آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار سیاسی > ایران > تحلیل سیاسی

پاسخ
    نمایش ها: 3270 - پاسخ ها: 85  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-16-2019, 02:46 PM   #26
Nezam

Nezam's Avatar

تشکرها: 7,205
در 1,076 پست 4,692 بار تشکر شده
Points: 18,902, Level: 87 Points: 18,902, Level: 87 Points: 18,902, Level: 87
Activity: 10%
Activity: 10% Activity: 10% Activity: 10%
پیش فرض پاسخ : عدم كفايت روحاني در اداره كشور

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
...
حذف جايگاه رهبري و ولايت فقيه از قانون اساسي ؟
براي شخص من دست نيافتني و دور از ذهن است حداقل در اين دوره ، اما محال نيست ميتوانيد كمر همت ببنديد يا با انقلاب حكومت را عوض كنيد يا از راه قانون و مجلس و ......

....

جريان هويتي در حال شكل گيري هست كه ماله نميكشد آقا رضا
این جریان هویتی مشکلی با ساختار ندارند که به آن خرده نمیگیرند؟

آیا اشاره کردن به مشکل ساختار کشور ماله کشیدنه یا فکر میکنید چون درست نمی شود باید به اصلاح آن فکر هم نکرد؟

همینکه شعار کف خیابان شده "دیگه تمومه ماجرا" و شعارهای اعتراضات نفر اول مملکت رو نشانه گرفته، نشون دهنده این هست که اتفاقا نقد سیستم جواب داده و تبدیل به مطالبه شده.
Nezam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از Nezam بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-16-2019, 03:01 PM   #27
namira

namira's Avatar

تشکرها: 23,442
در 4,567 پست 26,646 بار تشکر شده
Points: 65,411, Level: 100 Points: 65,411, Level: 100 Points: 65,411, Level: 100
Activity: 60%
Activity: 60% Activity: 60% Activity: 60%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nezam نمایش پست ها

آیا اشاره کردن به مشکل ساختار کشور ماله کشیدنه یا فکر میکنید چون درست نمی شود باید به اصلاح آن فکر هم نکرد؟

همینکه شعار کف خیابان شده "دیگه تمومه ماجرا" و شعارهای اعتراضات نفر اول مملکت رو نشانه گرفته، نشون دهنده این هست که اتفاقا نقد سیستم جواب داده و تبدیل به مطالبه شده.
1- احتمالا با قانون اساسي مشكلي ندارند با بي قانوني ها مشكل دارند و ميروند سراغ اين قسمت
2-از نظر من اشاره كردن به ساختار كشور ماله كشي نيست و هر كسي ميتونه نظر خودش رو داشته باشه

3- من نگفتم فكر نكنيد بلكه برعكسش را گفتم ، فقط گفتم انتخاب من مسير ديگريست

4- اتفاقا اين جريان فكري- هويتي هم با قسمت ديگه تمومه ماجراش موافقه(خوب است نظرشان را راجع به ليست هاي اوليه اصولگرايان مجلس بدانيد) اما در خصوص قسمت دوم شعارتان اگر حدسم درست باشد ، حذف نفر اول مملكت با انقلاب هم خب اين هم يك گزينه هست ميتوانيد امتحانش كنيد ولي نظر من متفاوت است
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-16-2019, 03:27 PM   #28
Nezam

Nezam's Avatar

نقل قول:
1- احتمالا با قانون اساسي مشكلي ندارند با بي قانوني ها مشكل دارند و ميروند سراغ اين قسمت
2-از نظر من اشاره كردن به ساختار كشور ماله كشي نيست و هر كسي ميتونه نظر خودش رو داشته باشه

3- من نگفتم فكر نكنيد بلكه برعكسش را گفتم ، فقط گفتم انتخاب من مسير ديگريست

4- اتفاقا اين جريان فكري- هويتي هم با قسمت ديگه تمومه ماجراش موافقه(خوب است نظرشان را راجع به ليست هاي اوليه اصولگرايان مجلس بدانيد) اما در خصوص قسمت دوم شعارتان اگر حدسم درست باشد ، حذف نفر اول مملكت با انقلاب هم خب اين هم يك گزينه هست ميتوانيد امتحانش كنيد ولي نظر من متفاوت است
به نظر من نپرداختن به ساختار تهش میشه ماله کشی، ولی من هم نگفتم انقلاب. همینکه این تفکر معیوب بدون ساختار فراگیر بشه، خودش یه گام رو به جلو هست.
3 کاربر از Nezam بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-16-2019, 03:32 PM   #29
mehdi

تشکرها: 2,860
در 1,969 پست 8,505 بار تشکر شده
Points: 20,416, Level: 90 Points: 20,416, Level: 90 Points: 20,416, Level: 90
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%

نقل قول:
این را مطمئن باشید. بدون اصلاح ساختار به خصوص حذف نظریه خودی-غیرخودی که در نتیجه آن مردم از نظر سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به استثمار کشیده شده اند، هیچ گونه امکان اصلاح واقعی وجود ندارد.
هر گونه ادعای اصلاح بدون برنامه اصلاح ساختار سیاسی یک پروژه است و نتیجه ای نخواهد داشت.
داد و بیدادهای این آقایان مثلاً عدالت خواه هم از این جمله اند. اینها وابستگان به وحیدجلیلی اند و وابسته به یکی از گروه های چهارگانه (گروه مشهدی ها) در حال رقابت بر سر منافع سیاسی و اقتصادی اند.
حملاتشان به وزرات اطلاعات جهت حذف بازوی امنیتی گروه های رقیب.
حملاتشان به امام جمعه های قدیمی تسهیل تغییر آنها به نفع منافع این گروه.
حملاتشان به قوه قضائیه به خصوص در زمان آقای لاریجانی جهت حذف نیروهای وابسته به گروه لاریجانی ها
شرکت نمایشی شان در اعتراضات کارگری را هم یک پروژه جهت به دست گرفتن هدایت این اعتراضات و تسهیل سرکوب آنها است. اینها و امثال شان به محض اینکه اعتراضاتی از این نوع شروع می شود، به میان معترضین می روند و با این ادعا که خواسته های شما و ما یکی است، معترضین را از رهبرانشان جدا می کنند. اعتراضات آرام می گیرد. رهبران دستگیر می شوند. حال عزای رهبران را می گیرند.
mehdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از mehdi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-17-2019, 07:57 AM   #30
namira

namira's Avatar

Points: 65,411, Level: 100 Points: 65,411, Level: 100 Points: 65,411, Level: 100

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi نمایش پست ها
این را مطمئن باشید. بدون اصلاح ساختار به خصوص حذف نظریه خودی-غیرخودی که در نتیجه آن مردم از نظر سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به استثمار کشیده شده اند، هیچ گونه امکان اصلاح واقعی وجود ندارد.
هر گونه ادعای اصلاح بدون برنامه اصلاح ساختار سیاسی یک پروژه است و نتیجه ای نخواهد داشت.
داد و بیدادهای این آقایان مثلاً عدالت خواه هم از این جمله اند. اینها وابستگان به وحیدجلیلی اند و وابسته به یکی از گروه های چهارگانه (گروه مشهدی ها) در حال رقابت بر سر منافع سیاسی و اقتصادی اند.
حملاتشان به وزرات اطلاعات جهت حذف بازوی امنیتی گروه های رقیب.
حملاتشان به امام جمعه های قدیمی تسهیل تغییر آنها به نفع منافع این گروه.
حملاتشان به قوه قضائیه به خصوص در زمان آقای لاریجانی جهت حذف نیروهای وابسته به گروه لاریجانی ها
شرکت نمایشی شان در اعتراضات کارگری را هم یک پروژه جهت به دست گرفتن هدایت این اعتراضات و تسهیل سرکوب آنها است. اینها و امثال شان به محض اینکه اعتراضاتی از این نوع شروع می شود، به میان معترضین می روند و با این ادعا که خواسته های شما و ما یکی است، معترضین را از رهبرانشان جدا می کنند. اعتراضات آرام می گیرد. رهبران دستگیر می شوند. حال عزای رهبران را می گیرند.
آره تو خوبي!
تو خوبي كه بسان نوچه هاي امنيتي "آشنا" ، كارت شده انگ زدن و تهمت زدن دروغگويي به اين و آن
جوان هايي كه شهر به شهر براي مبارزه با فساد و عدالت خواهي وركشاپ برگزار ميكنند ، ممنوع الخروج ميشوند ، تهديد ميشوند ، دادگاهي ميشوند دست دختر نعمت زاده ها را رو ميكنند ، داماد شمخاني ها را رسوا ميكنند ، مش قربونعلي ها و پوري حسيني ها و اختلاس رو ميكنند ، باستي هيلز و لواسان رو ميكنند ، ابر بدهكاران بانكي رانت خوار دولتي را روميكنند ، وسط آشوب به ميان مردم اسلامشهر و قلعه حسن خان ميروند تا حرف دلشان را توسط اندك رسانه خفه نشده توسط فشل ترين دولت تاريخ كشور كه دارند به گوش ديگران برسانند ميشوند منفعت طلب ، آنوقت تو كه نهايت كارت دادن امار هاي دروغي و تحليل هاي آب دوغ خياري در يك فوروم با 5 لايك و 20 كاربر فعال است شدي علامه همه علوم!
حد يقف خودشيفتگي شما كجاست؟ خدا داند!

تك تك اتهامات و انگ هايي كه زدي اگر فوروم فوروم سابق بود بايد ثابتش ميكردي اما تو كه چشم تو جشم ما كه 10 سال است اينجا فعاليت دارم نگاه ميكني و تهمت ميزني ، لينك دروغ به آمار سازمان جهاني انرژي ميدهي ، دستت رو ميشود و سوت زنان ادامه ميدهي ، تهمت زدن به چند جوان عدالتخواه كه فساد رو ميكنند براي تو كه كاري ندارد

آره داداش تو خوبي !
این کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-17-2019, 08:06 AM   #31
namira

namira's Avatar

نقل قول:
به نظر من نپرداختن به ساختار تهش میشه ماله کشی، ولی من هم نگفتم انقلاب. همینکه این تفکر معیوب بدون ساختار فراگیر بشه، خودش یه گام رو به جلو هست.
خب شما كه نميخواهي ماله بكشي بفرماييد بگوييد راهكارتان مشخصا براي خواسته تان چيست
حذف اصل ولايت فقيه از قانون اساسي جمهوري اسلامي از نظر شما چگونه بايد محقق شود؟
همينكه بقول شما برويم در خيابان و بگويم مرگ بر اصل فلان كفايت ميكند؟
انقلاب كنيم حكومت را براندازيم؟
مجلسي داشته باشيم كه اين اصل را از قانون اساسي حذف كند؟
من كه گفتم مشكلي ندارم بفرماييد پيگير اين مطالبه باشيد اما انتخاب من نيست

اشكالي ندارد همزمان كه شما به خيابان ميرويد و شعار ميدهيد عده اي ديگري پيگيري عدالتخواهي هايشان شوند ، دست مفسدان اقتصادي و رانت خواران و ابربدهكاران بانكي و ... را رو كنند ؟
اجازه دارند يا از نظر شما اينكار ماله كشي محسوب ميشود و مستحق انگ و تهمت و ساير لجن پراكني هايي ميشوند كه خودتان داريد در همين تاپيك ميبينيد برخي بهشان ميزنند و شما هم ذيلش تشكر ميزنيد؟
قدیمی 12-17-2019, 08:15 AM   #32
صادق

تشکرها: 5,657
در 2,390 پست 10,508 بار تشکر شده
Points: 26,940, Level: 97 Points: 26,940, Level: 97 Points: 26,940, Level: 97
Activity: 50%
Activity: 50% Activity: 50% Activity: 50%

نقل قول:
آره تو خوبي!
تو خوبي كه بسان نوچه هاي امنيتي "آشنا" ، كارت شده انگ زدن و تهمت زدن دروغگويي به اين و آن
جوان هايي كه شهر به شهر براي مبارزه با فساد و عدالت خواهي وركشاپ برگزار ميكنند ، ممنوع الخروج ميشوند ، تهديد ميشوند ، دادگاهي ميشوند دست دختر نعمت زاده ها را رو ميكنند ، داماد شمخاني ها را رسوا ميكنند ، مش قربونعلي ها و پوري حسيني ها و اختلاس رو ميكنند ، باستي هيلز و لواسان رو ميكنند ، ابر بدهكاران بانكي رانت خوار دولتي را روميكنند ، وسط آشوب به ميان مردم اسلامشهر و قلعه حسن خان ميروند تا حرف دلشان را توسط اندك رسانه خفه نشده توسط فشل ترين دولت تاريخ كشور كه دارند به گوش ديگران برسانند ميشوند منفعت طلب ، آنوقت تو كه نهايت كارت دادن امار هاي دروغي و تحليل هاي آب دوغ خياري در يك فوروم با 5 لايك و 20 كاربر فعال است شدي علامه همه علوم!

تك تك اتهامات و انگ هايي كه زدي اگر فوروم فوروم سابق بود بايد ثابتش ميكردي اما تو كه چشم تو جشم ما كه 10 سال است اينجا فعاليت دارم نگاه ميكني و تهمت ميزني ، لينك دروغ به آمار سازمان جهاني انرژي ميدهي ، دستت رو ميشود و سوت زنان ادامه ميدهي ، تهمت زدن به چند جوان عدالتخواه كه فساد رو ميكنند براي تو كه كاري ندارد

آره داداش تو خوبي !
یک نکته را اضافه کنم . اساسا ایجاد شفافیت و نهادهای نظارتی نسبتا مستقل از دل همین درگیریهای جناحی بیرون میاید یعنی نهایتا جناحهای سیاسی طالب منافع هستند که مثل گرگ گرسنه همدیگر را زیر نظر میگیرند.در آخرین مورد مگر استیضاح ترامپ توسط دموکراتها پیگیری نمیشود !؟
یعنی اینکه حتی فکر کنیم فلانی که فلان انتقاد را کرد به دلیل این است که میخواهد خودش جای او را بگیرد رد کننده انتقاد گفته شده نیست !
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-17-2019, 08:56 AM   #33
mehdi

نقل قول:
آره تو خوبي!

آره داداش تو خوبي !
باستی هیلز و لواسان را اینها رو کردند!؟ فقط باید خندید به این جهالت. آن وقتی که ما از باستی هیلز و لواسان نوشتیم، اینها شیر مادرشان را میل می کردند. اینها بعداً سوار موضوع شدند و از آن استفاده سیاسی کردند، ما همه را نوشتیم، اینها فقط دختر نعمت زاده را بزرگ کردند و مبارزه با فساد لواسان را به گند کشیدند.
از این عدالت طلب های قدرت طلب دروغگو ما زیاد دیده ایم. یک گروهشان هشت سال از سال 84 بر گرده این مردم سوار شدند و کشور را چنان غارت کردند که مغول غارت نکرده بود. گروه دیگرشان به اسم حکومت مستضعفین بر سر کار آمدند و این وضعیت عملکرد امروزشان است.
بروند به هلدینگ یاس گیر بدهند. بروند به قالیباف گیر بدهند. بروند نوشته های رئیس سابق صدا و سیما را پیگیری کنند. چرا آنجا لال اند؟ دادگاه هایشان هم نمایشی است. یک ربع تمام در وسط دانشگاه داد و بیداد می کند. هیچ کسی نزدیکش هم نمی شود. طرف 5 دقیقه خواست از قالیباف سوال بپرسد از این و آن ور حمله کردند و آخر یک نوچه قالیباف میکروفون را از دستش گرفت.
متاسفانه رفتار این کاربر در فروم به هیچ وجه مناسب نیست و به اعصابش مسلط نیست. مدام به این و آن حمله می کند. اینجا به من حمله کرده پست بعدی به کاربر نظام.
جالب اینجا است خودش کارمند شرکت دولتی فاسد رانتخوار سایپا است که مدیرعاملش را وزارت صنعت همین دولت منصوب می کند و طبق آمار بخش عمده نیروهایش رانتی اند. به جای کار کردن می نشیند با اینترنت شرکت دولتی به دولت حمله می کند. تو اگر راست می گویی و صداقت داری برو از کار دولتی استعفا بده.
این کاربر از mehdi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-17-2019, 09:00 AM   #34
Nezam

Nezam's Avatar

نقل قول:
خب شما كه نميخواهي ماله بكشي بفرماييد بگوييد راهكارتان مشخصا براي خواسته تان چيست
من معتقدم وقتی خواسته ای در بین مردم فراگیر شود، دیر یا زود به سمت تحقق خواسته پیش خواهیم رفت. در سطح تاثیرگذاری خودم، من راهکار را ترویج این ایده می دانم.

نقل قول:
اشكالي ندارد همزمان كه شما به خيابان ميرويد و شعار ميدهيد عده اي ديگري پيگيري عدالتخواهي هايشان شوند ، دست مفسدان اقتصادي و رانت خواران و ابربدهكاران بانكي و ... را رو كنند ؟
اجازه دارند يا از نظر شما اينكار ماله كشي محسوب ميشود و مستحق انگ و تهمت و ساير لجن پراكني هايي ميشوند كه خودتان داريد در همين تاپيك ميبينيد برخي بهشان ميزنند و شما هم ذيلش تشكر ميزنيد؟
از نظر من کسانی که اصل مشکل را میبینند اما اعتنایی به آن ندارند، قابل اعتماد نیستند. شاید بگویید از عملی ترین گامها شروع کرده اند، اما به نظرم اگر این مشکل بدیهی را میبینید حداقل کاری که این دوستان می توانند بکنند این است که اگر موجب تضعیف این جایگاه نمی شوند لااقل آن را تقویت نکنند.
4 کاربر از Nezam بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-17-2019, 10:33 AM   #35
namira

namira's Avatar

نقل قول:
من معتقدم وقتی خواسته ای در بین مردم فراگیر شود، دیر یا زود به سمت تحقق خواسته پیش خواهیم رفت. در سطح تاثیرگذاری خودم، من راهکار را ترویج این ایده می دانم.

از نظر من کسانی که اصل مشکل را میبینند اما اعتنایی به آن ندارند، قابل اعتماد نیستند. شاید بگویید از عملی ترین گامها شروع کرده اند، اما به نظرم اگر این مشکل بدیهی را میبینید حداقل کاری که این دوستان می توانند بکنند این است که اگر موجب تضعیف این جایگاه نمی شوند لااقل آن را تقویت نکنند.
من هم معتقدم براي كار مشخص راهكار مشخص وجود دارد

ايراد شما به اصل ولايت فقيه در قانون اساسي هم ايراد مشخصي هست و راهكارش هم مشخص است (قانوني يا غير قانوني)

ايده شما براي فراگير كردنش در حد شعار در خيابان هم يك ايده مشخصي هست
من اگرچه نظرم با شما يكي نيست اما مانع شما هم نميشوم ميتوانيد مطالباتتان را تا فراگير شدن خواسته تان به روش مشخصتتان پيگيري كنيد
اما همانطور كه قبلا گفتم قرار نيست من و شما مثل هم فكر كنيم
اينكه عده اي قانون اساسي را قبول دارند اما همزمان از وضع موجود ناراضي هستند ، بدنبال عدالت خواهي هستند بدنبال مبارزه با فساد هستند انهم عيني و عملگرايانه و بدور از شعار ، چرا نبايد از نظر شما پيگير مطالبتاشان باشند!؟
چون شما بهشان اعتماد نداريد پس بايد اين حق را از انها بگيريد؟

نظام گرامي ، من انتخابم همراهي با كسانيست كه مطالبه گر بي عدالتي و تبعيض و رانت و فساد در كشور هستند

حداقل كاري هم كه شما ميتوانيد بكنيد اين است كه از لجن پراكني ، دروغ ، تهمت به كساني كه مثل شما فكر نميكنند ، اما انتخابشان مبارز به فساد و بي عدالتي هست و شناسنامه مشخص عملي در انجامش دارند(بر عكس برخي ) ، حمايت نكنيد حتي در حد يك لايك!
قدیمی 12-17-2019, 10:36 AM   #36
namira

namira's Avatar

نقل قول:
باستی هیلز و لواسان را اینها رو کردند!؟ فقط باید خندید به این جهالت. آن وقتی که ما از باستی هیلز و لواسان نوشتیم، اینها شیر مادرشان را میل می کردند. اینها بعداً سوار موضوع شدند و از آن استفاده سیاسی کردند، ما همه را نوشتیم، اینها فقط دختر نعمت زاده را بزرگ کردند و مبارزه با فساد لواسان را به گند کشیدند.
از این عدالت طلب های قدرت طلب دروغگو ما زیاد دیده ایم. یک گروهشان هشت سال از سال 84 بر گرده این مردم سوار شدند و کشور را چنان غارت کردند که مغول غارت نکرده بود. گروه دیگرشان به اسم حکومت مستضعفین بر سر کار آمدند و این وضعیت عملکرد امروزشان است.
بروند به هلدینگ یاس گیر بدهند. بروند به قالیباف گیر بدهند. بروند نوشته های رئیس سابق صدا و سیما را پیگیری کنند. چرا آنجا لال اند؟ دادگاه هایشان هم نمایشی است. یک ربع تمام در وسط دانشگاه داد و بیداد می کند. هیچ کسی نزدیکش هم نمی شود. طرف 5 دقیقه خواست از قالیباف سوال بپرسد از این و آن ور حمله کردند و آخر یک نوچه قالیباف میکروفون را از دستش گرفت.
متاسفانه رفتار این کاربر در فروم به هیچ وجه مناسب نیست و به اعصابش مسلط نیست. مدام به این و آن حمله می کند. اینجا به من حمله کرده پست بعدی به کاربر نظام.
جالب اینجا است خودش کارمند شرکت دولتی فاسد رانتخوار سایپا است که مدیرعاملش را وزارت صنعت همین دولت منصوب می کند و طبق آمار بخش عمده نیروهایش رانتی اند. به جای کار کردن می نشیند با اینترنت شرکت دولتی به دولت حمله می کند. تو اگر راست می گویی و صداقت داری برو از کار دولتی استعفا بده.
اين كه من كجا كار ميكنم و چطور كار ميكنم از اينترنت استفاده ميكنم يا نميكنم پرداختن به كاربر است اما تو بگو:
حد يقف خودشيفتگي شما كجاست!؟
قدیمی 12-17-2019, 10:49 AM   #37
mehdi

نقل قول:
اين كه من كجا كار ميكنم و چطور كار ميكنم از اينترنت استفاده ميكنم يا نميكنم پرداختن به كاربر است اما تو بگو:
حد يقف خودشيفتگي شما كجاست!؟
پرداختن به کاربر نیست. نشان دادن عدم صداقت کاربری است که در شرکت دولتی رانتخوار فاسد سایپا در زمانی که باید کارگری کند کار دیگری ندارد جز اینکه پشت اینترنت بنشیند و به دیگران حمله کند و این خودش عین فساد است.
اکثر نقاط دنیا و حتی ایران قبل از انقلاب اگر کسی سیاست های دولت را قبول نداشته باشد و بخواهد علیه آن بنویسد یا عمل کند، از کار دولتی استعفا می دهد، می رود در کسب و کار خودش یا شرکت خصوصی کار می کند و به انتقاداتش ادامه می دهد. این حق طبیعی هر کسی است که یا یک دولت یا ساختار مخالف و دشمن باشد ولی نمی توان هم از آخور خورد هم از توبره.
اینکه در دولت یا شرکت دولتی بنشینی و به دولت حمله کنی، از آن نوبرانه هایی است که احتمالاً تنها در ساختار حکومتی ایران ممکن است.
2 کاربر از mehdi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-17-2019, 11:01 AM   #39
mehdi

خدایا شکرت، انتخابات را به ملت دادی.
چندین سال ساکت بوده اند، زمان انتخابات که می شود زبان باز می کنند و از عدالت می گویند ولی فقط از عدالت کف روی آبش را می بینند.
درباره انتخابات خواهم نوشت. رفتار همین کاربر بدزبان را در حمایت از قالیباف هم خواهیم دید.
این کاربر از mehdi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-17-2019, 11:07 AM   #40
namira

namira's Avatar

علی‌نژاد در گفتگو با دانشجو:
مجموعه کارگاه‌های آموزشی «کارگاه شهر» ۲۷ و ۲۸ آذر در شیراز برگزار می‌شود

دبیرتشکل آرمان (عدالتخواه) دانشگاه شیراز گفت: مجموعه کارگاه‌های آموزشی کارگاه شهر با عنوان ژورنالیسم تحقیقی و رسانه مسئله محور ۲۷ و ۲۸ آذر ماه در شیراز برگزار می‌شود.

سیاوش علی‌نژاد، دبیر تشکل آرمان (عدالتخواه) دانشگاه شیراز در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: در شهر شیراز مانند کلان‌شهر‌های دیگر وضعیت عدم توازن توسعه و اختلاف طبقاتی بیداد می‌کند.

علی‌نژاد مطرح کرد: به‌وضوح تبعیض رسانه‌ای در شهر شیراز احساس می‌شود و مبارزه با فساد و عدالتخواهی‌هایی که انجام می‌شود آنچنان که باید و شاید در رسانه‌ها انعکاس پیدا نمی‌کند. در راستای مقابله با این تبعیض و اینکه در پوشش رسانه‌های فعالیت‌های عدالتخواهانه و ضدفساد در استان فارس و جنوب کشور کمی به سمت خودکفایی رسانه‌ای حرکت کنیم، این کارگاه را راه اندازی کردیم.

دبیر تشکل آرمان (عدالتخواه) دانشگاه شیراز تصریح کرد: اهالی رسانه استان و دانشجویان علاقه و اشتیاق دارند در این کارگاه آموزشی شرکت و فعالیت داشته باشند تا کمی از این تبعیض رسانه‌ای کم شود.

وی گفت: در شهرستان‌ها صدای عدالتخواهان و کسانی که می‌خواهند مبارزه با فساد کنند خیلی صدای آن‌ها شنیده نمی‌شود و این باعث می‌شود مطالبه آن‌ها بعضا به سرانجام نرسد.

علی‌نژاد یادآور شد: مجموعه کارگاه‌های آموزشی کارگاه شهر با موضوع ژورنالیسم تحقیقی و رسانه مسئله محور با حضور میلاد گودرزی، وحید اشتری، حامد هادیان، حسین علی مددی و محمد حسین رئیسی به مدت ۲ روز ۲۷ و ۲۸ آذر ماه در شیراز برگزار می‌شود.

دبیر تشکل آرمان دانشگاه شیراز بیان کرد: شرکت در دوره محدود به دانشجویان دانشگاه شیراز نبوده و همه علاقه‌مندان استان فارس و سایر نقاط کشور می‌توانند ثبت‌نام کنند.
قدیمی 12-17-2019, 11:12 AM   #41
رضا

تشکرها: 3,432
در 958 پست 2,904 بار تشکر شده
Points: 13,927, Level: 76 Points: 13,927, Level: 76 Points: 13,927, Level: 76
Activity: 40%
Activity: 40% Activity: 40% Activity: 40%

آقا مهدی فکر نمیکنی در برخوردهایت بی احترامی میکنی؟ بد نیست بعد از نوشتن هر متنی قبل از پست کردن آن یک لیوان آب خنک بخوری و چند دقیقه ای صبرکنی و دوستانه تر بنویسی.
رضا آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از رضا بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-17-2019, 11:13 AM   #42
mehdi

نقل قول:
شاهد از غیب رسید. اینجا گفته بودم یکی از ماموریت های اینها نفوذ به میان معترضین و به انحراف کشاندن خواسته های آنها است. شیراز یکی از شهرهایی است که با اعتراضات گسترده و جدی روبرو بود.
3 کاربر از mehdi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-17-2019, 11:18 AM   #43
mehdi

نقل قول:
آره تو خوبي!

آره داداش تو خوبي !
نقل قول:
نوشته اصلی توسط رضا نمایش پست ها
آقا مهدی فکر نمیکنی در برخوردهایت بی احترامی میکنی؟ بد نیست بعد از نوشتن هر پستی یک لیوان آب خنک بخوری و چند دقیقه ای صبرکنی و دوستانه تر بنویسی.
آقا رضا، الآن شما خودت آب خنک خوردی این را نوشتی؟ مرد حسابی انصافت کجا رفته؟ به پست بالایی که نقل قول کرده ام هیچ واکنشی نداری، بعد قاشق نشسته می پری وسط و به من حمله می کنی؟
به مدیر فروم می گوییم با این رفتارها برخورد کن، می فرمایند اینجا قیم مآبی نداریم. هرزه نگاری داریم ولی به وقت برخورد که رسید می فرمایند قیم مآبی است و نداریم.
چشم ما خودشیفته و دروغ نویس بودیم و می رویم. هم خطر برخورد یک حکومت سرکوبگر را به جان بخریم، هم این حرف ها را بشنویم. نه ظرفیت من دیگر تمام است.
پسوردم را تغییر می دهم که هوس برگشتن به سرم نزند.
قدیمی 12-17-2019, 11:55 AM   #44
رضا

تشکرها: 3,432
در 958 پست 2,904 بار تشکر شده
Points: 13,927, Level: 76 Points: 13,927, Level: 76 Points: 13,927, Level: 76
Activity: 40%
Activity: 40% Activity: 40% Activity: 40%

مهدی جان من قصد اهانت نداشتم. اصولا برخوردهای تند را نباید سریع و تند جواب داد . باید همیشه به هدف فکر کرد. دوستان محدودی هم که اینجا هستند از هرکدام چیزی یاد میگیریم و اگر تندی و کدورت نباشد (که از همه ممکن است باشد و هست) باید با حوصله و فکر کردن به هدف برخورد شود. من همیشه پست های تورا با علاقه می خوانم. لطفا ما را از نوشته های خودت بی بهره نکن
رضا آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از رضا بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-17-2019, 12:28 PM   #45
Nezam

Nezam's Avatar

نقل قول:

ايده شما براي فراگير كردنش در حد شعار در خيابان هم يك ايده مشخصي هست
نامیرجان من کجا گفتم راهکار من فراگیر کردنش در خیابان است؟ حرف من این بود که وقتی در خیابان این شعار داده می شود، یعنی اینکه فراگیر شده است. ایده من ترویج در حد توان است، از فرومی مثل اینجا که از آن یاد میگیرم یا در گفتگوهای روزانه با اطرافیان.

نقل قول:
اما همانطور كه قبلا گفتم قرار نيست من و شما مثل هم فكر كنيم
اينكه عده اي قانون اساسي را قبول دارند اما همزمان از وضع موجود ناراضي هستند ، بدنبال عدالت خواهي هستند بدنبال مبارزه با فساد هستند انهم عيني و عملگرايانه و بدور از شعار ، چرا نبايد از نظر شما پيگير مطالبتاشان باشند!؟
چون شما بهشان اعتماد نداريد پس بايد اين حق را از انها بگيريد؟
باز هم به پست قبل مراجعه کنید، من نگفتم همه باید مثل من فکر کنند و یا به دنبال اقدامات عدالتخواهانه نباشند، حرف من اینست که در کنار عدالتخواهی، چرا به مشکل ساختاری اصلی نمی‌پردازند؟ وقتی مشکلات به این واضحی وجود دارد و کاری برای آن نمی‌شود، می‌توان به این جریان اعتماد کرد؟
ارسال شده توسط تلفن همراه
این کاربر از Nezam بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-17-2019, 01:33 PM   #46
mansouryar

mansouryar's Avatar

تشکرها: 2,362
در 1,066 پست 3,090 بار تشکر شده
Points: 13,316, Level: 75 Points: 13,316, Level: 75 Points: 13,316, Level: 75
Activity: 80%
Activity: 80% Activity: 80% Activity: 80%

نقل قول:
من كه گفتم مشكلي ندارم بفرماييد پيگير اين مطالبه باشيد اما انتخاب من نيست

دنبال راهکار هستی؟ سطح دعوا را به فساد مش قربونعلی و حسام آشنا تقلیل نده. شعار انقلابیون مودب ۵۷ چه بود؟

ما میگیم شاه نمیخواییم نخست وزیر عوض میشه
ما میگیم خر نمیخواییم پالون خر عوض میشه

مخاطبان بچه نیستند و متوجهند هدف پشت پرده اینکه سطح جیغ و دادها به مش قربونعلی و فریدون و غیره برسه یعنی چی! جالبه حتی برای حفظ ظاهر به فساد سردار دکتر کاپیتان خلبان و معاونش عیسی شریفی اشاره نمیشود، شوهای دادگاههای رییسی در هفته های پیش انگار صابونی بود که بر شکمش زده تا در روز سرنوشت بلکه رهبر شود، این هم بادش خوابید ... عین روز روشن است فساد هولناک کشور تقصیر یک جناح نیست، چپیهای بدبخت را دراز کردن دیگر جواب نمیدهد، نه اینکه برای دکور یک سردار سپاه را با لباس راه راه زندانی در دادگاه تلویزیونی بیاورند سکه یه پول کنند، بلکه حتی دادگاه بچه فرمانده سابق ارتش هم معلوم نشد چی شد؟!

اینکه پایین دستی ها توی سر و کله هم بزنند و اصل کاری مانند سی سال گذشته از آن بالا نگاه کند و پوزخند حواله کند دیگر جواب نمیدهد، انرژی خود را برای جابجایی پالون‌های خر هدر ندهید.

مگر انقلابیون پنجاه و هفتی به پالایش مجلس شورای ملی و سنا و حزب رستاخیز بسنده کردند؟
.
mansouryar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-18-2019, 08:22 AM   #47
صادق

نقل قول:
نامیرجان من کجا گفتم راهکار من فراگیر کردنش در خیابان است؟ حرف من این بود که وقتی در خیابان این شعار داده می شود، یعنی اینکه فراگیر شده است. ایده من ترویج در حد توان است، از فرومی مثل اینجا که از آن یاد میگیرم یا در گفتگوهای روزانه با اطرافیان.

ارسال شده توسط تلفن همراه[/size]
آقآ نظام چون گفتید شما در گفتگوهای روزانه و در حد توان به ترویج یک فکر می پردازید سئوالی برایم پیش آمد .اگر ممکن است لطفا پاسخ دهید .
حتما میدانید که بسیاری از فعالان و تحلیلگرآن سیاسی مخالف حکومت ایران معتقدند مسیر حکومت از اهداف انقلاب 57 دور شد یا منحرف شد .
شما به چنین چیزی باور دارید یا خیر ؟!
اگر باور دارید تا کنون چند تحلیل از همان مخالفان در باره علت انحراف مسیر حکومت از اهداف انقلاب 57 مطالعه کردید ؟! لطفا آنها را به اشتراک بگذارید .
اهمیت این سئوال این است که اگر شما علت بروز اشتباهی را بدانید احتمال انجام محدد آن اشتباه کم میشود . حالا که شما در حد توان به ترویج فکری کمک میکنید باید متوجه باشید که در این ترویج دوباره آن اشتباه را مرتکب نشوید !
قدیمی 12-18-2019, 09:20 AM   #48
پرويز

تشکرها: 198
در 76 پست 180 بار تشکر شده
Points: 8,502, Level: 62 Points: 8,502, Level: 62 Points: 8,502, Level: 62
Activity: 20%
Activity: 20% Activity: 20% Activity: 20%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
حتما میدانید که بسیاری از فعالان و تحلیلگرآن سیاسی مخالف حکومت ایران معتقدند مسیر حکومت از اهداف انقلاب 57 دور شد یا منحرف شد .
[/i][/size]
آقا صادق، ببخشید که میپرم وسط حرفتان!
تئوریسن اصلی انقلاب از دید من شریعتی بود. نظام مطلقه فقیه خروجی تحلیل ایشان از امامت است.
آقای خمینی توانست موج ایجاد شده را مهار کند و رژیم را سرنگون کند و آن تئوری را انجام دهد.
هر حرکت بر مبنای شعار و نه شعور خروجیش کمابیش همین است.

مهمترین تفاوت گروه نرمال (تابع آماری!!)نسل جدید، شعور عمومی بیشتر است. به همین دلیل فعالیتهای رادیکال تا جایی که حاکمیت مخالفان را مجبور نکند اتفاق نمی افتد.
پرويز آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از پرويز بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-18-2019, 09:58 AM   #49
Nezam

Nezam's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
آقآ نظام چون گفتید شما در گفتگوهای روزانه و در حد توان به ترویج یک فکر می پردازید سئوالی برایم پیش آمد .اگر ممکن است لطفا پاسخ دهید .
اگر باور دارید تا کنون چند تحلیل از همان مخالفان در باره علت انحراف مسیر حکومت از اهداف انقلاب 57 مطالعه کردید ؟! لطفا آنها را به اشتراک بگذارید .
اهمیت این سئوال این است که اگر شما علت بروز اشتباهی را بدانید احتمال انجام محدد آن اشتباه کم میشود . حالا که شما در حد توان به ترویج فکری کمک میکنید باید متوجه باشید که در این ترویج دوباره آن اشتباه را مرتکب نشوید !
جناب صادق گرامی صحبت در خصوص علل انحراف انقلاب از اهداف موضوعی جداگانه هست، که اگر علاقه مند در خصوص بحث در آن هستید، لطفا تاپیک دیگری ایجاد کنید و نظرات خود را اعلام کنید؛ من هم مطالبی را که در مورد آن خوانده، مشاهده و یا شنیده ام در آنجا به اشتراک خواهم گذاشت.
الان در مرحله جلوگیری از انحراف مسیر پسا انقلاب اسلامی نیستیم که بخواهم راهکارهای جلوگیری از انحراف آن را نشان دهم! متاسفانه همچنان در دوران زعامت همان رهبران انقلاب هستیم.
اگر قرار بود دقیقا همان چیزی که من فکر میکنم و ترویج میدهم، اتفاق بیفتد، میشد در همین مرحله راهکارهای جلوگیری از انحراف آنهم صحبت کرد.

اگر بخواهیم از موضوغ تاپیک خارج نشویم، نظر شما در خصوص موضوع تاپیک چیست؟ آیا شما مشکلات را دولتها میدانید یا ساختار حکومت داری را مشکل زا میبینید؟
این کاربر از Nezam بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 12-19-2019, 07:51 AM   #50
صادق

نقل قول:
جناب صادق گرامی صحبت در خصوص علل انحراف انقلاب از اهداف موضوعی جداگانه هست، که اگر علاقه مند در خصوص بحث در آن هستید، لطفا تاپیک دیگری ایجاد کنید و نظرات خود را اعلام کنید؛ من هم مطالبی را که در مورد آن خوانده، مشاهده و یا شنیده ام در آنجا به اشتراک خواهم گذاشت.
الان در مرحله جلوگیری از انحراف مسیر پسا انقلاب اسلامی نیستیم که بخواهم راهکارهای جلوگیری از انحراف آن را نشان دهم! متاسفانه همچنان در دوران زعامت همان رهبران انقلاب هستیم.
اگر قرار بود دقیقا همان چیزی که من فکر میکنم و ترویج میدهم، اتفاق بیفتد، میشد در همین مرحله راهکارهای جلوگیری از انحراف آنهم صحبت کرد.

اگر بخواهیم از موضوغ تاپیک خارج نشویم، نظر شما در خصوص موضوع تاپیک چیست؟ آیا شما مشکلات را دولتها میدانید یا ساختار حکومت داری را مشکل زا میبینید؟
من مشکلات اصلی را در دولتها میدانم خصوصا عدم اجرای قانون یا کندی در اصلاح قوانینی که منجر به بهبودی وضع معیشتی مردم میشود .
مطالب مرتبط
دولت نمی‌خواهد بودجه ۹۹ نقد شود
اگر به جای اروپایی‌ها با شما قرارداد ببندیم هزینه سفرهای خارجی ما را شما می‌دهید!؟.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 09:57 AM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.