آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار قوانین سایت > بخش قوانین سایت

موضوع بسته شد
    نمایش ها: 22069 - پاسخ ها: 64  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-24-2009, 12:22 AM   #26
vatoos

vatoos's Avatar

تشکرها: 328
در 297 پست 924 بار تشکر شده
Points: 8,303, Level: 61 Points: 8,303, Level: 61 Points: 8,303, Level: 61
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : ماندن و نوشتن در این فوروم پوست کلفت می خواهد (شهیر)...حذف برخی مطالب را بهیچ وجه برخورد شخصی تلقی نکنید

ای بابا از دست این پیرمردها ، اصلا" منظوزم به شهاب خان نیست
سالی یکبار من اینجا میام مینویسم همونم شهاب خان زحمت میکشه حذف میکنه بعد گله میکنن چرا نمیای ..
آقا ما پوستمون از مو هم نازکتره ... دیوارمون از گل کوتاهتر !!!
من یکی رو فیلتر نکنین .
vatoos آنلاین نیست.  
6 کاربر از vatoos بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-24-2009, 12:30 AM   #27
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,845 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100
پیش فرض پاسخ : ماندن و نوشتن در این فوروم پوست کلفت می خواهد (شهیر)...حذف برخی مطالب را بهیچ وجه برخورد شخصی تلقی نکنید

تا چند روز دیگه-یکسال از روزی که شهیر جان این پست را گذاشت می گذرد.روزهایی که شهیر بلاگ فعال بود و فرووم 4 ماهه بود.

ای خدا- پیر شدیم از بس که مردیم.مردیم از بس که پیر شدیم. شهیر جان هم که دیری گذشت و چون او دلیری بر صف کار زار نیامد.

ما هم که فعلا هستیم-یاد می نی بوس های بنز قدیمی تهران بخیر که پشت شیشه عقب اش نوشته بود بر چشم بد لعنت. الهی چش حسودا بترکه- ما فعلا هستیم-دست شیطونو هم از پشت بستیم.

پوست بلا نسبت کرگدن که چه عرض کنم هرچی چهار پای محترم جلو ما کم آورد. اگر چند روز دیگه به ما ... نگویند شانس آوردیم.

تازه باید از پوست ما بدیم بیژن پاکزاد یه کت پوست کروکدیل بزنه 120 هزار دلار بفروشه.

خوب عزت دوستان زیاد- پوست کلفت های کچل شده بیان ببینم.کیا زنده موندن سقط نشدن.ما که سقط نشدیم-فکر کنم تا سال 2011 هم بیام و بازم خزعبلات صدتا یه غاز بذارم و زحمت دوستان را زیاد کنم.

ای پوست کلفتان دنیا-متحد شوید ولا تفرقوا..

زت زیاد
قدیمی 12-24-2009, 12:56 AM   #28
fatima.m

fatima.m's Avatar

تشکرها: 3,050
در 694 پست 2,121 بار تشکر شده
Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47

البته باید یه چیزی رو هم اضافه کنم
اگر جوابهای آقا شهاب و جناب شهیر به پیغام هام نبود من احتمالا نمی موندم
انصافا جوابهاشون برام خیلی دلگرم کننده بود
درسته اونا ما رو هی حذف میکنن ( منظورم پستهامونه) ولی ما هم اونها رو کم اذیت نمی کنیم
قدیمی 12-24-2009, 08:18 AM   #29
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,837 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط vatoos نمایش پست ها
ای بابا از دست این پیرمردها ، اصلا" منظوزم به شهاب خان نیست
سالی یکبار من اینجا میام مینویسم همونم شهاب خان زحمت میکشه حذف میکنه بعد گله میکنن چرا نمیای ..
آقا ما پوستمون از مو هم نازکتره ... دیوارمون از گل کوتاهتر !!!
من یکی رو فیلتر نکنین .
من و شما چند پیام در ارتباط با این موضوع با هم رد و بدل کردیم. اگر قانع شدی که نباید دوباره مطرح کنی اما اگر قانع نشدی باز هم با من بحث کن. چون اگر من نتوانم کسی را در بحث متقاعد کنم شب خوابم نمی برد.
شهاب آنلاین نیست.  
6 کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-24-2009, 02:07 PM   #30
vatoos

vatoos's Avatar

تشکرها: 328
در 297 پست 924 بار تشکر شده
Points: 8,303, Level: 61 Points: 8,303, Level: 61 Points: 8,303, Level: 61

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهاب نمایش پست ها
من و شما چند پیام در ارتباط با این موضوع با هم رد و بدل کردیم. اگر قانع شدی که نباید دوباره مطرح کنی اما اگر قانع نشدی باز هم با من بحث کن. چون اگر من نتوانم کسی را در بحث متقاعد کنم شب خوابم نمی برد.
بحث ؟!؟!
کی جرات داره بحث کنه ...
یهو دیدی ما رو از تو فروم انداختین بیرون .
بحث در مورد نوشتن و فیلتر و پوست کلفت بود گفتیم ماهم یک مزنه بدیم والا هر چی شما میگی درسته ..
راحت بخوابید حاج آقا ما متقاعد بودیم و شدیم و خواهیم بود .
فقط اگر گاهی انتقادی میکنیم شما هم پوست کلفت باشید و به دل نگیرید و حق بدین به دوستانی که کمی گلایه میکنن . من خودم بارها اتفاق افتاده وقت گذاشتم و کلی نوشتم بعد دیدم صحبتام رفته قاطی باقالیجات ..
حاج شهاب ما با این فروم از اول بودیم تا آخرشم هستیم ... ما فیلتر شدتیم بزرگوار
vatoos آنلاین نیست.  
5 کاربر از vatoos بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-24-2009, 02:54 PM   #31
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%

اصلا دل و دماغ نوشتن ندارم و فقط میخوام یه گله ای بکنم:
برای ماندن در این فروم فقط بچه های قدیمی باید پوست کلفت باشن؟
چرا باید بعد از اتفاقات ساعت 11 شب دیروز امضای من حذف بشه؟مگه تو اون به کسی توهین شده بود؟
چرا پست "شاید این جمعه..." بسته شد؟
این خلاف خواست خیلی از دوستان بود و بستن اون پست دقیقا توهین به شعور مخاطب بود.
دوست عزیز "سلام" سه بار خواستار بسته شدن پست شد ولی هیچکس تشکر (یا همان تایید) نکرد و در مقابل شمشیری جان دو بار از باز بودن پست دفاع کرد که هفت بار از ایشان تشکر (تایید) صورت گرفت.
خب این یعنی چی؟این یعنی اینکه بیشتر دوستان مایل به ادامه پست بودند ولی اینکار انجام نشد من در تایپکی مطلبی را ارائه دادم که ثابت میکرد جمعه هیچ قداستی ندارد(منجی موعود دین اسلام چه روزی ظهور خواهد کرد؟جمعه یا...؟)
حال قضاوت با خود دوستان است...
aHad آنلاین نیست.  
11 کاربر از aHad بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-24-2009, 05:13 PM   #32
شمشیری

شمشیری's Avatar

تشکرها: 14,113
در 2,460 پست 13,570 بار تشکر شده
Points: 28,619, Level: 99 Points: 28,619, Level: 99 Points: 28,619, Level: 99
Activity: 29%
Activity: 29% Activity: 29% Activity: 29%

نقل قول:
حال قضاوت با خود دوستان است...
احد جان به شما حق میدهم. متاسفانه دامنۀ انحصار طلبی یک عده به اینجا هم کشیده شده است. این وافعا شخصی سازیست که به خاطر رنجیده شدن چند کاربر پستی حذف شود. بارها شده که همین کاربران در پستهای خود با گوشه و کنایه بسیاری دیگر را رنجانده اند اما پستهاشان همچنان برقرار و ادبیاتشان هم که روزبروز تند و تیزتر میشود. از الان هم باید منتظر بنشینیم و نظاره گر باشیم که دوستان هرچیزی را که موافق میل شخصی و جناحیشان نیست "توهین به مقدسات" بنامند و از مدیریت تقاضای حذف آنرا بکنند. دقیقا مطابق داستانی که الان در فضای سیاسی ایران در جریان است.

یادم هست در بحثی که با یکی از کاربران داشتم ایشان آشکارا معترضین را "محارب" میخواندند و باوجود هزاران دلیل و مدرکی که برایشان ردیف شده بود در موضع خود پافشاری میکردند. با توجه به اینکه این به نظر من توهین به مقدسات است و در اصل نابود کردن چهرۀ اسلام ولی من و خیلیهای دیگر به خود این اجازه را ندادیم که تقاضای حذف پست را بکنیم. چرا؟ چون ما آنقدر توانایی استدلال در خود دیدیم که این دوست عزیز را با دلیل و ادبیات مجبور به سکوت کنیم. من هم عرض کردم اگر دوستان اینرا توهین میدانند با استدلال ثابت کنند نه اینکه پای حذف و سانسور و انگیزاسیون را در این فوروم باز کنند. خیلی ها اینجا هستند که خدا را قبول ندارند یا اصلا معتقد به اسلام نیستند خب این نمیشود که عدۀ قلیلی آنها را مجبور به سانسور شدن بکنند. البته من این را به کسی نسبت نداده و نمیدهم ولی از نظر من افراد در انتخاب عقیده حداقل در این فضای مجازی باید آزاد باشند. با تشکر

The selective elimiNATION
of prominent rival figures
شمشیری آنلاین نیست.  
14 کاربر از شمشیری بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 12-24-2009, 08:40 PM   #33
سلام

تشکرها: 319
در 440 پست 1,252 بار تشکر شده
Points: 7,392, Level: 57 Points: 7,392, Level: 57 Points: 7,392, Level: 57

چند توصيه به كاربران مي كنم كه اگر ان را در زندگي به كار گيرند ان شائ الله كه پيشرفت مي كنند در بعضي موارد .
هرگز براي كثرت اصالت قائل نشويم.سعي كنيم (چون خيلي ها نمي توانند .ولي سعي كنند)طوري پرورش يابيم كه وقتي حرفمان را درست يافتيم (يعني با دليل و نه از روي هوا)زيادي مخالفانمان ناراحتمان نكند .و زيادي موافقانمان فرحمان نكند (اين دومي مشكلتر است .ولي اگر اينطور پرورش يابيم موفقيت هايي حاصل مي كنيم كه فعلا قابل به دركش هم شايد بعضي از ما نباشيم).
اگر اينطور پرورش يافتيم و صد البته اين پرورش حقيقي باشد ان شائ الله كه موفق خواهيم شد .
فقط سعي كنيم اين پرورش يافتن حقيقي باشد. در غير اينصورت به نظر حقير باعث خواهد شد كه دچار نوعي خود خوري شويم
.
سلام آنلاین نیست.  
3 کاربر از سلام بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 02:02 PM   #34
خوابزده

خوابزده's Avatar

تشکرها: 23,375
در 2,432 پست 17,097 بار تشکر شده
Points: 29,745, Level: 99 Points: 29,745, Level: 99 Points: 29,745, Level: 99

کمی حرف توی دلم مونده بود . گلایه های فابیان عزیز سر زخم رو باز کرد و حالا دوست دارم چند گلایه اول از خودم و بعد از بقیه دوستان بکنم. گلایه که نه ،بیشتر درد دل.
اگه باور داریم که فوروم برای همه ما مثل یک خانواده است . یعنی که باید احترام بزرگترهای خانواده را هم بیشتر نگه داریم . این به معنی آن نیست که بزرگترها حق ویژه ای داشته باشند تا قوانین خانواده را نقض کنند ، اما این حق را دارند که حداقل با احترام با آنها برخورد شود . چه بسا یک توضیح کوچک منجر به ویرایش مطلب از سوی ایشان شود. اگر نه که می توان توضیح داد این مطلب چرا باید حذف شود و با کدام قانون فوروم مغایرت دارد. آیا هیچ کدام از ما می توانیم فوروم را از اشعار زیبای فابیان جدا کنیم؟ جواب من که منفی است . اشخاصی مثل فابیان برای من یکی که حکم آبرو و شناسنامه فوروم را دارند. چه بسا بعضی از همین اعضاء از طریق جذب شدن به اشعار فابیان فوروم را محل زندگی خود کرده باشند و ضمن احترام و ارادت به همه اعضاء ،مگر در این فوروم چند نفر به بزرگ منشی و لطافت روح ایشان داریم؟ به قول شهاب اگر تعداد پستهای حذف شده فابیان را محاسبه می کردیم شاید یک رکورد عجیب در ارسال مطلب در فوروم بوجود می آمد.
اصلاً اینها همه به کنار کدام عضو فوروم را می شناسید که بیشترین تشکر را از دیگران کرده باشد؟ و بیشترین تشکر را از مخالفان عقاید خود کرده باشد؟
پس ضمن احترام به قوانین فوروم ، به قوانین نانوشته فوروم هم احترام بگذاریم.
خوابزده آنلاین نیست.  
14 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 03:28 PM   #35
پرسشگر

تشکرها: 11,366
در 2,411 پست 17,033 بار تشکر شده
Points: 19,442, Level: 88 Points: 19,442, Level: 88 Points: 19,442, Level: 88
Activity: 52%
Activity: 52% Activity: 52% Activity: 52%

من در جریان نیستم و نمی دانم چه اتفاقی افتاده که فابیان عزیز دلچرکین شده. لذا پیشنهاد می کنم به خاطر اهمیت موضوع و اینکه یکجوری این پرونده affaire d’etat است، جناب خوابزده ریاست کمیته تحقیق و تفحص را به عهده بگیرند و ظرف مدت 2 ساعت موجبات بازگشت دایناسور فروم را فراهم کنند. گفتم 2 ساعت برای اینکه غیبت بیش از آن برای فروم ضرر است !
پرسشگر آنلاین نیست.  
8 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 04:09 PM   #36
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,845 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100

عمو فابیان جان علاوه بر ارجعیت سنی و دانشی که دارند شاید بیشتر از همه ما زبان های بین الملی مختلف دنیا اهم از انگلیسی-عربی-فرانسه-اسپانیولی را اشنا هستند،به حیطه ادبیات-شعر-عرفان-تصوف نیز اشراف دارند.با طیف بسیار زیادی از افراد مهم اشنا بوده و هستند که سردار فیروز آبادی کوچکترین آنهاست.به حوزه دین و مذهب و علم حوزه نیز اشنایی دارند.
در عالم سیاست نیز ایشان آگاهی های بسیار عالی دارند.خوب عمو فابیان جان دیدگاه منحصر بفرد خود را در عالم سیاست دارند.این اگاهی ناشی از تجربه ایشان هست.باید با عمو فابیان هم صحبت باشید و ببنید که هم برادر است هم دایی هم عمو هم پدر و هم رفیق،مهربان و بزرگ منش و با گذشت،صبور و آرام .

من عمو فابیان را انقدر دوست دارم که اوضاع اجازه دهد با امشاسپند به فرانسه به دیدارش خواهیم رفت.

هم میزبان مهربان و هم مهمان عزیز.حاجی جفرسون که کشکول بدست و فانوس در دست روز روشن بچه مرشد فابیان گرامی است.

امشاسپند چند بار دنبال کسی بود که فابیان جان را از تنهایی در بیاورد ولی خوب حساس بود و دقیق.خلاصه تمام نسوان واجد الشرایط فامیل و دوست که مشخصه لازم را داشته باشند را کماکان جستجو می کنیم.

ببینید چقدر فابیان جان برای ما عزیز است که نادیده هم آستین بالا می زنیم.

این فروم افراد بخصوصی دارد بقول جعفر قاطبه در سریال ایتالیا ایتالیا با لهجه کرمانشاهی بغیر از شخص شخیص بنده،تمامی افراد فعال دارای انحصار ویژه در نوع تفکر هستند.

فابیان جان پناهگاه ماست.من که ارادتمند هستم.
قدیمی 08-01-2010, 04:20 PM   #37
فابیان

فابیان's Avatar

تشکرها: 29,331
در 3,403 پست 14,832 بار تشکر شده
Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88

بابا باز شرمنده شدیم. مخصوصا از محبتهای این خواب آلود بیدار . گله این بود که شعر را حذف نکنید . اونهائیکه شعر میگند میدونن که برای سرودن یه حالی میخواد ، یه صداقتی هست. هرچه هم میاد بیرون از دل میاد. حذفش به چه معنی است. یعنی چرت و پرت میگی. خدا را شکر حافظ و سعدی و عبید زاکانی و ایرج میرزا و .... عضو این فروم نبودند. درسته اینجا محفل سیاست و تحلیل و از ما بهترونه ولی کمی هم طنز و ادب . ضرری نداره. ما که دکترای تزویر و کلک نداریم غالبا با یکی دو جمله حرفمونو میزنیم. مینی پاسخ که دیگه حذف نداره.
ولی تا شعر منو درج نکنند من از اینجا بیرون نمیرم.
فابیان آنلاین نیست.  
9 کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 06:26 PM   #38
رامین

رامین's Avatar

تشکرها: 13,218
در 2,825 پست 15,116 بار تشکر شده
Points: 32,680, Level: 100 Points: 32,680, Level: 100 Points: 32,680, Level: 100

آقا نخندید ها ! هر چند نمیدونم فضیه چی به چیه ! اما از اونجایی که آدم هایی اصولی هستیم اصولا در ایران یاد گرفته ایم که مهم دونستن قضیه نیست مهم ندونستن قضیه است و من هم چون ظاهرا نمی دونم قضیه چیست پس فقط از همه این مطالب امروز یاد یه نوشته از حجاریان افتادم تو سالهای اصلاح طلبی ! اینم سیاستی بود برای خودش همون قضیه سیاست فشار از پایین چانه زنی از بالا . امیدوارم بازم چیزی را ندونم و همه دوستان هم سالم و سلامت سرجای خودشان سالم و سرحال و البته با پوستی کلفت تر ادامه دهند .
رامین آنلاین نیست.  
4 کاربر از رامین بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 07:07 PM   #39
فابیان

فابیان's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط حاجی جفرسون نمایش پست ها

عمو فابیان جان علاوه بر ارجعیت سنی و دانشی که دارند شاید بیشتر از همه ما زبان های بین الملی مختلف دنیا اهم از انگلیسی-عربی-فرانسه-اسپانیولی را اشنا هستند،به حیطه ادبیات-شعر-عرفان-تصوف نیز اشراف دارند.با طیف بسیار زیادی از افراد مهم اشنا بوده و هستند که سردار فیروز آبادی کوچکترین آنهاست.به حوزه دین و مذهب و علم حوزه نیز اشنایی دارند.
در عالم سیاست نیز ایشان آگاهی های بسیار عالی دارند.خوب عمو فابیان جان دیدگاه منحصر بفرد خود را در عالم سیاست دارند.این اگاهی ناشی از تجربه ایشان هست.باید با عمو فابیان هم صحبت باشید و ببنید که هم برادر است هم دایی هم عمو هم پدر و هم رفیق،مهربان و بزرگ منش و با گذشت،صبور و آرام .

من عمو فابیان را انقدر دوست دارم که اوضاع اجازه دهد با امشاسپند به فرانسه به دیدارش خواهیم رفت.

هم میزبان مهربان و هم مهمان عزیز.حاجی جفرسون که کشکول بدست و فانوس در دست روز روشن بچه مرشد فابیان گرامی است.

امشاسپند چند بار دنبال کسی بود که فابیان جان را از تنهایی در بیاورد ولی خوب حساس بود و دقیق.خلاصه تمام نسوان واجد الشرایط فامیل و دوست که مشخصه لازم را داشته باشند را کماکان جستجو می کنیم.

ببینید چقدر فابیان جان برای ما عزیز است که نادیده هم آستین بالا می زنیم.

این فروم افراد بخصوصی دارد بقول جعفر قاطبه در سریال ایتالیا ایتالیا با لهجه کرمانشاهی بغیر از شخص شخیص بنده،تمامی افراد فعال دارای انحصار ویژه در نوع تفکر هستند.

فابیان جان پناهگاه ماست.من که ارادتمند هستم.
حاجی جان خدا شاهده من هم خیلی مخلصم. قدم شما و فرشته ی همراهت بر روی پلوز ( چمن) باغچه ی ما .کسی نمیدونه من میلیونرم ولی شما بیا ما حقیرانه ازت پذیرائی میکنیم. نون ، 120 نوع، پنیر 300 نوع ، شراب نگو و نپرس. بقول شاعر :
در کلبه ی ما عشق و محبت نوسان است
در جام فقط باده و در مدرسه نان است
هرچند بهشت است مسیر همه ی ما
حاجی به بر ما، تو گوئی که جنان است

حاجی جون اینجا هنوز یک کمی برف هست تا آب نشده بیا.
فابیان آنلاین نیست.  
2 کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 07:23 PM   #40
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,837 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

مشکل مدیریت فوروم با دوست عزیزمان آقای فابیان ساده اما در چند بخش است و منحصر به چاپ اشعار نیست:

1-ایشان نسبت به حکومت ایران دید برانداز دارند و این با مشی فوروم و شهیر به عنوان موسس آن سازگار نیست. ما معتقدیم این بینش برای اصلاح امور پر هزینه بی نتیجه و محکوم به شکست است و وضع را برای مردم و هم چنین روشنفکران پیچیده و پرفشار می کند.
2-نوشته های ایشان بدون ملاحظه است در حالی که ما مدیرانی در ایران داریم. نوشته های ایشان می تواند به خشم مقامات امنیتی منجر شود و زندگی مدیران ما را که بدون مزد و منت و با صفای دل و نهایت انسانیت شب و روز زحمت می کشند و اینجا را به محیطی پر از فکر و اندیشه و در کنار آن صفا و صمیمیت تبدیل کرده اند به خطر بیاندازد. وقتی این مسئله به ایشان گوشزد شد صراحتا گفتند که نگرانی دوستان مدیر در ایران جلوی نوشتن ایشان را نباید و نمی تواند بگیرد. در جریان انتخابات که اینجا به یک جو احساسی بدل شده بود به ایشان عرض شد ساده است که انسان در پاریس بنشیند و جوانان مردم را تشویق به ریختن به خیابان و قربانی شدن کند. من در پیامی خدمت ایشان عرض کردم و اینجا هم دوباره می گویم به هیچ بهائی ما حاضر نیستیم کمترین خطری متوجه بچه های مدیر ما شود. شعر و یا نوشته فرقی نمی کند، اگر احساس کنیم ممکن است گرفتاری برای بچه های ایران درست کند آنرا حذف خواهیم کرد. ما اینجا سایت بالاترین و پیک نت و گویانیوز نیستیم که خودمان در خارج بنشینیم و به دنبال راه انداختن انقلاب با خون بچه های مردم در داخل کشور باشیم.
3-ادبیاتی که آقای فابیان بکار می برند مناسب این فوروم نیست. کار ما شده اینجا بنشینیم و نوشته های ایشان را ویرایش کنیم. ما نه تنها مخالف شعر و طنز نیستیم بلکه از شما چه پنهان خیلی هم دلمان می خواهد این بعد در فوروم تقویت شود اما بی پرده نوشتن با چاشنی مسائل جنسی که بطور مرتب از طرف آقای فابیان ادامه دارد دوباره می تواند برای بچه های مدیر ما در ایران مشکل ایجاد کند ضمن اینکه ما خوانندگان خانم هم در اینجا داریم و فرهنگ ما ایرانی ها اجازه نمی دهد در این گونه مسائل بی پروا باشیم. ایشان در نوشته ای به من فرمودند که عامی اند و من عرض کردم اگر عامی هستید پس فرهنگ عوام را رعایت کنید.
فابیان از نظر من شاعری است که در حد حرفه ای می تواند شعر بگوید اما این فوروم محدودیت های فوق را دارد.
4- دوست گرامی آقای فابیان در پای هر نوشته ای صرف نظر از این که در کدام بخش است نظری توام با هزل و طنز می نویسند. قانون فوروم می گوید که بخش طنز محدود به بخش سرگرمی است. نوشته های مزبور که اکثر قریب به اتفاق نظرات آقای فابیان را تشکیل می دهد از این رو حذف می شود و با این همه ایشان مصرانه روش خود را پی گیری می کنند.

امیدوارم توضیحات فوق مطلب را روشن کرده باشد. بار دیگر عرض می کنم ما بسیار هم خوشحال خواهیم بود که فابیان عزیز را در بین خودمان داشته باشیم.
شهاب آنلاین نیست.  
17 کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 08:05 PM   #41
فابیان

فابیان's Avatar

شهاب جان متشکرم. منهم کلفت مینویسم شاید معنی بهتری داشته باشد.
اولا به عنوان شاگرد شهیر به ما گفتند باید در فکر و عمل استقامت داشت . هر مبارزی برانداز ظلم است و من کوچکترین آنها هستم. منکه برای این نظام شهید داده ام. برانداز نظام نیستم وفقط ظلم را دشمن واجحاف را مبارزه میکنم. نه فقط ایرانی و مسلمان و شیعه هستم بلکه به این اموزه ها دلبندم.همیشه آرمانهای اولیه انقلاب مد نظرم هست . هدف این سایت چیست ؟ معامله با نظام یا روشنگری و آگاهی؟ مدیران عزیز ایرانی چرا مانع هیتلریک ما نشدند؟ چه کسی برای ما تره خورد میکند؟ شهاب جان من وقت دارم و تمام تحلیلها را میخوانم. درست است که پاسخ های من در یکی دو جمله ، طنز آلود خلاصه میشود . محض تنوع بد نیست. ولی تصور اینکه منهم چاپلوسی کنم و بر خلاف عقیده و دلم حرفی بزنم . بعید است . تعجب میکنم که شما امکانات این فروم را محدود میکنید. بگذارید یک مخالف باشد و مدعیان بر او حمله کنند تا او را حذف کنید. این مهم را به کاربران بدهید تا مشخص شود چه کسی پوست کلفت است. شهاب جان ما هیتلریم. رجا نیوز و بالاترین هم نیستیم. حقوق بشر را هم که بکلی از این سایت حذف کرده ایم. چگونه حقیقت را بگوئیم ؟ شعر و طنز و سرگرمی تنها گریز ماست. از همه مهمتردر این مقطع تاریخی سایت ما نامدار است . لکه دارش نکنیم.
در ضمن چه اشکالی دارد که سایت مسولیت نوشته ها را متوجه نویسنده کند و از خود سلب مسئولیت کند. نه سیخ بسوزد و نه کباب.
گفتی کباب دلم ضعف رفت. شام چی داریم؟
فابیان آنلاین نیست.  
11 کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 09:14 PM   #42
پرسشگر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهاب نمایش پست ها
مشکل مدیریت فوروم با دوست عزیزمان آقای فابیان ساده اما در چند بخش است و منحصر به چاپ اشعار نیست:

1-ایشان نسبت به حکومت ایران دید برانداز دارند و این با مشی فوروم و شهیر به عنوان موسس آن سازگار نیست. ما معتقدیم این بینش پر هزینه بی نتیجه و محکوم به شکست است و وضع را برای مردم و هم چنین روشنفکران پیچیده و پرفشار می کند.
2-نوشته های ایشان بدون ملاحظه است در حالی که ما مدیرانی در ایران داریم. نوشته های ایشان می تواند به خشم مقامات امنیتی منجر شود و زندگی مدیران ما را که بدون مزد و منت و با صفای دل و نهایت انسانیت شب و روز زحمت می کشند و اینجا را به محیطی پر از فکر و اندیشه و در کنار آن صفا و صمیمیت تبدیل کرده اند به خطر بیاندازد. وقتی این مسئله به ایشان گوشزد شد صراحتا گفتند که نگرانی دوستان مدیر در ایران جلوی نوشتن ایشان را نباید و نمی تواند بگیرد. در جریان انتخابات که اینجا به یک جو احساسی بدل شده بود به ایشان عرض شد ساده است که انسان در پاریس بنشیند و جوانان مردم را تشویق به ریختن به خیابان و قربانی شدن کند. من در پیامی خدمت ایشان عرض کردم و اینجا هم دوباره می گویم به هیچ بهائی ما حاضر نیستیم کمترین خطری متوجه بچه های مدیر ما شود. شعر و یا نوشته فرقی نمی کند، اگر احساس کنیم ممکن است گرفتاری برای بچه های ایران درست کند آنرا حذف خواهیم کرد. ما اینجا سایت بالاترین و پیک نت و گویانیوز نیستیم که خودمان در خارج بنشینیم و به دنبال راه انداختن انقلاب با خون بچه های مردم در داخل کشور باشیم.
3-ادبیاتی که آقای فابیان بکار می برند مناسب این فوروم نیست. کار ما شده اینجا بنشینیم و نوشته های ایشان را ویرایش کنیم. ما نه تنها مخالف شعر و طنز نیستیم بلکه از شما چه پنهان خیلی هم دلمان می خواهد این بعد در فوروم تقویت شود اما بی پرده نوشتن با چاشنی مسائل جنسی که بطور مرتب از طرف آقای فابیان ادامه دارد دوباره می تواند برای بچه های مدیر ما در ایران مشکل ایجاد کند ضمن اینکه ما خوانندگان خانم هم در اینجا داریم و فرهنگ ما ایرانی ها اجازه نمی دهد در این گونه مسائل بی پروا باشیم. ایشان در نوشته ای به من فرمودند که عامی اند و من عرض کردم اگر عامی هستید پس فرهنگ عوام را رعایت کنید.
فابیان از نظر من شاعری است که در حد حرفه ای می تواند شعر بگوید اما این فوروم محدودیت های فوق را دارد.
4- دوست گرامی آقای فابیان در پای هر نوشته ای صرف نظر از این که در کدام بخش است نظری توام با هزل و طنز می نویسند. قانون فوروم می گوید که بخش طنز محدود به بخش سرگرمی است. نوشته های مزبور که اکثر قریب به اتفاق نظرات آقای فابیان را تشکیل می دهد از این رو حذف می شود و با این همه ایشان مصرانه روش خود را پی گیری می کنند.

امیدوارم توضیحات فوق مطلب را روشن کرده باشد. بار دیگر عرض می کنم ما بسیار هم خوشحال خواهیم بود که فابیان عزیز را در بین خودمان داشته باشیم.
آقا شهاب بزرگوار
بحث حقوقی شما که به حق ، قانون را قابل احترام می دانید درست. اینکه با وجود شکایات فابیان پست های زیادی از ایشان بر خلاف چارت قوانین فروم از فیلتر گذشته را هم من اضافه می کنم.
از همه مهمتر دغدغه شما در حمایت از مدیران زحمتکش و بی ادعای فروم تحسین برانگیز است.
اما چند نکته را می خواهم خدمتتان عرض کنم :
-فرهنگ اسلامی-ایرانی-شرقی ما نمی تواند و "نباید" مانند غربی ها "خشکه قانونی" برخورد کند.
-در فرهنگ قانونمدار غرب Arbitraire سم است، (اگر اجازه دهید آن را حاکم شرع ترجمه کنم) حال آنکه حاکم شرع اگر عادل باشد به اعتقاد من قضاوتش می تواند از یک قاضی دادگاه آلمان عادلانه تر،صادقانه تر و آشتی جویانه تر باشد.
-دوستداران فروم در این مدت با شخصیت فابیان آشنا شده اند. از نظر من او یک شخصیت Atypique (بر ضد تیپیک) دارد که بسته به اینکه چگونه بنگریم نه یک معضل بلکه بیشتریک ثروت برای انجمن است.
-جامعه مصرفی سرمایه داری کارخانه تیپیک سازی انسانها ست. عین تولید انبوه جوراب ! باید قدر فابیانها را دانست.
-آورده ادبی و طنز فابیان در این انجمن به حدی است که اگر "ما" قبل از حذف شعرش به او پیام بفرستیم و از او بخواهیم "آبی در جام شرابش بریزد"، انجمن نه تنها متضرر نمی شود بلکه به قول سروش "فربه" می شود.
ارادتمند شما شهاب عزیز، فابیان و جمله دوستان
پرسشگر آنلاین نیست.  
12 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 10:15 PM   #43
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99

نقل قول:
بی پرده نوشتن با چاشنی مسائل جنسی که بطور مرتب از طرف آقای فابیان ادامه دارد دوباره می تواند برای بچه های مدیر ما در ایران مشکل ایجاد کند ضمن اینکه ما خوانندگان خانم هم در اینجا داریم و فرهنگ ما ایرانی ها اجازه نمی دهد در این گونه مسائل بی پروا باشیم.
باور بفرمایید دوستان من این جملات را در حالی مینویسم که اگر مطلب بالا متعلق به شهاب عزیز نبود(قورت دادن نیم کیلو تف! با صدای بلند!)یک چرت و پرت درست حسابی و شاید خنده دار از آب درمی آمد!

من جایی خواندم و در فروم هم قرار دادم* که بالای 70 یا 80 درصد طنز در خارج مربوط به مسائل جنسی است و به نظر من هم خنده دارترین مسائل همین مسائل هستند.البته من نمیگویم اینجا و در حضور خانمها فحش بنویسیم ولی دوستان مونثی که اینجا هستند میتوانند انگ "خاله زنک" بودن بانوان ایرانی را از آنها دریغ! کنند و خود آن دوستان هم مطالبی مانند سقوط یخچال از طبقه فلان و ماجراهای مربوطه،بچه دار شدن پیرمرد خدا ساله و حواشی آن و غیره و ذلک را در فوروم قرار داده اند که خیلی هم بانمک است.

البته من مطلب بالا را بدون هیچ نتیجه گیری رها میکنم چون دیگر قادر نیستم جدی بنویسم و علاقه ای هم ندارم شهاب مرا اینطور خطاب کند:
احد عزیز،پسر خوب مگه نگفتم طنز بخش سرگرمی؟ولی شما نمی بینید و در دنیای خودتان سیر میکنید!

*فکر کنم عنوان مطلب "طنز و سیاست در جمهوری اسلامی" بود.

در ضمن من هیچ چیز از مطلب پرسشگر نفهمیدم...بابا زیر فوق لیسانس حرف بزن ما لیسانس هستیم!
قدیمی 08-01-2010, 10:55 PM   #44
alireza

تشکرها: 2,489
در 538 پست 2,936 بار تشکر شده
Points: 7,905, Level: 59 Points: 7,905, Level: 59 Points: 7,905, Level: 59

نقل قول:
آورده ادبی و طنز فابیان در این انجمن به حدی است که اگر "ما" قبل از حذف شعرش به او پیام بفرستیم....
پرسشگر عزیز شما جواب خودتان را در همین جمله داده اید. با توجه به حجم بالای ارسال های فابیان عزیز وقتی برای این کار نیست که یکی بنشیند دائم پیام بفرستد. در مورد خشک نبودن قوانین من 110 در صد! با شما موافقم. اما خطری که بعضی از پست ها برای بچه ها میتواند ایجاد کند حتی ریسک کردن آن هم بر فرض پائین بودن باز هم بالاست. ما اگر در قوانین نرمش داشته باشیم اطلاعات سپاه چنین نرمشی ندارد. چرا باید چنین ریسکی کرد؟ چون فابیان عزیز دلش اینطور میخواهد؟ یا حتی بعضی از اعضاء اینطوری دوست دارند؟ ما روی امنیت بچه ها بهیچ وجه ریسک نمیکنیم. ما (منظورم همه مان است) دراینجا نه انگیزه مالی داریم نه رسالت انقلابی اما خب خواهان اصلاح امور در ایرانیم آن هم هر کس از دریچه چشم خودش. آمده ایم دور هم جمع شده ایم که با هم زندگی پر از محبت و دوستی داشته باشیم در ضمن از همدیگر مطلب یاد بگیریم. ایکاش وضع در ایران اینطور نبود که سایت ها را ببندند و مردم را به سین جیم بکشند که چرا با فلان سایت کار میکردی در آن صورت شعر های فابیان نعمتی بود
alireza آنلاین نیست.  
6 کاربر از alireza بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-01-2010, 11:54 PM   #45
پرسشگر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
پرسشگر عزیز شما جواب خودتان را در همین جمله داده اید. با توجه به حجم بالای ارسال های فابیان عزیز وقتی برای این کار نیست که یکی بنشیند دائم پیام بفرستد. در مورد خشک نبودن قوانین من 110 در صد! با شما موافقم. اما خطری که بعضی از پست ها برای بچه ها میتواند ایجاد کند حتی ریسک کردن آن هم بر فرض پائین بودن باز هم بالاست. ما اگر در قوانین نرمش داشته باشیم اطلاعات سپاه چنین نرمشی ندارد. چرا باید چنین ریسکی کرد؟ چون فابیان عزیز دلش اینطور میخواهد؟ یا حتی بعضی از اعضاء اینطوری دوست دارند؟ ما روی امنیت بچه ها بهیچ وجه ریسک نمیکنیم. ما (منظورم همه مان است) دراینجا نه انگیزه مالی داریم نه رسالت انقلابی اما خب خواهان اصلاح امور در ایرانیم آن هم هر کس از دریچه چشم خودش. آمده ایم دور هم جمع شده ایم که با هم زندگی پر از محبت و دوستی داشته باشیم در ضمن از همدیگر مطلب یاد بگیریم. ایکاش وضع در ایران اینطور نبود که سایت ها را ببندند و مردم را به سین جیم بکشند که چرا با فلان سایت کار میکردی در آن صورت شعر های فابیان نعمتی بود
علیرضای عزیز
شکی نیست که اصل باید بر مبنای امنیت مدیران و مسئولان زحمتکش و بی ادعا باشد.
از بدو تولد مطبوعات، همیشه چهار صفحه وسط روزنامه با صفحات بیرونی فرق داشت. صفحات بیرونی بیشتر news و اخبار دست اول سیاسی – اجتماعی بود و گاهی وقت ها در آخرین دقایق قبل از چاپ می رسید. صفحات درونی یا وسط اما اورژانسی نبود و می توانست از روز یا روزها قبل به چاپخانه تحویل داده شده باشد. مثل مطالب ادبی، شعر یا گزارش از فلان محله تهران.
پیشنهاد می کنم یک "باکس" یا جعبه برای صفحه های وسط انجمن در نظر بگیریم و فابیان هم قبول کند که اشعارش با کمی تاخیر منتشر شود.
پرسشگر آنلاین نیست.  
5 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-02-2010, 12:11 AM   #46
محمدجواد

تشکرها: 923
در 392 پست 1,560 بار تشکر شده
Points: 1,952, Level: 26 Points: 1,952, Level: 26 Points: 1,952, Level: 26
Activity: 12%
Activity: 12% Activity: 12% Activity: 12%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فابیان کربلائی نمایش پست ها
اولا به عنوان شاگرد شهیر به ما گفتند باید در فکر و عمل استقامت داشت . هر مبارزی برانداز ظلم است و من کوچکترین آنها هستم. منکه برای این نظام شهید داده ام. برانداز نظام نیستم وفقط ظلم را دشمن واجحاف را مبارزه میکنم. نه فقط ایرانی و مسلمان و شیعه هستم بلکه به این اموزه ها دلبندم.همیشه آرمانهای اولیه انقلاب مد نظرم هست . هدف این سایت چیست ؟ معامله با نظام یا روشنگری و آگاهی؟ مدیران عزیز ایرانی چرا مانع هیتلریک ما نشدند؟ چه کسی برای ما تره خورد میکند؟ شهاب جان من وقت دارم و تمام تحلیلها را میخوانم. درست است که پاسخ های من در یکی دو جمله ، طنز آلود خلاصه میشود . محض تنوع بد نیست. ولی تصور اینکه منهم چاپلوسی کنم و بر خلاف عقیده و دلم حرفی بزنم . بعید است . تعجب میکنم که شما امکانات این فروم را محدود میکنید. بگذارید یک مخالف باشد و مدعیان بر او حمله کنند تا او را حذف کنید. این مهم را به کاربران بدهید تا مشخص شود چه کسی پوست کلفت است. شهاب جان ما هیتلریم. رجا نیوز و بالاترین هم نیستیم. حقوق بشر را هم که بکلی از این سایت حذف کرده ایم. چگونه حقیقت را بگوئیم ؟ شعر و طنز و سرگرمی تنها گریز ماست. از همه مهمتردر این مقطع تاریخی سایت ما نامدار است . لکه دارش نکنیم.
من یک سوال یا خواهش از فابیان عزیز دارم: نمیشود شما همین انتقادهایی را که از ظلم دارید با زبان دیپلماتیکتری بگویید؟ از شما چه پنهان من خیلی اوقات با محتوای انتقادهای شما موافق هستم، ولی با لحن آن یا طرز گفتن شما موافق نیستم، چون زیادی طعنه آمیز یا طنز هستند و به قول شهاب شبیه دیدگاههای براندازانه. من حتی این نحوه انتقاد را در مورد کسانی که دشمن میپندارمشان (فرض کنید نتانیاهو) نمیپسندم. باور کنید حتی از آقای خامنه ای هم میشود دیپلماتیک انتقاد کرد و به هیچ کس (غیر از بعضیها) بر نخورد. مثلا اینطوری: "اگر ایشان ولی فقیه عادل هستند چرا در مورد ظلم افراد منتسب به بسیج چیزی نمیگویند؟" و البته برای احتیاط میشود چنین چیزی به تهش افزود: "البته میدانم که شاید مصلحتی در کار باشد، و انتقاد من از روی ظلم ستیزی است نه خصومت شخصی با ایشان، و من این مصلحت اندیشی ها را قبول ندارم. خودشان هم گفته اند از رهبری انتقاد کنید و این اشکالی ندارد"
این طوری شاید به مذاق شما خوش نیاید ولی میتوانید هم منظور خود را برسانید و هم مشمول سانسور و در نتیجه باعث دلخوری دوطرفه نشوید. بالاخره در مذاکره (چه بر سر سانسور نظرات در فوروم باشد چه بر سر برنامه هسته ای ایران) باید هر دو طرف قدری کوتاه بیایند تا مسئله حل شود!
محمدجواد آنلاین نیست.  
6 کاربر از محمدجواد بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-02-2010, 12:38 AM   #47
alireza

محمد جواد جان بکاربردن کلمه سانسور در این ظرفیت صحیح نیست. شما الان برو در یک فوروم مثلا democratic underground که شهیر در اولین نوشته این تاپیک به آن اشاره کرده. رده سایت در الکسا در آمریکا 1800 است که شوخی نیست. شما یک مطلبی به طرفداری از جناح راست در آمریکا بنویس ببین منتشر میکنند؟ یک بار ممکن است بکنند بار دوم تذکر میآید و بار سوم حذف. خیلی صریح در اساسنامه اش میگوید اینجا یک فوروم moderate شده است و نظرگاههای پیشرو ( چپ) را منعکس میکند. این قانون 1 و 2 اساسنامه آن هاست:

1
. This is a moderated discussion forum with rules. We have a team of volunteer moderators who delete posts and ban disruptors. Members are strongly urged to familiarize themselves with our rules, and make an effort to become a positive member of our community. Those who do not risk having their posts deleted or their posting privileges revoked.

2. Who We Are: Democratic Underground is an online community for Democrats and other progressives. Members are expected to be generally supportive of progressive ideals, and to support Democratic candidates for political office.Democratic Underground is not affiliated with the Democratic Party,...h
صراحتا میگوید اگر خودتان را با قوانین تطبیق ندهید عضویتتان باطل میشود. فوروم با اداره کشور فرق میکند. فوروم قوانین خود را دارد و افراد اگر علاقه دارند باید آن قوانین را رعایت کنند. حذف نظرات در فوروم مدیریت شده خیلی امری عادی در غرب است منتها به ما ایرانی ها که میرسد فوروم باید شهر بی دروازه شود چون در ایران آزادی بیان نیست.

مسئله ای که شما در نوع طرح کردن انتقاد مطرح کرده اید فوق العاده مهم است. اگر نویسندگان و رهبران اصلاح طلب همین روش شما را پیش گرفته بودند الان وضعیت ایران چیز دیگری بود.
alireza آنلاین نیست.  
9 کاربر از alireza بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-02-2010, 12:50 AM   #48
فابیان

فابیان's Avatar

محمد جواد عزیز کاملا موافقم. ابی نواس میگوید چربش کن حتما فرو خواهد رفت .مشکل یکرنگی ماست و دیپلوماسی پوشش خوبی است. اما شهاب که میدونه رضایت خواهد داد ؟
اون باکس وسط انجمن پرسشگر هم شاید عملی باشد. .
یا نباید همه ی مطالب را خواند ، اگر هم خواندی نباید پاسخ بدهی. اگر هم خواستی پاسخ بدهی . سیخونک کافیست.
در فکرم چگونه میتوان شعر دیپلوماتیک گفت. فردا جوابش را خواهم داد.
فابیان آنلاین نیست.  
این کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 08-02-2010, 01:02 AM   #49
فابیان

فابیان's Avatar

علیرضا جان در فروم های فرانسوی هم همین قوانین حکمفرماست. منتها اگر بگوئیم و دلیل بیاوریم که سارکوزی خلاف کرده جرم نیست . انتقاد جرم نیست . افترا و دروغ و فحش بی اساس حذف میشود. و هیچ طرفی بردیگری ارجحیت ندارد. در سایت ما هر چه دلت میخواهد به اسرائیل بد و بیراه و ناسزا بگو ، به آمریکا هر تهمتی بزن . ولی به امام جمعه ی ابرقو نمیتوان گفت بالای چشمش ابروست. هرچند ابرقو امام جمعه ندارد. اینجاست که رویه ی دیپلماتیک محمد جواد کاربرد پیدا میکند. فرصتی شد یه سیخی هم به رهبران و نویسندگان اصلاح طب بزنید.
فابیان آنلاین نیست.  
این کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 08-02-2010, 01:14 AM   #50
alireza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فابیان کربلائی نمایش پست ها
علیرضا جان در فروم های فرانسوی هم همین قوانین حکمفرماست. منتها اگر بگوئیم و دلیل بیاوریم که سارکوزی خلاف کرده جرم نیست . انتقاد جرم نیست .
اینجا هم انتقاد جرم نیست منتهی شما انتقاد نمیکنید فحاشی میکنید. همین پست بالا یک نمونه.

نقل قول:
ابی نواس میگوید چربش کن حتما فرو خواهد رفت .
من به عنوان یکی از مدیران فوروم خواهش میکنم دست از هتاکی و تهمت زدن به فوروم بردارید. وقت این بگومگو های چندش آور را نداریم.
alireza آنلاین نیست.  
2 کاربر از alireza بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 04:51 AM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.