آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار بحث هفته > موضوعات مورد بحث

پاسخ
    نمایش ها: 140 - پاسخ ها: 0  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-18-2019, 12:49 PM   #1
هزارچهره

تشکرها: 19,989
در 2,130 پست 13,793 بار تشکر شده
Points: 33,730, Level: 100 Points: 33,730, Level: 100 Points: 33,730, Level: 100
Activity: 80%
Activity: 80% Activity: 80% Activity: 80%
پیش فرض پوشش مسابقات والیبال بانوان برای اولین بار در شبکه ایران اینتر نشنال

بعد از اخبار مهاجرت مزدک میرزایی در شبکه ایران اینتر نشنال، شاهد اتفاق دیگری از این شبکه بودیم. این شبکه برای اولین بار پخش مستقیم مسابقات والیبال جام ملتهای آسیا در کره جنوبی را پوشش داد.
من که آرزوی دیدن مسابقات ملی بانوان را از رسانه ملی داشتم، با دیدن تبلیغات گسترده پخش مسابقات از طریق این شبکه وارد صفحه مجازی آن شدم. فکر می کردم پخش این مسابقات به صورت زنده از طریق اینستا قابل مشاهده باشه اما ظاهرا باید از طریق ماهواره بدر این شبکه را جستجو کنم.
در کامنت هایی که در صفحه مجازی اینترنشنال اومده ایرانیان بابت پخش این مسابقه تشکر کردند. این شبکه با هر هدفی که دنبال میکنه با پخش این مسابقه در فرصت کم محبوبیت خودش را بالا می بره. حتما در آینده هم مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک هم پوشش خواهد داد. چیزی که سالهاست دنبالش بودیم.
حالا نمیدونیم چه موضعی به این شبکه داشته باشیم. چه ماجراها و اهدافی پشت این شبکه هست فعلا ما بخش ورزشی اون رو دنبال می کینم. و مثل شبکه من و تو ، بی بی سی و شبکه های فارسی زبان ، برنامه هایی را که دوست داریم دنبال می کنیم. همه شبکه ها اهداف سیاسی دارند. همین شبکه های خودمون اینقدر سیاسی زده شدند که دیگه شورش رو درآوردند با اون سریالهای آبکی و شعار گونه شون.
فعلا...
هزارچهره آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 01:15 PM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.