آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار سیاسی > بین الملل > خبر سیاسی

پاسخ
    نمایش ها: 146 - پاسخ ها: 0  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-24-2019, 12:30 AM   #1
صادق

تشکرها: 5,569
در 2,253 پست 10,261 بار تشکر شده
Points: 24,794, Level: 95 Points: 24,794, Level: 95 Points: 24,794, Level: 95
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض اقای بایدن گفت: "به آنها نگاه کردم و گفتم تا شش ساعت دیگر اینجا را ترک می‌کنم؛ اگر دادستان اخراج نشده باشد، شما این پول را دریافت نخواهی

هانتر بایدن، پسر جو بایدن، در سال ۲۰۱۴، در حالیکه پدرش معاون باراک اوباما بود و نقش کلیدی در سیاست‌های آمریکا در قبال اوکراین داشته است، به عنوان مدیرعامل یک شرکت اوکراینی گاز طبیعی به نام بوریسما انتخاب شد.

جو بایدن، از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا و معاون باراک اوباما در هشت سال دوران ریاست‌جمهوری او از زمان اعلام نامزدی‌اش برای انتخابات ۲۰۲۰ در نظرسنجی‌ها پیشتاز بوده است.
پنج سال پیش که هانتر بایدن به شرکت اوکراینی پیوست، پرسش‌هایی درباره احتمال وجود تضاد منافع به دلیل موقعیت شغلی پدرش مطرح شد.

در آن زمان و به دنبال برکناری رئیس جمهور طرفدار روسیه، وضعیت سیاسی در اوکراین تغییر کرد و جو بایدن بارها به این کشور سفر کرد.

در سال ۲۰۱۶، آقای بایدن دولت اوکراین را واداشت تا ویکتور شوخین، دادستان کل این کشور، را که تحقیقاتی درباره صاحب الیگارش شرکت بوریسما را آغاز کرده بود، برکنار کند.

آقای بایدن سال گذشته در یک موسسه تحقیقاتی و افکارسنجی با افتخار گفت که با استفاده از ضمانت یک وام یک میلیارد دلاری، موفق به برکنار کردن ویکتور شوخین شده است.

اقای بایدن گفت: "به آنها نگاه کردم و گفتم تا شش ساعت دیگر اینجا را ترک می‌کنم؛ اگر دادستان اخراج نشده باشد، شما این پول را دریافت نخواهید کرد."
https://www.bbc.com/persian/world-49795857
==========================
اگر شما یک اوکراینی بودید و این خبر را میخواندید ! چه احساسی پیدا میکردید ؟!
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 07:14 AM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.