آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار اجتماعی > بخش تاریخ

پاسخ
    نمایش ها: 180 - پاسخ ها: 0  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-28-2019, 01:54 PM   #1
صادق

تشکرها: 5,534
در 2,173 پست 10,093 بار تشکر شده
Points: 23,792, Level: 94 Points: 23,792, Level: 94 Points: 23,792, Level: 94
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض رییس جمهوز حوزه تمدنی غرب و حقوق بشر !!

نقل قول:
برای دنیای غرب به شدت تحقیر آمیز بود. تمدن غرب که خود را مهد ارزش هایی همچون حقوق بشر، آزادی بیان و دموکراسی میداند، رئیس جمهور قدرتمندترین کشور این حوضه تمدنی، تمام این ارزش ها را، به خاطر مشتی دلار و بدون هیچ شرم و حیایی و در روز روشن، زیر پا میگذارد.
این مطلبی هست از سرنگار چاک، پولشان را بگیر، پولشان را بگیر.»ا
از یکی از دوستان که انگیزه ای برای من جهت ایجاد یک سرنگار جهت یاد آوری ایجاد کرد .
این مطلب چنان حسی دارد که انگار فقط ترامپ بعنوان یک استثنا در تمدن غرب و برای منافع مادی حقوق بشر را نادیده گرفته !
خواستم یادآوری کنم که در سال 2003 یعنی 16 سال پیش با بهانه وجود سلاح کشتار جمعی در عراق و با اسناد ساختگی (که جعلی بودن همان وقت معلوم شده بود ) و بدون مجوز سازمان ملل به عراق حمله کردند .
این جنگ موجب کشتار و آوارگی هزاران عراقی و ایجاد معلولیت ناشی از بکار بردن سلاح ممنوعه حاوی Du گردید !.
در نهایت بعد از اینهمه فجایع همانطور که انتظار میرفت هیچ سلاح کشتار جمعی هم در عراق یافت نشد !
خب حالا فکر میکنید آقای بوش " رییس جمهور قدرتمندترین کشور این حوزه تمدنی" در برابر جمع کثیری از خبرنگاران و اعضای هر دو حزب آمریکا یعنی هر دو حزب آن حوزه تمدنی در باره نیافتن سلاح کشتار جمعی در عراق چه گفت ؟!
آیا گریه کرد ؟! اظهار تاسف کرد ؟! اظهار ندامت کرد ؟! از شرم چیزی نگفت و به روی خودش نیاورد ؟!
نخیر ایشان در باره پیدا نکردن سلاح کشتار جمعی در ضیافت شام جوک گفتند و خبرنگاران و سران هر دو حزب به جوک گفتن ایشان از ته دل خندیدند !
https://www.youtube.com/watch?v=O35NA6TywAg

بازهم ایلیای عزیز زحمت آپلود ویدئو یک دقیقه ای را در آپارات کشیدند تا بدون فیلتر هم بشود دید .
لطفا به خنده های چندش آور حضار که صاحبان رسانه خبرنگاران و اعضای هر دو حزب تشکیل شده اند توجه کنید .
خنده به عملی که موجب کشتار و آوارگی و معلولیت هزاران نفر منجر شد و متاسفانه هنوز برخی از اعمال ریاست جمهوری این حوزه تعجب میکنند !!

https://www.aparat.com/v/JzOpr

پی نوشت :
1-خواستم در آپارات آپلود کنم تا یدون نیاز به فیلتر شکن ببینید که متاسفانه نتوانستم .
2- از ایلیای گرامی بابت زحمتی که در کمک به من کشیدند سپاسگزارم
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 01:03 PM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.