد تا بعد ببينيم بگم بگم نصيب چه كسي خواهد شد ...
قدیمی 05-01-2011, 03:59 PM   #59
alisosho

alisosho's Avatar

Points: 146,010, Level: 100 Points: 146,010, Level: 100 Points: 146,010, Level: 100

جزئیات دیدارشب گذشته نماینگان و رئیس جمهور و سخنانی که زودتر باید گفته می شد و اکنون احمدی نژاد باید بگوید
در حالیکه بیش از 10 روز از فرمان رهبری گذشته و حرف و حدیثهای فراوانی از قول محمود احمدی نژاد طرح شده که هیچکدام تکذیب نشده و رئیس جمهور نیز در این مدت هیچگاه بر پذیرش خواست رهبری صریحا سخنی نگفتند اکنون نماینگان حامی دولت از قول وی اینگونه گزارش کردند رئیس جمهور در دیدار نمایندگان مجلس از وجود رگه​های انحرافی در برخی بخش​های نظام سخن گفته است.

به گزارش خبرآنلاین، در این دیدار که در منزل رئیس​جمهور در پاستور انجام شده است، محمود احمدی​نژاد تاکید کرده است که مسائل موجود به زودی حل می​شود.

موسی غضنفرآبادی یکی از نمایندگان شرکت کننده در این جلسه است که در گفت​وگو با خبرنگاران پارلمانی به نقل از احمدی​نژاد گفت: «من در خدمت نظام و انقلاب و خانواده شهدا هستم و بدانید که از ناحیه احمدی​نژاد کوچکترین خسارتی به نظام وارد نخواهد شد».

نماینده بم تاکید کرد: احمدی​نژاد اعلام کرد که من این مساله را با انجام یک گفت​وگو حل می​کنم. این موضوعی است که بین من و آقا است و انشاء​الله حل می​شود.

غضنفر آبادی در پاسخ به این سوال خبرنگاران که رئیس جمهور چه زمانی سر کار خود حاضر خواهد شد؟، گفت: انشاء الله بزودی سر کار می​آیند.

یکی از خبرنگاران از نماینده بم درباره اضافه شدن دو بند به درخواست​های رئیس جمهور سوال کرد که او گفت: آقای احمدی​نژاد گفتند که چه زمانی من شرط گذاشتم؟ آقای جلیلی که پیش بنده بوده​اند.

اینکه مشایی به عنوان معاون اول رئیس جمهور انتخاب می​شود یا نه؟، دیگر شایعه​ای بود که غضنفر آبادی درباره آن اظهار داشت: درباره آقای مشایی هیچ صحبتی نه از جانب نمایندگان و نه از جانب رئیس جمهور بیان نشده است.

نماینده بم درباره احتمال طرح عدم کفایت رئیس جمهور در مجلس و پاسخ احمدی​نژاد اظهار داشت: ایشان اعلام کرد که عدم کفایت دلیل می​خواهد. مگر بنده چه کار کرده​ام؟

وی افزود: به هر حال استنباط ما از این دیدار این بود که دغدغه​های رئیس جمهور از سر دلسوزی است. آقای احمدی​نژاد معتقد است رگه​های انحرافی در برخی قسمت​های نظام وجود دارد و باید اصلاح شود.

http://ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=32056
قدیمی 05-01-2011, 04:02 PM   #60
hossein.g

نقل قول:
شما از کجا مطمئنید در صورتی که این اتفاقات نمیافتاد نظر رهبری در انتخابات بعدی طیف احمدی نژاد بود؟
رهبر انقلاب که معاون اولی مشایی را به مصلحت نمی دانست چطور ممکن است نظر مساعدی به ریاست جمهوری کسی مثل مشایی(جانشین احتمالی احمدی نژاد) داشته باشد؟

به نظر من احمدی نژاد روزی که مجبور شد حکم معاون اولی مشایی را لغو کند فهمید که تا زمانی که مشایی را در کنارش داشته باشد بعد از این نظر رهبری در انتخابات با او نخواهد بود.احمدی نژاد اگر می خواست نظر رهبری را داشته باشد باید از مشایی و مکتب ایرانی جدا می شد که البته ظاهرا اینکار برای او نشدنی است.
او اگر می دانست رای تضمین شده ای دارد هرگز با رهبری سرشاخ نمی شد.

نقل قول:
احتمالا نظر شما درست است هدف اصلی ممکن است چیزی فراتر از رای باشد مثلا مکتب ایرانی صرفا برای گرفتن رای ساخته نشده ولی اگر چنین هدفی وجود داشته باشد قاعدتا رای تاثیر زیادی برای رسیدن به هدف خواهد داشت.
قدیمی 05-01-2011, 04:56 PM   #61
محمد صادق

محمد صادق's Avatar

تشکرها: 1,266
در 1,021 پست 3,401 بار تشکر شده
Points: 20,228, Level: 89 Points: 20,228, Level: 89 Points: 20,228, Level: 89

با در نظر گرفتن شایعاتی که در چند روز اخیر پیرامون اقای احمدی نژاد مطرح شده است و با تاخت و تازهایی که بی دلیل و با دلیل به اقای مشایی می شود تحلیل من از شرایط کنونی این است که در حال حاضر هیچ اختلاف حادی بین بخشهای کلیدی نظام وجود ندارد و رئوس نظام منسجم تر از گذشته به کار خود ادامه خواهند داد.

در حال حاضر اقای احمدی نژاد هنوز یکی از رئوس بی بدیل قاعده مثلث رهبری-احمدی نژاد-سپاه را تشکیل می دهد و تعاملی قوی بین اضلاع این مثلث برقرار است.

هدف اول تیم فکری اقای احمدی نژاد از عدم حضور موقتی او در نهاد ریاست جمهوری چیزی نیست جز کسب امتیاز از پایگاه اجتماعی مخالف او که اکثریت انان را طبقه متوسط به بالا تشکیل می دهند که در حال حاضر بخش عظیمی از انان را جوانان ناراضی تشکیل می دهند .

با انجام پروژه عظیم هدفمند سازی یارانه ها و تزریق منابع مالی در قشری از جامعه که نیازمند این منابع هستند و همچنین پشتیبانی ولی فقیه از اقای احمدی نژاد او همچنان خواهد توانست اکثریت جبهه اصول گرایان را با خود داشته باشد و فقط درصد کمی از انها در جبهه مخالف باقی خواهند ماند که صدای انها در این میان به جایی نخواهد رسد.

اما هدف دوم بررسی reaction اصول گرایان در درجه اول به طور خاص و در درجه دوم سطح جامعه به طور عام می باشد. به عبارتی یک تیم فکری قوی و منسجم این جریانات را به طور منظم رصد کرده و بر اساس ان برنامه ریزی حرکت بعدی خود را انجام می دهند.

همچنین این نکته را نباید فراموش کرد که صدای اقای مشایی در حقیقت صدای اقای رئیس جمهور است و طرح مکتب ایرانی در واقع کانالی است که هدف اول در بستر این کانال قرار می گیرد.
۴-آرامش و خیر و برکت و پر آبی در ایران و مناطق دیگر موج می زند.
۵-بین ایران و آمریکا صلح برقرار می شود.
۶-تنها در روشنایی است که صلح و رشد و توسعه متوازن و پایدار به دست می آید.
۷-کشور واحد جهانی در زمین به فرمان سرچشمه مقدس نور و به مرکزیت ایران به زودی تشکیل میشود.
۸-خیر پیروز است و نور همچنان جاری است.
محمد صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از محمد صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 06:40 PM   #62
alisosho

alisosho's Avatar

احمدی نژاد گفت: بنده نمی‌دانم شایعاتی كه درباره بنده و شرط وشروطی كه با رهبری گذاشتم از كجا سرچشمه می گیرد بنده در دیدار با رهبری در اتاق تنها بودیم و چگونگی پخش این شایعات برایم عجیب است و نمیدانم این حرفها را ازكجا می گویند. احمدی نژاد در ادامه گفت بنده خدمت رهبر انقلاب رسیدم و به ایشان گفتم ...

به گزارش مشرق، حجت الاسلام آقاتهرانی شرح ماجرای دیدارش با دكتر احمدی نژاد را اینطور بیان می كند:بنده تازه ازسفر از چین برگشته بودم كه مطلع شدم آقای احمدی نژاد درجلسات هیات دولت شركت نمی كند. بعد ازشركت در جلسه مجلس تصمیم گرفتم با دكتر احمدی نژاد دیداری داشته باشم آقای لاریجانی به من گفت من با رفتن شما مخالفم وبنده عرض كردم بنده مانعی برای این دیدار نمی بینم. درمقابل آقای لاریجانی اصرار كردند كه لااقل استخاره كنید كه بنده عرض كردم به نظر من اینجا جای استخاره نیست.
سپس به منزل دكتر رفتم همسر ایشان آیفون راجواب دادند و گفتند دكتر در حال استراحتند بنده از ایشان خواستم به آقای احمدی نژاد بگویند بامن تماس بگیرند.
وقتی به خانه رسیدم دیدم برخی سایتها نوشته اند كه احمدی نژاد آقاتهرانی را به منزلش راه نداده است!!
بعد از مدت زمانی دكتر با من تماس گرفت و ازمن خواست به منزل ایشان بروم.
به گزارش استقامت، حجت الاسلام آقا تهرانی در ادامه گفت: وقتی به منزل ایشان رسیدم دم درب منزل ایشان پزشك احمدی نژاد را دیدم به من گفت بهتر است با دكتر ملاقات طولانی نكنی چون دكتر ضربان قلبش نامنظم است و فشارش بشدت پایین افتاده است.
بنده عرض كردم دیدارمان كوتاه خواهد بود.
سپس به داخل منزل رفتم وبا احمدی نژاد سر صحبت باز شد.
احمدی نژاد گفت: بنده نمی دانم شایعاتی كه درباره من و شرط وشروطی كه با رهبری گذاشتم از كجا سرچشمه می گیرد بنده در دیدار با رهبری در اتاق تنها بودیم و چگونگی پخش این شایعات برایم عجیب است و نمیدانم این حرفها را از كجا می گویند.
احمدی نژاد در ادامه گفت: بنده خدمت رهبرانقلاب رسیدم و به ایشان گفتم من با فشارهایی كه بردولت است به این نتیجه رسیدم كه رسیدن به آرمانهایی كه در این دولت تصمیم به اجرای آن را داشتیم غیرممكن است.
در ادامه حجت الاسلام آقاتهرانی افزود: احمدی نژاد در حالی كه گریه می كرد گفت بنده نمی بخشم افراد حزب اللهی ای را كه به من تهمت زاویه داشتن با رهبری عزیز انقلاب را می زنند.

در ادامه من به احمدی نژاد گفتم طرحی درمجلس است كه برخی نمایندگان به دنبال سوال از رئیس جمهورند كه احمدی نژاد با روی باز گفت: من از این قضیه استقبال میكنم چرا كه در این صورت می توانم درآنجا ناگفته های خود را بیان كنم.
آقاتهرانی در ادامه افزود: بنده بعد از جلسه به مجلس رفتم نمایندگان بسیاری به سراغم آمدند و جویای خبر دیدار من با احمدی نژاد شدند. پس از اظهارات من درمورد آنچه دكتر گفته بود عده ای از نمایندگان باز ادعای زاویه داشتن احمدی نژاد با رهبری را مطرح كردند كه بنده به آنها گفتم آیا می توانید دست روی قرآن بگذارید و ادعای خود را تكرار كنید كه همه آنها یكه خوردند....

http://ayandenews.com/news/27414/
قدیمی 05-01-2011, 06:57 PM   #63
Azad

Azad's Avatar

تشکرها: 327
در 4,100 پست 12,161 بار تشکر شده
Points: 51,073, Level: 100 Points: 51,073, Level: 100 Points: 51,073, Level: 100
Activity: 30%
Activity: 30% Activity: 30% Activity: 30%

مسابقه و کشمکش جدید احمدی نژاد با اصولگرایان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : خبرگزاری فرانسه در تحلیلی به قلم سیاوش قاضی نوشت: همچنان که تنش ها در استانه انتخابات مجلس افزایش می یابد، ایران در حال آماده کردن خود برای یک مسابقه ی تازه بین حامیان احمدی نژاد و برخی اصلوگرایان است.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی انتخاب Entekhab.Ir، استعفای مصلحی باعث آغاز انتقادات زیادی بسوی اطرافیان نزدیک احمدی نژاد یعنی مشایی شد.

در روز هفدهم اپریل، رسانه های ایرانی اعلام کردند که مصلحی پس از تلاش برای برکنار کردن یکی از معاونانش که رابطه ی نزدیکی با مشایی داشته است، برکنار شد.

اما دقایقی بعد، آیت الله خامنه ای رهبر ایران، طی حکمی مصلحی را ابقا کردند.

برکناری مصلحی باعث شد که فرصت بزرگی برای اصولگرایان پیش بیاید تا حملات تازه ای علیه احمدی نژاد را شروع کنند. رسانه های اصولگرایان مشایی را به سازمان دهی یک جریان انحرافی متهم می کنند.

مشایی یکی از نزدیکان احمدی نژاد است و شایعاتی در مورد اینکه انتخاب احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری می باشد.

این روزها از مشایی به دلیل افکار ملی گرایانه اش بر روی مسائل اجتماعی و فرهنگی انتقاد می شود. وی که نزدیک به 25 سال است که با احمدی نژاد کار می کند حتی از جانب مربی و مراد رئیس جمهور هم مورد انتقاد قرار گرفته است.

ایت الله مصباح یزدی، مشایی را متهم به ایجاد یک سازمان ماسونی کرده است.

جوانفکر که مشاور احمدی نژاد است در پاسخ به انتقادات گفته است: این حملات می تواند عمدا یا سهواً باعث این شود که طرح سرنگونی ریاست جمهوری احمدی نژاد به اجرا دربیاید.

اما درگیری ها و کشمکش های جدید ایران نشانه ی قدرت نمایی برای انتخابات مجلس در سال 2012 است

با غیبت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس، تحلیلگران معتقدند که جنگ قدرت در بین اصولگرایان در حال حاضر شروع شده است.
Azad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از Azad بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 07:03 PM   #64
alisosho

alisosho's Avatar

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، جلسه هیأت دولت دقایقی پیش به ریاست محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور و در نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد.
قدیمی 05-01-2011, 08:45 PM   #65
Azad

Azad's Avatar

Points: 51,073, Level: 100 Points: 51,073, Level: 100 Points: 51,073, Level: 100

جلسه عصر امروز هیات دولت با غیبت وزیر اطلاعات برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین، رئیس​جمهور امروز در جلسه هیات دولت حضور یافت و این جلسه به ریاست وی برگزار شد، اما وزیر اطلاعات در این جلسه حضور نداشت.

علت غیبت حجت​الاسلام حیدر مصلحی مشخص نیست.
8 کاربر از Azad بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-01-2011, 10:51 PM   #66
صادق

تشکرها: 5,586
در 2,274 پست 10,298 بار تشکر شده
Points: 25,009, Level: 95 Points: 25,009, Level: 95 Points: 25,009, Level: 95

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
شما معتقديد احمدينژاد راي تضمين شده بقول شما 7 و به نظر من بيشتر از 14 ميليوني را رها ميكند و به سراغ راي كساني ميرود كه انها را خس و خاشاك ناميده!؟ و در تظاهراتشان او را كوتوله ديكتاتور ميناميدند؟
چه عرض شود
اما صادق جان اصلا چه ضررتي دارد؟ وقتي احمدينژاد كه بدون اينگونه "تظاهر" و تبري جستن از رهبري و سپاه 24 ميلون راي اورد !
نامیرای عزیز قبلا حسین گرامی توضیحاتی در باره عدم وجود تضمین برای رای احمدی نزاد در دوره بعد دادند لذا چیزی اضافه نمیکنم اما یک سئوال و دو مطلب :
سئوال :شما چگونه رای اصولگرایان را بیش از 14 میلیون میدانید ؟من براساس رای ناطق حدس خودم را تخمین زدم .

مطلب اول - در مورد تبدیل مخالفین فعلی به موافقین بعدی نمونه های بسیار زیاد تاریخی وجود دارد . اما گذشته از آن میتوانید به سایتهای ضد انقلاب مراجعه و تایید و تشویق تلویحی احمدی نژاد را ببینید . سایت خودنویس را پیشنهاد میکنم
مطلب دوم - احمدی نژاد هیچگاه مخالفین خود خصوصا رای دهندگان به رقبا را خس و خاشاک خطاب نکرد . متاسفانه این دروغی بود که گفته شد . اینرا گفتم تا سعی در رعایت انصاف شده باشد
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-02-2011, 12:33 AM   #67
عادل

تشکرها: 11,165
در 1,033 پست 4,895 بار تشکر شده
Points: 13,959, Level: 76 Points: 13,959, Level: 76 Points: 13,959, Level: 76

نقل قول:
رهبر انقلاب که معاون اولی مشایی را به مصلحت نمی دانست چطور ممکن است نظر مساعدی به ریاست جمهوری کسی مثل مشایی(جانشین احتمالی احمدی نژاد) داشته باشد؟
به نظر من احمدی نژاد روزی که مجبور شد حکم معاون اولی مشایی را لغو کند فهمید که تا زمانی که مشایی را در کنارش داشته باشد بعد از این نظر رهبری در انتخابات با او نخواهد بود.احمدی نژاد اگر می خواست نظر رهبری را داشته باشد باید از مشایی و مکتب ایرانی جدا می شد که البته ظاهرا اینکار برای او نشدنی است.
او اگر می دانست رای تضمین شده ای دارد هرگز با رهبری سرشاخ نمی شد.
نمیدانم بغیر از موضوع اخیر و همچنین مخالفت با معاونت اولی مشایی، رهبری با موضوع دیگری هم علنا مخالف بوده اند؟ حتی در مورد ورود خانمها به ورزشگاهها هم بعد از مخالفت بعضی از علما رهبری واکنش نشان دادند. آیا رهبری در مورد مکتب ایرانی، بزرگداشت نوروز، وضعیت حجاب و ... که مورد اعتراض بعضی از اصولگرایات تندرو هست موضع صریحی اتخاذ کرده اند؟ در دوره خاتمی هر کدام از این موضوعها با واکنش سریع ایشان مواجه میشد. اگر اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید.
در مورد مشایی نیز، بنظرم ایشان یک مهره ای بعنوان سپر بلا است و بنا بر دلایل مختلف هیچ شانسی برای رییس جمهور شدن ندارد.
عادل آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-02-2011, 10:10 AM   #68
namira

namira's Avatar

نقل قول:
سئوال :شما چگونه رای اصولگرایان را بیش از 14 میلیون میدانید ؟من براساس رای ناطق حدس خودم را تخمین زدم .
حتي اگر با فرض شما هم پيش برويم 7ميليون سال 76 از كل آراي كه 29 ميليون بوده با يك تناسب ساده در سال 88 كه مشاركت 39 ميليون بوده ميشود حدود 9 تا 10 ميليون!
حالا شما چگونه اين طيف را صلب حساب كرديد كه از سال 76 تا سال 88 حتي يك نفر (مثلا ناميرا! )به آنها اضافه كه هيچ كم هم نشده!؟
بگذريم صادق جان موضوع بيشتر از آنكه به جامعه شناسي و سياست ربط داشته باشد برميگردد به اختلاف من و شما در اصول اوليه علم رياضي!
بهتر است با توجه به فرمايش ذيل شما ، در مورد كساني كه اهميت چنداني ندارند وقت خودمان را هدر ندهيم!
نقل قول:
باقی آن کسان اهمیت چندانی ندارند ! با توجه به رای ناطق در 1376 نهایتا 6تا 7 میلیون نفر هستند که در برابر جمعی 17 میلیون نفری سال 1388 غیر قابل توجه هستند
نقل قول:
مطلب دوم - احمدی نژاد هیچگاه مخالفین خود خصوصا رای دهندگان به رقبا را خس و خاشاک خطاب نکرد . متاسفانه این دروغی بود که گفته شد . اینرا گفتم تا سعی در رعایت انصاف شده باشد
اصلا مهم نيست كه احمدينژاد در آن سخراني ; كه من و شما خوب ميدانيم ; چه گفته!
مهم اينست كه مخالفين او كه به تعبير شما الان احمدينژاد بدنبال راي ايشان هست ابدا حرف شما را نميپذيرند و شديدا اينطور برايشان جا انداخته شده كه احمدينژاد اين حرف را زده است ، چه شعرها كه سراييده نشده و . . . . (شاهد :سري به صندلي داغ بزنيد!)
ديگر من هم دارم به گوش هاي خودم شك ميكنم!

نقل قول:
شما از کجا مطمئنید در صورتی که این اتفاقات نمیافتاد نظر رهبری در انتخابات بعدی طیف احمدی نژاد بود؟
.
منظور شما كدام اتفاقات است ؟
منظورتان جريان مشايي+مكتب ايرانيست؟ خوب اگر اينرا حذف كنيم شما بفرماييد چراي نبايد نظر رهبري در نتخابات آتي مثل انتخابات 84 و 88 بر روي احمدينژاد باشد؟

نقل قول:
.
مشايي از روز اول با احمدينژاد بود
وصلت فاميلي هم برقرار شد!
رهبري در زمان تنفيذ حكم رياست جمهوري ايشان هم از تفكرات آقاي مشايي مطلع بودند
حتي زماني كه نظر ايشان را به نظر خودشان نزديكتر اعلام كردند بازهم از وجود اين جريان مطلاع بودند! چرا كه مشايي قارچ نبود كه يكشبه خلق شود!
احمدينژاد هم از تفكرات آقاي مشايي جدا نيست!
قبلا هم عرض كردم احمدينژاد ديگر به چه زباني بگويد حرفهاي مشايي حرفهاي خود اوست!؟
با اينحال بازهم نظر رهبري در انتخابات روي احمدينژاد بود!
حالا مصلحت يا هر اسمي كه ميخواهيد بر روي ان بگذاريد از كجا معلوم در انتخابات آتي هم همين مصلحت شكل نگيرد!؟
اگر چه به عقيده من مشايي بهيچ عنوان گزينه احمدينژاد براي انتخابات آتي نيست!
---------------------------------------------------------------------------------------------
از انجا كه كمي از بحث اصلي دور شدم جهت ياد اوري عرض ميكنم
صحبت از اين بود كه سر شاخ شدن احمدينژاد با رهبري و سپاه "تظاهر" قلمداد شد براي بدست اوردن راي جناح مخالف!
عرض بنده اين بود كه :
اصلا چه ضرورتي داشت كه احمدينژاد بدنبال راي مخالفان باشد و بخواهد با اين 2 طيف درگير شود؟ (احمدينژاد بدون اينگونه "تظاهر" و تبري جستن از رهبري و سپاه 24 ميلون راي اورد !) و حمايت اين دو طيف قدرتمند را هم داشت!
وقتي با دادن 80 هزارتومان و سهام و مسكن و . . . ميشود 24 ميليون راي كسب كند!
همان رويه را ادامه ميدادند اگر نيت فقط "كسب آراء" بوده است!
نظر شخصي من هم اين هست كه ايشان بدنبال چيزي بيشتر از انتخابات و راي اوردن است
در مملكت ما راي اوردن براي احمدينژاد و تيمش خيلي هم كار سختي نيست اگر بود سراغ سهميه بندي سوخت يارانه ها و غير كه راي بيانداز بود نميرفت!(يارانه ها در جاهايي راي اور است!)
ارادتمند
12 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-02-2011, 04:59 PM   #69
hossein.g

نقل قول:
منظورتان جريان مشايي+مكتب ايرانيست؟ خوب اگر اينرا حذف كنيم شما بفرماييد چراي نبايد نظر رهبري در نتخابات آتي مثل انتخابات 84 و 88 بر روي احمدينژاد باشد؟
نامیرای گرامی واقعیت اینست که این مسائل حذف شدنی نیست و هرگز توسط گروه نزدیک به رهبر نادیده گرفته نخواهد شد.

همانطور که شما گفتید مشایی به یکباره زاده نشده و از اول هم با احمدی نژاد بود شاید یکی از دلایلی که احمدی نژاد گزینه اول اصولگرایان در انتخابات 84 نبود همین عقاید مشائیسم او باشد که همانطور که گفتید در آن زمان از نظر رهبر انقلاب دور نبود.
نقل قول:
حالا مصلحت يا هر اسمي كه ميخواهيد بر روي ان بگذاريد از كجا معلوم در انتخابات آتي هم همين مصلحت شكل نگيرد!؟
تنها عاملی که من از روی آن مطمئنم این مصلحت در انتخابات آینده شکل نخواهد گرفت تاریخ 6 سال گذشته این دولت است.
6 سال گذشته به ما ثابت کرده است که هر وقت طیف احمدی نژاد در مقابل اصلاح طلبان بوده اند از حمایت طیف نزدیک به رهبر برخوردار شده اند ولی زمانی که در مقابل سایر اصولگریان قرار گرفتند طیف نزدیک به رهبری سایر اصولگرایان را به دولت ترجیح داده اند. مانند انتخابات سال 86 مجلس که با وجود اینکه اطرافیان دولت از ریاست مجلسی حداد عادل حمایت می کردند.اما لاریجانی توانست حمایت اصولگرایان نزدیک به رهبری را بدست آورد و رئیس مجلس شود.
با توجه به سابقه رقابت دو جریان اصولگرا حال که در سال 92 با اضمحلال اصلاح طلبان به احتمال قوی رقابت اصلی بین دو جریان اصولگرا خواهد بود به نظر شما طیف نزدیک به رهبر باز از جریان احمدی نژاد حمایت خواهند کرد؟
قدیمی 05-02-2011, 05:13 PM   #70
Azad

Azad's Avatar

توسط دادگاه ویژه روحانیت: رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری و حامی مشایی بازداشت شد

برخی از منابع خبری مدعی شده‌اند که عباس امیری‌فر روز گذشته بازداشت شده است.
آفتاب: عباس امیری‌‌فر شب گذشته توسط دادگاه ویژه روحانیت بازداشت شد.

مشرق نوشت: عباس امیری‌فر دبیرکل تشکل موسوم به جامعه وعاظ ولایی (حامیان مشایی) شب گذشته توسط دادگاه ویزه روحانیت به اتهام مشارکت در تهیه و توزیع سی دی انحرافی ظهور نزدیک است، توهین و تشویش اذهان عمومی از طریق مصاحبه‌های جهت‌دار و ایراد اتهام علیه برخی شخصیت‌ها بازداشت شد.

وی همزمان با دبیرکلی تشکلی موسوم به جامعه وعاظ ولایی برای حمایت از اسفندیار رحیم مشایی و جریان انحرافی، امام جماعت مسجد سلمان و دبیر کمیسیون فرهنگی دولت نیز بوده است.

به گزارش آفتاب، حجت الاسلام جعفر شجونی چندی پیش اعلام کرده بود به خاطر اتهامات و نشر اكاذيب از اميری‌فر به دادگاه ويژه روحانيت شكايت كرده‌ است.

امیری‌فر که ریاست شورای فرهنگی ریاست جمهوری را بر عهده دارد و از یاران رحیم‌مشایی است، چند روز پیش در گفت‌وگو با روزنامه شرق گفته بود که حرف‌های رحیم مشایی همان حرف‌های مقام معظم رهبری است.

وی همچنین در گفت‌وگویی با خبرگزاری فارس رحیم‌مشایی را رییس‌جمهور آینده ایران معرفی و اعلام کرده بود که حامیان مشایی ممکن است در انتخابات مجلس نهم به جای اصول‌گرایان با بخشی از اصلاح‌طلبان ائتلاف کنند.

دبیر جامعه وعاظ ولایی با دفاع از احمدی‌نژاد گفته بود: ختم كلام اين است كه هركس احمدی‌نژاد را قبول دارد بايد مشايی و معتمدين ايشان را هم قبول داشته باشد. كسی كه امام را قبول داشت بايد معتمدين امام و كسی كه علی (ع) را قبول داشت بايد معتمدين علی را هم قبول می‌داشت.

گفتنی است جامعه وعاظ ولايی چندی پیش از جامعه وعاظ تهران منشعب شد.
قدیمی 05-03-2011, 07:59 PM   #71
Azad

Azad's Avatar

/بخش پایانی سخنرانی حجت الاسلام مجتبی ذوالنور/
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه: قهر، اخم، ناز و شروط با ولایت مداری خیلی فاصله دارد

سیاست > چهره ها - جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه تاکید کرد: مقام معظم رهبری حمایت عام خود را از رئیس جمهور بردارد، او طاغوت می شود.

به آقای احمدی نژاد ایرادهای اساسی داریم
مقام معظم رهبری حمایت عام خود را از رئیس جمهور بردارد، او طاغوت می شود
ولایت مداری و تبعیت از رهبری این نیست که هر جا رهبری خواسته‌ام را تأیید کنند من مطیع باشم
در چند روز گذشته چه قدر پیش آقای احمدی نژاد رفتند و...
تردیدی نداریم که محبت آقای احمدی نژاد به مشایی غیرعادی، افراطی و انحرافی است
مشایی که حجت الهی نیست که اگر از او عبور کردیم از دین خدا کنار برویم
مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان ضمن حمایت از دولت، دو کد دادند که نباید فراموش شود
آقای احمدی نژاد خودش گفت من حلال نمی کنم آن حزب اللهی هایی که گفتند من شرط و شروط گذاشتم
اصلاح طلبان تلاش می کنند که قدرت را در اختیار بگیرند
به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام مجتبی ذوالنور، شامگاه دوشنبه در سلسله نشست های «سیاست روحانی» در مدرسه علمیه صدوقی قم ضمن مقایسه دولت محمود احمدی نژاد با دولت سید محمد خاتمی با بیان اینکه اگر دولت آقای احمدی نژاد را با دولت های گذشته مانند دولت آقای خاتمی مقایسه کنید باید مثالی بیان کنم افزود: برای مثال اگر فرض بگیریم هدف انقلاب این است که از تهران به مشهد برود و ماشین انقلاب باید این مسیر را طی کند؛ آقای احمدی نژاد تا به حال در این ماشین انقلاب، خوب حرکت کرده؛ قبول داریم جاده خاکی و انحرافی رفته، ایست پلیس را توجه نکرده، سرعت غیر مجاز و توقف غیر مجاز داشته، چراغ قرمز را رد کرده، ویراژ داده و ...، قبول داریم که این انحرافات و اتفاقات اتفاق افتاده، ولی با همه این ها در اصول کلی در مسیر انقلاب، نزدیک ترین فرد بوده است؛ اگر به سمت خود مشهد حرکت نمی کرده، به دو رو بر مشهد رفته است؛ اما اگر دولت آقای خاتمی و یا هر کدام از این دو گزینه کاندیداها [در انتخابات ریاست جمهوری دهم]، فرمان ماشین انقلاب را به دست می گرفتند، ماشین انقلاب را به سمت شهر دیگری می بردند. اصلا جهت جای دیگری بود؛ ما باید مقایسه درست داشته باشیم و ببینیم با چه چیزی احمدی نژاد را می سنجیم.
به آقای احمدی نژاد ایراد هایی اساسی داریم
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: به آقای احمدی نژاد ایراد داریم که ایراد هایی اساسی هم هست و جزئی نیست اما باید در این زمینه مشی و رفتار خود را با رهبر معظم انقلاب بسنجیم.
وی افزود: البته مقام معظم رهبری همواره از همه دولت ها حمایت کرده اند، اما در سخنرانی های اخیرشان آقا فرمودند فرد برای ما ملاک نیست، اعمال فرد، کردار فرد، رفتار فرد و عملکرد فرد، برای ما ملاک است؛ حضرت امام(ره) هم از بنی صدر حمایت می کرد.
مقام معظم رهبری حمایت عام خود را از رئیس جمهور بردارد، او می شود طاغوت
ذوالنور گفت: اگر مقام معظم رهبری حمایت عام خود را از رئیس جمهور بردارد، او حق تصرف در امور را ندارد و می شود طاغوت؛ چرا که خود امام خمینی(ره) این را فرموده است؛ اگر حضرت امام این را فرموده اند که امضای ولی فقیه در تنفیذ یک دولتی شرط است، قطعا در استمرار آن و در جزء کارها هم همین طور است.
ولایت مداری و تبعیت از حرف رهبری این نیست که هر جا رهبری خواسته من را تأیید کنند من مطیع باشم
وی افزود: اگر مقام معظم رهبری، نسبت به کارهای دولت نظری داشتند و کسی آن را تمکین نکند این جا در حقیقت در جایگاه طاغوت است، این جا با ولایت مداری معنی پیدا نمی کند. لذا ما ایراد جدی داریم؛ ولایت مداری و تبعیت از حرف رهبری این نیست که هر جا رهبری حرف و خواسته من، و چیزی را که من اعتقاد دارم آن را تأیید کنند و من هم کارم را انجام دهم، و هرجا جور دیگری شد، عمل من چیز دیگری باشد. اگر این گونه باشد که باید گفت اطاعت از خود است نه اطاعت از رهبری؛ اطاعت از رهبری این است که اگر ولی حاکم نظری دارند که 180 درجه با نظر بنده مخالف است نه با اخم و قهر، بلکه با خشنودی و رضای دل و رغبت، حرف خود را زیرپا له کنم و حرف رهبری را عمل کنم؛ معنی ولایت مداری این است.
در چند روز گذشته چه قدر پیش آقای احمدی نژاد رفتند و...
وی تصریح کرد: قهر و اخم و ناز و شروط و این ها، با ولایت مداری خیلی فاصله دارد؛ نه رییس جمهور خداست، نه پیامبر و امام معصوم و نه ولی فقیه است، تا در مسیر و نزدیک به مسیر حرکت می کند به همان تناسب حمایت می شود و اگر کج رفت، مسیر جدا می شود.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در این چند روز گذشته چه قدر پیش آقای احمدی نژاد رفتند و هیچ کس نگفت شما کار درستی می کنید، همه ایشان را مذمت کردند، بنابراین، انقلاب، نظام و رهبری با کس عهد اخوت ندارد، ملاک و شاخص ولایت است.
وی گفت: ممکن است کسی تا آخر راه را درست برود و کسی هم وسط راه، مسیر خود را کج کرده و از راه اصلی خارج شود؛ بنابراین ما حال فعلی افراد را می بینیم. اگر کسی تا دیروز خوب عمل می کرد، دستش درد نکند، اما اگر کسی که هنوز گازی به ماشین خود نداده و مسیرش را مشخص نکرده که نباید به او اطمینان کرد؛ لذا ما باید مصالح کل را ببینیم و به تناسب وضعیت تصمیم بگیریم و عمل کنیم.
ذوالنور خاطرنشان کرد: البته ممکن است حالا برخی بیایند و حرف بزنند و بگویند ما از سال ها پیش نمی گفتیم که احمدی نژاد این جور است و آن جور؟؛ خوب قبول، اما شما که گفتید چه کردید؟ آیا پشت سر رهبری حرکت کردید؟ آیا آمدید و گفتید احمدی نژاد را می کوبیم برای دفاع از رهبری؟ و آیا آمدید با کسانی که پرچم مرگ بر اصل ولایت فقیه را در دست داشتند و این شعار را می دادند، از آن ها حمایت کردید؟؛ شما که هزار درجه جلوتر و بیشتر در مخالفت با ولایت فقیه از او حرکت کردید.
وی افزود: شما چه مسیری را انتخاب کردید که امروز می آیید و می گویید مگر ما از اول نمی گفتیم احمدی نژاد انحرافی است؟؛ شما از همان اول گفتید احمدی نژاد فلان است، ولی خودتان صد برابر آن طرف تر حرکت کردید؛ برای چه کسی این حرف ها را می زنید و گذشته «ما گفتیم» خودتان را به رخ می کشند؟؛ شما که رفتید از موسوی و کروبی و سران فتنه حمایت کردید.
تردیدی نداریم که محبت آقای احمدی نژاد به مشایی غیرعادی، افراطی و انحرافی است
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این سؤال که منظور شما از سخن چند روز پیش تان مبنی بر این که رئیس جمهور اصلی در شرایط فعلی آقای مشایی است، چه بود، گفت: ما تردیدی نداریم که محبت آقای احمدی نژاد به مشایی یک محبت غیرعادی، افراطی و انحرافی است.
عالم و آدم در مقابل مشایی موضع گرفتند اما احمدی نژاد حمایت کرد
وی افزود: عالم و آدم در مقابل مشایی موضع گرفتند اما احمدی نژاد حمایت کرد، در حالی که به نظر من هزینه و سود باید تناسب داشته باشد.
ذوالنور گفت: مشایی که حجت الهی نیست که اگر از او عبور کردیم از دین خدا کنار برویم.
وی افزود: مشایی کسی است که از اولی که بحثش مطرح شده است چیزی جز خسارت و زیان برای نظام و انقلاب نداشته است. مراجع ما مسئله دار شدند؛ دوست داران نظام و انقلاب دلخون شدند؛ شخصیت های ما هزینه شدند اما مشایی سر جایش ماند؛ دشمن شاد و بهانه ای برای تخریب دولت شد.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باید پرسید که چقدر باید برای یک نفر هزینه داد؟ چه اتفاقی افتاده است؟؛ آقای احمدی نژاد می فرمایند مشایی قله ای است عظیم که قابل درک نیست، و بسیاری نمی توانند آن را درک کنند؛ باید پرسید مگر مشایی از دماغ فیل افتاده؟ از کجا آمده؟ چی از این مشایی دیده ای؟ جز ارتباط با جن گیرها و فال بین ها و طالع بین ها و آیینه بین ها و مرتاض‌ها و ... و بعد هم بیاید یک پیشگویی هایی بلغور کند؛ آقای احمدی نژاد هم فکر کند ایشان یک حجت الهی است، ایشان نماینده امام زمان(عج) بر روی زمین است، ایشان رابطه خدای متعال با زمین و واسطه فیض الهی است؛ این تلقی ها، تلقی های انحرافی است.
آیا تردید داریم که در اداره کشور، نظر مشایی ملاک مدیریت کشور می شود؟
وی تأکید کرد: اگر احمدی نژاد در موضوع مشایی یک علاقه افراطی به او دارند، آیا تردید داریم که در اداره کشور، نظر مشایی ملاک مدیریت کشور می شود؟؛ این اتفاق امروز اتفاق افتاده و در جابه جایی ها، عزل و نصب ها و... این را می بینیم.
ذوالنور گفت: البته این حرف من که در حال حاضر رئیس جمهور اصلی مشایی است، حرفی بود که در جلسه خصوصی زدم ولی رسانه ای اش کردند؛ ولی واقعیتی است که نمی شود آن را انکار کرد.
اگر آقای احمدی نژاد محبت مشایی را از دلش خارج کند...
وی ابراز داشت: اگر آقای احمدی نژاد محبت مشایی را از دلش خارج کند، یقین بدانید فضای عملکردی احمدی نژاد متفاوت از گذشته خواهد شد ولی متأسفانه این اتفاقات هست.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، با تشبیه مشایی به مهاجرانی در دولت سید محمد خاتمی هم گفت: وقتی تحصن طلاب قم در مسجد اعظم قم علیه مهاجرانی وزیر ارشاد دولت آقای خاتمی بود، آقای خاتمی در صحبت تلفنی با آیت الله مشگینی، گفت مشکل این ها مهاجرانی نیست، چرا که مهاجرانی مجری سیاست های فرهنگی من است، مشکل من هستم و من استعفا می دهم؛ امروز هم آقای مشایی نقش آقای مهاجرانی در دولت آقای خاتمی را برای آقای احمدی نژاد دارد.
مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان ضمن حمایت از دولت، دو کد دادند که نباید فراموش شود
وی در پاسخ به این سؤال که چقدر اخبار ضد و نقیض هفته های گذشته پیرامون وزیر اطلاعات و عملکردهای آقای احمدی نژاد صحت دارد، گفت: با همه این احوالات و اخبار ضد و نقیض می بینیم که فضای جامعه به مسیر اصلی خودش بازگشته و ما امیدواریم که این مسائل دیگر تکرار نشود، چرا که این اتفاقات جامعه را مضطرب می کند.
ذوالنور افزود: آقا هم در فرمایشات اخیرشان ضمن حمایت از دولت، دو کد، دادند که نباید فراموش شود؛ اول این که گفتند ما از اشخاص حمایت نمی کنیم از عملکردها حمایت می کنیم و دیگر این که کارهایی که دشمن را شاد و دوستنان را ناراحت می کند، باید از آن ها دوری کرد.
شرط و شروط آقای احمدی نژاد برای بازگشت به محل کار صحت دارد؟
وی در پاسخ به سؤال یکی از طلاب مبنی بر این که چقدر شرط و شروط هایی که گفته می شود آقای احمدی نژاد برای بازگشت به محل کار گذاشتند، صحت دارد؟، اظهار داشت: آقای احمدی نژاد خودش گفت من حلال نمی کنم آن حزب اللهی هایی که گفتند من شرط و شروط گذاشتم؛ وقتی خودشان این طور گفتند، پس چرا ما اصرار کنیم که باز هم چنین چیزی را مطرح کنیم.
جانشین نماینده ولی فقه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به سؤال طلبه دیگری مبنی بر این که چقدر ارتباط تیم آقای احمدی نژاد با افراد خاصی که گفته می شود توانایی های خاصی دارند، صحت دارد؟، گفت: فردی مانند یعقوبی یک فرزند شهید است که مانند برخی از مرتاض ها توانمندی هایی دارد؛ البته بعضی حرف ها، انعکاسش به صلاح جامعه نیست، و از این رو انعکاس این سخن من شرعا اشکال دارد حال شما طلبه ها محرم اسرار سر نظام هستید.
«سخنان حجت الاسلام و المسلمین ذالنور در این قسمت به درخواست خود ایشان که گفت رسانه ای نشود منتشر نمی شود»
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آقای مصباح یزدی از همان ابتدا گفتند که این ها سر سوزنی به روحانیت، مرجعیت و ولایت و رهبری اعتقادی ندارد.
خدا آقای احمدی نژاد را از دست این ها نجات دهد!
وی با بیان این که امروزه جریان خرافی انحرافی و شیادی به هم گره خورده است، گفت: این که می گوییم خدا آقای احمدی نژاد را از دست این ها نجات دهد، دعایی است که شما طلبه ها هم باید سر نماز خود این را بگویید.
ذوالنور در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر این که چرا شما گفتید که جمعیت سبزها از نمازجمعه ای ها بیشتر است و باز گفتید که جمعیت نمازجمعه ها تکراری است؟ گفت: این ها کذب محض است؛ من یک کلمه از این سخنان را جایی نگفتم؛ چند تا از این سایت های منحرف مانند کلمه و ... و سایت هایی که به جنبش 3 بز معروف اند، این ها را منتشر کردند و من یک کلمه در این باره نگفتم.
اصلاح طلبان تلاش می کنند که قدرت را در اختیار بگیرند
وی در پاسخ به این سؤال که به نظر شما آینده انتخابات مجلس شورای اسلامی و سرنوشت اصلاح طلبان به کجا خواهد رسید، گفت: اصلاح طلبان تلاش می کنند که قدرت را در اختیار بگیرند، اما باید قبول کرد که امروز فضای جامعه اقبالی به آن ها ندارد.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که اصلاح طلبان شگردهایی را اتخاذ می کنند، گفت: اولین شگرد آن ها این است که یک سری از آدم هایی از آن جنس، که سوخته نیستند را بیاورند و دیگر این که آدم های معروف جریان خود را که تندی و افراطی هم نداشتند، در شهرهایی که کاندیدای جاندار حزب اللهی نداشت، سرمایه گذاری کنند؛ البته برخی از بزگان را نیز ترغیب می کنند که شما بیایید و سرلیست ما شوید. اما در یک کلام می توان گفت که فضای جامعه فضایی انزجاری نسبت به آن هاست
وی در مورد فعالیت انتخاباتی اصولگرایان برای انتخابات مجلس هم گفت: اصولگرایان هم کار می کنند ولی هنوز ائتلاف جدی بین اصولگرایان اتفاق نیفتاده است.
ذوالنور در مورد تحولات اخیر خاورمیانه هم گفت: منشأ تحولات منطقه و بیداری اسلامی، جمهوری اسلامی است که روز به روز پایه های جمهوری اسلامی محکم تر می کند.
وی خاطرنشان کرد: در خصوص موضوع بحرین و مشابه آن کارهای مختلفی انجام دادیم و از جمله آن ها تقویت بعد رسانه ای این تحولات است، چرا که مهمترین مظلومیت جریانات اسلام گرا، سانسور رسانه ای است؛ جمهوری اسلامی با ظرفیت العالم، الکوثر، جام جم و سحر برای انعکاس این تحولات تلاش می کند.

جریان انحرافی در دولت اعتقادی به بیداری اسلامی ندارد
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: البته دولت در این زمینه ضعیف عمل می کند اما نظام با کلیت این کارها موافق است، چون جریان انحرافی در دولت اعتقادی به بیداری اسلامی ندارد و به جای واژه بیداری اسلامی، واژه بیداری ملت ها را به کار می برد؛ لذا خیلی جریان انحرافی دل به این موضوع نمی دهند اتفاقات می افتد.

وی در پاسخ به این سؤال که نظر شما راجع به مستند ظهور نزدیک است، چیست؟، هم گفت: تا کنون نقدهای زیادی به ویژه در حوزه علمیه نسبت به این فیلم شده است و من وارد نقد این مستند نمی شوم.
ذوالنور در مورد تبیین شخصیتی رهبر انقلاب هم گفت: مقام معظم رهبری شخصیتی جامع هستند که اگر در هر زمینه ای وارد شوند، حرفی برای گفتن دارند.
وی افزود: مقام معظم رهبری اگر وارد گود اجرا شوند، مانند این است که تمام عمر خود را در کارهای اجرایی گذرانده اند؛ اگر وارد امور فکری و برنامه های راهبردی و تفکرات کلان می شوند، شما فکر می کنید که اصلا رشته تخصصی شان همین بوده است.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: در عین آن صلابت و عظمت و جایگاه رفیعی که مقام معظم رهبری دارند، من فکر می کنم، مردمی تر از مقام معظم رهبری، نظام ما به خود ندیده است؛ البته نمی خواهم امام خمینی(ره) را بگویم نه؛ ولی حضرت امام(ره) با وضعیت سنی که داشتند و مراقبت هایی که باید از ایشان می شد، شرایط شان، غیر از مقام معظم رهبری بود.
وی افزود: من سراغ ندارم، هیچ شخصیتی را در این کشور که به جامعیت مقام معظم رهبری در بعد مردم شناسی، شخصیت شناسی، ارتباط با افراد و قدرت تعامل و رابطه بر قرار کردن، سراغ داشته باشیم؛ برای مثال وقتی مقام معظم رهبری به یک جایی مانند نمایشگاه کتابی می رود و فرزند یک شخصیت علمی را می بیند و او خود را به مقام معظم رهبری معرفی می کند، مقام معظم رهبری از خصوصیات و ویژگی های پدرش برای او می گوید و این تا حدی است که ممکن است، اطلاعات مقام معظم رهبری از فرزند آن شخصیت بیشتر باشد.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در تشریح بعد علمی مقام معظم رهبری هم گفت: اگر مقام معظم رهبری، ضعفی در این زمینه داشتند، مارهای خوش خط و خال که تعبیر حضرت امام(ره) در حوزه لانه کرده بودند، فضای حوزه را فضای دیگری می کردند.
وی افزود: شهید محلاتی از قول امام راحل می فرمودند، قم شده مرکز ضد انقلاب و هر کسی که از انقلاب می ماند می آید و دفتر دستکی درست می کند.
ذوالنور گفت: کسانی که در درس آیت الله العظمی بروجردی(ره) در کنار مقام معظم رهبری می نشستند بعد علمی مقام معظم رهبری را تشخیص می دادند. برای مثال من در سال های اول رهبری مقام معظم رهبری، از دو لب مبارک مرحوم آیت الله العظمی فاضل لنکرانی(ره) شنیدم که می گفت، کفایه ای که آیت الله خامنه ای از 20سال پیش تدریس می کردند از همان زمان مجتهد مسلم بودند؛ این تعابیر معنی دارد.
وی گفت: شخصیت های مختلف علمی، مقام معظم رهبری را قبول داشتند؛ برای مثال اگر در زمان حضرت امام(ره) نظام دچار مشکلی می شد، کسی که بیشترین نقش را در حل مشکل نظام با علما و مراجع تقلید داشت، مقام معظم رهبری بود؛ نماینده حضرت امام(ره) به حضور مراجع ایشان بود، چون مقام معظم رهبری را به عنوان یک روحانی امروزی و مقید به آداب سنتی حوزه، قبول داشتند.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی(ره) برای هر سفری که مقام معظم رهبری می رفتند، قربانی نذر می کردند در حالی که این کار را برای هیچ کس حتی فرزندان خودشان نمی کردند.
وی ادامه داد: تسلط ایشان در زمان اوایل رهبری به مسائل به گونه ای بود که همگان را مبهوت می کرد.
ذوالنور تصریح کرد: شرایط دوران ایشان بسیار پیچیده تر از دوران امام(ره) بود، ولی شما هیچ ضعفی از دوران رهبری ایشان ندیدید.
وی ابراز داشت: شما می بینید توطئه های رنگارنگی در طول رهبری ایشان، رخ می دهد اما مشکلی پیش نمی آید، چون انقلاب، سکانداری چون مقام معظم رهبری داشت.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت مدیریت بحران مقام معظم رهبری بی نظیر است به گونه ای که بزرگترین تهدیدها را تبدیل به بهترین فرصت ها برای انقلاب کرد.
وی با بیان این که شخصیت مقام معظم رهبری، شخصیت ویژه ای است، گفت: امروز جهان اسلام شیفته شخصیت مقام معظم رهبری است و نمونه آن این است که خطبه مقام معظم رهبری به زبان عربی در یک روز 7بار در میدان التحریر مصر برای انقلابیون پخش شد و حتی یکی از اخوان المسلمین گفت این خطبه یک شور و حرارت خاصی را به انقلابیون مصری داد.
ذوالنور گفت: اگر وجود مقام معظم رهبری و تدبیر و مدیریت ایشان نبود، تا به حال هزار بار انقلاب را از مسیر اصلی خارج و دولت مردان آن را به مسیر انحراف کشانده بودند و این مقام معظم رهبری بودن د که با سکانداری شان این انقلاب را پیش بردند.
قدیمی 05-03-2011, 10:55 PM   #72
elahi

تشکرها: 13,301
در 1,168 پست 6,671 بار تشکر شده
Points: 19,205, Level: 87 Points: 19,205, Level: 87 Points: 19,205, Level: 87

مشایی: کوتاه نمی آیم. اهل سكته هم نیستم ولی بعضی ها به خاطر من... + فیلم
http://www.fararu.com/vdcenz8f.jh8ppi9bbj.html
elahi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از elahi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-04-2011, 11:36 AM   #73
namira

namira's Avatar

نقل قول:
با توجه به سابقه رقابت دو جریان اصولگرا حال که در سال 92 با اضمحلال اصلاح طلبان به احتمال قوی رقابت اصلی بین دو جریان اصولگرا خواهد بود به نظر شما طیف نزدیک به رهبر باز از جریان احمدی نژاد حمایت خواهند کرد؟
پوزش بابت تاخير حسين جان
من هنوز نتوانستم با واژه هاي "اصلاح طلب " و "اصولگرا" كنار بيايم
شالوده دولت آقاي خاتمي كه براي اصلاح وضعيت موجود (دولت هاشمي )قدم به عرصه انتخابات گذاشته بود اكثرا از اركان خود دولت هاشمي در ادوار گذشته بودند!
اصولگرا ها هم كه داستانشان عجيب تر است!
قاليباف و ناطق و احمدينژاد و لاريجاني و . . . كه از زمين تا ثريا با هم تفاوت دارند اصولگرا ناميده ميشوند!
فكر نميكنم اگر روال به همين صورت ادامه پيدا كند طيف احمدينژاد بتواند از طيف نزديك به رهبر راي كسب كند
كشور آبستن اتفاقات عجيب غريبي است
تجربه ثابت كرده احمدينژاد به درست يا غلط بطرز عجيبي حامي جريان نزديك به خودش هست و بعيد ميدانم راضي به معامله بر سر آنان باشد
بازداشت اطرافيان منتسب به احمدينژاد نشان ميدهد كه اين جريان نميتواند "تظاهر" قلمداد شود
اگر دامنه بازداشت ها وسيعتر شود و به سمت مشايي و يا مثلا يعقوبي نزديك شود (كه دارد ميشود )عكس العمل احمدينژاد تكليف خيلي چيزها از جمله جنگ پنهان قدرتي كه در حال انجام بود و همچنين از همين الان تكليف انتخابات سال 92 را مشخص ميكند!
5 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-04-2011, 02:49 PM   #74
Azad

Azad's Avatar

حضور وزیر اطلاعات در جلسه هیات دولت به ریاست احمدی‌نژاد

سیاست > دولت - پایگاه اطلاع رسانی دولت گزارش داد:
جلسه روز چهارشنبه هیات دولت با حضور محمود احمدی نژاد و دیگر اعضای کابینه دولت دهم در نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد. در این جلسه حجت الاسلام مصلحی وزیر اطلاعات نیز حضور دارد.
3 کاربر از Azad بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 05-04-2011, 10:07 PM   #75
Azad

Azad's Avatar

روایات ضدونقیض از جلسه امروز هیأت دولتاحمدی‌نژاد، مصلحی را از جلسه امروز هیأت دولت بیرون کرد؟
آفتاب: در حالی که خبرگزاری فارس و ایرنا از تشکیل جلسه هيأت دولت به رياست محمود احمدی‌نژاد و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين مصلحی وزير اطلاعات، خبر داده بودند، برخی از سایت‌های خبری مدعی شده‌اند که محمود احمدی‌نژاد، مصلحی را از جلسه هیأت دولت بیرون کرد.

به گزارش آفتاب، فارس در خصوص تشکیل جلسه هیأت دولت نوشته بود: جلسه صبح امروز(چهارشنبه) هيأت دولت به رياست محمود احمدی‌نژاد رئيس‌جمهور كشورمان و با حضور اكثر وزرای دولت از جمله حجت‌الاسلام والمسلمين حيدر مصلحی وزير اطلاعات برگزار شد. خبرگزاری‌ ایرنا نیز

در همین ارتباط سایت خبری مشرق نوشت:

بر اساس گزارش تصویری سایت پرزیدنت (سایت رسمی ریاست جمهوری) مصلحی وزیر اطلاعات در جلسه امروز (چهارشنبه) هیأت دولت حضور نداشته است.

پس از انتشار خبر عدم حضور وزیر اطلاعات در جلسه امروز (چهارشنبه) هیأت دولت، دفتر رئیس جمهور مدعی شد که حجت الاسلام مصلحی در جلسه امروز صبح هیأت دولت حضور داشته است. این در حالی که در تصاویر منتشر شده در سایت رسمی ریاست جمهوری (پرزیدنت) هیچ عکسی که مصلحی را در جمع اعضای هیأت وزیران نشان دهد دیده نمی‌شود.

قاعدتا اگر وزیر اطلاعات در جلسه امروز دولت که به ریاست احمدی‌نژاد تشکیل شد، حضور داشت دفتر رئیس‌جمهور به سادگی با انتشار عکس حضور او می‌توانست ادعای خود را ثابت کند.

فرارو نیز نوشت: محمود احمدی‌نژاد، حیدر مصلحی وزیراطلاعات را از جلسه امروز هیأت دولت بیرون کرد. به گزارش فرارو به نقل از منابع مطلع در هیأت دولت، پس از حضور حیدر مصلحی در جلسه صیح امروز هیأت دولت، رییس‌جمهور از وی درخواست کرده است که جلسه را ترک کند. این در حالی است که خبرگزاری‌ها از تشکیل جلسه هیأت دولت به ریاست احمدی‌نژاد و با حضور وزیر اطلاعات خبر داده بودند.

رییس‌جمهور چندی پیش با استعفای حیدر مصلحی موافقت کرد که این اقدام با مخالفت رهبر معظم انقلاب روبه رو شد و با حکم رهبری مصلحی در سمت خود باقی ماند. پس از این اتفاق رییس‌جمهور برای مدتی در محل کار خود حاضر نشد که با انتقاد فراوان چهره‌های اصول‌گرا روبه‌رو گردید.

احمدی‌نژاد اوایل هفته جاری در محل کار خود حاضر گردید و در جلسه قبلی هیأت دولت بر تبعیت از ولایت فقیه تاکید کرد.

هفت‌صبح نیز نوشت: یک منبع آگاه دلیل تاخیر رییس‌جمهور برای حضور در جلسه هیات دولت را کاری عنوان کرد.

به گزارش «هفت صبح»، وی افزود: ورود رییس‌جمهور به جلسه دولت پس از خروج وزیر اطلاعات نیز یک اتفاق متعارف بوده است. وی در تشریح این مسأله ادامه داد: اصولا روال کار هیأت دولت به این صورت است که وزرا به ندرت تا آخر در جلسه حضور خود را ادامه می دهند و ورود و خروج به جلسه در زمان‌های مختلف موضوعی متعارف است. در جلسه امروز نیز چندین وزیر تاخیر داشته یا زودتر خارج شده‌اند که مشکلی از این بابت وجود ندارد.
4 کاربر از Azad بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع