آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار نظرسنجی > بخش نظرسنجی

پاسخ
    نمایش ها: 1112 - پاسخ ها: 1  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-01-2017, 07:09 PM   #1
زبل خان

زبل خان's Avatar

تشکرها: 3,167
در 285 پست 1,000 بار تشکر شده
Points: 7,463, Level: 57 Points: 7,463, Level: 57 Points: 7,463, Level: 57
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض گات موسسه ی زبانهای خارجی....سازمان های ناظر بر عملکرد این آموزش گاهها کجایند؟

با سلام ، امروز با مشکل عجیبی رو به رو شدم بد نیست شما هم در جریان باشید، من مدرس عربی با رتبه ی دکترا در یکی از موسسات زبان های خارجی به نام گات در اسفند پذیرفته شدم ، ابتدا از شهریه که برای هر جلسه هفده هزار تومان مقرر شد ، سپس برای عقد قرار داد رفتم ، یک قرار داد تک برگی را با کلی تعهدات ذز من گرفتند مبنی بر اینکه حق تدریس در آموزشگاههای هم جوار را نداشته باشم آنهم بخاطر دو ماه کار سه ساعته در یک روز هفته ، دست آخر هم دو سفته بدون مشخص کردن صاحب اصلی از من به عنوان تعهد کاری گرفتند، بعد اتمام دوره ی کاری در جلسه ی آخر از منشی آموزشگاه پرسیدم حقوق من چی میشه؟ در جواب گفتند که بذید منتظر تلفن آموزشگاه باشم خلاصه چندین بار تماس گرفتم و پاسخ های بی ربط گرفتم تا اینکه بعد سه ماه تصمیم گرفتم حضورا به همان مرکزی که قرار داد بسته بودم بروم، آنجا هر منشی یک حرفی می زد من خواستم رییس آموزشگاه رو ببینم گفتند حضور نداره ، کمی صدام بلند شد اما فقط مطالبه ی حقوقم را داشتم نه چیز دیگر که با داد و فریادهای مر دی که توهیین آمیز بود از اتاق روبرو مواجه شدم که می گفت این خانم قصد اخاذی داره اصلن از کجا معلوم که مدرس این آموزشگاهه از آموزشگاه بیرونش کنید، من نرفتم گفتم تا معلوم نشدن حق و حقوقم اینجا می مانم ، که هنوز حرفم تموم نشده چند بار یکی از منشی ها رو صدا کرد و گفت به پلیس 110 زنگ بزنید مثل اینکه زبون خوش حالیش نیست ، و منشی هم با پلیس تماس گرفت، در همین اوضاع و احوال که فکر می کرد ترسیدم من هم به پلیس زنگ زدم اما پلیسی که او خبر کرده بود زودتر رسید حرفهای من رو با دقت شنید و حرف های رییس آموزشگاه سپس بهش زنگ زدن و رفت و به من گفت منتظر باشم دوباره با بی احترامی های این آقای جوانی که خودش رو. دکتر هم قلمداد می کرد مواجه شدم فکر کرد ترسیدم و می رم ، من ماندم و مجددا به پلیس زنگ زدم و دوباره همان مامور آمد و باز صحبت های من رو گوش داد نامه ای هم برای شکایت در کلانتری به من داد مبنی بر اینکه این آقا حتی نزد مامور پافشاری می کرد که این خانم مدرس من نبوده ، من هیچ برگه ای برای اثبات حقم ند اشتم به غیر از. دانش آموزانم که شماره دو نفرشونو دارم شما جای من باشید چه کار می کنید؟ هیچ مرجع رسیدگی برای شکایات ما آیا وجود داره؟ چرا این موسسه های آزاد که مثل قارچ رشد کرده اند زسیدگی نمی شوند ؟ به چه حقی از مدرس سفته و گاها پول می گیرن ؟
ارسال شده توسط تلفن همراه
زبل خان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از زبل خان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 08-07-2017, 06:23 PM   #2
Mehdi-77

Mehdi-77's Avatar

تشکرها: 2,435
در 259 پست 1,038 بار تشکر شده
Points: 9,609, Level: 65 Points: 9,609, Level: 65 Points: 9,609, Level: 65
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : گات موسسه ی زبانهای خارجی....سازمان های ناظر بر عملکرد این آموزش گاهها کجایند؟

پس چرا اسم کاربری شما .... زبل خان .....شده؟
موقع قرار داد 2 برگ تهیه میشود که هر طرف قرارداد یک برگ میگیرد.....
اگر هیچ کپی در اختیار ندارید.... خدا کمکتان کند.....
یک اطلاع کوچک به اداره مالیاتی شاید بازگشای دری بشود.....

چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر . . .

Mehdi-77 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از Mehdi-77 بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 12:41 AM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.