آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار سرگرمی > سرگرمی

پاسخ
    نمایش ها: 1033 - پاسخ ها: 3  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-22-2011, 10:01 PM   #1
Complain

Complain's Avatar

تشکرها: 1,380
در 420 پست 1,731 بار تشکر شده
Points: 5,562, Level: 48 Points: 5,562, Level: 48 Points: 5,562, Level: 48
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%
پیش فرض کلکسیونی از زیباترین جملات دکتر جواد خیابانی

· بزن خلعتبری .. بزن · حالا اين موج ,اسمش موجه مكزيكيه كه تو ورزشگاه الان زده ميشه · امان از دست این دیرک دروازه یه موقع به نفع تیمه یه موقع به ضرر تیم · اوه , عجب برگردونی زد تو صورتش حالا چمن و عرق هر چی بود هم میاد تو صورتش · فعلا با مداد اسم هلند رو در فینال بنویسید · حالا توپ رو سانتر ميكنه...در واقع پرتاب ميكنه · حالا بعد از این مسابقه کشتی اسپانیا از 4/1 عبور میکنه و وارد نیمه نهایی میشه · سبک بازی پاراگوئه جوریه که دوست داره بازیو به ضربات پنالتی یا نهایتا وقت اضافه بکشونه · شما از روی قطر 2 بازیکن میتونید بفهمید کدوم قوی تره · یک سانتر بی هدف ... و گل · افرین علیرضا محمد،افرین.واقعا یکبار دیگه با صراحت میگم،افرین علیرضا محمد · پنج حلقه المپیک نمادی از رنگ پرچم همه ی کشورهای دنیاست · کریم انصاری فرد هیچ نسبتی با برادران انصاری فر نداره! بخصوص با محمد حسن · واقعا عجیبه که در تهران ما الان هوا گرمه،ولی در افریقا الان هوا سرده · یه دریبلی میزنه که تو گل کوچیک هم نمیشه از این دریبل ها زد · هلند تنها رقیب جدیش برزیله البته اسلواکی هم تیم نــــــــاجــــدی نیست · خوب الان دو تيم بايد هر كدوم 5 تا پنالتي بزنن.بايد بگم كه هر تيمي كه پنالتي ها رو ببره يعني اينكه بازي رو برده و هر تيمي هم كه ببازه يعني اينكه بازي رو باخته · از نظر ران هم در نظر بگيريم.ران بازيكنان هندوراس خيلي بزرگتره · تورس می‌فرسته روی دروازه ... جای خود تورس اونجا خالی بود · اسپانیایی ها V وسط رو B میخونن مثل والنسیا که بالنسیا خونده میشه · داور هند پنالتی رو دیده و میگه نه ! · بدون شک الان مردم شهر چلسی خیلی خوشحال هستند · بله ! این گل هم تقدیم به شهدای 8 سال دفاع مقدس · دقیقه 15 بازی هستیم .... اگر تبریزی ها این بازی رو واگذار کنند چیزی از ارزش های این تیم کم نمیشه · با شماره 2013 تماس بگیرید و پیامک بدید · نود ثانیه از الان بشمارید تا مسابقه تموم شه · اسپانیا یه گل زده ، داوید ویا هم زده ، خیلی قشنگم زده ، 5 دقیقه پیشم زده · وقتی یه بازیکن هوندوراس تنه میزنه , انگار یه درخت تنه میزنه · بازي شيلي و اسپانيا بسيار جذاب خواهد شد مخصوصا اينكه بازيكناي هر دو تيم هم زبان و همجنس و (بعد از يه مكث طولاني) و هم زبان هستن · باران هم به شدت ميوزه · زاکونی که زا به معنای افریقا و کونی به معنایه عدد 10 است · شاید نزدیک ترین کشور به قطب جنوب , آفریقای جنوبی باشه · بذاريد به صراحت بگم كه دو دقيقه وقت به پايان مسابقه باقي مونده ! · داور در سوت خودش میزنه طرفدارای مکزیک راه زیادی رو از مکزیک تا آفریقا اومدن,البته اگه از مکزیک اومده باشن
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg biaboni.jpg (39.4 کیلو بایت, 38 نمایش)
قدیمی 06-20-2018, 05:56 PM   #2
alisosho

alisosho's Avatar

تشکرها: 18,341
در 10,307 پست 32,956 بار تشکر شده
Points: 142,075, Level: 100 Points: 142,075, Level: 100 Points: 142,075, Level: 100
Activity: 100%
Activity: 100% Activity: 100% Activity: 100%
پیش فرض پاسخ : کلکسیونی از زیباترین جملات دکتر جواد خیابانی

جواد خیابانی که گزارش بازی امروز دیدار تیم‌های ملی ایران و اسپانیا در جام‌جهانی را بر عهده دارد، این رقابت را حساس و جذاب دانست و قول داد حاشیه‌پردازی نکند و فقط گزارش بدهد.
جواد خیابانی که به عنوان گزارشگر نوستالژیک در بازی‌های تیم ملی کشورمان از سال‌های دور شناخته می‌شود، در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بازی تیم‌های ملی ایران و اسپانیا که امشب (۳۰ خرداد ماه) برگزار می‌شود، اظهار کرد: بازی ایران و اسپانیا بازی حساس و جذابی است و تمام تلاشم را می‌کنم حاشیه‌پردازی نکنم و فقط گزارش خواهم کرد؛ این را به شما قول می‌دهم.
او در پاسخ به این پرسش که با توجه اهمیت شور و نشاط اجتماعی فارغ از بُرد و باخت تیم ملی، چقدر تلاش کرده‌اید با توجه به اینکه احتمال باخت ایران در این دیدار وجود دارد شور و نشاط را در کل جریان بازی به مخاطبان القاء کنید؟ اظهار کرد: برد و باخت فلسفه فوتبال است و اینکه زندگی ادامه دارد. من این نکته شما را این گونه تعبیر می‌کنم که هیچ کسی نمی‌تواند با یک بار باختن خودش را در فوتبال از بین ببرد. باختن در فوتبال خودکشی نیست، تمام زندگی نیست و پایان جام جهانی یا پایان آن دوره از مسابقه نیست. ما واقعا همین را می‌توانیم القا کنیم. اصلا مردم فوتبال دوست ما می‌دانند این بازی نه اول جام جهانی است و نه آخر جام جهانی. این بازی یکی از بازی‌های تاریخ فوتبال دنیاست و ما یکی از بازی‌های تاریخی را انجام می‌دهیم.
وی در ادامه مطرح کرد: در این بازی‌های تاریخی بارها شده تیم‌ها باخته‌اند، بارها شده که برده‌اند و بارها شده است که بازی‌ها به تساوی منجر شده است. در بازی امشب نیز یکی از این سه حالت را خواهیم داشت. اتفاق اصلی این است که یا می‌بریم، یا می‌بازیم و یا مساوی می‌کنیم. هر اتفاقی بیفتد ما زندگی را ادامه خواهیم داد.
این گزارشگر در پاسخ به این پرسش که تا چه میزان تلاش می‌کنید در این دیدار حساس با توجه به اینکه به عنوان گزارش احساسی معرفی شده‌اید به احساسات خود مسلط باشید و آن را کنترل کنید؟ اظهار کرد: من سعی می‌کنم احساسم را کنترل نکنم اما تلاش می‌کنم یک مقدار آن را صاف‌تر کنم و به آن آرامش بدهم. به هر حال چون این دیدار حساس و جذاب است تلاش می‌کنم حاشیه‌پردازی نکنم و فقط گزارش خواهم کرد و اسم بازیکنان را خواهم گفت. دلیل آن هم این است که اغلب مخاطبان ما بازیکنان سایر کشورها و بازیکنان مطرح دنیا را می‌شناسند. از طرفی بازیکنان خودمان را هم می‌شناسند؛ بنابراین نیازی نیست که منِ مجری درباره ارائه اطلاعات در این مسابقه فخر بفروشم. این مسابقه آنقدر هیجان دارد که شاید حتی خیلی‌ها صدای من را هم نشنوند اما من سعی خواهم کرد با آرامش و با منطق این مسابقه را گزارش کنم. منطقی که حتما همراه با احساس هم خواهد بود؛ به ویژه اینکه اگر تیم ما گل بزند.
خیابانی در ادامه این گفت‌وگو در پاسخ به این پرسش که برای بازی تیم ایران و اسپانیا چه نوع گزارشی را آماده کرده است، اظهار کرد: گزارش اصلا این طوری نیست که از پیش آن را آماده کنم، مثل امتحان مدرسه نیست بلکه بداهه است. ما نمی‌دانیم که چه اتفاقی قرار است روی زمین بیفتد تا از قبل تعیین کنیم که چه می‌خواهیم بگوییم. همه چیز بداهه است. امیدوارم این بداهه‌گویی‌ها در مسابقه امروز هم به نفع فوتبال ما تمام شود. امیدوارم چیزی مثل همان غزال تیزپا، چیزی مثل آن گل استیلی و یک چیزی مثل سلام روسیه، سلام مسکو، سلام سنپتزبورگ باشد. نمی‌دانم چه پیش می‌آید، باید در جریان بازی باشم تا آن را بگویم.
او در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره اینکه به عنوان گزارشگر دیدار حساس تیم ایران و اسپانیا در جام جهانی انتخاب شده است و آن را گزارش خواهد کرد، بیان کرد: من از همه همکاران خودم، از پیشکسوتان خودم و قدیمی‌ها اجازه می‌گیرم. از روح بزرگ عطاءالله بهمنش، از مرد بزرگی مثل حبیب‌الله روشن‌زاده، از مانوک خدابخشیان، از مجید وارث، بهرام شفیع، عباس بهروان، از آقای کیانوش، آقای اسکندر کوتی، عادل فردوسی‌پور، مزدک میرزایی، پیمان یوسفی، محمدرضا احمدی و همه اجازه می‌گیرم. من نماینده همه این‌ها هستم، ما یک تیم هستیم، گزارشگرها هم یک تیم هستند و امروز نوبت من شده است که به عنوان مثال در نوک حمله بازی کنم. عادل خودش بهترین است، مزدک میرزایی خودش بهترین است، پیمان یوسفی خودش بهترین است، آقای علیفر خودش بهترین است، محمدرضا احمدی خودش بهترین است. امیدوارم در این بازی که نوبت به نام من خورده است بتوانم از عهده کار بربیایم.
او در پایان یادآور شد: از مدیران سازمان که به من اعتماد کردند تشکر می‌کنم، امیدوارم که از عهده این اعتماد بربیایم.
قدیمی 07-04-2018, 08:13 PM   #3
alimirzaee

alimirzaee's Avatar

تشکرها: 11,344
در 1,879 پست 9,625 بار تشکر شده
Points: 13,796, Level: 76 Points: 13,796, Level: 76 Points: 13,796, Level: 76
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : کلکسیونی از زیباترین جملات دکتر جواد خیابانی

خیابانی سودای بهارستان در سر دارد.
اشک ریختن هایش برای زلزله زدگان و باقی فعالیتهایش در راستای این سوداست.
عده ای هم دارن بزرگش میکنن.
حالا یا با تبلیغات مثبت یا منفی!
قدیمی 07-20-2018, 02:07 AM   #4
abootaleb27

abootaleb27's Avatar

تشکرها: 8
در 8 پست 15 بار تشکر شده
Points: 726, Level: 14 Points: 726, Level: 14 Points: 726, Level: 14
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%
پیش فرض Re: کلکسیونی از زیباترین جملات دکتر جواد خیابانی

عالی بود کلی شاد شدم
abootaleb27 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع