آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار ورزش > تالار ورزش های دیگر

پاسخ
    نمایش ها: 6355 - پاسخ ها: 41  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-23-2009, 10:19 AM   #26
sibmoz

sibmoz's Avatar

تشکرها: 167
در 308 پست 523 بار تشکر شده
Points: 3,379, Level: 36 Points: 3,379, Level: 36 Points: 3,379, Level: 36
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : لغو محروميت مادام‌العمر حسین رضازاده به دستور احمدی نژاد

ده میلیون دلار که خیلیه
توی همین ایران روزنامه نویس هایی هستند که با دو میلیون تومان در ماه چنان قلم برای شبکه های خارجی میزنند و آتش به پا میکنند که بیا و ببین.
کارشان شعار سازیست و روش های اعتراض مدنی!
اصلا شما فرار مغز ها را ببین.

نقل قول:
از عربستان مزاحم تلفنی دارم، دلتون بسوزه
فکر کنم فهمیدن به الحوثی کمک میکنم
دانشمند فروم رفته ما هم در تعطیلاتیم. باز هم دلتون بسوزه
sibmoz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-23-2009, 11:34 AM   #27
magician

magician's Avatar

تشکرها: 88
در 30 پست 79 بار تشکر شده
Points: 640, Level: 12 Points: 640, Level: 12 Points: 640, Level: 12

خوب اگه رضا زاده از موسوی طرفداری میکرد الان میشد پهلوان تختی حتی اگه شایعات دوپینگ حقیقت بود
بالاخره باید یک جا زخم های خورده را جواب بدهند

خواهشا برای اینکه از یکی دفاع کنید اسمون ریسمون نبافید و از اسم کسی مایه نذارید چون تفاوت تختی با رضازاده بیشتر از حمایت از یک کاندیداست، بعنوان مثال وقتی از تختی خواستند که تبلیغ ژیلت رو بکنه قبول نکرد ولی رضازاده از تبلیغ دوغ و روغن موتور تا املاک رابینسون رو انجام داد که به این میگن سواستفاده از وجهه مردمی!!!
magician آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از magician بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-23-2009, 01:32 PM   #28
Alfredo

Alfredo's Avatar

تشکرها: 50
در 53 پست 145 بار تشکر شده
Points: 4,063, Level: 40 Points: 4,063, Level: 40 Points: 4,063, Level: 40

دوستان اگه شما به شهر سرعين (اردبيل) تشريف ببريد و به سمت پيست اسكي بريد سر راه كارخانه آب معدني واتا رو ميبينيد كه براي جهان پهلوان رضا زادست.. ايشون تا قبل از اينكه برن تيم ملي پول نداشته غذا بخوره ولي بعد از شيرين كاريهاش صاحب كارخانه شدن!!!
قهرماني كه درگير سياست بازي بشه و بره تو 1كشور ديگه براي عربها تبليغ كنه به درد سطل آشغال تاريخ مملكت ميخوره
Alfredo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از Alfredo بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-23-2009, 01:47 PM   #29
پرسشگر

تشکرها: 11,370
در 2,422 پست 17,069 بار تشکر شده
Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95
Activity: 57%
Activity: 57% Activity: 57% Activity: 57%

عادل عزیز
حق با شماست جای ادامه این بحث اینجا نیست. مراد من از همه نوشته ها، گفتن این جمله است : اگر اینجانب رییس سازمان تربیت بدنی بودم و فقط چند هفته به شروع بازی های مقدماتی وقت مانده بود (حالا به بی تدبیری آقایان در این مورد کاری ندارم)، بهترین گزینه را علی دایی می دانستم.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عادل نمایش پست ها
شما کدام بازیکن درجه اول دنیا را دیدی که بمحض خداحافظی از فوتبال، یکدفعه بشه سرمربی تیم ملی فوتبال کشورش! زیدان با اون یال و کوپالش رفته مربی جوانان رئال شده!
این 4 بازیکن :
یورگن کلینسمن خداحافظی سال 2003 مربی تیم ملی آلمان 2004
میشل پلاتینی خداحافظی سال 1987 مربی تیم ملی فرانسه 1988
یورگه حاجی خداحافظی سال 2001 مربی تیم ملی رومانی 2001
هریستو استویچکوف خداحافظی سال 2003 مربی تیم ملی بلغارستان 2004
در تاپیک دیگری در خدمت شما دوست عزیزم خواهم بود.
پرسشگر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-23-2009, 03:42 PM   #30
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%

من خیلی سعی کردم تو این تایپک چیزی ننویسم چون علی دایی رو خیلی دوست دارم نه بخاطر ترک بودنش نه بخاطر بازیش نه بخاطر افتخاراتش من دایی رو دوست دارم چون انسان بزرگیه چون هیچوقت قاطی بازی کثیف سیاست نشد.
شما برین تو اردبیل ببینین دایی کجای قلب مردم نشسته رضازاده کجای قلب مردم نشسته؟اونوقت فرق بین یه آدم که فوق العاده تیزهوش و بزرگه رو با یه آدم معمولی خیلی قوی میفهمید.
یکی از دوستام تعریف میکرد که دوران خدمت سربازیش دم در سفارت ترکیه بود!میگفت خیلی از هنرمندا و ورزشکارای بسیار معروف میومدن و میرفتن و اصلا محل سگ هم به آدم نمیذاشتن میگه یه روز که خیلی دلم گرفته بود دایی اومد و داشت میرفت تو از پشت صداش کردم گفتم آقای دایی،گفت بله،گفتم میتونم چند لحظه وقتتونو بگیرم گفت بفرما...میگه یه کم باهاش حرف زدم ولی چون خیلی ناراحت بودم از صدام معلوم میشد میگه دایی فهمید و کلی بهم دلداری داد و آخر سرم گفت هرچقدر پول لازم داری بگو بدم میگه تشکر کردم و رفت.
دایی اشتباه بدی کرد وقتی سرمربیگری تیم ملی رو قبول کرد ولی خارج از مستطیل سبز انسان خیلی بزرگیه.

نقل قول:
خواهشا برای اینکه از یکی دفاع کنید اسمون ریسمون نبافید و از اسم کسی مایه نذارید چون تفاوت تختی با رضازاده بیشتر از حمایت از یک کاندیداست، بعنوان مثال وقتی از تختی خواستند که تبلیغ ژیلت رو بکنه قبول نکرد ولی رضازاده از تبلیغ دوغ و روغن موتور تا املاک رابینسون رو انجام داد که به این میگن سواستفاده از وجهه مردمی!!!
magican عزیز ضمن خوش آمد گویی باید بگم اسم این کار تبلیغاته و نمیشه هیچکس رو بخاطر اینکار مذمت کرد.شما بازیکنهای خارجی رو ببینید بیشتر از باشگاه از تبلیغات پول در میارن.زحمت کشیدن و حقشونه و به نظر من این یکی از حقوق افراد مشهوره که تو تبلیغات شرکت کنن و پول دربیارن و نمیشه اونو به "سوء استفاده از وجهه مردمی" ربط داد.
با تشکر
قدیمی 12-23-2009, 04:36 PM   #31
پرسشگر

با عرض سلام خدمت احد عزیز و همه دوستان
موضوع این تاپیک، پرسشی را برایم مطرح می کند : فتوای علما در زمینه استفاده از مواد نیروزا در مسابقات ورزشی چیست ؟
همه می دانیم در اسلام، شرط بندی در مسابقات اسبدوانی بلامانع است. حال اگر یکی از شرکت کنندگان، اسبش را دوپینگ کند، آیا شرعا گناهی مرتکب شده ؟
قدیمی 12-23-2009, 04:51 PM   #32
عادل

تشکرها: 11,155
در 1,030 پست 4,885 بار تشکر شده
Points: 13,706, Level: 76 Points: 13,706, Level: 76 Points: 13,706, Level: 76

نقل قول:
نوشته اصلی توسط aHad-Urmia نمایش پست ها
magican عزیز ضمن خوش آمد گویی باید بگم اسم این کار تبلیغاته و نمیشه هیچکس رو بخاطر اینکار مذمت کرد.شما بازیکنهای خارجی رو ببینید بیشتر از باشگاه از تبلیغات پول در میارن.زحمت کشیدن و حقشونه و به نظر من این یکی از حقوق افراد مشهوره که تو تبلیغات شرکت کنن و پول دربیارن و نمیشه اونو به "سوء استفاده از وجهه مردمی" ربط داد.
احد جان: خداوکیلی تبلیغ رضازاده برای املاک رابینسون دبی را نمیشود توجیه کرد. با هر منطقی بنظرم جور نمیاد. اینکارش قبل از موضع گیری سیاسیش بود و باعث انتقاد بسیاری به او شد. رضازاده اگر چه با رد ده میلیون دلار دولت ترکیه برای گرفتن تابعیت و مسابقه دادن زیر پرچم آن کشور برای خود وجهه خوبی اخذ کرد اما با کارهای تبلیغاتی نظیر تبلیغ املاک رابینسون که تمام تلویزیونهای لس آنجلسی هم اینکار را برای سرمایه گذاری ایرانیان در دبی میکردند نظر حداقل شخص مرا نسبت به خودش عوض کرد.
تبلیغ املاک رابینسون به رضازاده ساخت!
عادل آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-23-2009, 06:36 PM   #33
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%

نقل قول:
با عرض سلام خدمت احد عزیز و همه دوستان

موضوع این تاپیک، پرسشی را برایم مطرح می کند : فتوای علما....
در این خصوص توجه حضرتعالی را به آیه شریفه....
پرسشگر جان از من پرسشگری میکنی؟اونم تو این زمینه؟
بابا من تو اول راه خلقت گیر کردم...
نقل قول:
خداوکیلی تبلیغ رضازاده برای املاک رابینسون دبی را نمیشود توجیه کرد.
عادل جان میتوانم بگویم فرمایش شما در ادامه گفته من است چون اشتباه رضازاه در انتخاب اسپانسر بوده که باعث تغییر دیدگاه شما شده نه صرف خود تبلیغات.گفتم که رضازاده انسان باهوشی نمی نماید یا شاید هم مشاوران خوبی ندارد وگرنه چرا باید در تبلیغی شرکت کند که اکثریت مردم دید خوبی نسبت به آن ندارند هرچند آنرا سودآور بدانند.اسامی زیر را در کنار هم قرار دهید تا ببینید چه شلم شوربایی میشود:
شبکه های لس آنجلسی،دوبی،فرار سرمایه،کویر پیشرفته،رابینسون،رضازاده.. .
قدیمی 12-23-2009, 09:18 PM   #34
ژوسپین
میهمان

احد جان در مورد تفاوت رضا زاده و علی دایی با شما 100 درصد موافقم.
2 کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-23-2009, 10:56 PM   #35
fatima.m

fatima.m's Avatar

تشکرها: 3,050
در 694 پست 2,121 بار تشکر شده
Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47

نقل قول:
نقل قول:
شاید تفاوت قهرمان و پهلوان در همین باشه
قدیمی 12-24-2009, 07:58 AM   #36
عادل

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پرسشگر نمایش پست ها
این 4 بازیکن :
یورگن کلینسمن خداحافظی سال 2003 مربی تیم ملی آلمان 2004
میشل پلاتینی خداحافظی سال 1987 مربی تیم ملی فرانسه 1988
یورگه حاجی خداحافظی سال 2001 مربی تیم ملی رومانی 2001
هریستو استویچکوف خداحافظی سال 2003 مربی تیم ملی بلغارستان 2004
در تاپیک دیگری در خدمت شما دوست عزیزم خواهم بود.
پرسشگر جان پست دیگری باز نکردی بنده همینجا پاسخگو خواهم بود.
درست است چهار مربی اشاره شده بمجرد کنارگذشتن فوتبال مربی تیم ملی کشورشان شدند. اما نتایج آنها؟!
بجز کلینزمن، بقیه نتایج خوبی کسب نکردند. استویچکوف و هاگی که بسیار بسیار ناامید کننده بودند و سریعا اخراج شدند. پلاتینی فقط برای مقدماتی جام ملتهای اروپا در 1992 خوب نتیجه گرفت ولی بعد در همان جام ملتها در همان دور اول اوت و از مقامش خلع شد. تنها در اینجا کلینزمن با تیم ملی آلمان در جام جهانی 2006 نسبتا خوب نتیجه گرفت که اینرا هم بحساب کاردرستی آلمانها بگذارید. اما همه این مربیان دوره مربیگری کوتاهی در تیم ملی کشورشان داشته اند. در هر حال بازیکنهای شاخص زیادی هم وجود داشته اند که اینگونه مسیر را نپیموده اند.
2 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-24-2009, 08:14 AM   #37
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,838 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

در این زمینه یوهان کرایف بزرگترین بازیکن قرن بیستم اروپا و دومین بازیکن بزرگ قرن (بعد از پله) فراموش نشود که افتخارات بسیاری برای بارسلونا در مقام مربیگری کسب کرد.
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-24-2009, 08:27 AM   #38
عادل

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهاب نمایش پست ها
در این زمینه یوهان کرایف بزرگترین بازیکن قرن بیستم اروپا و دومین بازیکن بزرگ قرن (بعد از پله) فراموش نشود که افتخارات بسیاری برای بارسلونا در مقام مربیگری کسب کرد.
شهاب عزیز درست میفرمایید ایشان هم در بازیگری و هم در مربیگری (فقط در باشگاهی)نابغه بود. اما بحث ما بیشتر پیرامون بازیکنان بزرگی بوده است که خیلی زود بعد از بازنشستگی به مربیگری تیم ملی کشورشان رسیده اند. فکر میکنم بغیر از کلینزمن دیگر نشه مثال موفقی در این زمینه آورد. حتی بکن بایر بعد از سالها به سرمربیگری تیم ملی آلمان رسید. نداشتن تجریه کافی در مربیگری و هم نسل بودن با خیلی از بازیکنان تیم ملی میتونه باعث عدم نتیجه گیری بشود. حتی کلینزمن اگر چه تا سال 2003 بازی میکرد اما عملا در سال 1998 از تیم ملی کشورش خداحافظی کرده بود.
ممنون
این کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-24-2009, 01:18 PM   #39
پرسشگر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عادل نمایش پست ها
درست است چهار مربی اشاره شده بمجرد کنارگذشتن فوتبال مربی تیم ملی کشورشان شدند. اما نتایج آنها؟!
بجز کلینزمن، بقیه نتایج خوبی کسب نکردند. استویچکوف و هاگی که بسیار بسیار ناامید کننده بودند و سریعا اخراج شدند. پلاتینی فقط برای مقدماتی جام ملتهای اروپا در 1992 خوب نتیجه گرفت ولی بعد در همان جام ملتها در همان دور اول اوت و از مقامش خلع شد. تنها در اینجا کلینزمن با تیم ملی آلمان در جام جهانی 2006 نسبتا خوب نتیجه گرفت که اینرا هم بحساب کاردرستی آلمانها بگذارید. اما همه این مربیان دوره مربیگری کوتاهی در تیم ملی کشورشان داشته اند. در هر حال بازیکنهای شاخص زیادی هم وجود داشته اند که اینگونه مسیر را نپیموده اند.
عادل عزیز، احسنت، درست می فرمایی. آنها اکثرا کارنامه ناموفقی در مربیگری تیم ملیشان داشتند اما شما به من بگو کدامشان "سوختند" یا "سوزانده شدند". این من و شما هستیم که آنها را می سوزانیم نه سازمان تربیت بدنی.
شما یه نگاه دیگه به بیوگرافی پلاتینی بینداز و ببین بعد از آن نتایج افتضاحی که فرانسه در جام ملت های اروپا 1992 گرفت، فرانسوی ها با او چه کردند. حمایت های مردمی از این اسطوره موجب شد که فرانسه به عنوان میزبان جام جهانی 98 انتخاب شود و ایشان هم سازمان دهنده آن. ادامه راه این آدم و قله هایی که بعد از آن فتح کرد هم که دیگر نیاز به توضیح ندارد.
پیروزی و شکست در کارنامه هر بازیکن و مربی وجود دارد. مگر رفتن به جام جهانی با یک تیم درجه دو آسیایی چقدر ارزش دارد که به خاطر آن "نخبه کشی" کنیم و اسطورمان را مجبوربه عزلت گزیدن ؟
راستی عادل جان من جواب سوال شما را دادم اما شما جواب من را ندادی. همانطور که می دانی آمار نشان می دهد که ترافیک رد و بدل شدن گل در 15 دقیقه پایان بازی فوتبال سنگین است. کدام ملت دست از حمایت تیم ملیش در این دقایق برمیدارد و حیا کن، رها کن راه میندازد ؟
قدیمی 12-24-2009, 03:47 PM   #40
ghorbani

ghorbani's Avatar

تشکرها: 12,086
در 1,769 پست 10,296 بار تشکر شده
Points: 28,555, Level: 99 Points: 28,555, Level: 99 Points: 28,555, Level: 99

پشت پرده سقوط و ظهور حسین رضازاده!
در مجموع سوال اين است اگر واقعا رضازاده در دوپینگ وزنه برداران نقش داشته و حکم محرومیت وی صادر شده است چگونه بر مسند بالاترین پست این رشته تکیه می زند ؟ در ضمن اگر رضازاده در موضوع فوق بی گناه بوده چگونه حکم محرومیت وی صادر شد !

وقتي نخبه‌هاي ورزش، ديمي رشد مي‌کنند و به افتخار مي‌رسند بايد هم انتظار داشته باشيم تا ناگهان محو شوند. نسل جديد قهرمانان ورزش ايران که در فاصله کوتاهي از خداحافظي‌شان بر مسند مربيگري نشستند خيلي سريع به بن‌بست رسيدند؟ حسين رضا‌زاده هم به جمع علي دايي، آرش ميراسماعيلي و عليرضا حيدري پيوست تا پازل قهرمانان «تاريخ مصرف‌دار» تکميل شود. حتي اگر سازمان ورزش با انتصاب رضازاده به عنوان سرپرست فدراسيو وزنه‌برداري تاکید کند تا حدي آب رفته را به جوي بازگرداند، اما باز هم اتفاقي که بايد مي‌افتاد افتاد. افکار عمومي به راحتي حاضر نيستند چهره قهرمانان سابق را نزد خود بازسازي کنند.

به گزارش جهان، درپي اتفاقات غير منتظره چند سال اخير در وزنه‌برداري ايران و تكرار محروميت‌هاي ملي‌پوشان ايراني به دليل دوپينگ، هفته گذشته كميته‌ي فني فدراسيون وزنه‌برداري به رياست افشارزاده تشكيل جلسه داد و در پايان با استناد به عملكرد غير قابل قبول مربيان؛ اعضاي كادرفني اين تيم را مادام‌العمر از مربيگري در وزنه‌برداري محروم كرد.

در نشست كميته‌ي فني فدراسيون وزنه‌برداري كليه‌ي اعضاي كادرفني تيم ملي وزنه‌برداري كه در مسابقات جهاني كره حضور داشتند، دلايل و توجيهات خود را براي مشكلات اخير تيم ملي مطرح كردند كه درنهايت به دليل غير مستند بودن اين دلايل، كميته‌ي فني راي به محروميت كليه‌ي اعضاي اين كادر داده است.

حسین رضازاده " سرپرست فدراسیون وزنه برداری ایران شد

"حسین رضازاده " قهرمان وزنه برداری ایران طی حکمی از طرف "علی سعیدلو " رئیس سازمان تربیت بدنی به عنوان سرپرست فدراسیون وزنه برداری ایران منصوب گشت. "حسین رضازاده " باید در وضعیتی بحرانی و در حالیکه وزنه برداری ایران بیش از پیش با مشکل دوپینگ روبروست ، کار خود را در فدراسیون آغاز کند.

"حسین رضازاده " در نخستین نشست مطبوعاتی خود به عنوان سرپرست فدراسیون اظهار داشت که برنامه وی استعداد يابی ، پشتوانه سازی و برپايی كلاسهای آموزشی در كليه موارد اعم از داوری ، مربيگری ، پزشكی و كنترل دوپينگ قدرتمند تر از پيش خواهد بود.
این در حالی است که به نقل از روزنامه ورزشی "لکیپ" (L'equipe) چاپ فرانسه ، ایران و بلغارستان از یال 2003 تا به حال با هفده مورد بیشترین تعداد ورزشکار دوپینگی را در این رشته داشته اند.

بدین ترتیب "لکیپ" متذکر می شود که ممکن است به دلیل مشکلات بسیار زیاد فدراسیون جهانی وزنه برداری و عدم پیشرفت
این نهاد در مبارزه با دوپینگ ، مسئولان جنبش المپیک وزنه برداری را از حضور در بازی های المپیک تابستانی محروم کنند.

در شرايطي كه سرپرستي حسين رضازاده در فدراسيون وزنه برداري موضوعي تمام شده است ، سوال اين است كه آيا وي مي‌تواند وزنه‌برداري را به روزهاي اوجش بازگرداند؟

هر چند تمايل به جلوس بر صندلي رياست اين رشته از مدت‌ها قبل در سخنان و رفتارهاي قهرمان دوست‌داشتني وزنه‌برداري موج مي‌زد و اين نكته چيزي نيست كه بر كسي پوشيده باشد ، اما بحث اين است كه آيا استفاده از اين قهرمان در راس فدراسيون مي‌تواند امتيازي براي او و ورزش تلقي شود؟!

بي‌شك همگان حسين رضازاده را دوست دارند و بحث بر سر رياست يا عدم رياست او در فدراسيون، ذره‌اي از ارزش‌هاي قهرمان پر آوازه ديروز وزنه برداري ايران و جهان نخواهد كاست.

در مجموع سوال اين است اگر واقعا رضازاده در دوپینگ وزنه برداران نقش داشته و حکم محرومیت وی صادر شده است چگونه بر مسند بالاترین پست این رشته تکیه می زند ؟
در ضمن اگر رضازاده در موضوع فوق بی گناه بوده چگونه حکم محرومیت وی صادر شد !

نظام بي‌برنامه ورزش ايران در کشف و پرورش اصولي استعدادها طبيعي است نمي‌تواند يک خروجي مناسب براي معرفي مربيان حرفه‌اي با تمام ابعاد بين‌المللي داشته باشد. چرا که همه چيز بر پايه لحظه‌هاست. آنها اشرافي بر مختصات مربيگري کلاسيک بر مجموعه تحت‌نظر خود ندارند و اگر هم به موفقيت‌هايي مقطعي دست پيدا مي‌کنند جداي از فاکتور شانس به برون‌فکني ته‌مانده‌هاي استعدادشان باز مي‌گردند و نه چيز ديگر.

نخبه‌هاي فراوان ديگري در سطح پايين‌تر هستند که مي‌توانند به عنوان نمادهايي از مربيگري ناموفق معرفي شوند. اين واقعيت حتي اگر عصبانيت نخبه‌هاي ورزش را به دنبال داشته باشد اهميت ندارد. تيم ملي متعلق به مردم است و مردم مهمتر از همه چيز هستند. مهمتر از هر قهرماني. ضمن آنکه به سوختن قهرمانان نيز منجر مي‌شود. اين يک جنايت است؟ نيست.
منبع:عصر ايران
ghorbani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از ghorbani بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-24-2009, 05:21 PM   #41
عادل

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پرسشگر نمایش پست ها
پیروزی و شکست در کارنامه هر بازیکن و مربی وجود دارد. مگر رفتن به جام جهانی با یک تیم درجه دو آسیایی چقدر ارزش دارد که به خاطر آن "نخبه کشی" کنیم و اسطورمان را مجبوربه عزلت گزیدن ؟

راستی عادل جان من جواب سوال شما را دادم اما شما جواب من را ندادی. همانطور که می دانی آمار نشان می دهد که ترافیک رد و بدل شدن گل در 15 دقیقه پایان بازی فوتبال سنگین است. کدام ملت دست از حمایت تیم ملیش در این دقایق برمیدارد و حیا کن، رها کن راه میندازد ؟

خوب پرسشگر جان خوب است شما آخر قبول کردید که دایی عزلت گزیده است. بزبان من این عزلت گزیدن یعنی سوختن حالا ما مردم باعث شدیم یا سازمان ورزش یا خودش زیاد فرقی نمیکند. خیلی از چیزها را در مملکت خودمان نمیتوانیم با جای دیگری در دنیا مقایسه کنیم.
با قسمت آخر فرمایش شما موافقم و پاسخ خاصی جز اینکه ما بهترین تماشاچیان دنیا!! را داریم ندارم.
2 کاربر از عادل بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-24-2009, 05:54 PM   #42
پرسشگر

جنایت یعنی اینکه ازعلی دایی به عنوان قهرمان تاریخ مصرف دار نام ببریم. از جهان نیوز بیش از این انتظار ندارم.
این کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع