آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار ورزش > تالار ورزش های دیگر

پاسخ
    نمایش ها: 6356 - پاسخ ها: 41  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-17-2009, 08:32 AM   #1
ghorbani

ghorbani's Avatar

تشکرها: 12,086
در 1,769 پست 10,296 بار تشکر شده
Points: 28,555, Level: 99 Points: 28,555, Level: 99 Points: 28,555, Level: 99
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض لغو محروميت مادام‌العمر حسین رضازاده به دستور احمدی نژاد

لغو محروميت مادام‌العمر حسین رضازاده به دستور احمدی نژاد

لحظه نیوز:
پس از انتشار خبر محرومیت مادام العمر حسین رضازاده براي هميشه از مربي ‌گري در اين رشته ، خبرنگار لحظه نیوز از رد این حکم به دستور احمدی نژاد خبر داد.
به گزارش لحظه نیوز (Lahzehnews.com) دکتر احمدی نژاد رییس جمهور ایران پس از اطلاع از خبر محرومیت رضازاده در دستوری کتبی خطاب به رییس سازمان تربیت بدنی، خواستار لغو هر چه سریعتر حکم مذکور شده است.
حسین رضازاده در کمپین انتخاباتی احمدی نژاد
گفتنی است، حسین رضازاده قهرمان وزنه برداری سنگین وزن جهان، از اعضای ارشد ستاد ورزشی دکتر احمدی نژاد در انتخابات اخیر بود و حتی قرار بود رضازاده، به عنوان رییس فدراسیون وزنه برداری انتخاب شود.
حسین رضازاده در جریان دهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۸)، صریحاً از محمود احمدی‌نژاد پشتیبانی کرد و گفته بود که به دلیل علاقهٔ قلبی به احمدی‌نژاد، حاضر است مسئولیت افتخاری ستاد ورزشی او را بر عهده گیرد.
او در اینباره گفته بود: «به عقیده من، دکتر احمدی‌نژاد با استقامت شجاعانه مقابل زورگویان و قلدرهای جهان و حمایت مردانه از مظلومان عالم نشان داد یکی از قوی‌ترین مردان جهان در عرصهٔ سیاست است ... به برکت سفرهای استانی دولت محترم به ویژه شخص رئیس‌جمهور، امروز در دورترین مناطق ایران و بی‌بضاعت‌ترین نقاط کشور فضا‌های مجهز ورزشی برای جوانان این مرزوبوم وجود دارد. هنر دولت نهم سفر به مناطق دوردست و محروم ایران است چرا که تا پیش از این هیچ دولتی در اندیشه سفر به مناطق دورافتاده و محروم ایران عزیز نبود و جوانان این مناطق هیچگاه به حق واقعی خود نرسیدند
رضازاده همچنین عضو هیئت مدیرهٔ باشگاه فوتبال سایپا نیز است.
ghorbani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از ghorbani بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-17-2009, 05:01 PM   #2
عادل

تشکرها: 11,155
در 1,030 پست 4,885 بار تشکر شده
Points: 13,706, Level: 76 Points: 13,706, Level: 76 Points: 13,706, Level: 76
پیش فرض پاسخ : لغو محروميت مادام‌العمر حسین رضازاده به دستور احمدی نژاد

سازمان ورزش با حمایتهای کور خود از افتخار آفرینان ورزشی بدنبال وجه مردمی میگشت اما حالا با سوختن افرادی نظیر دایی و رضازاده برعکس نتیجه گرفته است. اصولا دولت نهم و دهم نشان داده است که در اینزمینه دارای تخصص خاصی میباشد!
عادل آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-17-2009, 06:58 PM   #3
ژوسپین
میهمان

به آقای احمدی نژاد تبریک می گوییم که شجاعانه و بدون تردید این دستور را داده است. لا اقل یک جا باید جلوب ضرر را بگیرد.!!!
2 کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-21-2009, 09:22 PM   #4
عادل

آقای رضازاده با آنهمه افتخار در دوران قهرمانی، در دوران مربیگری خود چه گلی به سر وزنه برداری زدند که باید به سرپرستی فدراسیون ارتقا یابند؟ بسیاری از پیشکسوتان و همدوره های رضازاده برای تصدی این سمت توسط ایشان مخالف بوده و هستند و ایشان را در مدیریت شایسته رییس فدراسیون نمیدانند. در ضمن مگر ایشان میتوانند بعنوان سرمربی تیم مسوولیت دوپینگ اخیر وزنه برداران را از شانه خود خالی و بدوش دیگر مربیان بیاندازند؟ واقعا جالب است! آیا سیاست هم در این بین دخیل بوده؟!
4 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-22-2009, 09:45 AM   #5
حبه انگور

حبه انگور's Avatar

تشکرها: 9,304
در 837 پست 4,651 بار تشکر شده
Points: 7,767, Level: 59 Points: 7,767, Level: 59 Points: 7,767, Level: 59
Activity: 24%
Activity: 24% Activity: 24% Activity: 24%

ایشان مزد خوش خدمتی های خود را دریافت می کنند. همانطور که آقایان محصولی و دانشجو مزد خود را گرفتند.
5 کاربر از حبه انگور بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-22-2009, 10:25 AM   #6
ghorbani

ghorbani's Avatar

با سلام به همه دوستان
آقای رضا زاده به عنوان یک قهرمان ملی قابل احترام وسالها بی رقیب خواهد ماند ولی آیا به نظر شما ایشان توان مدیریتی برای انجام این کار را دارند؟(آیا نباید هر کسی در جای مناسب خودش قرار بگیرد؟)
5 کاربر از ghorbani بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-22-2009, 05:05 PM   #7
magician

magician's Avatar

تشکرها: 88
در 30 پست 79 بار تشکر شده
Points: 640, Level: 12 Points: 640, Level: 12 Points: 640, Level: 12

آدم راحت میتونه بفهمه چرا تختی جهان پهلوانه ولی رضازاده نه!!!
magician آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از magician بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-22-2009, 06:00 PM   #8
گارد جاویدان

گارد جاویدان's Avatar

تشکرها: 10,125
در 1,415 پست 8,168 بار تشکر شده
Points: 26,022, Level: 96 Points: 26,022, Level: 96 Points: 26,022, Level: 96

جهان پهلوان تختی با مردم ماند وجاودانه شد وزمانی که ایشان فوت کردند .در ان زمان هفت نفر به خاطر اقا تختی خود کشی کردن ویکی از انها قصابی مال کرمانشاه بود که قبل از خودکشی با پارچه بزرگی روی مغازه اش نوشته بود جهان دیگر بدون جهان پهلوان ماندنی نیست ...
اما رضا زاده اگر تمام عالم را هم بهش بدهند باز براش کمه ...
تفاوت بین رضا زاده واقا تختی به اندازه تمام دوران حیات بشر است..
یا رب ازادی رسان پیر غم دوران شدم.
گارد جاویدان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-22-2009, 06:16 PM   #9
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,838 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط گارد جاویدان نمایش پست ها
اما رضا زاده اگر تمام عالم را هم بهش بدهند باز براش کمه ...
ببینم رضا زاده نبود که پیشنهاد 10 میلیون دلاری ترکیه را برای تعویض تابعیت رد کرد؟ معرکه ایم ما ملت. معرکه
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-22-2009, 06:59 PM   #10
پرسشگر

تشکرها: 11,370
در 2,422 پست 17,069 بار تشکر شده
Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95
Activity: 57%
Activity: 57% Activity: 57% Activity: 57%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عادل نمایش پست ها
سازمان ورزش با حمایتهای کور خود از افتخار آفرینان ورزشی بدنبال وجه مردمی میگشت اما حالا با سوختن افرادی نظیر دایی و رضازاده برعکس نتیجه گرفته است.
عادل عزیز
آخر این بدبخت، دایی، این وسط چه گناهی کرده که تو عروسی و عزا قربونیش می کنین ؟
پرسشگر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-22-2009, 07:25 PM   #11
عادل

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پرسشگر نمایش پست ها
عادل عزیز

آخر این بدبخت، دایی، این وسط چه گناهی کرده که تو عروسی و عزا قربونیش می کنین ؟
پرسشگر گرامی:
من متوجه حساسیت شما نسبت به گفته خود نشدم. جمله قبلی من این بوده است:
سازمان ورزش با حمایتهای کور خود از افتخار آفرینان ورزشی بدنبال وجه مردمی میگشت اما حالا با سوختن افرادی نظیر دایی و رضازاده برعکس نتیجه گرفته است.

خوب آیا بنظر شما علی دایی سوزانده نشد؟ علی دایی با آنهمه افتخار و وجهه بین المللی در حال حاضر چه میکند؟ احتمالا فقط سرکشی به کارهای بیزنس و تجاری خود. در مورد حسین رضازاده نیز بنظرم مسیر علی دایی را پیمودیم. فرقش اینست که بعداز تجربه ناموفق علی دایی در سرمربیگری تیم ملی ایشان از فوتبال فعلا کنار رفت ولی آقای رضازاده بعداز تجربه ناموفق در سرمربیگری تیم ملی وزنه برداری و دوپینگ مجدد تعدادی از وزنه برداران نه تنها تنزل مقام نیافتند بلکه به ریاست فدراسیون هم نزدیک شدند. خوب این یعنی پشت پا زدن به همه اصول مدیریتی و ارتقا پله پله. دوست من بهترین ورزشکاران دنیا دلیلی ندارد که در مربیگری و مدیریت ورزش موفق باشند. خوب وقتی ایشان فعالیت سیاسی هم بنفع گروه یا جبهه خاصی هم انجام دهد (که بعنوان یک شهروند حق اوست) این ارتقاهای کاری جنبه مثبتی بخود نمیگیرد و بخصوص باعث ترد و جبهه گیری پیشکسوتان و حتی دوستان صمیمی خود او خواهد شد.
3 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-22-2009, 09:18 PM   #12
ژوسپین
میهمان

قابل دوستانی که 10 میلیون دلار ترکیه را به رخ می کشند باید بگویم که جناب رضا زاده بدون رفتن به ترکیه هم این مقادیر را کسب نموده اند. البته هم حقشان بوده و زرنگ بوده اند و به قول قدیمیها سوراخ دعا را خوب یافته اند.
این کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-22-2009, 09:27 PM   #13
پرسشگر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عادل نمایش پست ها
من متوجه حساسیت شما نسبت به گفته خود نشدم. جمله قبلی من این بوده است:

خوب آیا بنظر شما علی دایی سوزانده نشد؟ علی دایی با آنهمه افتخار و وجهه بین المللی در حال حاضر چه میکند؟ احتمالا فقط سرکشی به کارهای بیزنس و تجاری خود. در مورد حسین رضازاده نیز بنظرم مسیر علی دایی را پیمودیم. فرقش اینست که بعداز تجربه ناموفق علی دایی در سرمربیگری تیم ملی ایشان از فوتبال فعلا کنار رفت ولی آقای رضازاده بعداز تجربه ناموفق در سرمربیگری تیم ملی وزنه برداری و دوپینگ مجدد تعدادی از وزنه برداران نه تنها تنزل مقام نیافتند بلکه به ریاست فدراسیون هم نزدیک شدند. خوب این یعنی پشت پا زدن به همه اصول مدیریتی و ارتقا پله پله. دوست من بهترین ورزشکاران دنیا دلیلی ندارد که در مربیگری و مدیریت ورزش موفق باشند. خوب وقتی ایشان فعالیت سیاسی هم بنفع گروه یا جبهه خاصی هم انجام دهد (که بعنوان یک شهروند حق اوست) این ارتقاهای کاری جنبه مثبتی بخود نمیگیرد و بخصوص باعث ترد و جبهه گیری پیشکسوتان و حتی دوستان صمیمی خود او خواهد شد.
دوست عزیز، حساسیت من از این جهت است که جناب رضازاده از طرف منابع رسمی مسئول شناخته شده اند که تحت امرشان دوپینگ صورت گرفته. این اتهام کوچکی نیست. معنی آن یعنی تقلب. یعنی از بین رفتن وجهه ایران. یعنی محرومیت نسلی از وزنه برداران ما که قربانی این مدیریت شدند. خوب حرف من اینست : اینها چه ربطی به علی دایی دارد ؟
سوخته شدن یا سوزانده شدن را نمی فهمم. علی دایی که بچه نیست که گول من و شما را بخورد. به او پیشنهادی شد و او هم از خدا خواسته قبول کرد. حالا اشتباه کرد که این مسئولیت را در آن شرایط قبول کرد یا نه قابل بحث است. از نظر من آن تیم با کاپلو هم نمی توانست به جام جهانی برود. اگر هم می رفت با تنها یک بازیکن در سطح بین الملل(نکونام) ، زنگ تفریح همه میشد. دایی تا به حال حواسش بوده که خودش را از یارکشی های سیاسی دور نگه دارد و این کار را هم تا اینجا به خوبی انجام داده. این یک وجه تفاوت اوست با رضازاده و وجه دیگرش عبارت از اینست که او تمیز است چون هیچگاه کوچکترین پرونده ای از این دست نداشته.
3 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-22-2009, 09:34 PM   #14
شهاب

Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100

دو ایراد بر این ادعا وارد است اول اینکه بر اساس کدام اطلاعات و مستندات دوستان می فرمایند که ایشان 10 میلیارد تومان درآمد داشته اند. بسیار راغبم که اطلاعاتی را که دوستان در این زمینه دارند مشاهده کنم.

دوم اینکه روزی که ایشان به 10 میلیون دلار پشت پا زدند در مملکتی که صبح به شب همه چیزش تغییر می کند (آن روز درست یادم نیست رئیس جمهور ایران که بود خاتمی نبود؟ به این ترتیب در کنار همه استعداد ها رضازاده باید آینده را هم بتواند ببیند) خیلی جرات می خواهد که انسان به 10 میلیون دلار نه بگوید به این هوا که در آینده ای نامعلوم و در یک ناکجا آبادی رئیس فدراسیون شود و ده میلیارد تومان هم به جیب بزند. انصاف در قضاوت.....
2 کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-22-2009, 10:13 PM   #15
سبز همیشگی

سبز همیشگی's Avatar

تشکرها: 82
در 277 پست 558 بار تشکر شده
Points: 1,928, Level: 26 Points: 1,928, Level: 26 Points: 1,928, Level: 26

شهاب جان رضا زاده نمیتونست نه نگه شما خودت کمی فکر کن اگر میگفت بله الان همه اسم منافق روش نزاشته بودن حداقل وطن فروش رو که گذاشته بودن شما تو ایران نیستی ولی اگر نه بلکه رضا زاده هر کس دیگری هم بود نه میگفت ولی حالا ده میلیارد هم نشد ولی اونقدر بهش دادن که تا آخر عمر بستش باشه ولی از نظر من ایشون یک ورزشکار بسیار بزرگ و جاودانه هستند ولی بسیار ساده که بعید میدونم بتونند مدیریت کنند ایشون بهتر بود که از دنیای ورزش و افتخاراتش خداحافظی میکردند تا چند سال دیگه مثل علی دایی بنده خدا نمیشدند که با این همه افتخار بخاطر بد کار کردنش بهش حتی توهین هم بشه
چه به شراب ،
هر دو یکی است...

دکتر علی شریعتی
سبز همیشگی آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از سبز همیشگی بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-22-2009, 10:18 PM   #16
عادل

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پرسشگر نمایش پست ها
دوست عزیز، حساسیت من از این جهت است که جناب رضازاده از طرف منابع رسمی مسئول شناخته شده اند که تحت امرشان دوپینگ صورت گرفته. این اتهام کوچکی نیست. معنی آن یعنی تقلب. یعنی از بین رفتن وجهه ایران. یعنی محرومیت نسلی از وزنه برداران ما که قربانی این مدیریت شدند. خوب حرف من اینست : اینها چه ربطی به علی دایی دارد ؟

سوخته شدن یا سوزانده شدن را نمی فهمم. علی دایی که بچه نیست که گول من و شما را بخورد. به او پیشنهادی شد و او هم از خدا خواسته قبول کرد. حالا اشتباه کرد که این مسئولیت را در آن شرایط قبول کرد یا نه قابل بحث است. از نظر من آن تیم با کاپلو هم نمی توانست به جام جهانی برود. اگر هم می رفت با تنها یک بازیکن در سطح بین الملل(نکونام) ، زنگ تفریح همه میشد. دایی تا به حال حواسش بوده که خودش را از یارکشی های سیاسی دور نگه دارد و این کار را هم تا اینجا به خوبی انجام داده. این یک وجه تفاوت اوست با رضازاده و وجه دیگرش عبارت از اینست که او تمیز است چون هیچگاه کوچکترین پرونده ای از این دست نداشته.
پرسشگر جان:
منهم با فرمایش قسمت اول شما کاملا موافقم. تمام مسوولیت دوپینگ اخیر و نتایج ناامید کننده تیم ملی جوانان و بزرگسالان وزنه برداری با رضازاده بوده است. اما متاسفانه تمام بار مسوولیتهای فوق از دوش ایشان یکباره برداشته و بر دوش خود ورزشکاران و دیگر مربیان انداخته شد.
در مورد قسمت ارتباط موضوع با علی دایی کم لطفی میفرمایید. فکر میکنم در جمله ای که دو بار به آن اشاره کردم و در اینجا هم مجددا میاورم موضوع را روشن عرض کرده ام:

به بیان دیگر مسوولیت انتخاب و نتایج ناامیدکننده تیمهای علی دایی و رضازاده با سازمان تربیت بدنی است که بدون توجه به معیارهای مناسب و بدون سابقه مربیگری کافی ایشان را برای تیمهای ملی برگزید. اینکه شما میفرمایید تیم ملی فوتبال با کاپلو هم به جام جهانی نمیرفت را من موافق نیستم. تیم با همون قلعه نویی هم میتونست به جام جهانی بره. واقعا تیم ما از کره شمالی بدتر بود که حتی نتوانستیم بعنوان تیم سوم از گروه بالا بریم؟! حالا حتی هم اگر نمیرفت قلعه نوعی سوخته نمیشد چرا که سابقه مربیگری او حداقل در سطح باشگاهی روشن بود. اما حالا چرا علی دایی فوتبال را حداقل برای مدت طولانی بوسیده و کنار گذاشته و حتی یک مصاحبه نمیکند و در انظار رویت نمیشود؟
مجددا با فرمایش قسمت آخر شما کاملا موافقم. علی دایی وارد بازیهای سیاسی نشد و شاید کنار رفتن او هم بهمین علت بود.
2 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-23-2009, 12:09 AM   #17
پرسشگر

عادل جان،
توی ورزش این کشور، دیواری کوتاه تر از علی دایی سراغ ندارم. کدام ملت با پرافتخارترین بازیکن فوتبالش اینچنین کرده که ما کرده و می کنیم. یادم میاد برنارد تاپی سرمایه دار شارلاتان و صاحب مارسی ، سال 89 با سروصدای زیاد بکن بائر را به عنوان سرپرست تیم استخدام کرد. از او پرسیدند چرا این رقم نجومی را به کسی می دهید که طبق قرارداد عملا فقط شنبه و یکشنبه حضور خواهد داشت ؟ جوابش این بود : سال گذشته ما در یک قدمی فینال در مصاف با (فکر کنم پورتو) سر یک اشتباه داوری(گلی که با دست زده شد) بازی را واگذار کردیم. آنجا بود که من فهمیدم که اگر شما روی نیمکتتان شخصیتی با کالیبر قیصر داشته باشید، داوران در قضاوتهایشان "دقت" بیشتری می کنند ! از این نظر شما عادل جان، "نیوکسل" را با دایی مقایسه نکن ! هیچ داوری نبود که دایی را نشناسد. او پشتوانه تجربه سالها حضور در دستگاهی به نام بایرن را داشت و با یک دو جین مربیان و کارشناسان درجه اول کار کرده بود. در اولین فصل حضورش به عنوان مربی-بازیکن جام لیگ برتر را بالای سر برده بود.
اتفاقا از همان روی کارآمدن دولت نهم خیلی زود معلوم شد که مایلی کهن و قلعه نویی گزینه های "ارزشی" هستند اما قلعه نویی امتحانش را خوب پس نداد چون پتنانسیل آن تیم بالا بود و انتظارها بیشتر.
آقای قلعه نویی، در سطح لیگ خودمان نابغه است اما هنوز منتظرم ببینم کی مسافر برون مرزی خوبی می شود. این عارضه را مربیان بزرگی مثل آرسن ونگر هم دارند(بیست سال است در آرزوی گرفتن نتایج خوب از بازی های خارج از خانه در لیگ قهرمانان است).
آقا ببخشید خیلی فوتبالی شد ! اما اجازه بدهید نکته ای را هم از تیم کره شمالی بگویم که شما ما را "حداقل" قوی ترازآنها می دانستید. بازی آنها را در آزادی ، از روی سکو دیدم. وقتی با درخشش رحمتی و برتری یک-صفر سوت پایان زده شد، نفسی کشیدم ! این جور تیم ها را "لابوراتواری" لقب می دهند. لیگ درست وحسابی ندارند. بازیکنهای آنچنانی نیز ندارند اما با یک دیسیپلین آهنین و اردوهای دراز مدت، تیم ملیشان را آماده رقابتها می کنند. از این نظر با نظم بالا و چشم بسته بازی می کنند. وقتی همین کره شمالی، عربستان را نقره داغ کرد، تعجب نکردم.
عادل جان، خوشحال میشوم یک ملت را در دنیا نام ببری که 15 دقیقه به آخر بازی مانده با حریفش که فقط با یک گل جلوست، حیا کن، رها کن، در بیاورد. قبل از اینکه از "سازمان تربیت بدنی"، انتقاد کنیم (که خودم به عنوان منتقد یک سینه سخن دارم)، خودمان را زیر سوال ببریم.
3 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-23-2009, 01:16 AM   #18
sibmoz

sibmoz's Avatar

تشکرها: 167
در 308 پست 523 بار تشکر شده
Points: 3,379, Level: 36 Points: 3,379, Level: 36 Points: 3,379, Level: 36

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهاب نمایش پست ها
ببینم رضا زاده نبود که پیشنهاد 10 میلیون دلاری ترکیه را برای تعویض تابعیت رد کرد؟ معرکه ایم ما ملت. معرکه
خوب اگه رضا زاده از موسوی طرفداری میکرد الان میشد پهلوان تختی حتی اگه شایعات دوپینگ حقیقت بود
بالاخره باید یک جا زخم های خورده را جواب بدهند

نقل قول:
از عربستان مزاحم تلفنی دارم، دلتون بسوزه
فکر کنم فهمیدن به الحوثی کمک میکنم
دانشمند فروم رفته ما هم در تعطیلاتیم. باز هم دلتون بسوزه
sibmoz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-23-2009, 03:15 AM   #19
عادل

پرسشگر جان:
با شرمندگی، من اصلا متوجه بحث شما نمیشوم. برای اینکه موضوع این پست منحرف نشود فقط عرض میکنم متاسفانه به قلعه نویی فرصت کافی داده نشد. نتایجش هم درمجموع در تیم ملی خیلی بهتر از علی دایی بود. علی دایی یک اسطوره بود که معتقدم بد مورد استفاده قرار گرفت. شما کدام بازیکن درجه اول دنیا را دیدی که بمحض خداحافظی از فوتبال، یکدفعه بشه سرمربی تیم ملی فوتبال کشورش! زیدان با اون یال و کوپالش رفته مربی جوانان رئال شده! اون فصلی هم که سایپا قهرمان شد را حتما میدانید فصل را چگونه و با چه مربی شروع کردند و در نهایت در آسیا و در فصل بعدی چکار کردند. در هر حال ادامه بحث دایی و فوتبال را باید در پست دیگری انجام بدهیم. در خدمت شما خواهم بود. هنوز معتقدم دایی را سوزاندند و برای همین است که از فوتبال کنار رفته. شما معتقدید نسوزاندن، خوب نظرت محترم جای دیگر به آن و اینکه چرا دیگر در میادین حاضر نمیشود خواهیم پرداخت . پیروز باشید.
قدیمی 12-23-2009, 07:43 AM   #20
ژوسپین
میهمان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهاب نمایش پست ها
دو ایراد بر این ادعا وارد است اول اینکه بر اساس کدام اطلاعات و مستندات دوستان می فرمایند که ایشان 10 میلیارد تومان درآمد داشته اند. بسیار راغبم که اطلاعاتی را که دوستان در این زمینه دارند مشاهده کنم.

دوم اینکه روزی که ایشان به 10 میلیون دلار پشت پا زدند در مملکتی که صبح به شب همه چیزش تغییر می کند (آن روز درست یادم نیست رئیس جمهور ایران که بود خاتمی نبود؟ به این ترتیب در کنار همه استعداد ها رضازاده باید آینده را هم بتواند ببیند) خیلی جرات می خواهد که انسان به 10 میلیون دلار نه بگوید به این هوا که در آینده ای نامعلوم و در یک ناکجا آبادی رئیس فدراسیون شود و ده میلیارد تومان هم به جیب بزند. انصاف در قضاوت.....
شهاب جان اگر منظورت سند و مدرک محکمه پسند است خیر ندارم. اما می دانم که ایشان در اثر معاشرت با سیاسیون و افراد دارای رانت به اندازه کافی پول در آورده اند. و امروزه آنقدر در آورده اند که حتی ملاقات حضوری یک استاندار را به بعد ها موکول می کند.!!
البته من نمی گویم ایشان حقشان نیست و... ولی بدانید هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد. بعضی مواقع یک بوسه بر پیشانی چه ها که نمی کند. به خصوص اینکه بوسه کننده مقام بالای سیاسی داشته باشد. دیگر چطوری بگویم؟؟؟
اگر می توانستم مطالب را باز می کردم. ولی نمی توانم.

در مورد دوپینگ هم باید بگویم من یک هفته قبل از آشکار شدن در یک سالن ورزش از بنده خدایی شنیدم که ماجرایی عجیب در راه است. اون بنده خدا مربی آمادگی بدنی تیم ماست . این مربی روزی قهرمان جهان بوده است. دارنده مدال طلا!!!
برای همین من با توجه به شناخت ایشان در این سالها حرفشان را باور دارم. چون تمام خبرهای ورزشی من از ایشان شنیده ام تاکنون حقیقت داشته است.!!!( این هم مدرک قابل قبول برای من. ولی برای دوستان نمی دانم چقدر قابل قبول باشد).

من خودم همواره کوشیده ام نهایت عدالت و انصاف را داشته باشم. اما در مورد آقای رضا زاده با ایمان می گویم که ایشان متاسفانه در دو زمینه غرق شده اند:
1- وارد بازی سیاسی و جناحی شده اند.
2- در یک مسابقه بی پایان ثروت اندوزی درگیر هستند.

هرچند این صراحت لهجه تحمل اش سخت است.
این کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-23-2009, 08:35 AM   #21
ghorbani

ghorbani's Avatar

با سلام به همه دوستان
به نظر من علی دائی و رضا زاده به جز اردبیلی بودن دو وجه مشترک دیگر دارند و آن علاقه به وطن و غیرتمند بودن آنان است ولی یک اختلاف مهم دارند و آن این است که علی دائی یک فرد باهوش وتحصیل کرده وتا حدودی مدیر است ولی آقای رضا زاده با همه احترامی که برایش قائلم این مشخصات را ندارد ولذا به درد پست مدیریتی نمی خورد.
این کاربر از ghorbani بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-23-2009, 08:44 AM   #22
namira

namira's Avatar

تشکرها: 23,267
در 4,483 پست 26,473 بار تشکر شده
Points: 63,086, Level: 100 Points: 63,086, Level: 100 Points: 63,086, Level: 100
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ژوسپین نمایش پست ها
اما می دانم که ایشان در اثر معاشرت با سیاسیون و افراد دارای رانت به اندازه کافی پول در آورده اند.
. . . . . . .
. . . . . . . . .
. . . . .
من خودم همواره کوشیده ام نهایت عدالت و انصاف را داشته باشم. اما در مورد آقای رضا زاده با ایمان می گویم که ایشان متاسفانه در دو زمینه غرق شده اند:
1- وارد بازی سیاسی و جناحی شده اند.
2- در یک مسابقه بی پایان ثروت اندوزی درگیر هستند.

هرچند این صراحت لهجه تحمل اش سخت است.

اين "به اندازه کافی پول در آورده اند" يعني چقدر!؟ از كجا ؟ شما از كجا ميدانيد؟
يعني به صرف اينكه شخصي از احمدي نژاد حمايت كرد بايستي مورد تهمت اتهام و لجنپراكني قرار بگيرد !؟
دوست عزيز شما عدالت و انصاف را شرمنده خود نفرماييد!
پايدار باشيد!
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-23-2009, 08:52 AM   #23
ژوسپین
میهمان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
اين "به اندازه کافی پول در آورده اند" يعني چقدر!؟ از كجا ؟ شما از كجا ميدانيد؟
يعني به صرف اينكه شخصي از احمدي نژاد حمايت كرد بايستي مورد تهمت اتهام و لجنپراكني قرار بگيرد !؟
دوست عزيز شما عدالت و انصاف را شرمنده خود نفرماييد!
پايدار باشيد!
من عدالت و انصاف را شرمنده خود نکرده ام. اگر می بینید مورد را باز نکردم به دلیلی است که حتما می دانید. وگرنه اگر دوست داشته باشید با پیام خصوصی برایتان تمام موارد با شهادت افراد مطلع برایتان ارسال می کنم. افرادی که مواردی را نقل می کنند افراد بسیار نزدیک به ایشان و یا افرادی هستند که روزی در کنار ایشان بوده اند. در ضمن حمایت ایشان از یک کاندیدا دلیل مطالب من نبود. چون هر انسانی آزاد است عقیده مورد نظر خود را داشته و آن را ابراز کند. حال این نظر ریشه مادی داشته باشد یا ریشه معنوی.!!!
با این همه برای اینکه به خودتان هم ثابت شود می توانید مطالب جدیدی را به دست آورید.( این گوی و این هم میدان)
من آدم نیستم که همین طوری حرفی بزنم.
قدیمی 12-23-2009, 09:16 AM   #24
شهاب

نقل قول:
شهاب جان اگر منظورت سند و مدرک محکمه پسند است خیر ندارم. اما می دانم که ایشان در اثر معاشرت با سیاسیون و افراد دارای رانت به اندازه کافی پول در آورده اند. و امروزه آنقدر در آورده اند که حتی ملاقات حضوری یک استاندار را به بعد ها موکول می کند.!!
البته من نمی گویم ایشان حقشان نیست و... ولی بدانید هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد. بعضی مواقع یک بوسه بر پیشانی چه ها که نمی کند. به خصوص اینکه بوسه کننده مقام بالای سیاسی داشته باشد. دیگر چطوری بگویم؟؟؟
ژوسپین جان بحث من روشن است. موضوعی که شما مطرح فرمودید دست پیدا کردن به ده میلیارد تومان ثروت توسط آقای رضازاده است. من دلایل محکمه پسند نمی خواهم شواهدی می خواهم که این ادعا را حمایت کند. وقت ندادن به استاندار و گربه موش گرفتن و غیره به ما نشان نمی دهد که رضازاده ده میلیارد تومان از طریق بوسه زدن بر پیشانی در آمد داشته است. شما خودت در کار پول و بازار تخصص داری. ارقام و اعداد بخشی از زندگی تخصصی شماست و طبیعتا بهتر از هر کس می توانید برای این گفته شاهد بیاورید. فرضا نوبت به علی دائی که می رسد از خانه و ملک و تولیدی و پاساژ و مغازه و غیره یک ایده کلی بدست می دهند که ایشان در این حدود دارای ملموس و قابل رویت دارد. رضازاده چطور؟ جمع آنچه که قابل رویت است ما را به ارقام 5 یا 6 میلیارد می رساند که بعد بگوئیم لابد همین مقدار را در بانک دارد؟ اگر نه بر اساس چه مستنداتی این مسئله را مطرح می کنیم؟ آخر بالاخره باید شواهدی باشد. یک وقت هست که بحث، بحث محفلی و یک میهمانی خودمانی است خب برای تفریح و تفنن می شود هر ادعائی را طرح کرد اما یک موقع فردی که در کار پول تخصص دارد در یک پلتفرم عمومی موضوعی را مطرح می کند اینجا دیگر قضیه فرق می کند. ارزش اظهار نظر شما با یک فرد غیر مطلع به مسائل پولی برای شنونده تفاوتی آشکار دارد. حداقل این نظر باید تا حد هفتاد هشتاد درصد از وزن کارشناسی برخوردار باشد. اینکه بگوئیم ایشان انقدر پول دارد که تا آخر عمر راحت زندگی کند از نظر من یعنی ( به قدرت خرید امروز) 5 میلیون تومان در ماه سالی 60 میلیون و انشالله که 50 سال دیگر هم زنده باشند می شود 3 میلیارد تومان. بین این عدد و 10 میلیارد فاصله بسیار است. و در مورد اظهار نظر های افراد هم ژوسپین جان هم من ایرانی ام هم شما. هر دو می دانیم که در جامعه ما این صحبت ها چقدر اعتبار دارد. رضازاده مربی بدی بوده رضازاده اجازه داده ورزشکاران دوپینگ کنند ( هر چند که این امر هم ثابت نشده که به اشاره او بوده و این هم اتهام بزرگی است هر چند که مسئولیتش با اوست) رضازاده ابن الوقت است و با بزرگان سیاسی رابطه برای پول در آوردن بر قرار کرده من می گویم همه این ها درست. اما اینکه پولی که دولت ترکیه به او پیشنهاد کرده بود چندان مهم نیست و او توانسته همان مقدار را در ایران در بیاورد محتاج اثبات است. کم نیستند آدم هائی که با ارقام خیلی کمتر از این مبلغ مستمری بگیر وزارت خارجه و سازمان های اطلاعاتی غربی کشور شده اند.
این کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-23-2009, 10:09 AM   #25
ژوسپین
میهمان

شهاب جان ضمن سپاس از مطالب منطقی تان باید بگویم تمام حرفهایت را قبول دارم. منظور دقیقا هم وزن همان مقدار نبوده است. البته انشاء نوشته شده اشتباه بوده است. چون دقیقا این باور را می رساند که هم وزن همان مقدار را این طرف درآورده است. و از طرفی متهم به وطن فروشی نشده است. و...
اما تفکر من معطوف به این موضوع بوده است که این بنده خدا آنقدر هم که تبیلغ نرفتن اش را و از دست دادن آن هم پول می شود صحت ندارد. ولی در مجموع فرمایش شما متین و درست می باشد که ما باید شرعا و عرفا مراقب تمامی نوشته و تیپ ادبیات خود باشیم. چرا که حتی به کار بردن یک کلمه مترادف سوء تفاهم های را به دنبال خواهد داشت که اصلا منظور گوینده و نویسنده نبوده است.
2 کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع