آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار نظرسنجی > بخش نظرسنجی

پاسخ
    نمایش ها: 8636 - پاسخ ها: 40  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-14-2012, 09:06 PM   #1
فرزاد

فرزاد's Avatar

تشکرها: 30,503
در 4,873 پست 27,047 بار تشکر شده
Points: 48,959, Level: 100 Points: 48,959, Level: 100 Points: 48,959, Level: 100
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%
پیش فرض گپی با دوستان پس از " یکسال" حضور در فوروم - که اکنون "سه ساله" شد

یادش بخیر یک سال پیش مطلبی را جستجو میکردم که گذرم به این فوروم افتاد ، پایم گیر کرد و همینجا اتراق کردم
در گوشه صفحه نوشته شد " فرزاد خوش آمدی "
هرگز فوروم بامن و من با فوروم خداحافظی نکردیم ، ماندم ،هستم و اگر عمر مجال دهد خواهم ماند.
وای به روزی که اینترنت قطع باشد،مثل معتادها کلافه و بی قرارمیشوم .کارها و مشغله و مسئولیت زندگی یک طرف و فوروم یک طرف. دل توی دلم نیست که خود را به یک کافی نتی،جایی، برسانم و از یک دروازه جادویی عبورکنم و وارد دنیای دیگری شوم ، دنیای مجاز که پر است از واقعیت . وارد شوم و بگردم به دنبال دوستانم ، دوستانی بهتر از آب روان.
وقتی غرق در مطالب میشوم زمان مثل برق میگذرد و هر بار دل کندن و خارج شدن برایم سخت تر میشود.
گاهی ذوق میکنم و میخندم، گاهی حرص و جوش می خورم و خودخوری میکنم.گاهی با یادگرفتن موضوعی شاد میشوم و حض میکنم. گاهی جرئت نوشتن ندارم و فقط نظاره گرم و گاهی مینویسم و منتظر حلاجی مطلبم از سوی دیگرانم.
یادش به خیر
وقتی نوشته ام حذف میشد ، وقتی نوشته ام بدون هیچ پیام و توضیحی حذف میشد.انتظار انتظار انتظار و سرآخر عصبانیتم را به روش خودم" فحش درمانی " فرو مینشاندم. خدامرا ببخشد، اعتراف میکنم تا بارگناهانم کم شود.
البته هرگز مرا با مدیر حذف کننده کاری نبود و در ذهن مسئول ف ی ل ترینگ را مورد مهر قرار میدادم.
در این فضای مجازی هر چه بخواهی هست ، تلخ و شیرین و ملس، ترش و شور
در این تالارهای پذیرایی برای هر طبعی، خوراکی دلچسب ولااقل تنقلی برای تغییر ذائقه پیدا میشود.
شما که خورده اید میدانید که دستپخت خوابزده را با چه ولعی میبایست خواند، میبایست خورد، می بایست نوشید . مگر اینکه صحبت از عمه محبوبه باشد که به خواندن بسنده میکنیم.
نوشته های آقا شهیر و نقدهای آقا شهاب ، پرمغز و سراسر آموزش ، حقّا که نام و مقام معلم برازنده آنها است
نمک فابیان ، نقل احد ، کیک تولد حبه انگور ، نوش داروی پرسشگر ، حلوای حاجی و آش شهیر با یک وجب روغن سیاست که شهاب برآن افزوده چه دلچسبند.
این آش مثل آش سربازی نیست که به این راحتی پائین رود. ثقیل است و پرمایه که گاهی گلو گیر میشود و با جرعه جرعه یاری دوستان و نرمک نرمک شاید که قابل فرو دادن و جذب گردد.
گاهی نیز می بایست آن را منجمد کرد برای آینده که در وقتش دوباره به سراغش روم.شاید ماههای بعد و شاید هرگز

در آغاز همه را به یک چشم میدیدم ، نه دوستی نه آشنایی و نه همزبانی.
اول به آقا شهاب پیله کردم . کیش به کشمش میخورد با یک پیام خصوصی از او میخواستم به من کمک کند.
هرمشکلی که در ارسالها و مشکلات مختلف تکنیکی داشتم مطرح میکردم ، انگارکه بنده خدا هیچ کار وزندگی نداشت و من بودم و او و فوروم.
از حق نگذریم با حوصله مدتی با من راه آمد تا اینکه درپاسخ به یک پیام ، نام چند کاربر را ذکر کرد و نوشت که برای اینگونه امور اینها میتوانند به تو کمک کنند .تازه حس کردم که ای دل غافل ، اینهمه کارمند و منشی در این اداره هست و من درنزده و پابرهنه به اتاق رئیس میرفتم وخبر نداشتم.
خودم را جمع و جور کردم و سراغ بقیه رفتم. مرتضی ، نامیرا،اندلس لاو و دیگر دوستان فعلیم.
صادق جان نیز بارها اشکالاتم را به من گوشزد کرد

در این فوروم هرچه بیشتر بمانی بیشتر به راه و چاه آن آشنا میشوی. به خلق و خوها ، به نوع نگاه و تفکر افراد ، به میزان نسبی دانش کاربران و حتی به ظرافتهای احساسی آنان.
ناخودآگاه در ذهنم تقسیم بندی هایی شکل گرفته و بسیاری از نامها به محض دیدن، برایم معنایی دارند و خواندن کلامشان را با پیش داوری و ذهنیت قبلی، آغاز میکنم.
موری،خوابزده، رامین، بامداد ،علی سوشو ، علی میرزایی همگی با انرژی و مسئولیت پذیرند و پر حرارت
تصور میکنم افشار، الهی و کمان نظریات مرا با ادبیات خودشان مینویسند با این تفاوت که اطلاعات و معلوماتشان بیش از من است ( البته این موضوع در مورد بسیاری ازدیگر همفورومی ها نیز صدق میکند) مخصوصا کمان که همیشه با او موافقم.
عادل و صادق را صمیمانه دوست دارم.
عموما از نظریاتYar،hadi،ilia ،ghorbani ، omid، armanوdream لذت میبرم.
مطالب economist را قالبا میخوانم وعموما برایم سنگین است
آزاد پرتلاش است و انتخابهای مناسبی دارد ولی با نوشتن میانه خوبی ندارد.
برای میرزا کوچک خان و گارد جاویدان احترام خاص قائلم.
حمید و مرتضی را نعمتی برای فوروم میدانم
قلم پرسشگر را می ستایم.
محمد صادق مردی دوست داشتنی، مهربان و مسئول که ایکاش میتوانستم با اوهمنشین و همکلام شوم البته بدون اینکه سخنی ازسیاسیت به میان آوریم.
ای کاش بیش از یک نامیرا در فوروم داشتیم، مرد نازنینی است.
Rebel از هم سن و سالهایش پخته تر است و نهادی پاک دارد.
احد اگر ادب را بیشتردر ادبیاتش درمی آمیخت خیلی خیلی دوستش میداشتم و الان خیلی دوستش دارم.
فابیان، آی فابیان ، عجیب است که بیشترین تفاوت دیدگاه را و بیشترین علاقه را نسبت به او دارم.
جای امیرحسین مرادخانی خالی است بیشتر روزها نبود او را حس میکنم.
حسینی: متواضع، دانا ،جدی و متعهد ، طوری مینویسد که انگار مامور است و معذور. معمولا موضعی تدافعی و در عین حال منطقی دارد منتهی براساس منطق خودش. یکی از پرتلاش ترین و مفید ترین اعضای فوروم است.

در ذهنم ، خانمهای فوروم را در دودسته تقسیم بندی کرده ام دسته اول را خواهرهای مجازی خود میدانم و دسته دوم را چون دختران مجازیم. دسته اولی ها هزارچهره ، فریماه ، سمانه ، ناشناس و دسته دوم گل نرگس ، آزاده 90 و ترانه
سیسمیر را تا چند روز پیش در دسته دوم فرض میکردم ولی گویا در ابتدای دسته اول است.
خانم هزار چهره نیز یک چهره اش در دسته اول میگنجد و مابقی به کل، از این تقسیم بندی جداست و بمانند دهها اسمی که در بالا نوشته ام در هر موضوع وجهه ای و ظهوری خاص دارند.
بعضی از همفورومی ها را با اشتیاق ملاقات کرده ام، بعضی را صدایشان را شنیده ام و با بعضی ، دوستیمان را از طریق پیام خصوصی مستحکم تر میکنیم.
درپایان به جرات میگویم که حضور در این فوروم در شکل گیری و منسجم کردن افکارم ، درنوع برداشت هایم ،درنحوه جمع بندیها و ابراز عقایدم نقش بسزایی داشته و اطمینان دارم که بودن در این جمع برایم نعمتی بی بدیل بوده.
دوستتان دارم و به بودن در میان شما افتخار میکنم.

پ ن: اگر نام دوستانی از قلم افتاده فقط یخاطر ضعف حافظه است و امید است به بزرگی خود مرا ببخشند.

فرزاد آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-15-2012, 09:30 AM   #2
mory291

mory291's Avatar

تشکرها: 6,831
در 2,352 پست 14,813 بار تشکر شده
Points: 27,933, Level: 98 Points: 27,933, Level: 98 Points: 27,933, Level: 98
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : گپی با دوستان پس از یکسال حضور در فوروم

نقل قول:
وای به روزی که اینترنت قطع باشد،مثل معتادها کلافه و بی قرارمیشوم .کارها و مشغله و مسئولیت زندگی یک طرف و فوروم یک طرف. دل توی دلم نیست که خود را به یک کافی نتی،جایی، برسانم و از یک دروازه جادویی عبورکنم .....
آخی!
فرزاد جوون خوبی بود ، سر به راه بود ، کار و زندگی داشت ، زن و بچه داشت ، ماشین داشت ، مغازه ، زندگی .....
اما ،
امان از دو چیز : زغال خوب و رفیق بد ....
بد دردیه لاکردار ...
------------------------------------------------
پی نوشت : اعتیاد هم ، اعتیاد های قدیم!
قدیمی 01-15-2012, 09:49 AM   #3
صادق

تشکرها: 5,448
در 1,981 پست 9,699 بار تشکر شده
Points: 17,843, Level: 84 Points: 17,843, Level: 84 Points: 17,843, Level: 84

اثر اعتیاد به اینترنت روی مغز، مشابه اعتیاد به مخدر و الکل

یافته‌های جدید پژوهشگران نشان می‌دهد اعتیاد به اینترنت به «ماده سفید» مغز آسیب‌هایی وارد می‌کند که پیش‌تر فقط در مغز معتادان به الکل و مواد مخدر دیده شده بود. پژوهشگران درصددند راه‌هایی برای درمان اعتیاد آنلاین بیابند.
ادامه
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-15-2012, 10:01 AM   #4
namira

namira's Avatar

تشکرها: 22,870
در 4,280 پست 25,894 بار تشکر شده
Points: 54,300, Level: 100 Points: 54,300, Level: 100 Points: 54,300, Level: 100
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%

هميشه وقتي كه به فرزاد فكر ميكنم"همراه" بودنش با فروم و كاربران شاخص ترين چيزي هست كه به ذهنم ميرسه
فرزاد جان يه دونه ايي!
نقل قول:
نوشته اصلی توسط mory291 نمایش پست ها
امان از دو چیز : زغال خوب و رفیق بد ....
بد دردیه لاکردار ...
از اونجا كه پيش بيني ميكنم اين تاپيك در نهايت به سمت دود و ذغال و اعتياد و الكل و ... منحرف ميشه بنده هم با تاييد فرمايشات موري عزيز و همچنين مستندات آقا صادق محصولي... اوه ببخشيد اشتباه شد ياد انتخابات افتادم.... منظورم آقا صادق خودمون بود ، عرض كنم كه بزرگان ميفرمايند :
فروم خوب از اولاد خوب بهتر است !
ارادتمند
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-15-2012, 10:10 AM   #5
dream

تشکرها: 12,900
در 508 پست 3,201 بار تشکر شده
Points: 7,849, Level: 59 Points: 7,849, Level: 59 Points: 7,849, Level: 59

فرزاد گرامی ضمن تشکر از لطف شما هرچی تلاش کردم دیدم یک تشکر برای این قسمت از نوشته شما کم است ، بخصوص خطی که بلد شده
نقل قول:
نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها
موری،خوابزده، رامین، بامداد ،علی سوشو ، علی میرزایی همگی با انرژی و مسئولیت پذیرند و پر حرارت
تصور میکنم افشار، الهی و کمان نظریات مرا با ادبیات خودشان مینویسند با این تفاوت که اطلاعات و معلوماتشان بیش از من است ( البته این موضوع در مورد بسیاری ازدیگر همفورومی ها نیز صدق میکند) مخصوصا کمان که همیشه با او موافقم.
عادل و صادق را صمیمانه دوست دارم.
عموما از نظریاتYar،hadi،ilia ،ghorbani ، omid، armanوdream لذت میبرم.
مطالب economist را قالبا میخوانم وعموما برایم سنگین است
آزاد پرتلاش است و انتخابهای مناسبی دارد ولی با نوشتن میانه خوبی ندارد.
برای میرزا کوچک خان و گارد جاویدان احترام خاص قائلم.
حمید و مرتضی را نعمتی برای فوروم میدانم
قلم پرسشگر را می ستایم.
محمد صادق مردی دوست داشتنی، مهربان و مسئول که ایکاش میتوانستم با اوهمنشین و همکلام شوم البته بدون اینکه سخنی ازسیاسیت به میان آوریم.
ای کاش بیش از یک نامیرا در فوروم داشتیم، مرد نازنینی است.
Rebel از هم سن و سالهایش پخته تر است و نهادی پاک دارد.
احد اگر ادب را بیشتردر ادبیاتش درمی آمیخت خیلی خیلی دوستش میداشتم و الان خیلی دوستش دارم.
فابیان، آی فابیان ، عجیب است که بیشترین تفاوت دیدگاه را و بیشترین علاقه را نسبت به او دارم.
جای امیرحسین مرادخانی خالی است بیشتر روزها نبود او را حس میکنم.
حسینی: متواضع، دانا ،جدی و متعهد ، طوری مینویسد که انگار مامور است و معذور. معمولا موضعی تدافعی و در عین حال منطقی دارد منتهی براساس منطق خودش. یکی از پرتلاش ترین و مفید ترین اعضای فوروم است.
در ذهنم ، خانمهای فوروم را در دودسته تقسیم بندی کرده ام دسته اول را خواهرهای مجازی خود میدانم و دسته دوم را چون دختران مجازیم. دسته اولی ها هزارچهره ، فریماه ، سمانه ، ناشناس و دسته دوم گل نرگس ، آزاده 90 و ترانه
سیسمیر را تا چند روز پیش در دسته دوم فرض میکردم ولی گویا در ابتدای دسته اول است.
فرزاد عزیز در پایان باید بگم که واقعا از بودن شما در این فروم خوشحالم
قدیمی 01-15-2012, 10:13 AM   #6
فرزاد

فرزاد's Avatar

Points: 48,959, Level: 100 Points: 48,959, Level: 100 Points: 48,959, Level: 100

نقل قول:
یافته‌های جدید پژوهشگران نشان می‌دهد اعتیاد به اینترنت به «ماده سفید» مغز آسیب‌هایی وارد می‌کند
صادق جان ممنون از اطلاع رسانیتون.
حالا ما یه چیزی گفتیما ، اصلا بقول موری تقصیر ذغال مرغوب و نوشته های شهیره.
من وقتی خیلی گرفتار کار باشم و وقت نداشته باشم فقط یه پُک عمیق اینترنتی هم منو نشئه میکنه و خوندن پیام های خصوصی و دیدن آخرین ارسالات در حد نیم ساعت منو تا 24 ساعت نگه میداره.
وقتی به اندازه کافی وقت داشته باشم 4،3 ساعت رو با فوروم و ایمیلهام میگذرونم.
در مورد مغزم هم زیاد نگران نیستم چون با این درگیریها و مشکلات اقتصادی چیزی ازش باقی نمونده که نگرانش باشم بقول قماربازها ماکه باختیم، اینم روش

dream جان و نامیرای عزیز
از لطفتون ممنونم
قدیمی 01-15-2012, 11:32 AM   #7
samaneh

تشکرها: 4,807
در 397 پست 3,018 بار تشکر شده
Points: 9,097, Level: 64 Points: 9,097, Level: 64 Points: 9,097, Level: 64

ممنون از نوشته زیباتون...

راستش داشتم متن رو میخوندم، نزدیکای آخراش بود که رسیدم به این جمله:

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها

خیلی تعجب کردم... اسم خودم در کنار بزرگواران و پیشکسوتان فوروم!!! چندبار برگشتم و از اول خوندم، دیدم نه... اشتباه ندیدم!
یه تجدید نظر بفرمایید آقا فرزاد.... سن من به حد نصاب دسته دوم هم به زور میرسه! چه برسه به دسته اول!!!

به هر حال نوشته‌ی قشنگی بود... عضویت در این فوروم روی من هم تاثیرات مثبت زیادی داشته... و برام خیلی آموزنده ست... خیلی خوشحالم که عضو این جامعه مجازی دوست داشتنی هستم. در طول روز وقت زیادی در فوروم میگذرونم (البته این به این دلیل هست که بیشتر وقتم پشت کامپیوتر میگذره و به همین خاطر هر چند دقیقه یکبار صفحه رو refresh میکنم و مطالب جدید رو میخونم)... روزهایی که به هر دلیل نتونم به فوروم سر بزنم، در اولین فرصت دسترسی به اینترنت اولین کاری که میکنم، حتی قبل از چک کردن ایمیلم، سر زدن به فوروم هست. اینجا واقعا در نوع خودش بی نظیره، و تمایزش هم به خاطر اعضای منطقی و با تجربه و مدیریت عالی هست...

امیدوارم این فوروم سال های سال به همین پرباری به فعالیت مفیدش ادامه بده. و از همه دوستان هم ممنونم.
samaneh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-15-2012, 12:08 PM   #8
فرزاد

فرزاد's Avatar

نقل قول:
یه تجدید نظر بفرمایید آقا فرزاد.... سن من به حد نصاب دسته دوم هم به زور میرسه! چه برسه به دسته اول!!!
سمانه جان وسط دعوی نرخ تعیین میکنی؟ اگر اینطور باشه که همه خانومها رو همیشه میبایست نونهال تصور کنم. حقیقتش من وارد جزئیات نشدم و از نوع تحریرها تصوراتی برای خودم ساختم. منحصر به خانمها نیست مثلا اندلس لاو رو حداقل 30 ساله میدونستم ولی کاشف به عمل اومد که حدود 19 سال بیشتر نداره. باشه حالا که اینطور مخواهید از این به بعد بجای " ننه جون " شما رو " دختر جون " خطاب میکنم.
17 کاربر از فرزاد بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 12:24 PM   #9
ترانه

ترانه's Avatar

تشکرها: 1,576
در 697 پست 4,073 بار تشکر شده
Points: 2,762, Level: 32 Points: 2,762, Level: 32 Points: 2,762, Level: 32
Activity: 10%
Activity: 10% Activity: 10% Activity: 10%

رفتم معارفه فوروم رو خوندم برام خیلی جالب بود آقا فرزاد 47 البته الان 48 سالشونه خوشحال شدم پدری به این جوونی و روشنفکری دارم فکر میکردم ریش سفید فوروم فابیان و پدر فوروم باشند احساس کردم از همه بزرگترند بعد دیدم چقدر عالی از همه سن و سالی اینجا هستند هر کسی با عقاید و نظرات خودش با هم همکاری می کنند چون رو در رو ی هم نیستند راحت به هم انتقاد می کنند و مدیرا هم که الی ماشالله واقعا فوروم جالب و آموزنده و مفرحیه جالبتر همه اینه که آقایون شهیر و شهاب به محض اینکه کسی از حد و حدود و فانون فوروم فراتر می ره فوری دست بکار میشوند با حضوری صمیمی و روشن و بی رودرباسی خلاصه ما رو که پایبند کردید الهی که همه خوب باشید و فوروم هم با کمترین ایراد به راه خودش ادامه بده .
قدیمی 01-15-2012, 01:09 PM   #10
sismir

تشکرها: 10,336
در 1,518 پست 9,447 بار تشکر شده
Points: 17,880, Level: 85 Points: 17,880, Level: 85 Points: 17,880, Level: 85

نقل قول:
وا..... ننه ..فرزاد جان : یعنی شوما چند بهار دارید که منه پیرزن رو اینقدر جوون تصور کردید ، هی به این نوه نتیجه هام میگم سن منو لو ندید به خرجشون نمیره که نمیره حالا شانس آوردم این بنده حقیر را جزو اون دسته که بوی حلواشون میاد قرار ندادید.....الحمدلله خدا شکرت ....بابا من هنوز آرزو دارم ،
دوست خوبم؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجایی که ببینی من بینوا رو به قول بعضیا که هنوز آفتاب جذابیتم غروب نکرده دارن دستی دستی میفرستن زبونم لال تو گ......(روشون نشد اینو بگند خودم گفتم نه فرزاد عزیز)
با این دسته بندی که کردید جناب نمیگید این ننه پیر یه وقت از خوشحالی پس می افته ..ها ..؟ها ..؟نه ،بوگو من وخوام بِیدونم.......؟
دیروز که متن زیبای شما را که مالامال از احساسات پاک وخالصانه تون بود خوندم خواستم به عنوان اولین نفر پاسخی شایسته بدهم، در ذهنم یه خطابه آماده کردم برای شما بذارم ولی گفتم صبر کنم همه نظر بدهند بعد ما خدمت برسیم اساسی......
خوشحا نشید برمیگردم.........
حالا عجالتا اینو داشته باشید داداشی تا بــــــــــــــــــــــعد .

گرم ترین نگاهت را نصیب کسی کن که در سردترین لحظات با تو باشد.
sismir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر از sismir بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 01:51 PM   #11
گارد جاویدان

گارد جاویدان's Avatar

تشکرها: 10,124
در 1,414 پست 8,167 بار تشکر شده
Points: 22,522, Level: 93 Points: 22,522, Level: 93 Points: 22,522, Level: 93

دلنوشته زیبائی بود ومعلومه با احساس خیلی خاصی آن را نوشتین ..
البته فرزاد خان به نظرم اوج وکیفیت بالای فوروم را قبل و بعد از انتخابات میدونم، البته اکثر دوستان هم شاید حرفم را تائید کنند و جو خاصی برقرار شده بود..موافقان ومنقدان دولت به نحوی می خواستن حرفای خودشون را به دیگری تحمیل کنند..
بالاخره اون روزا هم به تاریخ پیوست..
یا رب ازادی رسان پیر غم دوران شدم.
گارد جاویدان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر از گارد جاویدان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 02:02 PM   #12
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,838 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100

فرزاد جان شما بنوعی خوش شانس بودید وگرنه..حاجی از روز شهیر بلاگ چنین محبتی از دوستان ندید.فکر کنم من پنجمین نفری بودم که عضو فوروم شدم ولی این میزان خوش شانسی شما نصیب من یکی نشد.امیدوارم رویه استقبال برای همه انشالله یکسان باشد

مطلب دیگر جدا از اعتیاد به اینترمت اعتیاد به فروم باشد اما اگر فروم منجر به دوستی حضوری و فیزیکی دوستان درکنار هم باشد امر پسندیده اییست چون کمتر محفلی را برای دوستان خوب می توان یافت

وقتی من در شهیر بلاگ بودم 43 ساله بودم وقتی به فروم آمدم 44 ساله و امروز 47 ساله ولی بغیر انگشت شماری از دوستان هیچ محبتی ندیدم.حتی از روز اول که هنوز حرفی هم نمی زدم.
به هر حال موفق باشید...
قدیمی 01-15-2012, 04:19 PM   #13
هزارچهره

تشکرها: 19,688
در 2,067 پست 13,577 بار تشکر شده
Points: 27,809, Level: 98 Points: 27,809, Level: 98 Points: 27,809, Level: 98

نقل قول:
نوشته اصلی توسط حاجی جفرسون نمایش پست ها
وقتی من در شهیر بلاگ بودم 43 ساله بودم وقتی به فروم آمدم 44 ساله و امروز 47 ساله ولی بغیر انگشت شماری از دوستان هیچ محبتی ندیدم.حتی از روز اول که هنوز حرفی هم نمی زدم.
به هر حال موفق باشید...
حاجي جان نفرماييد. كمپين " حاجي حمايتت مي كنيم" و امضايي كه يكي از دوستان به خاطر ورود شما تغيير داد. پس چي بود؟
ما 83 سال داريم و تو دسته فرزاد جزء سنگين وزن ها نه ببخشيد كهنسالان هستيم و 30سال سابقه كاري داريم و حافظه مون رو داريم از دست ميديم. شما چرا؟
هزارچهره آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر از هزارچهره بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 05:56 PM   #14
endless love

endless love's Avatar

تشکرها: 11,105
در 827 پست 5,329 بار تشکر شده
Points: 9,136, Level: 64 Points: 9,136, Level: 64 Points: 9,136, Level: 64

سلام

امیدوارم حال همه ی دوستان فورومی خوب باشه
نمیدونم بگم یا نگم؟ نمیدونم خوبه بگم یا بده بگم؟ حدود نیم ساعت هست که دارم توی اینترنت میچرخم و دائما به این مسئله فکر میکنم که بگم یا نگم اما بعد از کلی فکر به این نتیجه رسیدم که بالاتر از سیاهی که رنگی نیست فوقش اینه که از فوروم میندازنم بیرون و به عنوان میهمان نظاره گر پست های دوستان خواهم بود...
من هم از حدود یک سال و نیم پیش که عضو فوروم شدم خیلی محبت ها از فورومی ها دیدم خیلی خاطره ها ازشون دارم
یادش بخیر اون زمان های اولی که اومده بودم فوروم همش چشمم به تشکر های زیر پست هام بود همش صفحه رو رفرش میکردم تا شاید یک تشکر به پستم اضافه شده باشه میدونی من متوجه شدم که معمولا کاربرانی که تازه به این فوروم میان تاپیک هایی مینویسن که یه جور نظرسنجی باشن و یه تاپیکی باشه که همه نظراتشون رو بگن و تاپیک شلوغ تر بشه من خودم اوایلی که اومدم اگه یادتون باشه تاپیک محبوب ترین عضو فوروم رو نوشتم و تنها هدفم این بود که پست هام تشکر بخورن و یکم تاپیک شلوغ بشه شاید یک نوع کمبود داشتم شایدم هر چیزی دیگه که اسمش رو بشه گذاشت اما از گفتن اینکه من این خصلت ها رو داشتم ترسی ندارم و هیچ وقت نخواستم که گذشته هام رو مخفی کنم چون با مخفی کردن گذشته ها هیچی عوض نمیشه و خلاصه رفته رفته که بیشتر با این جمع اشنا شدم توجهم بیشتر به کیفیت پست هام جلب شد و دیگه تشکر ها و ایجاد تاپیک های زرد و نظرسنجی ها برام اهمیت نداشت...
من این فعالیت در فوروم رو مدیون خیلی از دوستان هستم که اسمشون رو نمیبرم چون حتما اسم تعدادیشون فراموشم میشه و خدای نکرده حق کسی ضایع میشه اما میشه گفت که همیشه لطف دوستان شامل حالم بوده
دیدم همه درد و دل میکنن منم گفتم درد دلم رو کرده باشم...
این بود یک گپ دوستانه از طرف وحید با تمامی خوانندگان فوروم ایران آمریکا.
موفق و سربلند

ارادتمند شما
وحید

شادکام
قدیمی 01-15-2012, 06:15 PM   #15
Kaman

Kaman's Avatar

تشکرها: 14,259
در 3,945 پست 18,525 بار تشکر شده
Points: 32,922, Level: 100 Points: 32,922, Level: 100 Points: 32,922, Level: 100
Activity: 19%
Activity: 19% Activity: 19% Activity: 19%

فرزاد جان
شما با نوشته خودتان یک آینه نوشتاری را در مقابل چشم ما قرار دادید که وقتی انسان به عمق این آینه خیره میشود, در اعماق آن و در میان بسیاری از کلمات آن فقط یک روح لطیف و مهربان نویسنده ای را میبیند که هر روز و شب در این فوروم با نهایت دقت و ذوق سلیقه هم مینویسد و هم به مطالب دیگران توجه میکند و نیز کار مدیریتی ای را هم که در کنار سایر دوستان پذیرفته است با تمامی وجود و با احساس حد اکثر مسئولیت به انجام میرساند.

شخصآ این نوشته را با کمال دقت تا به آخر خواندم و در لابلای کلمات و جملات آن ضمن لذت بردن از صفا و فضای منحصر بفردی که به آن حاکم بود, فقط آن چیزی را دیدم که در بالا ذکر آن رفت. بینهایت ممنون.

از موری و صادق عزیز هم بخاطر پرداختن به "ذغال و اعتیاد" در این مورد نهایت تشکر را دارم.
Kaman آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر از Kaman بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 06:56 PM   #16
ترانه

ترانه's Avatar

تشکرها: 1,576
در 697 پست 4,073 بار تشکر شده
Points: 2,762, Level: 32 Points: 2,762, Level: 32 Points: 2,762, Level: 32
Activity: 10%
Activity: 10% Activity: 10% Activity: 10%

دوستان از فابیان و ربل گرامی چه خبر دلمون تنگ شد الان که دیدم ربل از اندلس تشکر کردند نمیدونید چقدر خوشحال شدم
قدیمی 01-15-2012, 10:09 PM   #17
فرزاد

فرزاد's Avatar

نقل قول:
حالا عجالتا اینو داشته باشید داداشی تا بــــــــــــــــــــــعد .
ما هنوز منتظریما بانو
آنچه به زندگی نشاط میبخشد دل جوان است که خدارا شکر شما دارید.
نقل قول:
دلنوشته زیبائی بود ومعلومه با احساس خیلی خاصی آن را نوشتین ..
حقیقت این است که در این جمع صمیمی احساس خوبی دارم و حقیقتی را انعکاس دادم
نقل قول:
فرزاد جان شما بنوعی خوش شانس بودید وگرنه..حاجی از روز شهیر بلاگ چنین محبتی از دوستان ندید
حاجی جان کم لطفی نکنید شما به عنوان پیش کسوت ارج و قرب خاصی در فوروم دارید و تمجیدهایی که شخصا در این یکساله در خصوص شما نوشته ام از کل ابرازها و لطف دوستان به من بیشتر نبوده باشد کمتر نیست.بقول هزارچهره عزیز شما حتی کمپین طرفداران هم دارید که من در این حد و حدود نیستم
اگر اخیرأ کم دقتی هایی منجر به جزئی کدورتهایی شده ، انشاالله زودگذر است

نقل قول:
ما 83 سال داريم و تو دسته فرزاد جزء سنگين وزن ها نه ببخشيد كهنسالان هستيم
هزارچهره جان تقصیر من نیست. مقصر اصلی آقا شهاب است که می بایست در قوانین فوروم هر گونه مطلب که مستقیما و یا تلویحی به سن خانمها مربوط شود می بایست ممنوع اعلام میکردند تا امثال من مورد تهاجمات فیمینیستی قرار نگیریم . بهرحال تجربه ای بود
اصلا واژه ننه جون می بایست از گویش فارسی حذف و بجای آن مثلا " ناز بانو " مورد استفاده قرار گیرد تا به قول احد آمرزیده شویم.
نقل قول:
نمیدونم بگم یا نگم؟ نمیدونم خوبه بگم یا بده بگم؟
نه نگو ، خوب نیست بگی.
اگر مشکلی بین مدیران پیش می آید بهتر است با پیام خصوصی به آن پرداخته شود و ملتهب کردن فضای فوروم کار جالبی نیست. مخصوصا در جشن یکسالگی حضور من در فوروم ، دم از بی وفایی میزنی؟
نقل قول:
شما با نوشته خودتان یک آینه نوشتاری را در مقابل چشم ما قرار دادید که وقتی انسان به عمق این آینه خیره میشود, در اعماق آن و در میان بسیاری از کلمات آن فقط یک روح لطیف و مهربان نویسنده ای را میبیند
شما بزرگوارید و نقش طینت زیبای خودتان را در آینه نظاره گر بودید.
یکبار دیگر عرض میکنم ، به بودن در میان شما خوبان افتخار میکنم.
11 کاربر از فرزاد بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 10:18 PM   #18
هزارچهره

تشکرها: 19,688
در 2,067 پست 13,577 بار تشکر شده
Points: 27,809, Level: 98 Points: 27,809, Level: 98 Points: 27,809, Level: 98

فرزاد عزیز شما بزرگوارید. و من هم مثل دوستان عزیز از نوشته زیبایتان تشکر می کنم.
و اما یه سوال: ناشناس خانم هستند؟ (ببخشید این سوال که شخصی نیست؟) چرا دیگه حضور ندارن؟ تاپیک هایی که می گذاشتن خیلی جالب بود.
هزارچهره آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از هزارچهره بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 10:22 PM   #19
عادل

تشکرها: 11,047
در 1,017 پست 4,855 بار تشکر شده
Points: 11,966, Level: 71 Points: 11,966, Level: 71 Points: 11,966, Level: 71

فرزاد جان، باقلوا، عزیز، چقدر احساس وردر برکردی!
در هر حال ممنون از نوشته قشنگت. امیدوارم همه ما به اهمیت داشتن یک فضای مجازی سالم برای تبادل آرا و یادگیری و همچنین تمرین دیالوگ واقف باشیم. اما متاسفم که شاهد هستیم بعضی ها بصورت دیگری فکر میکنند و به شعور دیگر کاربران بصورت غیر مستقیم توهین میکنند و ظاهرا اهداف دیگری در سر دارند.
راستی تا فراموش نکردم ایکاش از دوستان جدیدالورودمان، ابوریحان حسابی, بهار دیر رس, سوشیانت, عزت اله عبدی،, مهدی حکمی, میتریا, ماشیع, ابوریحان حسابی, شکوه بقراط, عزت اله عبدی، ....، که با عضویت و بخصوص تشکرهای خود رونق خاصی به فروم داده اند نیز بصورت مقتضی تشکر میکردید. بهر حال من به نوبه خود از این دوستان تشکر ویژه مینمایم.
عادل آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 10:37 PM   #20
vide

تشکرها: 313
در 19 پست 71 بار تشکر شده
Points: 154, Level: 3 Points: 154, Level: 3 Points: 154, Level: 3
Activity: 26%
Activity: 26% Activity: 26% Activity: 26%

منهم به مرد مرد صفت و زن زن صفت خوش آمد میگویم.
vide آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از vide بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 10:38 PM   #21
فرزاد

فرزاد's Avatar

نقل قول:
و اما یه سوال: ناشناس خانم هستند؟ (ببخشید این سوال که شخصی نیست؟) چرا دیگه حضور ندارن؟ تاپیک هایی که می گذاشتن خیلی جالب بود.
هزار چهره گرامی
از مضامین و اشارات برمی آمد که ایشان خانم هستند(میتوانم بگویم که شک ندارم)
ایشان چندان تحمل رعایت حدود تعریف شده را نداشتند و شاید نتوانستند خود را تطابق دهند.
به هر حال امیدوارم که دوباره باز گردند و از نظراتشان استفاده کنیم.
نقل قول:
راستی تا فراموش نکردم ایکاش از دوستان جدیدالورودمان، ابوریحان حسابی, بهار دیر رس, سوشیانت, عزت اله عبدی،, مهدی حکمی, میتریا, ماشیع, ابوریحان حسابی, شکوه بقراط, عزت اله عبدی، ....، که با عضویت و بخصوص تشکرهای خود رونق خاصی به فروم داده اند نیز بصورت مقتضی تشکر میکردید. بهر حال من به نوبه خود از این دوستان تشکر ویژه مینمایم.
ببخشید گویا اینبار موضوع بی دقتی من است. البته همینکه شما یادی از او کردید کفایت میکند.
عادل جان تا حالا شنیدی کسی آتیش بیار معرکه بشه؟
شیطنت در وکردی؟
نقل قول:
منهم به مرد مرد صفت و زن زن صفت خوش آمد میگویم.
وید جان
مطمئنید که این جمله را به عنوان پاسخ برای این تاپیک ارسال کردید؟
7 کاربر از فرزاد بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-15-2012, 10:51 PM   #22
vide

تشکرها: 313
در 19 پست 71 بار تشکر شده
Points: 154, Level: 3 Points: 154, Level: 3 Points: 154, Level: 3
Activity: 26%
Activity: 26% Activity: 26% Activity: 26%

دوست عزیز تشکر این دو کاربر را دیدم و از اسم کاربریشان تعجب کردم . حال خوشآمد گوئی که جرم نیست؟
vide آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از vide بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-16-2012, 02:46 AM   #23
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,838 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100

فرزاد جان-سرکار هزار چهره-حاجی در حال ناز کردن است.من که به دوستان خوب فوروم همیشه ارادت داشتم و دلیل عدم ترک سنگر فقط شماخوبان هستید وگرنه ما را به حجره نشینی و دو تا شورولت و نیسان فروختن بس.ارج دوستان خودش امتیاز هزار کارخانه فورد است.می دانم و ممنونم.
در میان انگشت شماران-همین بهتر از صد هزار
قدیمی 01-16-2012, 12:29 PM   #24
alimirzaee

alimirzaee's Avatar

تشکرها: 11,191
در 1,860 پست 9,573 بار تشکر شده
Points: 12,244, Level: 72 Points: 12,244, Level: 72 Points: 12,244, Level: 72

در هر جمعی افرادی هستند که مثل ستاره می درخشند.
اقا فرزاد هم یکی از این ستاره های درخشان فوروم هستند.
برایشان روزگار خوش ، خرم ، به کام و مستدام در کنار خانواده آرزو داریم.
alimirzaee آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از alimirzaee بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-16-2012, 01:19 PM   #25
sismir

تشکرها: 10,336
در 1,518 پست 9,447 بار تشکر شده
Points: 17,880, Level: 85 Points: 17,880, Level: 85 Points: 17,880, Level: 85

نقل قول:
ما هنوز منتظریما بانو
آنچه به زندگی نشاط میبخشد دل جوان است که خدارا شکر شما دارید.
فرزاد عزیز تشکر از حسن نظر تان ،
در مورد پاسخ ،راستش با توجه شرایط و نظرات دوستان صلاح نمیبینم که از طنز استفاده کنم امیدوارم همیشه سربلند و شاد باشید.
ارادتمند

گرم ترین نگاهت را نصیب کسی کن که در سردترین لحظات با تو باشد.
sismir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از sismir بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع