آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار سرگرمی > سرگرمی

پاسخ
    نمایش ها: 469755 - پاسخ ها: 3076  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-03-2011, 11:27 AM   #26
رامین

رامین's Avatar

تشکرها: 13,218
در 2,825 پست 15,116 بار تشکر شده
Points: 32,680, Level: 100 Points: 32,680, Level: 100 Points: 32,680, Level: 100
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : صندلي داغ فروم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مرجان نمایش پست ها
سلام
خوابزده عزيز
اون موضوع پيام هاي خصوصي كه نويده گرامي اشاره كرد ، خيلي جالب بود . واقعا مديران تا چه حد به پيام هاي خصوصي دسترسي دارند.؟
البته سوال از خوابزده عزیز پرسیده شده اما جهت اطلاع دوستان ، در این فوروم مدیران حداقل تا جایی که من می دانم این سطح دسترسی را ندارند اما با توجه به تجربه فعالیتی که در سایر محیط های مجازی و برنامه ویبولتن داشتم سیستم این برنامه و پکیج های اضافی آن این قابلیت را داراست که می توان به آن اضافه کرد .
رامین آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-03-2011, 11:27 AM   #27
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,838 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

در مورد پیام ها توضیحی خدمت دوستان عرض کنم. هیچ مدیری از جمله من و خود شهیر به پیام ها دسترسی ندارد. چنین مشخصه ای در vBulletin وجود ندارد و اگر هم چنین چیزی وجود می داشت و یا بالاخره با دستکاری در برنامه ها (که هیچ چیز در دنیای تکنولوژی یعید نیست) چنین امکانی را می شد پدید آورد امکان نداشت در اینجا مورد استفاده قرار بگیرد. چنین عملی نقض اخلاق و حریم خصوص افرادی است که به این فوروم اعتماد کرده اند. در ضمن باید انسان از خود بپرسد فورومی که خط سیاسی ندارد از جریان خاصی در داخل یا خارج حمایت نمی کند مدیریت اش هم مجانی است و خود بچه ها انجام می دهند و ماهی 10 دلار خرج می کند انگیزه اش برای چنین عمل زشتی چیست؟ با تشکر
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-03-2011, 11:32 AM   #28
خوابزده

خوابزده's Avatar

تشکرها: 23,375
در 2,432 پست 17,097 بار تشکر شده
Points: 31,304, Level: 100 Points: 31,304, Level: 100 Points: 31,304, Level: 100

نقل قول:
نوشته اصلی توسط endless love نمایش پست ها
سلام
امیدوارم حال همه به خصوص کسی که داره روی صندلی داغ میسوزه خوب باشه

خوابزده جان شجاعتت رو تحسین میکنم که داوطلب شدی برای این کار آدم شجاعی هستی آفرین
خب حالا سوال های من:
1-آیا شما با موری عزیز نسبتی دارید؟
2-آیا با همه اینطوری شوخ و سرحال هستید یا فقط اینجا اینجوری هستید؟
3-آیا ماشین دارید؟ اگه دارید لطفا نام و مدلش رو توضیح بفرمایید
4-روز اولی که مدیر شدید چه احساسی داشتید؟ دوست داشتید به همه تذکر بدید و پست حذف کنید؟
5-حالتون چطوره؟ خوب هستید انشاالله؟
خب دیگه سوالی ندارم ممنون اگه پاسخ بدید

راستی هزارچهره جان نفرمودید که ایشون کی باید به سوال ها پاسخ بده

شادکام باشید
سلام اندلس عزیز،
1- بله من و موری با هم نسبت داریم. ایشون دشمن بنده هستن....ولی واقعاً باید بگم که از نظر من هیچ نسبتی به محکمی ، نزدیکی و عزیزی دوستی وجود نداره و من و موری دوستان خوب همدیگه هستیم.
2- معلومه که نه، من فقط اختصاصی فوروم ایران آمریکا اینجوری هستم. بعضی وقتها توی محل کار چنان آدم گند و بد اخلاقی می شم که حتی مدیر عاملمون هم جرات نزدیک شدن بهم رو نداره. ولی در حالت عادی که قرصهام رو هم خورده باشم، بد اخلاق نیستم.
3- یه ماشین پرایدو مدل 84 دارم که تا یکی دو روز دیگه می فروشمش و بعدش دیگه فقط یه جفت کفش شماره 43 مدل 88 دارم.
4- خاطرات روز اول مدیر شدنم رو در تاپیک ضد خاطرات یک سانسورچی نوشتم. و احساسم ، واقعاً موقع حذف کردن احساس خوبی ندارم. چون در تائید کردن لذتی است که در حذف کردن نیست. تا به حال به کسی تذکر نداده ام. نه اینکه نخواهم ، فرصتش پیش نیومده...شایدم داده باشم ، یادم نیست. اگر به کسی داده ام لطفاً خودش را معرفی کند.
5- حالم ...خوبه، قربونت برم، شما چطوری؟ اهل بیت خوبن؟
خوابزده آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 11:36 AM   #29
خوابزده

خوابزده's Avatar

Points: 31,304, Level: 100 Points: 31,304, Level: 100 Points: 31,304, Level: 100

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
شرمنده خوابزده جان جز آب و هوا جيزي هم ميمونه!؟
كلي سئوال داريم از شما
دست و بالمون و نبنديد!!
نامیرا جان ، البته فقط آب و هوا نیست. در مورد کله پاچه هم من در حد فوق تخصص آگاهی دارم . دیگه در مورد فوتبال و آشپزی و تئوری های اقتصادی و فیزیک کوانتوم و فرضیه نسبیت و نظریه داروین و اشعارایرج میرزا هم سر رشته دارم.
کلاً شما از هرچی دوست داری سوال بپرس ، منم هرجوری دوست دارم جواب میدم. اینجوری همه هم راضین.
16 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 12:09 PM   #30
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رامین نمایش پست ها
ممنونم از این که داوطلب شدید ( سری اول سوالات من )
1 - اگر به جای دوستان شهاب و شهیر گرامی بودید نام این فوروم را چه می گذاشتید ؟
2 - از 118 خوشتون میاد ؟ ( شما یکصد و هیجدهمین نفر وارد شده به فوروم هستید ) اگر نه تمایل داشتید چندمین باشید ؟
3 - بعد از خواندن طنز اعترافات یک ذهن ... که من بخشی از آن را درباره شما نوشتم . بصورت خلاصه به کدام گزینه های زیر فکر کردید ؟ میشه تحلیل هم کنید ؟
الف ) چقدر کسالت آور بود و خوابتان می آید
ب ) دمش گرم خیلی باحال نوشته !
ج ) نه این رامین جون به جونش کنی نمیتونه طنز بنویسه
د ) کاش این سوژه مال من بود !
4 - بهترین کاربر ( اعم از مدیر و کاربر ) را کدام یک از دوستان می دانید ؟
5 - بهترین سرنگاری که خودتان گشودید کدام است و کدام سرنگار را بهترین سرنگار یک سال اخیر فوروم می دانید ؟
با سپاس و ارادت دوباره
رامین عزیز خیلی دوست دارم.
1- احتمالاً ایران آفریقا. چون الان رابطه مون با کشورهای افریقایی بدتر از رابطه مون با آمریکا شده. البته اسمهای جایگزین دیگه ای هم وجود داره. از آنجایی که هدف این فوروم بررسی روابط مشکل داره، می تونیم اسم فوروم را بعد از بهبود روابط ایران آمریکا تغییر بدیم. مثلاً میذاریم خرم آباد بروجرد، بعد از حل این مشکل تاریخی میریم سراغ رشت انزلی، این هم که درس شد اندیمشک دزفول . حتی میتونیم بعد خارجی هم بهش بدیم و به عنوان میانجی وارد حل مسائل بین المللی هم بشیم. مثلاً اسممون رو بذاریم فوروم ترکیه ارمنستان یا ساحل عاج کنگو یا پاکستان هندوستان یا...
2- اصلاً من عمداً کاری کردم که نفر صد و هجدهم وارد فوروم بشم ،حتی یکی از دوستان رو که می خواست زودتر بیاد سر به نیست کردم. اصلاً من از بچگی عاشق دو تا چیز بودم ، یکی 118، اون یکی هم 110.البته از 125 هم بدم نمیومد.
3- نظرم رو در مورد طنز قشنگت اینجوری میگم که انتظار نداشتم یه طنزی به این خوبی بنویسی و الان هم منترم که چرا دیگه نمی نویسی؟ حقیقتش وقتی داشتم می خوندم از بازی که با کلمات کرده بودی و گیجی و منگی که بوجود آورده بودی خیلی خوشم اومد، یعنی حس کردم با تموم خصوصیاتی که از یه نفر توی ذهنت هست، به نوعی شوخی کرده ای.
4- بهترین کاربر فوروم .....ما رو با ملت دعوا ننداز رامین جان، من از اون آدماییم که اگه برم توی استادیم با یکی احوال پرسی کنم ، مجبور میشم با کل صد هزار نفر روبوسی کنم. ولی از شوخی گذشته ، در حال حاضر تمام کاربرایی که فعالند و می نویسند ، حرف برای گفتن دارند و من هم واقعاً و از ته دل اکثر نوشته های بچه ها رو می خونم و خوشم میاد. حالا ممکنه یکی یه روز نوشته اش عالی باشه، یه روز متوسط ، یه روز هم ضعیف ولی کیه که اینجوری نباشه؟
5- بهترین سرنگار خودم رو تاپیک خداحافظی خوابزده از فوروم ایران آمریکا می دونم و بهترین تاپیک امسال رو هم تاپیک امروز 16 آذر سال 1389 بود، به دلیل مباحث گرمی که در آن مطرح شد.
14 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 12:14 PM   #31
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نويده نمایش پست ها
خوابزده عزیز خسته نباشید سوالی دارم و نمیدونم که می توانید جواب بدهید یا نه؟
شما به عنوان یکی ازمدیران محترم فوروم آیا به پیام های خصوصی که کاربران برای یکدیگر می گذارند دسترسی دارید؟اگر دسترسی دارید مجاز به خواندن آن ها هستید؟ و اگر این مجوز را دارید راستی حسینی می خوانید یا نه؟
نویده جان سلام.
فکر میکنم شهاب جواب سوالت رو با قاطعیت و به درستی داد . ولی اگه فرضاً این امکان هم وجود داشت، من یکی که خیلی وسوسه می شدم .
13 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 12:37 PM   #32
aHad

aHad's Avatar

تشکرها: 9,162
در 1,847 پست 11,339 بار تشکر شده
Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99 Points: 29,707, Level: 99
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%

سلام
آقا من هرقدر خواستم بیخیال بشم نشد که نشد!
الهی هم خوابزده جیز جیگر بزنه هم این هزارچهره که از همون روز اول باعث و بانی شایعاته!!!

منم چندتا سوال دارم که خیلی خصوصیه و فکر نمیکنم بشرهایی با ضریب پایین هوشی مثل شما بتونن
اونها رو درک کنن!!!البته شاید هم درک کردین که در اینصورت به مامانتون بگین واستون اسپند دود کنه!(یعنی من اینطور آدمی هستم!)

خب خوابزده جون،الهی نبینم غمتو،بگو ببینم:
1.روز بیست و دوم مهر سال 1389 ساعت 10:30 چه احساسی داشتی؟
2.بیلیارد چطور بود؟
3.حالت خوبه الان؟
4.خانواده چطوره؟خوبه؟
5.الهی شکر؟
6.......
دیگه کوپنم تموم شد.و بدون اگه به سوالام جواب درست حسابی ندی تهدیدم رو عملی میکنم(همون قضیه ایمیل به پارسا و سایر موارد)

در ضمن من به عنوان شجاعترین آدم فوروم که حتی بین اقوام و آشناها به "پسر شجاع" معروف هستم و هرروز چندین عملیات خارق العاده مثل خوندن مجله بجای خوندن درس اونم جلوی چشم والدین،رفتن به (گلاب به روتون) دستشویی همینطور بی هدف،رد و بدل کردن پیامهای خصوصی با نوامیس مردم!!!!!!!!!البته بصورت مجازی،ارسال sms به بعضیها و......همینجا علام میکنم که ملت هرچی سوال دارن از خودم بپرسن.هرچی از شیر مرغ گرفته تا جون آدمیزاد بپرسن بهشون جواب میدم.حتی اگه بپرسین اسم مادربزرگت چیه؟میگم زهرا!
دیدین؟
به جان خودم نباشه،به جان عزیز شما که میخوام دنیاتون نباشه!!! از اینهمه صداقت در گفتار و کثافت در رفتاری که دارم خودمم حالم بهم میخوره!شما رو نمیدونم!!؟؟
قدیمی 01-03-2011, 12:51 PM   #33
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
با سلام
شرمنده من يكي دو تا از سوالاتم يوخده خصوصي تشريف دارند و شما هم مختاريد كه جواب نديد اما اگر جواب نديد قطعا شما مخالف آزادي بيان و شفاف سازي اذهان و خيلي چيزهاي ديگر هستيد پس به نفعتون هست كه جواب بديد (يعني تور خدا جواب بديد!)
1- . . . . . . .
2- چطور با شهير و فوروم ايران امريكا اشنا شديد؟
3- ميونتون با ورزش و كوهنوردي چطوره ؟
4- كدوم يكي از اعضاي فوروم رو تا حالا نديديد و دلتون خيلي مي خواد كه ببينيد؟
5- به نظر شما مشكوك ترين عضو فوروم كي هست !؟
6- اگه به شما پيشنهاد بشه 500هزار تومن بهتون ميديم اما 1 ماه مطلقا حق ورود به فوروم رو نداريد قبول ميكنيد؟ (خدايي راستش رو بگيد ميخواستم بگم ا ميليون تومان ديدم خيلي وسوسه كنند ه ست !)
7- ار بحث و گفتگو (به عنوان مخالف ) با چه كسي در فوروم لذت ميبريد؟
8- از چه هنرپيشه اي خارجي مونثي خوشتون مياد!؟
9- بزرگترين خلافي كه قابل گقتن در اينجا باشه و شما انجامش مي دهيد چي هست!؟
10 - . . . . . .ادامه دارد!

پي نوشت : سوال يك خيلي خصوصي بود و من خودم خودم رو سانسور كردم و سعي كردم سئوالاتم فورومي باشد
نامیرا جان، ارادت
1- حدست ، جوابته
2- از طریق سایت انتخاب و یکی از مقالت فوق العاده شهیر عزیز ، فکر میکنم مقاله سفینه کلمبیا بود و بعد از راه افتادن شهیر بلاگ، تقریباً هر روز بیشتر وقتم به مطالعه خود مقالات و کامنتها می گذشت. و بعد از راه افتادن این فوروم هم که دیگه معتاد و آواره و دربدرش شدیم. یه چیز دیگه... همیشه فکر میکنم ما به شهیر و شهاب خیلی خیلی مدیونیم ، بابت اینکه فضایی رو درست کردند که تونستیم دوستان خیلی خیلی خوب و عزیزی پیدا کنیم و فکر زندگی بدون این دوستان واقعاً کسل کننده و سخته.
3- خب من عقیده دارم ، ورزش و علی الخصوص کوهنوردی برای سیگار بسیار مضره، ترجیح میدم توی خیابون کفی 30 کیلومتر راه برم . البته جوونیامون برای خودمون یه پا کوهنورد بودیم. یعنی حداقل هفته ای یکبار با تله کابین تا ایستگاه 5 توچال می رفتیم.
4- خیلی ها رو ندیدم ، ولی حاضرم یه دست و یه پام رو بدم ، به جاش فابیان رو ببینم.
5- مشکوک ترین عضو فوروم ،فکر کنم شهاب باشه، چون اصلاً دم به تله نمیده.
6- تو این بدبختی و بی پولی با صد هزارتاشم راضی میشم.
7- از سرو کله زدن با اکثر بچه ها حال میکنم، ولی خب صادق یه چیزی دیگه اس
8- والله به چشم خواهر برادری ، همشون خوب و قشنگن...اِ اِ نکنه منظوت نوع بازیگریشون بود؟
9-خلاف سنگین فعلی من ، سیگار کشیدن به مقدار زیاده و تماشای فیلم. گاهی اوقات، گاهی اوقات، روم سیاه، زبونم تلخ، چیپس و ماست و موسیر هم می خورم. از چایی نبات هم بدکم نمیاد.
10- هستم تا آخر خط
11 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 01:16 PM   #34
هزارچهره

تشکرها: 19,938
در 2,119 پست 13,759 بار تشکر شده
Points: 32,834, Level: 100 Points: 32,834, Level: 100 Points: 32,834, Level: 100
Activity: 14%
Activity: 14% Activity: 14% Activity: 14%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط aHad نمایش پست ها
سلام
الهی هم خوابزده جیز جیگر بزنه هم این هزارچهره که از همون روز اول باعث و بانی شایعاته!!!

و......همینجا علام میکنم که ملت هرچی سوال دارن از خودم بپرسن.هرچی از شیر مرغ گرفته تا جون آدمیزاد بپرسن بهشون جواب میدم.حتی اگه بپرسین اسم مادربزرگت چیه؟میگم زهرا!
دیدین؟
به جان خودم نباشه،به جان عزیز شما که میخوام دنیاتون نباشه!!! از اینهمه صداقت در گفتار و کثافت در رفتاری که دارم خودمم حالم بهم میخوره!شما رو نمیدونم!!؟؟

(جسارتا ببخشید من وارد کادر شدم) !
سلام احد عزیز ، خوش آمدید!
من فکر می کنم دوباره خوابزده عزیز با جملات شیرینشان شما را جادو کردند. ما بی تقصیریم!
از جملات شما من اینگونه برداشت کردم که نفر دوم که بر این صندلی جلوس خواهند کرد شمایید! لطفا رفع ابهام کنید؟ وگرنه شما را به عنوان نفر دوم اعلام می کنیم!
هزارچهره آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر از هزارچهره بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 01:18 PM   #35
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
سلام
سوالات به سبك مجلات زرد:
خوب خوابزده جون بگو ببينم شما چند سال داري؟
با همسرتون كجا آشنا شديد؟
آشپزي بلديد يا نه؟
به چه غذاهايي علاقه داريد؟
معمولا از كجاها خريد مي كنيد؟
عيد نوروز سال قبل اول خونه كي رفتيد؟
تو خونه شما رييسيد يا خانمتون؟
شما دستور مي دهيد يا خانمتون؟
مدل موهاتون معمولا چيه؟
تعطيلات كجا ميرويد؟
حالا سوال واقعي واقعي
...دوستان بپرسند
مرجان عزیز، با عرض احترام و ارادت
محل آشنایی با همسر: 36 سال پیش خونه عموم
میزان آشنایی با آشپزی: آخر آشپزیم
غذاهای مورد علاقه: به جز ماهی-البته به جز نوع صبور- همه غذاهارو دوست دارم،هر چه تندتر بهتر
محل خرید: اکبر آقا، آقا سیف الله و میدون تره بار
پارسال عید، اول رفتیم پیش مادرم.
اصلاً چه معنی داره توی خونه زن رییس باشه؟
اصلاً چه معنی داره توی خونه زن دستور بده؟
مدل موهام : هرتکی
تعطیلات : همه جا میریم، اصفهان، شمال، جنوب، پاریس، پارک ملی کنیا، تور ویژه دیوار چین، آمازون و پارک نزدیک خونه مون
15 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 01:24 PM   #36
مرجان

مرجان's Avatar

تشکرها: 6,757
در 524 پست 4,343 بار تشکر شده
Points: 9,885, Level: 66 Points: 9,885, Level: 66 Points: 9,885, Level: 66

سلام( با لحن مجري هاي لوس بخونيد)
خوابزده جون
مدل موي هرتكي يعني چي؟ م
بعدش هم شما از چهار سالگي در حال انتخاب ازدواج بودي؟
مرجان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر از مرجان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 01:40 PM   #37
رامین

رامین's Avatar

تشکرها: 13,218
در 2,825 پست 15,116 بار تشکر شده
Points: 32,680, Level: 100 Points: 32,680, Level: 100 Points: 32,680, Level: 100

بابت اینکه با نوشتن فوق العاده تون باعث شدید لبخند رو لبهای من یکی بیاد و فکر کنم دیگر دوستان ، ممنونم
اما سری بعدی سوالات من ( ظاهرا فغلا سوال ها تمام شده )

6 - تا حالا همینجوری یک دفعه ای شده توی رودروایسی نقش مدیرتون را در محل کار بازی کنید ؟
7 - توی سرنگار جناب آقای صمدی تشویش نداشتید که یکی از کاربران چیزی بگه و بحث به بیراهه بره ؟
8 - اگر زمین و زمان بهتون اجازه می داد چه کارهایی را انجام می دادید ؟
9 - اگر قرار بود شخصیت پدربزرگتون رو تبدیل به فیلم یا انیمیشن کنید چه کاراکتر ظاهری برایش تصویر می کردید ؟
10 - چند دفعه علیرغم میل ظاهری و تمایلتون به دلیل احترام به شهاب عزیز و مدیران فوروم مجبور شدید در ادامه بحث سکوت کنید ؟ و در اونوقت چه عکس العملی بیرونی نشون دادید ؟ مثلا سینی چایی رو به دیوار روبرو کوبیدید ؟
باز هم با سپاس و ارادت
رامین آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر از رامین بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 02:49 PM   #38
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط aHad نمایش پست ها
سلام

منم چندتا سوال دارم که خیلی خصوصیه و فکر نمیکنم بشرهایی با ضریب پایین هوشی مثل شما بتونن
اونها رو درک کنن!!!البته شاید هم درک کردین که در اینصورت به مامانتون بگین واستون اسپند دود کنه!(یعنی من اینطور آدمی هستم!)

خب خوابزده جون،الهی نبینم غمتو،بگو ببینم:
1.روز بیست و دوم مهر سال 1389 ساعت 10:30 چه احساسی داشتی؟
2.بیلیارد چطور بود؟
3.حالت خوبه الان؟
4.خانواده چطوره؟خوبه؟
5.الهی شکر؟
6.......
دیگه کوپنم تموم شد.و بدون اگه به سوالام جواب درست حسابی ندی تهدیدم رو عملی میکنم(همون قضیه ایمیل به پارسا و سایر موارد)
به به ، آقا احد . خوش اومدین، صفا آوردین، دلمون براتون تنگ شده بود ، رفتیم یه شماره گشادترش رو خریدیم، کیفین؟ احوالتون چوخ خوبه؟
اما جواب سوالهاتون به صورت اسپشیال؟
1- دقیقاً یادم هست روز 22 مهر 1389 ،ساعت 10:30 احساس عجیبی داشتم، خیلی تحت فشار بودم، هی این پا اون پا می کردم، مدام دور خودم می چرخیدم، اصلاً یه جا بند نبودم ، کار به جایی رسیده بود که داشتم تمام وجودم رو توی خودم قورت می دادم ، تا اینکه اقای ابوالفتحی اومد بیرون و من رفتم تو و ....آخیش راحت شدم
2- بیلیارد هم سلام می رسونه، از تو چه پنهون ، یکی دو روزی حالش خوب نبود که شکر خدا الان بهتره.
3- الآن؟ یعنی همین حالا؟... توپ، ولی دیروز بعد از ظهر به قول بچه ها شبیه بوریس ویلیس آخر جان سخت بودم، پکیده، درب و داغون،صورتم هم شبیه دوزاری چکش خورده بود و دیگه تلو تلو می خوردم ولی الآن خوبم.
4- خانواده ، به تو چه؟ مگه خودت خواهر مادر نداری؟
5- الهی شکر، الهی صد مرتبه شکر، الهی هزار چهره مرتبه شکر، الهی هزار هزار مرتبه شکر، الهی هزار هزارهزار هزار مرتبه شکر، الهی....بقیه اش به خودم و خدا مربوطه.
6-؟؟؟؟
قدیمی 01-03-2011, 02:55 PM   #39
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
سلام( با لحن مجري هاي لوس بخونيد)
خوابزده جون
مدل موي هرتكي يعني چي؟ م
مرجان جون،
دوست دارم یه بار هم به بامداد بگم بامداد جون
مدل موی هرتکی یعنی این که ، من موهام یه جوریه که هرکاریش کنی باز همونجوریه و از ان بابت با خیال راحت هر کی توی فامیل و دوست و آشنا تقاضا کنه که موهای من رو کوتاه کنه ، بهش نه نمیگم، اینجور مواقع پیش خودم میگم ، نهایتش کچل میکنم. من معمولاً هفته ای یه بار موهام رو شونه میکنم، اونهم حتماً باید دلیلی مناسبتی چیزی داشته باشه، نه فکر کنی عین این هنرمندام ها؟ کلاً حالش رو ندارم.
14 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 02:59 PM   #40
شوقی

تشکرها: 960
در 109 پست 648 بار تشکر شده
Points: 472, Level: 9 Points: 472, Level: 9 Points: 472, Level: 9

خوابزده جان منهم یک سوال اساسی دارم.
چون آرزو دارم ،گوش شیطون کر ، یه روزی بیام ببینمت ، و بدلم قول دادم یه ماچ از نوع صمیمانه ازت بگیرم ، محبت کن و بدون رو درواسی بگو : ریش داری یا نه ؟
شوقی آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر از شوقی بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 04:09 PM   #41
هزارچهره

Points: 32,834, Level: 100 Points: 32,834, Level: 100 Points: 32,834, Level: 100

خسته نباشيد خوابزده عزيز!
از اينكه با حوصله براي سوالات وقت مي گذاريد متشكرم
با اجازه از محضر دوستان :
نمي دانم اين سوال ها شخصي است يا خارج از حيطه يك جديدالورود هست.
1- شما مديران چند نفر هستيد؟ و نحوه فعاليت شما چند ساعته هست؟ فرصت مي كنيد يك شغل ديگري هم داشته باشيد؟
2- مي گن هرچي كاربران فروم زياد بشه، مديران وضعشون بهتر مي شه ! وضع شما نسبت به سال قبل تغيير كرده يا خير؟ شفاف و پوست كنده! (خداوكيلي، مديران! دست به يكي نكنيد جواب قاطع و برنده بديد! من هنوز پوستم را ترميم نكردم و ظرفيتم بالا نيست)

غير از احد عزيز! داوطلب بعدي صندلي داغ چه كسي است؟
9 کاربر از هزارچهره بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 04:21 PM   #42
endless love

endless love's Avatar

تشکرها: 11,105
در 827 پست 5,331 بار تشکر شده
Points: 11,448, Level: 70 Points: 11,448, Level: 70 Points: 11,448, Level: 70

سلام
ببخشید دوباره مزاحم میشم
هزارچهره جان من یک سوال اضافه دارم قیمت رو بگو بعدا حساب میکنم
خوابزده جان یک سوال مثل خوره افتاده به جونم لطفا دقیق جواب بده
1-شما چندکیلو هستی و قدّت دقیقا چندسانتی متر هست؟
2-شما اهل کدوم شهر هستی؟یعنی الان کجایی؟
ااااااااااا ببخشید 2 تا شد

شادکام باشید
قدیمی 01-03-2011, 04:29 PM   #43
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
مرجان جان ببخشید این تیکه اش یادم رفت
بعله دیگه چی فکر کردی؟ فکر کردی من ، اون هم من، همینطوری ازدواج می کنم. ازدواج برای من یه برنامه بلند مدت بود . از چهار سالگی آشنا شدم ولی از هفت سالگی واقعاً عاشق شدم .
قدیمی 01-03-2011, 05:12 PM   #44
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رامین نمایش پست ها
بابت اینکه با نوشتن فوق العاده تون باعث شدید لبخند رو لبهای من یکی بیاد و فکر کنم دیگر دوستان ، ممنونم
اما سری بعدی سوالات من ( ظاهرا فغلا سوال ها تمام شده )

6 - تا حالا همینجوری یک دفعه ای شده توی رودروایسی نقش مدیرتون را در محل کار بازی کنید ؟
7 - توی سرنگار جناب آقای صمدی تشویش نداشتید که یکی از کاربران چیزی بگه و بحث به بیراهه بره ؟
8 - اگر زمین و زمان بهتون اجازه می داد چه کارهایی را انجام می دادید ؟
9 - اگر قرار بود شخصیت پدربزرگتون رو تبدیل به فیلم یا انیمیشن کنید چه کاراکتر ظاهری برایش تصویر می کردید ؟
10 - چند دفعه علیرغم میل ظاهری و تمایلتون به دلیل احترام به شهاب عزیز و مدیران فوروم مجبور شدید در ادامه بحث سکوت کنید ؟ و در اونوقت چه عکس العملی بیرونی نشون دادید ؟ مثلا سینی چایی رو به دیوار روبرو کوبیدید ؟
باز هم با سپاس و ارادت
رامین ، باور میکنی یه بار نشستم همه سوالاتت رو جواب دادم و وقتی دکمه ارسال رو زدم همه چی پرید؟

ایندفعه اول توی word تایپ میکنم بعد می فرستم.

6- نقش مدیرمون رو نه، اما یه بار سر یه بحثی که حسابی قاط زده بودم، همینطور ناخودآگاه اداش رو درآوردم که یکدفعه دیدم صدای خنده بلند شد و اون هم با خنده بلند شد که من فرار کردم. اما مدیرای نفتی معمولاً از این کارها می کنن.

7- نه، چون خیالم از بابت دوستان راحت بود و می دونستم چه بچه های گلی داریم. از یکطرف دیگه به خودت و مرتضی هم سپرده بودم که حواستون باشه و هم پستهای بچه ها رو سریع تائید کنید، چون من اون موقع داشتم از ID آقای صمدی جوابهاشون رو تایپ می کردم. نهایتش هم این بود که اگه یه سوال ناجور می دیدم ، خب خودم پشت کامپیوتر بودم، نمی خوندمش(چه باحال)

8- من خیلی آدم بی جنبه ایم ، خدا هم خرو دیده بهش شاخ نداده. ولی اگه یه روزی ، فقط یه روزی قدرت داشتم می زدم ، پدرِِ پدرِ پدرِ پدر سوخته یه عده ای رو در می آوردم. به یه عده دیگه هم اساسی حال می دادم. هرکاری هم عشقم بود انجام می دادم . یعنی می رفتم کاستاریکا، بعد همون جزیرهه بود که موری عکسش رو گذاشته بود می خریدم جوری که جای یه 200، سیصد نفری داشته باشه، بعد لوفت هانزا رو هم می خریدم که دیگه پول بلیط ندم و همه فوروم رو دعوت می کردم یک هفته بیان اونجا و بزنن تو سر و کله همدیگه تا جونشون بالا بیاد. خلاصه زمین و زمان رو بهم می دوختم.

9- اولاً که من این حرفت رو ندیده می گیرم و اصلاً فکر می کنم این سوال از اساس وجود خارجی نداره. دوماً هرگونه نمایش چهره، اندام، نیمرخ، پشت سر از پدربزرگ بنده کلاً حرامه و طبق وصیت نامه ایشون منع قانونی داره. چه برسه یکی دیگه بیاد جاش بازی کنه، داستین هافمن و آل پاچینو و رابرت دنیرو هم عمراً بتونن یک هزارم جنبه های پیدا و پنهان پدربزرگ رو دربیارن. حتی پدر بزرگ از عکس گرفتن هم خودداری می کرد چون همیشه نگران بود که نکنه یه روز من با فوتوشاپ خودم رو بندازم توی بغلش و با این وسیله برای خودم رای جمع کنم و برم نماینده مجلس بشم. البته فکر نکنی با من مشکل داشت، نه، از نماینده های مجلس خوشش نمیومد

10- یه چند باری پیش اومد.این جور مواقع یک سری جملات بد بد به خودم میگم و میرم سه چهارتایی سیگار پشت سر هم دود میکنم و بقیه حرفهام رو توی ذهنم به طرف میگم. البته واقعاً دوستان چون از بیرون ناظر هستند به درستی من رو از ادامه بحثها منصرف می کردن. حتی من یکبار بخاطر یه پیام احد از ادامه یک بحث منصرف شدم. حرف دوستام به اندازه حرف مرحوم پدربزرگ برام عزیز و مهمه.
قدیمی 01-03-2011, 05:21 PM   #45
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شوقی نمایش پست ها
خوابزده جان منهم یک سوال اساسی دارم.
چون آرزو دارم ،گوش شیطون کر ، یه روزی بیام ببینمت ، و بدلم قول دادم یه ماچ از نوع صمیمانه ازت بگیرم ، محبت کن و بدون رو درواسی بگو : ریش داری یا نه ؟
سلام شوقی جان
من هم یک جواب اساسی بهت میدم .
شوقی جون ، تو بیا من اگه ریش هم داشته باشم چنان میزنم که سه میل از پوست صورتم رو هم بکنه. اصلاً اگه دوست داری میرم برات لیزر میکنم. دو سه هفته بعد جوری میشه که مورچه هم روی صورتم بکس باد میکنه. فقط خواهش میکنم قول بده این ماچت از نوع فرنچ کیس نباشه که برامون حرف درمیارن.
در موردماچ من یه قوم و خویشی داشتم که بهش می گفتیم عمو حجعلی (خدا رحمتش کنه). ایشون وقتی صورت ما رو ماچ می کرد تقریباً برخورد پوست اینور صورتم به اون طرف رو احساس می کردم. خدا بیامرز انگار پمپ سه اینچ هوا داشت و قشنگ بدنمون رو از شدت مکش تا بیست سانت اونطرف تر خم می کرد.
قدیمی 01-03-2011, 05:30 PM   #46
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط هزارچهره نمایش پست ها
خسته نباشيد خوابزده عزيز!
از اينكه با حوصله براي سوالات وقت مي گذاريد متشكرم
با اجازه از محضر دوستان :
نمي دانم اين سوال ها شخصي است يا خارج از حيطه يك جديدالورود هست.
1- شما مديران چند نفر هستيد؟ و نحوه فعاليت شما چند ساعته هست؟ فرصت مي كنيد يك شغل ديگري هم داشته باشيد؟
2- مي گن هرچي كاربران فروم زياد بشه، مديران وضعشون بهتر مي شه ! وضع شما نسبت به سال قبل تغيير كرده يا خير؟ شفاف و پوست كنده! (خداوكيلي، مديران! دست به يكي نكنيد جواب قاطع و برنده بديد! من هنوز پوستم را ترميم نكردم و ظرفيتم بالا نيست)
غير از احد عزيز! داوطلب بعدي صندلي داغ چه كسي است؟
1- والله تعداد ما مدیران صبح به صبح تغییر میکنه. فکر کنم آخرش بشیم دو هزار تا مدیر که باید سر حذف و تائید پستهای فابیان و احد دعوا کنیم. پیشنها می دم هر کی صبح زودتر از خواب بیدار شد تا آخر همون روز مدیر ارشد باشه .نحوه فعالیتمون هم اینطوریه که معمولاً یا من یا رامین صبح کرکره فوروم رو می زنیم بالا و یه اب و جارویی می کنیم تا مرتضی و بقیه همینطور یکی یکی بیان.محدودیتی برای فعالیت نداریم، شهاب هم که اهل اضافه کاری دادن نیست. ولی معمولاً من خودم حداقل هشت تا ده ساعت برای فوروم وقت میذارم و بقیه هم همینطور، شایدم بیشتر.
2- تو فکر کردی شهاب هی اونجا نشسته دم از دموکراسی و حقوق بشر میزنه، همینطوری هی زرت و زرت حقوق ما رو اضافه می کنه؟ نه خواهرم از این خبرا نیست. به خدا سیر سیری سه عباسی ، پنیر سیری چارعباسی، ماست سیری شیش عباسی، مدیر مفلس رو چو من وامیداره به رقاصی. به نظر من تا این حق و حق خوری ها هست باید جمع بشیم و یه فکری به حال ساختار فوروم کنیم.
قدیمی 01-03-2011, 05:35 PM   #47
خوابزده

خوابزده's Avatar

نقل قول:
سلام
ببخشید دوباره مزاحم میشم
خوابزده جان یک سوال مثل خوره افتاده به جونم لطفا دقیق جواب بده
1-شما چندکیلو هستی و قدّت دقیقا چندسانتی متر هست؟
2-شما اهل کدوم شهر هستی؟یعنی الان کجایی؟
ااااااااااا ببخشید 2 تا شد

شادکام باشید
سلام مجدد و مکرر
1- من فعلاً قصد ادامه تحصیل دارم، بنابراین متاسفم
2- متولد آبادان، بعد از جنگ مسجد سلیمان ، فعلاً هم کرج که محل کارم تهرانه.
10 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 06:19 PM   #48
هزارچهره

نقل قول:
سلام
ببخشید دوباره مزاحم میشم

شادکام باشید
كسي در رابطه با تعداد سوالها فعلا نظري نداده! شما هم تا آنجاييكه خوابزده عزيز پشيمان نشده اند، سوال بفرماييد.

يك سوال: قديمياي فروم چه كسي داوطلب خواهد شد؟ پيشنهاد شما براي نفر بعدي كيست؟ لطفا نظر بدهيد؟
8 کاربر از هزارچهره بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-03-2011, 11:06 PM   #49
نويده

نويده's Avatar

تشکرها: 5,309
در 658 پست 4,200 بار تشکر شده
Points: 5,804, Level: 49 Points: 5,804, Level: 49 Points: 5,804, Level: 49

نقل قول:
نوشته اصلی توسط

[B
يك سوال: قديمياي فروم چه كسي داوطلب خواهد شد؟ پيشنهاد شما براي نفر بعدي كيست؟ لطفا نظر بدهيد؟ [/B]
هزارچهره جان پیشنهاد من اینه که یک از خانم های قدیمی داوطلب بشه- نوبتی یک آقا و یک خانم- و فریمای عزیز را با توجه به طبع لطیفشان و نوشته های زیبایشان پیشنهاد میکنم البته اگر خودشان تمایلی داشته باشند.
نويده آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از نويده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 01-04-2011, 01:36 AM   #50
خوابزده

خوابزده's Avatar

من از آقایان، مرتضی و از خانمها فریماه خانم رو پیشنهاد می کنم.
9 کاربر از خوابزده بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

برجسب ها
صندلی داغ فوروم

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع