آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار ورزش > تالار فوتبال

پاسخ
    نمایش ها: 992 - پاسخ ها: 2  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-09-2009, 08:51 PM   #1
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%
پیش فرض استقلال يا پرسپولس،بردن يا نبردن...مساله اينست!

روز جمعه شصت و ششمين دربي پايتخت بين تيمهاي استقلال و پرسپولیس در حالي برگزار خواهد شد كه استقلال تهران در بهترين شرايط روحي و تيمي قرار دارد ولي پرسپوليس حال و روز چندان خوبي ندارد.
اخبار چندان خوبي هم از اردوي پرسپوليس به گوش نميرسد،بجزمحروميت توره مهاجم آماده اين روزهاي پرسپوليس كه به خاطر در يافت كارت زرد و 3 اخطاره شدن دربي را از دست داد،اخباري هم مبني بر اينكه علي كريمي بعلت كمردرد اين بازي را از دست خواهد داد شنيده ميشود.البته دكتر فريد زرينه پزشك تيم پرسپوليس اعلام كرده است محسن خليلي كه در دربي هاي سال گذشته گلزن پرسپوليس بود ميتواند در اين بازي به ميدان بيايد،اين در حالي است كه مربيان پرسپوليس نظر ديگري دارند.البته دكتر زرينه خبر بدي هم دارد و آن اينكه احتمال دارد نبي الله باقري ها مدافع پرسپوليس بعلت خونريزي از ناحيه عضله نتواند تيمش را در اين بازي همراهي كند.
اخباري هم در مورد مصدوميت باقري و نيكبخت وجود داشت كه يك وبلاگ كه خود را وبلاگ طرفداران پرسپوليس معرفي ميكند اعلام كرد اين دو مشكلي براي حضور در مقابل استقلال ندارند.
توره مهاجم محروم سرخپوشان در مورد اين بازي و محروميت خود به سايت باشگاه پرسپوليس گفت:
تیم ما خیلى كامل است. پرسپولیس در پست من بازیكنان بسیار خوبى دارد كه از من هم بهتر هستند اما حالا فكر مى كنم وظیفه نیكبخت سنگین تر از قبل شده است.
البته او از شرايط نه چندان مطلوب خود نيكبخت حرفي به ميان نياورده است.
خبر ديگر از پرسپوليس تعويض سرمربي اين تيم در آستانه ي اين بازي حساس است.بدين ترتيب كه وينگادا كه سابقه ي مربيگري در تيمهاي مطرحي چون بنفيكاي پرتغال را در كارنامه دارد جانشين پيرواني كم تجربه و تازه كار شد.اين كار ميتواند باعث انگيزش بازيكنان شود البته شايد هم نتيجه ي عكس دهد!
اما در طرف ديگر اين بازي استقلالي قرار دارد كه كه گفته ميشود هجومي ترين تيم تاريخ ايران است.اين تيم در شرايطي كه فصل را بسيار بد شروع كرد و حتي در هفته هفتم با 3 شكست و 3 پيروزي و 1 تساوي در رده ي ششم جدول و پايين تر از پرسپوليس قرار داشت و تنها 12 گل زده بود در ادامه ي فصل بسيار كوبنده عمل كرده است.اين تيم با داشتن نظم تيمي و بازي هجومي تاكنون موفق به زدن 60 گل شده است و در يك قدمي شكستن ركورد تعداد گل تيم هم نام اهوازي قرار دارد.استقلال ارش برهاني را در اختيار دارد كه در حال حاضر آماده ترين و همچنينآقاي گل ليگ برتر ايران است.قلعه نوعي با استفاده از بازيكناني چون جباري،جانواريو،اكبرپور،مج يدي،حيدري،كاظمي و....تيمي هجومي تشكيل داده و در اين بازي به دنبال برد آنهم با تفاضل گل بالاست هرچند كه خود در ظاهر چنين چيزي را بروز نميدهد.
استقلال اكنون مقتدرانه بر صدر جدول تكيه كرده و با 60 گل زده و 25 گل خورده داراي بهترين خط حمله،و حتي با كمي اغماض،بهترين خط دفاع ليگ است و به نظر ميرسد اگر بازي عادي خود را انجام دهد ميتواند بيست و يكمين شكست دربي را به پرسپوليس تحميل كند.
با توجه به تجارب بالا در آسيا وينگادا نيمكت پرسپوليس را پرقدرت مي كند.
از هواداران دو تيم خواهش مي كنم با حفظ شئونات به فكر تشويق تيم خود باشند. مطمئن باشيد بازي زيبايي را هر دو تيم به نمايش خواهند گذاشت.
براي ديدن آمار بازي ميتوانيد به اينجا و اينجا و اينجا مراجعه كنيد.
aHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از aHad بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 02-10-2009, 07:03 AM   #2
saeedasadi

saeedasadi's Avatar

تشکرها: 147
در 50 پست 79 بار تشکر شده
Points: 2,356, Level: 29 Points: 2,356, Level: 29 Points: 2,356, Level: 29
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : استقلال يا پرسپولس،بردن يا نبردن...مساله اينست!

اره احد جان در حاليكه بحث داربي جمعه بيشتر محافل اجتماعي ايران رو از صدر تا ذيل گرفته(البته من كاري بدرستي يا نادرستيش ندارم حقيقتش من خودم شخصا مخالف پرداختن افراطي به فوتبالم در حاليكه صدها مشكل مهمتر تو اين مملكت وجود داره )كار خوبي كردي اين پستو گذاشتي تو فروم كاربران ودوستان عزيزمونم بي بهره نمونند
saeedasadi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 02-10-2009, 01:23 PM   #3
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%
پیش فرض پاسخ : استقلال يا پرسپولس،بردن يا نبردن...مساله اينست!

سعيد جان علت اينكه من اين پست رو گذاشتم فقط به خاطر اين است كه خواستم كمي از بحثهاي سياسي دور شويم و اندكي تفريح كنيم.اين پست حداقل 5 ساعت وقت منو گرفته و اميدوارم دوستان بپسندند.
ولي انصافاْ مردم كمي هم نياز دارند از بحثهاي روزمره دور شوند و به مسائلي كه اهميت چنداني ندارد توجه كنند.

در آخر هم بايد اضافه كنم كه:
من طرفدار استقلالم و ميخوام براي طرفداراي پرسپويس كري بخونم.
عزيزان پرسپوليسي اين بازي مال ماست و منتظر يه شكست سنگين باشين...
استقلال سرور.....

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 12:00 AM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.