آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار نوشته های شهیر > یادداشت های کوتاه شهیر

پاسخ
    نمایش ها: 5794 - پاسخ ها: 42  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-01-2009, 04:33 AM   #1
شهیر

تشکرها: 6,714
در 2,027 پست 22,002 بار تشکر شده
Points: 40,915, Level: 100 Points: 40,915, Level: 100 Points: 40,915, Level: 100
Activity: 50%
Activity: 50% Activity: 50% Activity: 50%
پیش فرض دوستان و یاران عزیز شهیر بلاگ به پایان راه می رسد (شهیر)

شهیر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-01-2009, 08:03 AM   #2
صادق

تشکرها: 5,554
در 2,221 پست 10,204 بار تشکر شده
Points: 24,430, Level: 95 Points: 24,430, Level: 95 Points: 24,430, Level: 95
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض پاسخ : دوستان و یاران عزیز شهیر بلاگ به پایان راه می رسد (شهیر)

شهیر گرامی از زحماتی که تاکنون کشیدید ممنون والبته شرمنده ام.اما از آن بیشتر شرمنده هستم که طی این مدت و علیرغم آموزشی که به خوانندگان داده اید و تشکر وتمجیدهای آنان موید این موضوع هست امکان ایجاد چند حامی مالی ثابت یا غیر ثابت (sponsor)پیدا نشد.عمیقا متاسفم که در وبلاگ وفرومی که اغلب ادعای روشنفکری و تلاش برای تعالی کشور دارند کمتر کسی وجود داشته است برای همین هدف مبلغی را در نظر بگیردو به همین دلیل مجبور به توقف یا کاهش فعالیت شده اید.بهرحال من نمیدانم که هزینه لازم برای ادامه فعالیت در شهیر بلاگ و نیز فعالیت بیشتر در فروم چقدر است اما شخصا حاضرم قسمتی از آنرا بعهده بگیرم .
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر از صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-01-2009, 09:02 AM   #3
alireza

تشکرها: 2,489
در 538 پست 2,937 بار تشکر شده
Points: 7,905, Level: 59 Points: 7,905, Level: 59 Points: 7,905, Level: 59
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

من هم معتقدم واقعا باید وبلاگ شهیر رو حفظ کرد. حذف این وبلاگ یک خلاء ناجوری است. کاری که در سایت های آمریکائی معروف مثلا anti-war میکنند این است که یک حد نصابی تعیین میکنند که هزینه 6 ماه را تامین کند. مردم شروع میکنند به donate کردن و وقتی به اون سقف رسیدند قطع میکنند. حالا ما میتونیم هر دو ماه یا سه ماه این کاررو بکنیم.
alireza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از alireza بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2009, 09:20 AM   #4
mory291

mory291's Avatar

تشکرها: 6,913
در 2,363 پست 14,849 بار تشکر شده
Points: 32,301, Level: 100 Points: 32,301, Level: 100 Points: 32,301, Level: 100
Activity: 71%
Activity: 71% Activity: 71% Activity: 71%

شهير عزيز
بسيار متاسفم كه از دست ما داخل نشين ها عملا كاري ساخته نيست. من شخصا مدت مديدي خواننده نظرات شما بودم و از طريق اين سايت عضو فروم شدم و بسيار خوشحالم كه تجربه حضور در يك جمع اخلاقي و متمول فكري _ هر چند مجازي _ را به عنوان كوچكترين عضو بدست آوردم و چيزها آموختم و فرصت بيان عقايدم را هم پيدا كردم. تعارفي نيست كه بگويم شخصا از وجود افرادي مثل شما و ديگر دوستان جمع فروم در جامعه ايراني به خود مي بالم. جاي ديگري در فروم هم گفتم كه شروع و اداره اين كار همت ميخواهد. اينكه بدون چشمداشت به پيشبرد اهداف فرهنگي و عقلاني كلان اجتماع بپردازيم كار هر كسي نيست.
به هر حال من شخصا تنها ميتوانم بگويم: خسته نباشيد
هميشه نبايد جنبه هاي منفي را نگريست. من جنبه مثبت تعطيلي شهير بلاگ را ذكر مي كنم و آن اينكه: انشاا.. از حالا به بعد شما را در فروم بيشتر مي بينيم.
ارادتمند .مرتضي
قدیمی 06-01-2009, 09:26 AM   #5
youme

youme's Avatar

تشکرها: 1,288
در 551 پست 1,417 بار تشکر شده
Points: 9,086, Level: 64 Points: 9,086, Level: 64 Points: 9,086, Level: 64

از بابت این موضوع متاسفم.
این کاربر از youme بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2009, 10:51 AM   #6
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,471 پست 18,838 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

صادق عزیز من به سهم خودم از شما قدردانی می کنم و بدنبال یافتن یک راه حل هستم که اگر چیز بدرد خوری بنظرم رسید عرض می کنم.
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2009, 12:11 PM   #7
kaman
میهمان

شهیر گرامی

با وجود اینکه میدانم از تشکر و تعریف چندان دل خوشی نداری, ولی ازت اجازه میخواهم که از تو دوست فرهیخته و گرامی که در واقع یکی از متفکرین و استراتژیست ها و دور اندیشان ایرانی هستی, از تمامی زحماتت نهایت قدر دانی را بنمایم. شخصآ همواره از این مسئله متاسف بودم وهستم که چرا افرادی مثل تو دوست گرامی با داشتن عشق عمیق به وطن و احساس مسئولیت در مقابل تاریخ, آینده و سرنوشت این کشور جلای وطن نمودند و در مملکت ما برای افرادی مثل تو امکان خدمت در یک پست و مقامی در خور (مثلآ وزارت امور خارجه) وجود ندارد. تا کی در مملکت ما باید که انرژیها به هدر روند و از وجودشان در زمینه پیشبرد و سعادت این آب و خاک استفاده بهینه نگردد.

در هر حال تشکر صمیمانه مرا بخاط تمامی زحماتی که در این سالها کشیدی پذیرا باش. برای من مشخص است که دست کشیدن از این سایت برایت آسان نیست, چرا که بقول معروف آنرا با تمامی وجودت پرورانده ای. ولی شاید هم از نوشته های بسیار آموزنده و خوبت در سایت ایران امریکا باز هم اجازه استفاده داشته باشیم.

از طریق این نوشته دستت را میفشارم و اگر اجازه دهی از رویت هم میبوسم.

کمان

2 کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-01-2009, 01:21 PM   #8
باران

باران's Avatar

تشکرها: 7,634
در 3,744 پست 14,600 بار تشکر شده
Points: 46,705, Level: 100 Points: 46,705, Level: 100 Points: 46,705, Level: 100
Activity: 81%
Activity: 81% Activity: 81% Activity: 81%

آخرین خداحافظی همیشه،بهانه ی اولین سلام است

آخرین سلام بهانه ی اولین خداحافظی

به سکوت قسم که بی بهانه ی رفتن می شوی

اگر کلامی از من پژواک تمنایت نباشد

اگر دستی در آستانه ی درآمدنت رادعانکند

و اگر هوایی حوالی خوابهایت بارانی نشود.

سلام شهیر عزیز
خدا شما را بسلامت دارد
با حضور در دانشکده ی مقاله های شما هوشیاری وتحلیل گری را در مسایل سیاسی اجتماعی درس می گیرم و احساس می کنم هستم .این مساله که شما می گویید از دلایل بسیار زیادی ناشی می شود . دیگه حس و حال گذشته نیست. دیگه انرژی مثبت در کار نیست. همه خنثی شدند. حتی آن هایی که ادعای نهایت فعال بودن را دارند هم مثل قدیما نیستند. بی حالی وسستی وجود همه را گرفته. خبری از امید و نشاط نیست. خنده ها کذایی ، گذرا و سطحی شده. همون قضیه خنده تلخ من از گریه …این را کاملا جدی می گویم.خیلی از جوان ها به فکر خلاص شدن از این دنیا هستند ! دیگه از بقیه چه انتظاری می رود ؟!مساله بعدی بحث کار گروهی و ضعف شدید و غیرقابل انکار ما در این زمینه هست. متاسفانه به هیچ وجه کار گروهی بلد نیستیم و پایبندی و تعهدمان به گروه خیلی کم است. به طوری که طی ساده ترین اختلافات کار به ترک و متلاشی شدن گروه می کشد. دقت کردید عمر شرکت های ایرانی چقدر کم هست ؟! مساله بعدی ضعف سیاست کاری ماست. ما این نکته رو فراموش کردیم خیلی مواقع منافع فردی در گرو منافع گروهی و عمومی ست. همیشه تک بعدی فکر می کنیم و فقط خودمان رو در نظر می گیریم.یک مورد دیگه هم موضوع تنوع خواهی شدید است این موضوع کاملا مشهوده. خیلی زود جوگیر می شویم و زود دل زده می شویم. یک زمانی لذت می بردیم که مقاله های شما را دنبال کنیم حالا حوصله خواندن هم نداریم ! موضوع دیگه هم بحث حس ریاست طلبی هست که دیگه شورش درامده. ما همیشه دوست داریم که در راس امور باشیم و نمی توانیم تحمل کنیم یکی بهتر باشه. حس جدایی طلبی و دسته و گروه و ... از حد گذشته. مثل همیشه حرف برای گفتن زیاده. اما عمل … ؟ و همین فقط حرف زدن باعث شده عزیزی چون شما از ادامه کاری به این پویایی باز بمانید . می دانم سخت است کاش پشتوانه ی مالی و سیاسی داشتم تا همراهیتان می کردم.
می دانید زندگی برخلاف خواست یا ذهنیت ما جریان دارد. پس می توانیم دانه ای کشت کنیم هر چند از ثمر آن بهره نبریم. ولی لذت آن برایمان آرامبخش و حتی می تواند ثمربخش از چشم اندازی دیگر باشد.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت شما
وبه امید درخشش روز افزون شهیر بلاگ
قدیمی 06-01-2009, 05:04 PM   #9
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,845 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100
Arrow پاسخ : دوستان و یاران عزیز شهیر بلاگ به پایان راه می رسد (شهیر)

لم یشکر الخالق، لم یشکر المخلوق

روز وصل دوستداران یاد باد.. یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت.. بانگ نوش شاد خواران یاد باد

مبتلا گشتم در این بند و بلًا .. کوشش آن حق گزاران یاد باد

راز حافظ بعد از ناگفته ماند ..ای دریغا رازداران یاد باد

این نوشته شهیر گرامی در این ساعات آغازین صبح بهاری، دلتنگم کرد و هزار افسوس که اندیشه ها را چگونه می توان از گزند روزگار در امان داشت و از خاموشی دوباره لاله ها افسوس نخورد. چونان که امروز دستم به گزاردن هیچ موضوعی نمی رود و عجیب ترنم دلتنگی غریبانه ایی را گوشم به نجوایی میشنود آرام و جانسوز که دستی را توان بر نگارش نمی ماند.

من شخصا این اتفاق را پیش بینی در ذهنم می کردم و از قبل هم دست به دامان دوستانم برای یاری گری بودم اما دریغا که غرض چو آمد هنر پوشیده ماند و تلخی اینجاست میان انبوهی مدعی اندیشه زیستن بی آنکه خیًری از آنان به اندیشه ایی برسد، چقدر سخت است.

تمام این مدت چون شمعی بودید شهیر گرامی که نهان خانه ذهنمان را روشنی بخشیدید و من نیز شاگردی ناخلف اگر نبودم ولی گر لطفی کمتر از من رسید به این معنی نبوده که نمک خورده و نمکدان شکن باشم که متاسفانه خودم دستم از آنچه بر نمی آید کوتاه است ولی در این کشکول درویشی من تکه نانی خشکیده است که اگر قوت لایموت نیست اما چه کنم که برگ سبزی است و بیش از اینم نیست.

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد .. وجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه افاق در سلامت توست.. به هیچ عارضه شخص تو درد مند مباد

گر زحاجی، این رند می فروش خرابات مغان، جام شرابی اندک هر چند هست گر شهیر به امری فرماید ، تقدیم وجود مبارکش باد.

قدیمی 06-01-2009, 07:29 PM   #10
مرتضی

تشکرها: 15,484
در 2,080 پست 10,717 بار تشکر شده
Points: 23,622, Level: 94 Points: 23,622, Level: 94 Points: 23,622, Level: 94

چیزی اضافه بر آن که دوستان گفتند ندارم و بسیار تاسف می خورم و امیدوارم راه حلی برای ادامه کار وجود داشته باشد. هر گونه کمکی که از دستم ساخته باشد با کمال میل انجام خواهم داد، لطفا اگر هر پیشنهادی بود مطرح کنید.
مرتضی آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از مرتضی بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2009, 08:03 PM   #11
alihallo

alihallo's Avatar

تشکرها: 2,773
در 1,610 پست 4,906 بار تشکر شده
Points: 23,612, Level: 94 Points: 23,612, Level: 94 Points: 23,612, Level: 94

با عرض ادب و احترام؛

خدمت شهیر عزیز و گرامی، بهترین و بیشترین سلام ها و درود ها را دارم.

چه بگویم ؟ چه چیزی را بیان کنم ؟ تاسف بخورم ؟ هرگز!!!!!

این واقعیتی است که هر آغازی یک پایانی دارد و آنچه یادگار و ماندگار می باشد،میزان اثربخشی و تاثیرگذاری متنفذ یک فعالیت آن هم در عرصه قرهنگ است. ابزار سنجش این شاخص بسیار محدود و این اقدام در دستان قلیلی از خون دل خوردگان و متعهدینی است که خود را وقف دیگران و حریم یادگیری آنها را سقف خود قرار می دهند. هر چند،گستردگی و کثرت در قبال محدودیت و قلت با ابزار بصری قابل قیاس می باشد و به ظاهر وزن آن نمود بیشتر و فربه تری را نمایان می کند اما تیزبینان و ژرف نگرانی که دیدگاهشان منظومه ای است و قضاوت را با اندیشه ای متقن و استوار پی می گیرند،می دانند و بخوبی آگاهند که این گوهر ارزشمند که در قالب یک نفس پاک متجلی می گردد،از آنچنان ارزش و مقامی برخوردار است که راه خود را ادامه و در مسیر جدیدی به بسط و گسترش تولید اندیشه اقدام می کند.

شهیر جان همه این چند سطر که با قلم ناتوان و بنیه بی بضاعت من نگاشته شد،وصف حال توست که دوستدارانت به ان واقف اند و بهترین ها را برایت آرزو می کنند.به عقیده من، گرفتن نتیجه از بردن بازی عاقلانه تر و لذت بخش تر است که یقین دارم به کسب این نتیجه نائل گردیده ای. با تقدیم احترام - علیرضا
alihallo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از alihallo بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-01-2009, 09:15 PM   #12
eximir

تشکرها: 572
در 395 پست 1,096 بار تشکر شده
Points: 9,374, Level: 65 Points: 9,374, Level: 65 Points: 9,374, Level: 65

شهیر جان، هر پاینای خود سرآغز فصلی دگر است.من قضیه را اینطور میبینم.حرکتی که شما آغاز کردی به جاهای خوبی رسیده است.اتفاقا همین امروز داشتم به مساله درامدزایی در همین فروم فکر میکردم. خوب تبلیغ فروش کالا یا چیزی شبیه این.اما تنها چیزی که دیدم میتواند در شان منزلت این فروم بگنجد فروش کتاب یا حتی تهیه مطالب و گرداوری آن و در یک کلمه تامین منافع مالی از طریق فروش محصولات فرهنگی است.یا باز کردن بحث ها یا مشاوره با دریافت وجهیی که پس از آن کاربران بتوانند از قسمتی از فروم استفاده ببرند.پیشنهاد من به دوستان اینست که خواهش میکنم ایده هایی که به ذهنتان می رسد اینجا مطرح کنید و ببینیم چطور میتوانیم در کنار یک حرکت فرهنگی منافع مالی برای بقای فعالبتهای فرهنگی ایجاد کنیم.بحث کمک کردن فرد فرد ما در جای خود محترم و قابل بررسی است ولی اگر تعریف و چهارچوبی در این حوزه تببین شود بنظرم بار سنگین هم مسولیت فروم و هزینه های مالی آن از دوش شهیر گرامی هم برداشته شود.پیشنهاد من تاسیس فروشگاهی است برای عرضه محصولات فرهنگی در همین فروم.و حالا ایده های دیگری هم هست که در پیامی به شهیر گرامی در اینباره با ایشان صحبت خواهم کرد که در صورت صلاحدید ایشان در جمع دوستان مطرح شود.
eximir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از eximir بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2009, 09:24 PM   #13
محمد صادق

محمد صادق's Avatar

تشکرها: 1,237
در 1,016 پست 3,392 بار تشکر شده
Points: 19,795, Level: 88 Points: 19,795, Level: 88 Points: 19,795, Level: 88
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%

شهیر عزيز,
شخصا دوست دارم كه در وبلاگ خوبت بماني تا بتوانيم از مقالات علمي شما بيشتر استفاده كنيم.
اميدوارم كه اين رفتن فقط منحصر به وبلاگ باشد و ما از مقالات خوبت در اينجا محروم نمانيم.

در پناه يزدان پاك پاينده باشيد.
۴-آرامش و خیر و برکت و پر آبی در ایران و مناطق دیگر موج می زند.
۵-بین ایران و آمریکا صلح برقرار می شود.
۶-تنها در روشنایی است که صلح و رشد و توسعه متوازن و پایدار به دست می آید.
۷-کشور واحد جهانی در زمین به فرمان سرچشمه مقدس نور به زودی تشکیل میشود.
۸-خیر پیروز است و نور همچنان جاری است.
محمد صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از محمد صادق بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2009, 11:06 PM   #14
شهاب

Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100

eximir جان. من فکر می کنم اگر فوروم همین طور پیش برود و خدای ناکرده اتفاق خاصی نیفتد تا چند ماه دیگه بتونه آگهی بگیره. الان رنکینگ ما آمده زیر 100000 که خیلی مهمه. یک فکری هم که خود شهیر داشت (اما وقتش رو نداره) این بود که اگر بتونیم نوشته های اجتماعی اش رو که مربوط به زمان خاصی نیست و تعدادشان هم کم نیست بصورت یک کتاب در بیاریم و در فوروم بفروشیم شاید بتونه کمکی باشه. البته چاپ کتاب باید در ایران صورت بگیره که اگر دوستان داخل ایران کمکی بتونن توی این زمینه بکنن من به همراه یک نفر دیگه مطالب رو ادیت می کنیم و اگر مسائلی مربوط به جریانات روز درش باشه در می آریم و مقالات رو آماده چاپ می کنیم. حالا صرف نظر از دیدگاه مالی این مقالات یکجوری هم حفظ میشه که در اختیار جوان ها که آن ها را نخوانده اند قرار بگیره. نمی دونم عملی هست و کسی از ایران کمک می کند؟
2 کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-01-2009, 11:15 PM   #15
kaman
میهمان

شهاب عزیز

کتاب کردن مقالات ایده خوبی است. ما از شهیر گرامی میخواهیم که در مورد نوشتن مقاله ها همچنان آکتیو بماند و در صورت امکان آنها را در فوروم قرار دهید.

از زحمات تو دوست عزیز شهاب هم بینهایت متشکریم.

آیا از دست ما کمکی بر میآید که انجام دهیم؟

این کاربر از بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-02-2009, 12:54 AM   #16
SIRUS

تشکرها: 358
در 65 پست 181 بار تشکر شده
Points: 1,464, Level: 21 Points: 1,464, Level: 21 Points: 1,464, Level: 21

بهتر است تا دیر نشده برای این فوروم هم فکری کرد. اصلا غیر معمول نیست که از اعضا طلب حق عضویت کرد، همزمان با اینکه برای گرفتن آگهی‌ برایش بازار یابی‌ کرد. کتابی از نوشته‌های شهیر هم حتما لازم نیست در ایران چاپ و لیتوگرافی شود که درد سر برخورد با وزارت ارشاد را داشته باشد. دو بنگاه عمده نشر کتابهای فارسی‌ در خارج از کشور وجود دارد که یکی‌ در فرانسه و دیگری "نشر باران" در سوئد است. من هم با تمام امکاناتم در خدمتم.
SIRUS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از SIRUS بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-02-2009, 02:08 AM   #17
شهاب

سیروس جان در مورد انتشار کتاب مسئله این است که اگر در خارج چاپ شود فکر نمی کنی گران تمام شود و بچه های داخل ایران نتوانند بخرند؟
قدیمی 06-02-2009, 02:30 AM   #18
keefer

تشکرها: 639
در 354 پست 1,140 بار تشکر شده
Points: 7,278, Level: 56 Points: 7,278, Level: 56 Points: 7,278, Level: 56

با سلام. من متاسف هستم که جناب شهیر مجبور به چنین تصمیم شده ا‌ند. دوستان اگر تصمیم جمعی گرفتن که دوای کار باشد من را هم شریک بدانید!

آقا شهاب لطفا به پیغامت نگاه کن.
قدیمی 06-02-2009, 02:41 AM   #19
Hivion

تشکرها: 423
در 88 پست 178 بار تشکر شده
Points: 1,852, Level: 25 Points: 1,852, Level: 25 Points: 1,852, Level: 25

سلام خدمت استاد گرامی شهیر شهید ثالث
از شنیدن این خبر من هم شوکه شدم
به نظر من شاید بد نباشه بدانیم هزینه نگهداری وبلاگ برای یکسال چه قدر هست شاید با همفکری و همیاری بتوانیم کاری انجام دهیم

Hivion آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از Hivion بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-02-2009, 05:59 AM   #20
رضا

تشکرها: 3,118
در 817 پست 2,499 بار تشکر شده
Points: 12,780, Level: 73 Points: 12,780, Level: 73 Points: 12,780, Level: 73
Activity: 40%
Activity: 40% Activity: 40% Activity: 40%

از قدیم گفتن ز تعارف کم کن و بر مبلغ افزا. با تعریف و تمجید که کاری درست نمیشود باید کمی هم مایه بگذاریم. در عین اینکه دنبال درآمد زایی هم باشیم . وقتی شهیر 18 ساعت در روز کار میکند و تحلیلها و نظراتش را تدوین میکند هزینه زندگیش با تمجیدهای ما پر نمیشود . اگر همگی کمک کنیم بار سبکی است راحت به مقصد میرسد . فقط یک یا علی جمعی میطلبد . من که یا علی خودم را گفتم. شما چه میگویید.
رضا آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از رضا بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-02-2009, 06:05 AM   #21
eximir

تشکرها: 572
در 395 پست 1,096 بار تشکر شده
Points: 9,374, Level: 65 Points: 9,374, Level: 65 Points: 9,374, Level: 65

شهاب جان ایده چاپ کتاب خوبه و من با آن خیلی موافقم.شاید هم بد نباشه که نسخه های الکترونیکی تهیه بشه و هر نسخه هم یک علایم مشخصی داشته باشه تا نشه از روی آن کپی برداری کرد.خیلی از دوستان هم دسترسی به سیستم پرداخت پی پال دارند و اینکه حتی میشه سیستم فروش داخلی هم برای آن ایجاد کرد که از طریق یک حساب داخل ایران این وجوه جمع آوری شود.شاید اینطور بتوانیم یک باب جدیدی رو در عرصه فرهنگی باز کنیم.البته این یک پیشنهاد است که بنظر بنده رسید.بگذاریم اینطور منافعی هم هر چند اندک به لحاظ مالی برای ادامه راه این انجمن ایجاد کنیم.من از دردسر های مجوز انتشار برای کتاب اطلاعی ندارم در ایران روند کار چگونه است ولی برای انتشار این کتاب هم هر کمکی بتوانم همه جور در خدمتم.ارادتمند
eximir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از eximir بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-02-2009, 08:54 AM   #22
شهاب

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رضا نمایش پست ها
از قدیم گفتن ز تعارف کم کن و بر مبلغ افزا. با تعریف و تمجید که کاری درست نمیشود باید کمی هم مایه بگذاریم. در عین اینکه دنبال درآمد زایی هم باشیم . وقتی شهیر 18 ساعت در روز کار میکند و تحلیلها و نظراتش را تدوین میکند هزینه زندگیش با تمجیدهای ما پر نمیشود . اگر همگی کمک کنیم بار سبکی است راحت به مقصد میرسد . فقط یک یا علی جمعی میطلبد . من که یا علی خودم را گفتم. شما چه میگویید.
رضا جان طرحی بنظرت می رسد که با بچه ها در میان بگذاریم؟ آقا صادق که خودش پیش قدم بوده چیزی به ذهنش می رسد؟
قدیمی 06-02-2009, 09:17 AM   #23
مهتاب

تشکرها: 180
در 71 پست 168 بار تشکر شده
Points: 1,965, Level: 26 Points: 1,965, Level: 26 Points: 1,965, Level: 26
Activity: 20%
Activity: 20% Activity: 20% Activity: 20%

سلام شهير عزيز . واقعا از اينكه سايت شما جمع بشه متاسفم. بسيار از اين سايت استفاده بردم . حتما راهي هست كه بشه سايت رو حفظش كرد . هر پيشنهادي باشه من هم هستم. البته در حد خودم سايت شما رو به خيليها معرفي كردم .
چند روز پيش به محض اينكه اين پست شما روديدم نظرم رو دادم اما نميدونم چرا كامنتهاي من درج نميشه . احتمال داره از جائي كه لينك ميشم و نظرميدم محدوديت قائل شده باشند . اينجا ايرانه برادر . امكانات كم.
مهتاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از مهتاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-02-2009, 09:23 AM   #24
شهاب

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهتاب نمایش پست ها
سلام شهير عزيز . واقعا از اينكه سايت شما جمع بشه متاسفم. بسيار از اين سايت استفاده بردم . حتما راهي هست كه بشه سايت رو حفظش كرد . هر پيشنهادي باشه من هم هستم. البته در حد خودم سايت شما رو به خيليها معرفي كردم .
چند روز پيش به محض اينكه اين پست شما روديدم نظرم رو دادم اما نميدونم چرا كامنتهاي من درج نميشه . احتمال داره از جائي كه لينك ميشم و نظرميدم محدوديت قائل شده باشند . اينجا ايرانه برادر . امكانات كم.
مهتاب عزیز دلیلی ندارد که نظر شما در این زمینه حذف شده باشد. مطمئنید که ارسال شد؟
قدیمی 06-02-2009, 09:37 AM   #25
رضا

تشکرها: 3,118
در 817 پست 2,499 بار تشکر شده
Points: 12,780, Level: 73 Points: 12,780, Level: 73 Points: 12,780, Level: 73
Activity: 40%
Activity: 40% Activity: 40% Activity: 40%

1- لینکهای تبلیغاتی ( نه از نوع کلاس پایین)
2- حق عضویت ( حداقل و همت عالی)
افراد بسیاری علاقمند( بنده که معتادم داداش) این وبلاگ و فروم هستند. چرا تشکیل یک باشگاه ندهیم . نمیشود تشکیل گروه ویا سازمان داد اما یک باشگاه روشنفکری چه اشکالی دارد.
شاید این مسئله مالی باعث فعالیت بیشتر ما برای معرفی و جذب روشنفکران دیگر و نهایتا گسترش ایده ها و محل تضارب عقاید بیشتر و همگرایی بیشتر گردد.
رضا آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از رضا بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع