آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار اجتماعی > بخش اجتماعی

پاسخ
    نمایش ها: 6331 - پاسخ ها: 43  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-29-2011, 01:28 PM   #26
namira

namira's Avatar

تشکرها: 23,442
در 4,567 پست 26,646 بار تشکر شده
Points: 65,411, Level: 100 Points: 65,411, Level: 100 Points: 65,411, Level: 100
Activity: 60%
Activity: 60% Activity: 60% Activity: 60%
پیش فرض پاسخ : شرمتان باد ای مدعیان عدالت .....

شرمنده كه نظرم تقريبا با كل فروم (حتي آقاي حسيني ) ، دوستان محترم نماينده مجلس ، ملت هميشه در صحنه ، جناب آقاي دكتر (!) توكلي ، همكاران ميز كناري خودم و حتي مراد (ميوه فوش روبروي خانه) متفاوت است!

در چند روز گذشته اين سوال كه "مگر كشف بزرگي صورت پذيرفته ؟ " ذهن مرا مشغول فرموده است!
نگفتم "اتفاق بزرگي" چون از اين دست اتفاقات سال هاست كه درحال وقوع است اما كشفي در اين سطح رخ نميداد !

مگر روساي محترم جمهور قبلي كم از پسر خاله و خواهر زاده و برادر و .......(ماشالله يكي دوتا هم نيستند و شك ندارم همه ما حداقل ميتوانيم نام چند نفر را بياوريم) در پست هاي مختلف گذاشتند!؟
آنها هم كه با همين مدل شعار ها سر كار امدند! اصلا مگر نام "اصلاح طلب" براي اصلاح وضعيت رانتي دوران آقاي هاشمي نبود؟
با خودم گفتم نكند اين فاميل با آن فاميل فرق فوكوله !؟

اصلا دولت هاي قبلي را بي خيال!
همين دولت احمدينژاد مگر در اين 6 سال گذشته كم پست به فك و فاميل داده بودند!؟(باور بفرماييد همين الان بدون سرچ 5 نفر به ذهنم امدند)
چطور تا بحال شرمي در كار نبود!؟
من مانده ام اين كشف آني در مكاشفه كدام نماينده مردم دوست آنهم در آستانه انتخابات رخ داد!؟

ياد يك خاطره از بهزاد نبوي وزير صنايع سنگين وقت افتادم كه وقتي نمايندگان محترم مجلس او را بازخواست ميكردند كه "شرمت باد!" اين خودروها را به كه ميدهي كه ملت 3 سال است در انتظارند و در نوبت تو از خانواده شهدا شرم نميكني؟ تو از خانواده مفقودين شرم نميكني؟ ! ايشان پاسخ دادند (نقل به مضمون) كدامارگان ، وزارتخانه و نماينده هست كه از من حواله خودرو نگرفته باشد!!؟

پي نوشت 1 : فحش خواستيد بديد اما فقط در حد شماره يك بديد ، حلاله! (خصوصا آقا فرزاد كه به فحش درماني علاقمندن و احتمالا زين پس من رو متعصب خطاب ميفرمايند (شوخي فرزاد جان)

پي نوشت 2 : با سوال هزارچهره موافقم اما فقط يك كلمه به جمله تون اضافه ميكنم :
سوال من اینه که حالا وقتش شده فقط این راننده خاطی رو جریمه کنیم؟

ارادتمند
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-29-2011, 02:40 PM   #27
شهیر

تشکرها: 7,013
در 2,081 پست 22,384 بار تشکر شده
Points: 43,555, Level: 100 Points: 43,555, Level: 100 Points: 43,555, Level: 100

در تایید نوشته نامیرای عزیز، من هم مانده ام که چطور تلّی از خرابکاری که ایشان بجا گذاشته فراموش شده و این مسئله عمده شده است. خانه ای ویران شده و ما غصه از دست رفتن یک لنگه کفش را می خوریم.
شهیر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر از شهیر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-29-2011, 02:42 PM   #28
Jose

تشکرها: 68
در 50 پست 264 بار تشکر شده
Points: 825, Level: 15 Points: 825, Level: 15 Points: 825, Level: 15
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

That sounds great namira jon.
I think in Iran,hypocrisy is not generally a social sin,but a virtue.
Jose آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از Jose بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-29-2011, 06:34 PM   #29
سلام

تشکرها: 319
در 440 پست 1,253 بار تشکر شده
Points: 7,392, Level: 57 Points: 7,392, Level: 57 Points: 7,392, Level: 57
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
سلام جان به نظر شما افرادی که توانایی مقابله با اینگونه اعمال را دارند و مقابله نمیکنند در فردای قیامت چه جوابی دارند که بدهند ؟!
صادق جان به نظر شما ان کسان لازم است و درست است که در همه مسائل ریز مملکت وارد شوند و اگر بالفرض هم درست باشد ایا دلیل قانع کننده ای وجود دارد برای ان کسان ؟
یعنی ان کسان ایا می توانند مثلا به احمدی نژاد بگویند که تو چرا دامادت را فلان شغل دادی ؟
خوب ایا شما فکر نمی کنی که احمدی نژاد بگوید جوانی است لایق و کاردان .تعهدش مورد پسند من است و امین بنده .سطح سواد خوبی هم دارد .
چه کسی بهتر از این برای چنین شغلی
و چنین دلایلی جز ان است که باعث بحث بیهوده ان کسان با رییس جمهور شود ؟
در این موارد مجلس و رسانه ها باید هوشیاری به خرج دهند و برخورد نمایند .
به خدا سوگند اگر شب تا صبح، بیدار بر خار سعدان به سر برم، يا مرا در غل و زنجير به روي زمين كشند نزد من محبوبتر از آن است كه خدا و رسول را در قیامت در حالي ديدار كنم كه بنده ای از بندگان را ستم نموده يا چيزي از متاع دنيا براي خود غصب كرده باشم. والله اگر هفت اقليم را با همه آنچه در زير آسمان آنهاست به من دهند تا با گرفتن پوست جوي از دهان مورچه اي خدا را نافرمانی کنم هرگز چنین نخواهم كرد.
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از سلام بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-29-2011, 06:38 PM   #30
سلام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mansouryar نمایش پست ها
رهبر نظام دو سال پیش گفت نظر من به نظر آقای رییس جمهور نزدیکتر است
درمقایسه با نزدیکی به رای اقای هاشمی و نه در همه موارد
به خدا سوگند اگر شب تا صبح، بیدار بر خار سعدان به سر برم، يا مرا در غل و زنجير به روي زمين كشند نزد من محبوبتر از آن است كه خدا و رسول را در قیامت در حالي ديدار كنم كه بنده ای از بندگان را ستم نموده يا چيزي از متاع دنيا براي خود غصب كرده باشم. والله اگر هفت اقليم را با همه آنچه در زير آسمان آنهاست به من دهند تا با گرفتن پوست جوي از دهان مورچه اي خدا را نافرمانی کنم هرگز چنین نخواهم كرد.
3 کاربر از سلام بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-29-2011, 06:55 PM   #31
شمشیری

شمشیری's Avatar

تشکرها: 14,190
در 2,507 پست 13,726 بار تشکر شده
Points: 30,079, Level: 100 Points: 30,079, Level: 100 Points: 30,079, Level: 100
Activity: 70%
Activity: 70% Activity: 70% Activity: 70%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهیر نمایش پست ها
در تایید نوشته نامیرای عزیز، من هم مانده ام که چطور تلّی از خرابکاری که ایشان بجا گذاشته فراموش شده و این مسئله عمده شده است. خانه ای ویران شده و ما غصه از دست رفتن یک لنگه کفش را می خوریم.
و من هم در تایید فرمایش نامیرا و شهیر هم عرض می کنم که ناخرسندی من هم به همراه شما از این یک "لنگه کفش" نیست بلکه گاهی چرا "من" این اندازه "دیر" دلسرد می شوم؟ چالش بزرگ تر اما این است که آیا این "دیردلسردی" تنها یک واکنش است به امروز یا یک پاسخگویی ست در برابر "حقیقت"؟؟ شاید چندان نباید به پاسخ این پرسش خوشبین بود...

The selective elimiNATION
of prominent rival figures
شمشیری آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از شمشیری بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-29-2011, 10:43 PM   #32
صادق

تشکرها: 5,657
در 2,390 پست 10,508 بار تشکر شده
Points: 26,940, Level: 97 Points: 26,940, Level: 97 Points: 26,940, Level: 97
Activity: 50%
Activity: 50% Activity: 50% Activity: 50%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهیر نمایش پست ها
در مخالفت با نظر آقا شهیر عزیز عرض شود که
1-منظور از "ما " در اینجا کیست ؟
اگر منظور مثلا سایت الف به سردبیری سایت احمد توکلی است میتوان با جستجویی کوتاه میزان نقدهایی که ایشان از سیاستهای احمدی نژاد داشته اند را دید هرچند متاسفانه کمتر گوش شنوایی وجود داشته است .چون فکر میکنم خودتان بیش از من در جریان واقع امور هستید لینکی نمیگذارم تا مثال زیره به کرمان نشود .
و اگر منظور کاربری با نام صادق است خدمتتان عرض کنم که از بین انتقاداتی که به احمدی نژاد شده برخی بسیار تخصصی است مثلا آیا حمله به هولوکاست درست بود یا نه ؟! انحلال سازمان برنامه و بودجه درست بود یا نه ؟ ! آیا ورق پاره خواندن قطعنامه های شورای امنیت تاثیر جدی بر روند تحولات خارجی بر ضد کشور داشته است یا نه ؟! در این موارد نظرات احیانا مستدل موافق و مخالف ابراز شده که معمولا هم نمیتوان نتیجه گیری قطعی نمود یا حداقل من نمیدانم اما قضاوت برای عدم تغییر ساعات فصلی شبانه روز با توجیه اینکه تاثیری بر مصرف برق ندارد چندان تخصصی نیاز ندارد (اولین اقدامی که در ماه هفتم رییس جمهوری احمدی نژاد موجب شد که به سلامتی افکار ایشان شک کنم ) و اقدام اخیر برای انتصاب فردی به ریاست یک سازمان تخصصی در حالیکه کوچکترین تجربه ای در این زمینه ندارد .! متوجه شدن اشتباه بودن و زیان بار بودن این اقدامات یک سطح هوشی کمتر از متوسط نیاز دارد و لذا با اطمینان میتوان به چنین اقداماتی حمله کرد بدون آنکه نگران مسئولیت اخروی این حملات بود .
2- منظور شما از "لنگه کفش " چیست ؟!
آیا اشتباه در انتصاب ریاست یکی از مهمترین ارگانهای نظارتی ارزشی در حد یک لنگه کفش دارد ؟! ارگانهای نظارتی مانند سازمان استاندارد یا بازرسی کل کشور به مثابه دیده بان در خط مقدم جبهه است تا با کوچکترین علامتی مبنی بر حمله دشمن بیدارباش داده شود و اقدامات پیشگیرانه انجام شود . آیا شما حاضر هستید در جبهه ای به رفع خستگی ناشی از جنگ بپردازید که دیده بانش از نحوه کار ابتدایی با بی سیم و یا دوربین اطلاعی نداشته باشد .؟!
اما همه این نظرات به اصطلاح مخالف مرا یاد یک عبارتی می اندازد که "الناس علی دین ملوکهم " .وقتی چند سال پیش احمدی نژاد بعنوان ریاست جمهوری در اعتراض علی مطهری به مدرک جعلی مرحوم کردان با خونسردی بگوید "از این مدرکها زیاد است " پس دور از انتظار نیست که در چند سال بعد این خلق وخوی منتشر شده و دوستان بفرمایند "ما غصه از دست رفتن یک لنگه کفش را می خوریم"
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-29-2011, 10:54 PM   #33
صادق

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سلام نمایش پست ها
خوب ایا شما فکر نمی کنی که احمدی نژاد بگوید جوانی است لایق و کاردان .تعهدش مورد پسند من است و امین بنده .سطح سواد خوبی هم دارد .
چه کسی بهتر از این برای چنین شغلی
و چنین دلایلی جز ان است که باعث بحث بیهوده ان کسان با رییس جمهور شود ؟
در این موارد مجلس و رسانه ها باید هوشیاری به خرج دهند و برخورد نمایند .
سلام جان فقط مختصر میگویم که اگر آقای رییس جمهور نتواند به غیر از جوانی ! لایق و کاردان بودن آو را ثابت کند حرف مفتی زده است . کاردانی و لیاقت که خودبخود ایجاد نمیشود بلکه باید براساس تجربیات گذشته و آموزشهایی استوار باشد و خب حالا این جوان رییس چه تجربیات یا آموزشهایی در این زمینه داشته اند . لازم به ذکر است که فردی مانند من که سیاستمدار نیست میتواند فریب این حرفها را در هنگام ریاست یک لیسانس میکروبیولوژی بر ریاست یک موزه بخورد اما وقتی افتضاحهای آنجا برملا شد دیگر حتی من هم فریب این سخنان مبنی بر کاردانی و لیاقت را برای رییس سازمان استاندارد نمیخورم چه رسد به یک کسی که قاعدتا باید سیاستمدار باشد .
7 کاربر از صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-29-2011, 11:46 PM   #34
Yar

تشکرها: 4,802
در 294 پست 2,430 بار تشکر شده
Points: 6,605, Level: 53 Points: 6,605, Level: 53 Points: 6,605, Level: 53

نقل قول:
...

آیا اشتباه در انتصاب ریاست یکی از مهمترین ارگانهای نظارتی ارزشی در حد یک لنگه کفش دارد ؟! ارگانهای نظارتی مانند سازمان استاندارد یا بازرسی کل کشور به مثابه دیده بان در خط مقدم جبهه است تا با کوچکترین علامتی مبنی بر حمله دشمن بیدارباش داده شود و اقدامات پیشگیرانه انجام شود . آیا شما حاضر هستید در جبهه ای به رفع خستگی ناشی از جنگ بپردازید که دیده بانش از نحوه کار ابتدایی با بی سیم و یا دوربین اطلاعی نداشته باشد .؟!
اما همه این نظرات به اصطلاح مخالف مرا یاد یک عبارتی می اندازد که "الناس علی دین ملوکهم " .وقتی چند سال پیش احمدی نژاد بعنوان ریاست جمهوری در اعتراض علی مطهری به مدرک جعلی مرحوم کردان با خونسردی بگوید "از این مدرکها زیاد است " پس دور از انتظار نیست که در چند سال بعد این خلق وخوی منتشر شده و دوستان بفرمایند "ما غصه از دست رفتن یک لنگه کفش را می خوریم"

صادق عزیز:
قصد پاسخ دهی از طرف شهیر عزیز را ندارم. فقط از جنبه عمومی بحث: سازمان استاندارد، همانطوری که شما توضیح دادید، سازمان مهمی است. ولی وقتی که سازمان، هویت و یا منصبی حقوقی مورد بی احترامی و تعدی قرار میگیرد، بی ارزش می شود: مانند همین مثال انتصاب نادرست، ماجرای اخراج آقای متکی که منجر به بی ارزشی سمت "وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران" شد. یا حمایت شورای محترم نگهبان( نهادی که ذاتا و عرفا می باید مستقل و بی طرف باشد) از انتخاب مجدد آقای احمدی نژاد و ...
Yar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از Yar بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-30-2011, 12:41 AM   #35
Jose

تشکرها: 68
در 50 پست 264 بار تشکر شده
Points: 825, Level: 15 Points: 825, Level: 15 Points: 825, Level: 15

Sadegh jon: Mr Amadinejad is an acrobat.he keeps his balance by saying the opposite of what he does.
Jose آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از Jose بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-02-2012, 01:02 AM   #36
بردیا*

تشکرها: 9
در 7 پست 26 بار تشکر شده
Points: 26, Level: 1 Points: 26, Level: 1 Points: 26, Level: 1
Activity: 13%
Activity: 13% Activity: 13% Activity: 13%

در آخرین جلسه شورای عالی استاندارد به ریاست محمود احمدی نژاد، مهدی خورشیدی آزاد دبیر شورای مشاورین رئیس‌جمهور با حفظ سمت به عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد ایران منصوب شد.

نظام‌الدین برزگری که تا چند روز پیش رئیس سازمان ملی استاندارد بود، در واکنش به انتصاب مهدی خورشیدی اظهار امیدواری کرد هرچه که به خیر و صلاح این سازمان است، اتفاق بیافتد!

یکی از شعارهای اصلی احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری مبارزه با فامیل بازی در سیستم دولتی بود. امروز بعد از گذشت ۶ سال آیا رئیس جمهور محترم به این وعده خود و البته خواست مردم عمل کرده است؟ برای پاسخ به این سوال باید سوابق چند نفر از نزدیکان وی را بررسی کرد.

مهدی خورشیدی: داماد احمدی نژاد
مهدی خورشیدی آزاد پسر احمد خورشیدی آزاد و تنها داماد محمود احمدی نژاد می باشد. وی در دولت اول احمدی نژاد طی حکمی با امضای پرویز داودی به سمت مشاور نهاد و دبیر شورای مشاورین رئیس‌جمهور رسید.

پس از این حکم شایعاتی در خصوص حضور مهدی خورشیدی آزاد در فدراسیون فوتبال مطرح، اما عملی نشد.

مهدی خورشیدی در ۴ خرداد ۸۸ در دفاع از دولت نهم حرف‌هایی را علیه پدر خود به خبرگزاری فارس زد که سبب شد پدرش بگوید "فرزندی به نام مهدی ندارم".

مهدی احمدی نژاد: فرزند احمدی نژاد
وی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز است. شنیده شده در بازرسی ریاست جمهوری حضوری فعال دارد اما حکمی به نام وی نخورده است.

پروین احمدی نژاد: خواهر احمدی نژاد
البته پروین احمدی نژاد پست دولتی ندارد اما یکی از اعضای شورای شهر تهران است. وی امسال برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیز ثبت نام کرده است.
حمید رضا افراشته: داماد خواهر احمدی نژاد
بعد از محمود احمدی نژاد حمید رضا افراشته مطمئنا پر حاشیه ترین عضو خانواده احمدی نژاد است. روح‌الله بهمنی، احد قدمی و حمیدرضا افراشته سه داماد خواهر احمدی نژاد هستند که روح‌الله بهمنی و احد قدمی مداح اهل بیت هستند و حمیدرضا افراشته متمایز از آن‌ها، همراهی رئیس دفتر دایی همسرش یعنی اسفندیار رحیم مشایی را انتخاب کرده است.

حمیدرضا افراشته در سال ۸۴ به نهاد ریاست‌جمهوری رفت و در گروه مشاوران جوان این نهاد، معاونت استان‌ها را بر عهده گرفت.

او در نهاد ریاست‌جمهوری و در سمت معاون امور استان‌ها فعالیت‌های خوبی داشت و به اکثر شهر‌ها برای افتتاح یا سخنرانی پروژه‌ها سفر می کرد. علاقه زیاد وی به مشایی دو طرفه بود. چرا که چندی بعد از طرف مشایی و با توجه "حسن سوابق و تجربياتش" به عنوان دبیر همایش بین‌المللی جوانان منصوب شد.

احد قدمی: داماد خواهر احمدی نژاد
احد قدمی مداحی که شهرتش را مدیون همراهی با عبدالرضا هلالی است؛ تا پیش از این و بعد از انتخابات شوراها و انتخاب خانم پروین احمدی‌نژاد به صندلی مدیر کل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور رسید ولی بعد از اعتراضات گسترده از این سازمان جدا شد.

اما وی بعد از این انفصال اجباری، بیکار نشد و طی حکمی از سوی علی ترکاشوند، رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به سمت ریاست مجموعه ورزشی شهید کشوری منصوب شد. مرجع : صراط
بردیا* آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از بردیا* بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-04-2012, 10:31 PM   #37
سلام

نقل قول:
این اقا هم اگر معیار اسلامی را در نظر بگیریم و اگر بخواهد در حکومت وارد شود باید دنبال اگهی های استخدام بگردد .کلی امتحان بدهد و بعد گزینش شود شاید (انهم با احتمال پایین )در اموزش و پرورش یا بانک یا وزارت بهداشت و امثال ان (البته اگر از سد صد ها نفر که انها هم دنبال همین مشاغل هستند عبور کند و امتیاز بهتری بیاورد )به صورت قراردادی استخدام شود .احمدی نژاد و دامادش فردای قیامت چه پاسخی دارند که بدهند ؟
اشتباه ایشان تا حدی تصحیح شد
4 کاربر از سلام بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-04-2012, 10:50 PM   #38
فرزاد

فرزاد's Avatar

تشکرها: 31,100
در 4,957 پست 27,267 بار تشکر شده
Points: 58,634, Level: 100 Points: 58,634, Level: 100 Points: 58,634, Level: 100
Activity: 10%
Activity: 10% Activity: 10% Activity: 10%

نقل قول:
اشتباه ایشان تا حدی تصحیح شد
به همین سادگی نباید از کنار چنین موضوعی گذشت.
اولا: این عقب نشینی را می بایست به فال نیک گرفت چرا که اینبار مرغ یکپا نداشت.
دوما: ثابت شد که ارشد ترین مقام اجرائی کشور در انتصاب مدیران، تصمیمات عجولانه و غیر کارشناسی میگیرد و اگر واکنش تندی در مقابل خود نمیدید به سادگی با سرنوشت مملکت بازی کرده بود.
سوما: با کنکاش در انتصابات 6 ساله ایشان میتوان بسیاری از دیگر مدیران ناشایست را نیز شناسایی و تعدیل کرد.

و در آخر اینکه اگر مجلس و رسانه ها در سایر انتصابات نیز واکنش نشان میدادند اوضاع میتوانست بهتر از این باشد اگر چه در گذشته حمایتها بیشتر بود و امروز موضع ضعیفتری دارد.
فرزاد آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از فرزاد بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-07-2012, 12:21 AM   #39
حسینی

حسینی's Avatar

تشکرها: 11,931
در 4,213 پست 17,629 بار تشکر شده
Points: 54,971, Level: 100 Points: 54,971, Level: 100 Points: 54,971, Level: 100

خوب، طبق معمول 6-7 سالۀ اخیر، باز هم خبر دروغ بود و ما ماندیم و شرم گفتن برای خبری غیررسمی از سایتی که مدت‌هاست صداقت را فراموش کرده است.
حسینی آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-07-2012, 12:39 AM   #40
صادق

نقل قول:
نوشته اصلی توسط حسینی نمایش پست ها
خوب، طبق معمول 6-7 سالۀ اخیر، باز هم خبر دروغ بود و ما ماندیم و شرم گفتن برای خبری غیررسمی از سایتی که مدت‌هاست صداقت را فراموش کرده است.
از کجا فهمیدید که دروغ بود ؟!

تذکر 42 نماینده نسبت به انتصاب داماد احمدی نژاد به ریاست موسسه استاندارد

دولت از سپردن رياست سازمان استاندارد به داماد رئيس جمهور عقب نشست

ایکاش همان موقع که آقای احمدی نژاد با توجیه های عجیب و غریب ساعت فصلی را ثابت میکرد با او برخورد جدی میشد .
این کاربر از صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 01-07-2012, 01:47 AM   #41
حسینی

حسینی's Avatar

تشکرها: 11,931
در 4,213 پست 17,629 بار تشکر شده
Points: 54,971, Level: 100 Points: 54,971, Level: 100 Points: 54,971, Level: 100

نقل قول:
از کجا فهمیدید که دروغ بود ؟!

تذکر 42 نماینده نسبت به انتصاب داماد احمدی نژاد به ریاست موسسه استاندارد

دولت از سپردن رياست سازمان استاندارد به داماد رئيس جمهور عقب نشست

ایکاش همان موقع که آقای احمدی نژاد با توجیه های عجیب و غریب ساعت فصلی را ثابت میکرد با او برخورد جدی میشد .
از این‌جا که حسب اعتراف آقایان، ادعای انتصاب داماد احمدی‌نژاد، بر اساس منابع غیررسمی بوده است.
به گزارش ايسنا، پنجم دي‌ماه امسال منابع غيررسمي اعلام كردند كه در جلسه شوراي عالي استاندارد كه شب قبل آن روز برگزار شده بود، مهدي خورشيدي به سمت رياست سازمان ملي استاندارد ايران منصوب شده است.
http://www.tabnak.ir/fa/news/216300

خبر لغو هم غیررسمی بوده:
بنابر گفته منابع مطلع مراسم معارفه مهدی خورشیدی داماد محمود احمدی نژاد به عنوان رییس جدید سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی که قرار بود صبح امروز برگزار شود منتفی و گفته می شود سید نظام الدین برزگری در سمت خود ابقا شده است.
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/89412

رئیس سازمان در مصاحبه چنین گفته بود:
نظام‌الدین برزگری امروز در گفت‌وگو با ایسنا از خبر انتصاب رئیس سازمان ملی استاندارد ایران ابراز بی‌اطلاعی كرده و گفت: من هم این موضوع را از طریق رسانه‌ها شنیدم.
http://isna.ir/isna/NewsView.aspx?ID=News-1918394

البته این مصاحبه هنوز برای بنده ابهام ایجاد کرده:
http://isna.ir/isna/NewsView.aspx?ID=News-1919552

به هر صورت، اگر این انتصاب اتفاق افتاده باشد جای تأسف دارد.
حسینی آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از حسینی بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-17-2018, 09:35 AM   #42
namira

namira's Avatar

Points: 65,411, Level: 100 Points: 65,411, Level: 100 Points: 65,411, Level: 100

سایت اطلاع‌رسانی دولت:
حکم داماد رئیس جمهور تأیید شد
3 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-18-2018, 12:41 PM   #43
alisosho

alisosho's Avatar

تشکرها: 18,698
در 10,515 پست 33,369 بار تشکر شده
Points: 151,509, Level: 100 Points: 151,509, Level: 100 Points: 151,509, Level: 100
Activity: 100%
Activity: 100% Activity: 100% Activity: 100%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
سایت اطلاع‌رسانی دولت:
حکم داماد رئیس جمهور تأیید شد

خبر انتصاب «کامبیز مهدی‌زاده فرساد» داماد آقای رییس جمهور به معاونت وزارت صنعت، معدن و تجارت و ریاست سازمان اکتشافات زمین‌شناسی بر خلاف انتظار تکذیب نشد اما خوش‌بختانه با خبر شدیم که ایشان استعفا کرده و به خواست افکار عمومی احترام گذاشته و به بیان دیگر شاید ناچار شده است و می توان حدس زد که شخص رییس جمهوری دخالت کرده باشد.
قدیمی 07-16-2019, 11:36 AM   #44
namira

namira's Avatar

بعد از فرزند غلامرضا کاتب [لینک] ، فرزند محمدرضا عارف [لینک] ، داماد سیداحمد خاتمی که برادر عروس محمدباقر نوبخت است [لینک] ، فرزند محمدعلی وکیلی [لینک] ، داماد محمدی عراقی، داماد غلامرضا جلالی ، فرزند حسن خجسته [لینک] ، خواهر علی اصغر مونسان [لینک]، فرزند احمد کبیری [لینک]، داماد غلامعلی حدادعادل [لینک]، پسر باجناق حدادعادل [لینک] و فرزند عبدلرضا رحمانی فضلی [لینک] و......جناب "دكتر میعاد صالحی" مدیر عامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری شد
2 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع