آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار قوانین سایت > بخش قوانین سایت

پاسخ
    نمایش ها: 9692 - پاسخ ها: 17  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-22-2009, 07:12 PM   #1
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,837 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%
پیش فرض دوستان عزیز و بزرگوار معنای علامت سئوال و علامت تعجب را همه ما می دانیم

دوستان عزیز گذاشتن 200 علامت سئوال، جمله شما را "سئوالی تر" نمی کند و 300 علامت تعجب چشمان کسی را از حیرت از کاسه بیرون نمی آورد. این پدیده تنها ارزش نوشته شما را در حد گفتمان های عامیانه پائین می آورد. یا مثلا استفاده از فانت های خیلی بزرگ که گفته مان را برجسته کنیم و یا هفتاد رنگ کردن نوشته ها، این امر تنها نویسنده را قانع و راضی می کند و باعث نمی شود خواننده دو تا چشم دارد دو تا دیگر هم قرض کند و به صرف اینکه نوشته با فانت 10 نوشته شده با دقت بیشتری آن را بخواند. بیائید با هم با همه مظاهر فرهنگ اغراق به هر شکلش مبارزه کنیم و فضا را به یک فضای منطق و عقلانیت سوق دهیم. با تشکر از همه دوستان عزیز
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-22-2009, 07:43 PM   #2
باران

باران's Avatar

تشکرها: 7,633
در 3,733 پست 14,574 بار تشکر شده
Points: 46,174, Level: 100 Points: 46,174, Level: 100 Points: 46,174, Level: 100
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%
پیش فرض پاسخ : دوستان عزیز و بزرگوار معنای علامت سئوال و علامت تعجب را همه ما می دانیم

علامت و نشانه در هر نوشته ای همانند ایما و اشاره در کفتگو ست و لازم است ؛ بنابر این اگر موقع نوشتن در جایگاه خود و اندازه گذاشته نشود از ارزش نوشته می کاهد البته زمانه به صورتی شده که باید برای قلمی که سرشار از فریاد دادخواهی عدالت است به جای علامت و نشانه کلمات نو یافت و جایگزین نمود !
قدیمی 06-22-2009, 08:19 PM   #3
فابیان

فابیان's Avatar

تشکرها: 29,331
در 3,403 پست 14,832 بار تشکر شده
Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : دوستان عزیز و بزرگوار معنای علامت سئوال و علامت تعجب را همه ما می دانیم

شهاب جان از آنجائیکه خودت این مطلب را شروع کردی تا تهش مقاومت کن. کلیه ی مطالب ما از سانسور شما باید بگذرد........

فابیان عزیز باور کن اگر این متن خطاب به هر کاربری دیگری بود بلافاصله حذف می شد. برادر عزیز به جای بکار بردن استعداد خود در تهمت و توهین و دروغ و لجن پراکنی، آنرا جای دیگری صرف کن.شهاب
فابیان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-22-2009, 08:40 PM   #4
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,845 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100

نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی دونستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!.

شوخی بود شهاب جان-برای تفرج خاطر در این فضای احساسی سیاست زده!
قدیمی 06-23-2009, 01:00 AM   #5
akbar

akbar's Avatar

تشکرها: 395
در 334 پست 746 بار تشکر شده
Points: 10,665, Level: 68 Points: 10,665, Level: 68 Points: 10,665, Level: 68

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فابیان کربلائی نمایش پست ها
حاجی جون کدوم شوخی ؟ ما داریم کشته میدیم برای یک امر مسلم که دروغ بسته دیگه. محسن کدیور یا احمد قابل مقاله مینویسند . آقایون درج نمیکنند. به چه مجوزی ؟ شعر مینویسیم که دلم گرفته و خون شده ... درج نمیکنند به چه مجوزی ؟ اعتراض میکنیم میگن احساساتی شدی. یه مشت تازه از راه رسیده مرتب پست میگذارند که نه تقلبی بوده و نه تخلفی . درج میشه. و حتی تمجید و تحلیل موافق میشه. مگه ما کوریم یا کریم یا احمق تر از اونها؟ حاجی جون یادت میاد زمان شاه؟ به ما چی میگفتن و چی تهمت میزدن. حالا خیلی بد تره . این فروم از اون اولش مدافع حق و حقیقت بود و مذاکره ی منطقی . حالا چرا زور و تزویر بر ان غالب شده. حاجی جون ما در یک معبر تاریخی هستیم و شرافت مان را از دست نمیدیم. من یکی پاش می ایستام . من میخوام فردا سر بلند باشم.
قابیان کربلایی عزیز
با سلام
من هم با تو کاملا موافقم همین 2 ساعت پیش مقاله ای بود در مورد احتمال دستگیری موسوی فرستادم و هنوز نگذاشته اند لابد صلاح نبود . به عنوان بحثی در فوروم قبل از انتخابات پیشنهاد داده بودم مردم در خیابان بمانند تا پایان رای گیری و اعلام نتیجه حتی این بحث را اجازه ندادند در فورم مطرح شود فروم از وقایع عقب است ودارد حداقل جذابیت خود را از دست میدهد الان امدم مطلب جدیدی بگذارم که پشیمان شدم این فوروم بیشتر به کبریت بی خطر شباهت پیدا کرده .
akbar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر از akbar بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-23-2009, 01:21 AM   #6
شهیر

تشکرها: 6,514
در 1,996 پست 21,716 بار تشکر شده
Points: 39,662, Level: 100 Points: 39,662, Level: 100 Points: 39,662, Level: 100
Activity: 24%
Activity: 24% Activity: 24% Activity: 24%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط akbar نمایش پست ها
قابیان کربلایی عزیز
با سلام
من هم با تو کاملا موافقم همین 2 ساعت پیش مقاله ای بود در مورد احتمال دستگیری موسوی فرستادم و هنوز نگذاشته اند لابد صلاح نبود . به عنوان بحثی در فوروم قبل از انتخابات پیشنهاد داده بودم مردم در خیابان بمانند تا پایان رای گیری و اعلام نتیجه حتی این بحث را اجازه ندادند در فورم مطرح شود فروم از وقایع عقب است ودارد حداقل جذابیت خود را از دست میدهد الان امدم مطلب جدیدی بگذارم که پشیمان شدم این فوروم بیشتر به کبریت بی خطر شباهت پیدا کرده .
دوست عزیزم من، نمی دانم شما چقدر با کار های من آشنائی دارید. این فوروم نمی خواهد به ستاد مبارزات خیابانی و یا بخشی از آن تبدیل شود. این روش مبارزه به نظر ما بسیار پر هزینه غلط و محکوم به شکست است. مبارزات مدنی از یک فاز به فاز دیگر تغییر شکل داده. ما در این فوروم معتقدیم که با کار تحلیلی و خرد جمعی است که می توان راه حلی برای یافت نه با شعار و احساسات جمعی. این فوروم عقب است؟ از چی از کی ؟ وقایع به سرعت برق و باد عوض می شوند اما کو تحلیل و درک و بینشی که نشان دهد در معیار کلان چه می گذرد و این روند به کجا می انجامد. این است آن کاری که ما باید در اینجا بکنیم. والا درج این خبر ها ها را سایت های محترم پیک نت و گویانیوز و سایت های اجتماعی به شدت پی گیری می کنند و فریاد می کشم می کشم هم به آسمان است. ما از این نوع جریان عقبیم درست است من هم با شما موافقم.
شهیر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر از شهیر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-23-2009, 02:21 AM   #7
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,845 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100

درود بر مهندس شهیر گرامی که مدتهاست ما از شما بی خبریم.
آب زنید راه را هین که نگار می رسد--مژده دهید باغ را بوی بهار می رسد.

خوش نوشتید و همین را من چند روزی است احساس می کنم.متاسفانه در پاره ایی از موارد فرووم گوی سبقت را از سایت های افراطی حامی دولت می رباید و اگر لحظه ایی نجنبیم اینجا فرقی با ایرنا و فارس پیدا نخواهد کرد.
از طرفی فضا بشدت تنش آلود و احساسی است. در فضای سیاست امروز ایران نیز چنین شده و هر چند مطلوب نیست ولی حرکتی شروع شده که آغاز پایان یک فرایند سی ساله است و درست لبه واقع شده و معلوم نیست کدام طرف می افتد.
از طرفی مهندس جان دست شخصا خود من برای اظهار نظر بسته است.رعایت حال فرووم در ایران را داریم که مبادا تحلیل های صحیحی که از خط قرمز می گذرد باعث ایجاد مشکل شود.
خود سانسوری جلوی تحلیل واقع بینانه را می گیرد. حتی در سطح کلان باید در لفافه و ایما و اشاره سخن گفت چون در شکاف تحلیلی ماجرا نگو هایی وارد داستان میشود که اینجا حکم خط قرمز را دارند.
از طرفی طیف افراطی و قشری حامیان دولت متاسفانه فضای فرووم را در اختیار گرفته اند و قانون حذف و بلوکه کردن آی پی بر آنها لازم اجرا است که ایم مراعات بیش از حد برای تمامیت خواهان بی منطق سطحی نگر سبب میشود مثلا شخص من بعنوان فعالترین فرد فرووم کم کم تصمیم به ترک اینجا را بگیرم.
کافی است به سیاه نویسی های تندروهای حامی دولت نظرب بیافکنید که آنها فضای فرووم را از مسیر خارج کرده اند و من برای اولین بار و آخرین بار لازم می دانم عرض کنم ادامه حضور تند رو های افراطی هر دو سوی ماجرا اینجا را از سطحی که در شان آنست دور می کند.
کاری که من پیش گرفته ام بی پاسخ گذاشتن هجویات حامیان افراطی دولت است. از دوستان خواهشمندم این قشر را بایکوت کرده و فقط در برابر تحلیل های درست و صحیح حضور پیدا کرده و مطلب هم سنگ و محکم تر خود را بنگارید.

شهیر جان چون سرو است و بخارا آسمان..سرو سوی آسمان آید همی-بوی جوی مولیان آید همی..یاد یار مهربان آید همی.

سپاسگزارم

فابیان جان..آنچه نوشتم یک خط کاریکلماتور بود.یعنی در یک خط به زبان طنز، هزاران حرف ناگفته را گفتم.
قدیمی 06-23-2009, 07:39 AM   #8
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,837 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100

دوستان عزیزی که تازه به ما ملحق شده اند لطفا مطالعه بفرمایند.
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-23-2009, 10:45 AM   #9
mory291

mory291's Avatar

تشکرها: 6,862
در 2,352 پست 14,814 بار تشکر شده
Points: 31,706, Level: 100 Points: 31,706, Level: 100 Points: 31,706, Level: 100

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهیر نمایش پست ها
دوست عزیزم من، نمی دانم شما چقدر با کار های من آشنائی دارید. این فوروم نمی خواهد به ستاد مبارزات خیابانی و یا بخشی از آن تبدیل شود. این روش مبارزه به نظر ما بسیار پر هزینه غلط و محکوم به شکست است. مبارزات مدنی از یک فاز به فاز دیگر تغییر شکل داده. ما در این فوروم معتقدیم که با کار تحلیلی و خرد جمعی است که می توان راه حلی برای یافت نه با شعار و احساسات جمعی. این فوروم عقب است؟ از چی از کی ؟ وقایع به سرعت برق و باد عوض می شوند اما کو تحلیل و درک و بینشی که نشان دهد در معیار کلان چه می گذرد و این روند به کجا می انجامد. این است آن کاری که ما باید در اینجا بکنیم. والا درج این خبر ها ها را سایت های محترم پیک نت و گویانیوز و سایت های اجتماعی به شدت پی گیری می کنند و فریاد می کشم می کشم هم به آسمان است. ما از این نوع جریان عقبیم درست است من هم با شما موافقم.
شهير بزرگوار (و البته آقا شهاب عزيز)
ضمن تائيد فرمايشتان بايد عرض كنم اينكه اينجا بايد يك فضاي تحليلي حاكم باشد و پست هاي كم وزن كمتر شود تا دچار سرنوشت برخي سايت هاي ديگر نشود كاملا منطقي است.
اما ايرادي كه دوستان بر روال جاري مي گيرند هم تا حدودي وارد است. دليل آن هم وجود پست هايئ از اين قبيل است: براي مصاديقش ببينيد اينجا و اينجا و اينجا و .....
در بسياري از پاسخ هاي نامربوطي هم كه به برخي پست ها داده مي شود هم همين معضل را داريم.
بنده شخصا بر خلاف روال گذشته ام به اين پست ها كمتر پاسخ ميدهم. پست هاي بي پايه و التهاب زا و صرفا در حد دهن كجي و سخره ديگران كه بر اساس لجاجت هاي سطحي نگاشته ميشود و در برخي موارد ارسال كننده حتي يك پاسخ هم به كامنت ها نداده است. يا وقتي دعوت به مناظره منطقي مي شوند مي فرمايند امتحان دارند و وقت ندارند! اما فرصت براي ارسال اين پست ها دارند! درست مدل بزن و در رو برادران چفيه پوش در التهابات اين روزهاي تهران. منطق همان است. جلدش متفاوت!
اما در سوي ديگر گاها پست هاي نظرات مقابل به راحتي حذف مي شود كه البته من اين كار را بيشتر درك مي كنم. نه اينكه موافق حذف باشم. اما معتقدم اگر قرار است درج برخي پست ها به قيمت فيلتر شدن سايت تمام شود، بهتر است كه ان پست ها را تعديل كنيم. اما خوب است كه در صورت امكان _ كه سخت هم هست _ اين تعديل بيشتر از قبل ضابطه مند شود تا سوء تفاهماتي از اين قبيل كه فابيان عزيز مي گويد نداشته باشم:
" .....محسن کدیور یا احمد قابل مقاله مینویسند . آقایون درج نمیکنند. به چه مجوزی ؟ شعر مینویسیم که دلم گرفته و خون شده ... درج نمیکنند به چه مجوزی ؟اعتراض میکنیم میگن احساساتی شدی. یه مشت تازه از راه رسیده مرتب پست میگذارند که نه تقلبی بوده و نه تخلفی . درج میشه. ..... مگه ما کوریم یا کریم یا احمق تر از اونها؟.... "
اگر قرار است اين طرف را به دليل ترس از فيلترينگ يا هر دليل ديگري تعديل كنيم، خوب است كه حداقل براي احترام به شعور جمع هم كه شده دست تعديلمان بر سر طرف مقابل هم كشيده شود. البته بعضا وجود پست هاي خوب و اعلام نظرات منطقي دوستان غير هم راي را هم نبايد نديده گرفت كه اتفاقا باعث بالا رفتن سطح گفتگو يا طرح مسائل جديد شده است. مثل : اينجا كه كاري قشنگ و تاثير گذار و وحدت بخش است.
قدیمی 06-23-2009, 11:50 AM   #10
فرامرز_39

تشکرها: 33
در 36 پست 71 بار تشکر شده
Points: 6,974, Level: 55 Points: 6,974, Level: 55 Points: 6,974, Level: 55

بالا بردن سطح گفتگو وجلوگيري از اسيبهايي كه نظرات افراطي وغير منطقي به فوروم وارد ميسازد يك روحيه جمعي وفعاليت مضاعف همه كساني را ميطلبد كه در اين فوروم دغدغه وطن ودين خود را دارند.
بروز نظرا ت افراطي و رفتارهاي تندروانه بخشي از جامعه ورسانه هاي مخاطب مردم را فرا گرفته است ومتاسفانه پتانسيل تشديد ورشد در فضاي فعلي كشور را هم دارد. راه مقابله با اين جو بنظر من پاسخگويي منطقي به تمام نظرات از اين دست ميباشد.
دوستان خودرا جاي مردمي بگذارند كه شبانه روز توسط صدا وسيما تحت القائات ونظرات خاص وهدايت شده ميباشند ايا ميتوان از مردم خواست كه راديو تلويزيون را تحريم كنند ؟ راه سختي در پيش داريم و
قبول كنيم كه اينهم از دشواريهاي اين دوران ماست
این کاربر از فرامرز_39 بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-01-2009, 08:39 PM   #11
fatima.m

fatima.m's Avatar

تشکرها: 3,050
در 694 پست 2,121 بار تشکر شده
Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47

شهاب عزیز
ممنون از راهنماییتون
البته به نظر من علامت سوال یا علامت تعجب های زیادی نشون دهنده عجیب بودن نوشته و تعجب نویسنده است، این نظر شخصی منه
ولی اگه این قانون فروم شماست، اطاعت امر میشه
fatima.m آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-04-2010, 10:29 AM   #12
Complain

Complain's Avatar

تشکرها: 1,380
در 420 پست 1,731 بار تشکر شده
Points: 5,562, Level: 48 Points: 5,562, Level: 48 Points: 5,562, Level: 48

نقل قول:
نوشته اصلی توسط akbar نمایش پست ها
قابیان کربلایی عزیز
با سلام
دوست عزيز اين فروم هر چي باشه بهتر از VOA و BBC هستش!در اینجا كه باشيم امنيتمون بيشتره نه مورد تهاجم فرهنگي قرار ميگيريم نه دين وايمونمون به خطر ميوفته!
بهرحال:
همه چي آرومه من چقدر خوشبختم به فروم دل بستم من چقدر خوشحالم!
قدیمی 08-04-2010, 11:28 AM   #13
Complain

Complain's Avatar

تشکرها: 1,380
در 420 پست 1,731 بار تشکر شده
Points: 5,562, Level: 48 Points: 5,562, Level: 48 Points: 5,562, Level: 48
Smile پاسخ : دوستان عزیز و بزرگوار معنای علامت سئوال و علامت تعجب را همه ما می دانیم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fatima.m نمایش پست ها
شهاب عزیز
ممنون از راهنماییتون
البته به نظر من علامت سوال یا علامت تعجب های زیادی نشون دهنده عجیب بودن نوشته و تعجب نویسنده است، این نظر شخصی منه
ولی اگه این قانون فروم شماست، اطاعت امر میشه
من هم با شما هم نظرم استفاده بيش از يك بار مي تونه حس نويسنده يا اهميت موضوع رو نشون بده ولي تو فرهنگ ما با 2500 سال قدمت از اين قضيه سواستفاده ميشه (اونقدر استفاده ميشه كه ديگه به يه روش نگارش رسمي تبديل ميشه)وكاربردش از بين ميره وجز اضافه شدن حجم صفحات ولود شدن صفحات با اين اينترنت پرسرعتي كه داريم حاصل ديگه اي نداره!شايد شهاب عزيز با توجه آينده نگريشون براي جلوگيري از اين مشكل اين موضوع رو مطرح كردن!
شهاب جان ببخش كه بي اجازه شما راجب فرمايشتون نظردادم!
قدیمی 01-10-2014, 01:54 PM   #14
پرسشگر

تشکرها: 11,366
در 2,411 پست 17,033 بار تشکر شده
Points: 19,442, Level: 88 Points: 19,442, Level: 88 Points: 19,442, Level: 88
Activity: 52%
Activity: 52% Activity: 52% Activity: 52%

من یکی خیلی دلم برای شهاب تنگ شده.
داشتم تیتر ایرنا به فرانسه را می خواندم:
Genève II : Riyad, éliminé!!! Al Arabiya
با دیدن علامت های تعجب آهی کشیدم و یاد این تاپیک چهار سال پیش شهاب افتادم.
شاید بتوان استفاده از علامت های تعجب مکرر را به حساب فضای مجازی، احساسی و غیره گذاشت ولی ژورنالیستی که اینکار را آنهم در خود عنوان مطلب در خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی انجام می دهد به اندازه یک ارزن سواد ژورنالیستی ندارد.
جزو اصول پایه نگارش در مطبوعات استفاده حداقلی از "یک" علامت تعجب است و واقعا همان یکی هم باید توجیه واقعی داشته باشد. دو علامت پشت سر هم جز نشان از بی سوادی چیزی برای مقاله نویس نمی آورد.
با اینکه خودم هیچگاه از دو علامت تعجب در فروم استفاده نکرده ام با این حال اگر مطالب نگاشته شده در فرومم را برای یک روزنامه خارجی می فرستادم دست کم چهار پنجم از علامت هایم حذف می شد.
به مقالات منتشر شده از شهیر نگاه کنید ببینید چند تا از این نشانه ها پیدا می کنید؟
پست اول شهاب را یک بار دیگر بخوانید. خدا پدرش را بیامرزد.
نقل قول:
دوستان عزیز گذاشتن 200 علامت سئوال، جمله شما را "سئوالی تر" نمی کند و 300 علامت تعجب چشمان کسی را از حیرت از کاسه بیرون نمی آورد. این پدیده تنها ارزش نوشته شما را در حد گفتمان های عامیانه پائین می آورد. یا مثلا استفاده از فانت های خیلی بزرگ که گفته مان را برجسته کنیم و یا هفتاد رنگ کردن نوشته ها، این امر تنها نویسنده را قانع و راضی می کند و باعث نمی شود خواننده دو تا چشم دارد دو تا دیگر هم قرض کند و به صرف اینکه نوشته با فانت 10 نوشته شده با دقت بیشتری آن را بخواند. بیائید با هم با همه مظاهر فرهنگ اغراق به هر شکلش مبارزه کنیم و فضا را به یک فضای منطق و عقلانیت سوق دهیم. با تشکر از همه دوستان عزیز
پرسشگر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-10-2014, 03:07 PM   #15
فابیان

فابیان's Avatar

تشکرها: 29,331
در 3,403 پست 14,832 بار تشکر شده
Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88 Points: 19,354, Level: 88

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پرسشگر نمایش پست ها
من یکی خیلی دلم برای شهاب تنگ شده.
داشتم تیتر ایرنا به فرانسه را می خواندم:
Genève II : Riyad, éliminé!!! Al Arabiya
با دیدن علامت های تعجب آهی کشیدم و یاد این تاپیک چهار سال پیش شهاب افتادم.
شاید بتوان استفاده از علامت های تعجب مکرر را به حساب فضای مجازی، احساسی و غیره گذاشت ولی ژورنالیستی که اینکار را آنهم در خود عنوان مطلب در خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی انجام می دهد به اندازه یک ارزن سواد ژورنالیستی ندارد.
جزو اصول پایه نگارش در مطبوعات استفاده حداقلی از "یک" علامت تعجب است و واقعا همان یکی هم باید توجیه واقعی داشته باشد. دو علامت پشت سر هم جز نشان از بی سوادی چیزی برای مقاله نویس نمی آورد.
با اینکه خودم هیچگاه از دو علامت تعجب در فروم استفاده نکرده ام با این حال اگر مطالب نگاشته شده در فرومم را برای یک روزنامه خارجی می فرستادم دست کم چهار پنجم از علامت هایم حذف می شد.
به مقالات منتشر شده از شهیر نگاه کنید ببینید چند تا از این نشانه ها پیدا می کنید؟
پست اول شهاب را یک بار دیگر بخوانید. خدا پدرش را بیامرزد.
پرسشگر جان . دیدی ؟ چی بودیم. چی شدیم.
منهم دلم براش شدیدا تنگ شده . قوه محرکه ترواشات من شهاب بود. غالبا شخصا منو قانع میکرد و روز از نو روزی از نو .
یکی بود میگفت : baby come back
الخ.
فابیان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از فابیان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-10-2014, 05:03 PM   #16
nik

nik's Avatar

تشکرها: 435
در 644 پست 1,836 بار تشکر شده
Points: 4,092, Level: 40 Points: 4,092, Level: 40 Points: 4,092, Level: 40

هذا الشهاب،اکمل متکلمین (ارواحنا فدا): سمعا و طاعنا .
لازم به ذکر است از این متن شهاب تا امروز من دیگر بیش از دو علامت تعجب استفاده نکرده و نخواهم کرد.

ذکر الخیر العلما،هذا طریق فی المودت.
nik آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از nik بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-11-2014, 06:43 AM   #17
شهیر

تشکرها: 6,514
در 1,996 پست 21,716 بار تشکر شده
Points: 39,662, Level: 100 Points: 39,662, Level: 100 Points: 39,662, Level: 100
Activity: 24%
Activity: 24% Activity: 24% Activity: 24%

استاد شهاب خان دیگر در آمریکا نیستند و در آسیا به سر می برند. یک grant اساسی برای یک کار تحقیقی گرفته و دیگر کسی را تحویل
نمی گیرد (شوخی). برایش آرزوی موفقیت می کنیم.
شهیر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر از شهیر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-11-2014, 02:45 PM   #18
باران

باران's Avatar

تشکرها: 7,633
در 3,733 پست 14,574 بار تشکر شده
Points: 46,174, Level: 100 Points: 46,174, Level: 100 Points: 46,174, Level: 100
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%

یادشون بخیر. انشاءالله هر کجا هستند موفق و سربلند باشند.
این گل زیبا هم تقدیم به ایشان به امید اینکه باز هم شاهد نوشته ها و حضورشان در فوروم باشیم.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 12:45 AM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.