آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار قوانین سایت > بخش قوانین سایت

پاسخ
    نمایش ها: 25924 - پاسخ ها: 27  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-21-2009, 08:16 PM   #26
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,838 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%
پیش فرض پاسخ : قوانین سایت

دوست عزیز از محبت شما و مطالب منطقی و خواندنی که هم خودتان می نویسید و هم از جا های دیگر نقل می کنید صمیمانه سپاسگزاری می کنیم. آنچه که شما مطرح می کنید صددرصد صحیح و درخواستی منطقی است. مشکل اما کمبود شدید وقت است که با اینکه همه ما مدیران بهترین سعیمان را می کنیم باز هم عقب می مانیم. می دانید که همه مدیران فوروم مشغول کار و زندگی خود هستند و اکثرا چون طبیعت کارشان این است که با کامپیوتر هم سر و کار دارند در بین کار و گرفتاری های روزمره سری هم به فوروم می زنند و پست ها را تایید می کنند، مطلب می نویسند و مطلب پست می کنند. کار بسیار شاقی است و واقعا من شخصا دست همه بچه ها را که در مدیریت شرکت دارند می فشارم. اگر بتوانیم بجائی برسیم که مثلا برای هر تالار چند مدیر داشته باشیم (چون باید شبانه روز کار بشود زیرا وقتی تهران روز است بچه های کانادا و آمریکا خوابیده اند و بالعکس) حتما پیشنهاد شما را اجرا خواهیم کرد. در ضمن هیچ ضابطه ای خارج از این دو لینک وجود نداره.
http://www.iranamerica.com/forum/showthread.php?t=17

http://www.iranamerica.com/forum/showthread.php?t=2572

با تشکر
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 04-27-2009, 11:28 AM   #27
رامین

رامین's Avatar

تشکرها: 13,218
در 2,825 پست 15,116 بار تشکر شده
Points: 32,680, Level: 100 Points: 32,680, Level: 100 Points: 32,680, Level: 100
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

با سلام خدمت همه افراد سایت از مدیران تا اعضا
این اولین پستی است که اینجا می گذارم اما مدتهاست این سایت رو نگاه می کنم تجربه کار مدیریت رو کمی دارم و در چند جا هم از کاربری عادی شروع کردم و بعدش مدیر یه بخش کوچک یا بزرگ شدم به هرحال این توضیح فقط برای این بود که بگم دور از فضای انجمن ها و مسائل و مشکلاتی که بوجود میاد نبودم اما در این مدت چیزی که تو اینجا دیدم تحلیل های شفاف و دوست داشتنی افراد و پست هاست البته دور از اشتباه نبوده اما جالبی قضیه به مطالبی است که پست می گردد که باعث روشن بینی خواننده میشه و میشه باری رو که بر روی دوش مدیران هست رو دید اما مطلبی که باز دیده میشه این هست که چون کیفیت و کمیت و سطح سلایق برای مدیران ظاهرا خیلی اهمیت دارد ، دوستان نمی تونند بیش از یک سطح رشد با شیبی ملایم را در حال حاضر داشته باشند و فکر می کنم با تخصصی تر کردن مباحث میشه این ضعف رو برکند اما اگر بتوانیم به نسبت افراد رو شناخت بیشتری پیدا کنیم و مدیران تخصصی بیشتری داشته باشیم . شاید این عارضه هم برطرف بشه . خب کافیه نگاهی کنیم می بینیم که نویسنده های اینجا تعداد کمی هستند و از اون کمتر کسانی که تحلیلی می نویسند . اما به هرحال چیزی رو که نقل می کنند دو تا حسن داره اول اینکه کاملا به روز هست مطالب و دوم اینکه حداقل از وزن و اعتبار اجتمایی برخوردارخ و کسی که می خونه می بینه که حداقل نویسنده زحمت کشیده و خودش به مطالبی که عنوان کرده اهمیت می داده در حالی که در خیلی از سایت ها این نیست و فقط به عملیات کپی بسنده میشه در هر صورت از همه دوستان و اعضا هر چند هیچ کس رو نمی شناسم نه مدیر و نه افراد رو ولی تشکر می کنم اما فکر می کنم قوانین به خودی خود چیزی رو میسر نمی کنند و این اجرای ذهنیت جمعی است که باعث پیشرفا میشه و اینکه هدف ما در پایان چه خواهد بود . ممنونم
رامین آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از رامین بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 03-24-2014, 07:16 PM   #28
amiry

amiry's Avatar

تشکرها: 77
در 107 پست 173 بار تشکر شده
Points: 1,591, Level: 22 Points: 1,591, Level: 22 Points: 1,591, Level: 22
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

از مدیران سایت میخواهم نسبت به این قانون زیر توضحی بشتری دهند:
قانون شماره ١١ :
از بحث های "مذهبی" و "قومی و نژادی" و هر موضوعی که مذهب را درگیر می کند جدا خودداری کنید.
درگیر کردن مذهب یعنی چه:

amiry آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 11:57 PM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.