آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار اجتماعی > بخش اجتماعی

پاسخ
    نمایش ها: 3417 - پاسخ ها: 23  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-12-2009, 01:31 AM   #1
صالح

صالح's Avatar

تشکرها: 1,874
در 700 پست 1,582 بار تشکر شده
Points: 23,417, Level: 94 Points: 23,417, Level: 94 Points: 23,417, Level: 94
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض به رهبر بگوئید هنوز رزمنده‌ای زنده‌ام+عکس "جانبازی که دوباره جانباز شد"

به رهبر بگوئید هنوز رزمنده‌ای زنده‌ام

به گزارش حیات، محمد حسین رجب زاده جانباز شیمیایی که در حوادث اخیر تهران به ضرب چاقو و ضرب و شتم مجروح شده است از دوباره جانباز شدنش در اغتشاشات تهران گفت: ساعت 6 عصر روز شنبه 30 خرداد بود که از طرف پایگاه بسیج شهید یزدی نژاد واقع در روستای قوچ حصار شهرستان ری به من که عضو فعال پایگاه هستم خبر دادند که اماده باشیم تا برای ماموریت اعزام شویم . ساعت 10 شب به همراه تعدادی از بچه های بسیجی پایگاه به طرف سپاه شهرری حرکت کردیم در سپاه ری دسته بندی شدیم و همراه با گروه ضد شورش موتور سوار به طرف میدان فاطمی رفتیم میدان فاطمی تهران شلوغ بود ولی درگیری زیادی رخ نداده بود. وقتی وارد خیابان ولیعصر شدیم به ما توسط بی سیم اطلاع دادند که در بلوار کشاورز درگیری شدیدی بین اغتشاش گران و نیروهای بسیج رخ داده است و ما به سرعت حرکت کردیم.

وی در ادامه گفت: قرار بود موتور سوارها با هم حرکت کنند چرا که اگر بین ماشین ها گیر می کردیم صد در صد مورد حمله قرار می گرفتیم. با حضور ما شلوغی بلوار کشاورز آرام تر شد و توانستیم مردم و اغتشاش گران را متفرق کنیم. همه چیز طبیعی بود تا اینکه گروه به طرف خیابان جلال آل احمد( امیرآباد شمالی) حرکت کردیم. نزدیک بیمارستان شریعتی که رسیدیم با زنجیره ای از ماشین ها روبرو شدیم که تعداد زیادی از آنها بدون سرنشین و تعدادی نیز با شیشه های شکسته راه خیابان را بسته بودند. گروه موتورسواران بسیجی بین دو پل هوایی توقف کردند تا وضعیت را آرام کنند که ناگهان اغتشاش گران از بالای پل به ما فحاشی می کردند که نمی توانم آنها را باز گوکنم ولی تنها به این ناسزا بسنده می کنم که به ما می گفتند "سگهای صهیونیست" و بعد شروع به پرتاب سنگ و اشیاء فلزی کردند. آنقدر حملات شدید بود که موتور سوارها به سرعت محل را ترک کردند. وقتی که سر موتور را برگرداندم تا حرکت کنم یک پاره آجر محکم به پای راستم برخورد کرد و پایم کاملا بی حس شد و در همین حین یک نفر به قصد شکستن گردنم به من حمله کرد و من به زمین افتادم.

رجب زاده ادامه داد: موج بیش از 50 نفره اغتشاش گران به حدی بود که مرا تا فاصله چند متری روی زمین کشیدند و با مشت و لگد مرا می زدند. در این میان یک جوان حدودا 23 ساله مرا با 18 ضربه چاقو مجروح کرد. 2 ضربه این چاقو به پهلو و ران من اصابت کرد که بیهوش شدم. فقط یادم می آید که یک نفر مرا ترک موتورش گذاشته و به طرف اورژانس هلال احمر برد. آنقدر خونریزی زیاد بود که اورژانس نتوانست کاری انجام دهد و در آن شلوغی یک نفر که خداوند انشاء ا.. خیرش دهد مرا با ماشین به بیمارستان ساسان برد. اورژانس ساسان اقدامات اولیه درمانی را انجام داد ولی بعد که قرار شد مرا به اطاق عمل منتقل کنند گفتند باید اول مبلغ عمل را پرداخت کنید زیرا نمی توانیم با بیمه تکمیلی ایشان را پذیرش کنیم برای اینکه در اثر شورش خیابانی مجروح شده اند و همسرم با گریه و زاری می گفت: شوهرم جانباز شیمیایی است و از طرف سپاه و بسیج ماموریت داشته تا اغتشاشات را آرام کند ولی آنها قبول نمی کردند اصلا جو بیمارستان بر علیه ما بود.

وی افزود: به وساطت یکی از مسوولان بخش عمل انجام شد و قرار شد نامه ای از سپاه برای بیمارستان بیاوریم. البته کارت جانبازی و دفترچه بیمه مارا به عنوان وثیقه گرفتند.

محمد حسین رجب زاده در خصوص اغتشاشگران گفت: آرزو دارم زمانی که آنان را دستگیر کردند به آن جوانی که مرا چاقو زد بگویم به کدامین گناه قصد کشتن مرا داشتی؟
رجب زاده در ادامه گفت: صحنه ها و چهره هایی را که میدیدم و فحاشی هایی را که می شنیدم از طرف حامیان موسوی، کروبی، رضایی یا احمدی نژاد نبودند بلکه تمامی آنها اصلا نظام را قبول نداشتند. آنها به رهبری، ریاست جمهوری و کل نظام فحاشی می کردند و تنها خواسته آنان سرنگونی نظام بود...

محمد حسین رجب زاده متولد سال 1331 در تهران است. کشاورز زاده ای که با لقمه های حلال رشد کرد و دستانش را با پینه های زبر آشتی داد تا نکند دست بر سینه جلوی نامردان روزگار تا کمر خم شود. محمد حسن از همان دوران جوانی زیر بار زور نمی رفت و به قول معروف جگری داشت به اندازه وسعت دریا. به خصوص زمانی که با تنها فرزند خردسالش در میدان ژاله شعار مرگ بر شاه سر می داد یا اینکه در خیابان شهید نجات اللهی امروزی با شهید طالقانی روی وانت شعار می دادند در هر حال در تمام صحنه های انقلاب حضوری پر رنگ داشت. آن روزها در شرکت لوازم گاز سوز جواهریان مشغول به کار بود وقتی که زنگ جهاد به صدا درآمد کار را رها کرد و از سال 1360 با ثبت نام در لشگر محمد رسول ا.. در جبهه جنوب رزمنده شد تا دوباره از دین و خاک وطن دفاع کند.

محمد حسین رجب زاده از سال 60 تا 65 در مناطق عملیاتی فتح المبین، دشت عباس، سوسنگرد، بستان، والفجر مقدماتی، خیبر و شلمچه حضور داشت. او که با یک دستگاه تویوتا سقای دشت کربلای جنوب بود از دوستان بهشتی اش به نیکی یاد می کند دوستانی که همه شما با نام نیک آنها آشنایید. شهید همت، شهید باکری، شهید چمران و... محمد حسین در خیبر دوش به دوش همت، در سوسنگرد با چمران و در بدر با باکری بود. چه سعادتی خوشا به حالش. وقتی که از خاطرات زیبا و بیاد ماندنی به فرماندهان بزرگ جنگ تعریف می کرد چشمانش قرمز می شد و صدایش می لرزید. می گفت: نیمه های شب باکری را دیدم که پوتین سربازها را واکس می زد و لباسهایشان را می شست و ابراهیم همت که وقتی در صبحگاه مشترک دوکوهه حضور داشت ارتشی و سپاهی به عشق او زودتر از هر روز از خواب بیدار می شدند تا صلابت فرمانده خیبر شکن را نظاره کنند.

امروز 20 سال است که از جنگ می گذرد و محمد حسین جانباز شیمیایی جنگ تحمیلی روزها و شبها با سرفه ها و خس خس سینه زندگی می کند. نگاه به چهره کبود و ملتهب محمد حسین این سوال را پاسخ می دهد که آیا اگر باز هم جنگ شود شما می روید؟ و این جواب را می یابی که به رهبر بگوئید من هنوز رزمنده ای زنده ام ..

منبع
صالح آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از صالح بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-12-2009, 01:53 AM   #2
سبز همیشگی

سبز همیشگی's Avatar

تشکرها: 82
در 277 پست 558 بار تشکر شده
Points: 1,928, Level: 26 Points: 1,928, Level: 26 Points: 1,928, Level: 26
پیش فرض پاسخ : به رهبر بگوئید هنوز رزمنده‌ای زنده‌ام+عکس "جانبازی که دوباره جانباز شد"

هیچ چیزی نمیتونم بگم به جز اینکه آره تو راست میگی داداش حتما اونی هم که با کلت ملت رو میکشه شما نیستید آمریکا و انگلیس هست فعلا شما سواره باشید و ما پیاده ولی بدونید شما بودید که مردم رو تحریک کردید و شما بودید که وحشیانه مردم رو زدید مردم چیزی جز آزادی نمیخواستند ولی شما پرنده رو تو قفس دوست دارید در حال پرواز
چه به شراب ،
هر دو یکی است...

دکتر علی شریعتی
سبز همیشگی آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از سبز همیشگی بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-12-2009, 09:04 AM   #3
PAYANRAD

تشکرها: 3
در 7 پست 16 بار تشکر شده
Points: 1,562, Level: 22 Points: 1,562, Level: 22 Points: 1,562, Level: 22
پیش فرض پاسخ : به رهبر بگوئید هنوز رزمنده‌ای زنده‌ام+عکس "جانبازی که دوباره جانباز شد"

اون جوان بیست سه ساله محصول صد در صد خود انقلابه
PAYANRAD آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از PAYANRAD بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-12-2009, 09:44 AM   #4
گارد جاویدان

گارد جاویدان's Avatar

تشکرها: 10,124
در 1,414 پست 8,167 بار تشکر شده
Points: 22,522, Level: 93 Points: 22,522, Level: 93 Points: 22,522, Level: 93

برادر بسیجی اگر دستت به فرزندان پاک وطن می رسید با بدترین وضع انسانی انها را مورد ضرب وشتم قرار می دادید ؟به عینه دیدم چطور بسیجی ها ولباس شخصی ها چطور مردم بی گناه وزنان را می زدند ووتقصیر تظاهر کنند گان می اند اختند برادر مسلمان دست همه تون دیگه رو شده مردم به هویت واقعی شما پی برده اند
گارد جاویدان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از گارد جاویدان بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-12-2009, 10:12 AM   #5
SAeiD.A

تشکرها: 634
در 102 پست 329 بار تشکر شده
Points: 6,692, Level: 53 Points: 6,692, Level: 53 Points: 6,692, Level: 53

هرچند هنوز کسی نگفته بسیج در این مسئله چکاره است ، بسیجی که خودش طرفدار نامزدی بوده ، بهر حال اگر این آقا با چاقوی معترضان ضربه خورده بنده به نوبه خودم اینکار را محکوم میکنم ، اما بهتر میدانم برای شما خاطره ای تعریف کنم ، دوشنبه 25 خرداد که آن تطاهرات بزرگ برگزار شد بعد از تطاهرات ضلع شمالی میدان آزادی یک درگیری صورت گرفت ، در اواسط آن درگیری آقایی با چماغ یا باطوم مردم را زد و خب تعداد مردم بسیار زیاد بود و گیر افتاد و مردم عصبانی هم این آقا را کتک میزدند ، خدا را شکر من و یک آقای دیگر ایشان را از زیر دست و پای مردم درآوردیم و به سمت آمبولانس که آنطرف خیابان بود بردیم ، سه روز بعد آن آقا را در تلویزیون دیدم که در بیمارستان مصاحبه میکرد و میگفت : مرا فقط بخاطر اینکه ریش در صورتم داشتم کتک میزدند ، نمیدانم چند نفر حرف ایشان را باور کردند ولی من که این را دیدم خشکم زد ، چون خود من قیافم از ایشان بیشتر حزب اللهی بود و ریش هم داشتم ، اما کسی من را نزد ، ضمنا به آن آقا هم میگویم که چماقتان در آنجا جا مانده بود.
SAeiD.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از SAeiD.A بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-12-2009, 10:42 AM   #6
سردرگم

سردرگم's Avatar

تشکرها: 12,883
در 1,074 پست 5,694 بار تشکر شده
Points: 12,282, Level: 72 Points: 12,282, Level: 72 Points: 12,282, Level: 72

نقل قول:
نوشته اصلی توسط صالح نمایش پست ها

وی در ادامه گفت: قرار بود موتور سوارها با هم حرکت کنند چرا که اگر بین ماشین ها گیر می کردیم صد در صد مورد حمله قرار می گرفتیم. با حضور ما شلوغی بلوار کشاورز آرام تر شد و توانستیم مردم و اغتشاش گران را متفرق کنیم. همه چیز طبیعی بود تا اینکه گروه به طرف خیابان جلال آل احمد( امیرآباد شمالی) حرکت کردیم.
منبع
با سلام،
دوستان که حتماً معني متفرق کردن همراه با آرامش را متوجه مي شوند!؟

دوستان آقا صالح مرا ببخشند که دوباره به جاي تحليل!! موضوع پاسخ شخصي شد ولي واقعاً اين يکجانبه گرايي زجر آور است.
هيچ به شباهت تعريف اين دوستان از مردم و تعريف رژيم شاه از انقلابيون دقت کرده ايد. به راستي اگر با همان منطقي که انقلابيون را اخلالگر و اغتشاشگر ميناميد امروز معترضين مردمي را اغتشاش گر بناميم تفاوت ما و رژيم گذشته در چيست؟
البته در احساس پس از سرکوب مسلماً تفاوت هست. چرا که عوامل رژيم سابق تنها دليلشان منافع مادي بود و مطمئناً شب پس از هر سرکوب در بين خانواده و نزديکان و پيش وجدان خود معذب بودند ولي عوامل سرکوبگر فعلي به جز منافع دنيايي منافع اخروي را نيز از آن خود مي بينند لذا پشيماني که احساس نمي کنند هيچ بلکه احساس اداي وظيفه نيز مي کنند و از رهبري و خداوند درخواست قبولي اعمال را نيز دارند. به نظر حقير جنبه خطرناک تقابل با مردم در چنين شرايطي همين احساس انجام وظيفه الهي است.
قدیمی 07-12-2009, 10:52 AM   #7
barsha

barsha's Avatar

تشکرها: 199
در 83 پست 356 بار تشکر شده
Points: 4,827, Level: 44 Points: 4,827, Level: 44 Points: 4,827, Level: 44

دوست عزیز ,سبز همیشگی: مگر ندیدی که علی رغم سانسور شدید روزنامه ها و قطع نمودن اینترنت و پیامک و قطع تلفن بین تهران و سایر شهرها ی ایران و جهان و اخراج خبرنگاران خارجی و جعل خبر و ارائه اخبار یک سویه از صدا و سیمای سرداران , فیلم ها و عکس های مستندی از صحنه های تظاهرات مردم ایران از سوی خبرگزاریها و تلویزیونهای دنیا به نمایش در آمد و دیدیم که در واکنش به اعتراض بخشی از مردمی که طرفدار کاندیدای رقیب بودند و بطور مسالمت آمیز اعتراض خود را به آن چه که به نظرشان تقلب در انتخابات بود مطرح می کردند چگونه انواع و اقسام نیرو های نظامی و انتظامی و اطلاعاتی و بسیجی و لباس شخصی با عنوان آرام کردن اغتشاشات با چماق و چاقو و زنجیر به جان مردم افتادند و به شلیک گلوله مستقیم به سوی مردم از روی پشت بام های مساجد و پایگاههای بسیج و حمله به خوابگاههای دانشجویان بی پناه و تخریب اموال آنها و خسارت زدن به ماشینها و شیشه های مغازه های مردم و حمله به حریم خانواده ها و مجتمع های مسکونی و جمع مردم اعم از زن و مرد پرداختند . با وجود این همه عکس و فیلم مستند و زنده که طرفین دعوا را به وضوح و صراحت نشان می دهد نمی شود این اتفاقاتی را که رخ داده منکر شد مگر آن که برای فریب یا اقناع افکار عمومی وتطهیر نیروهای ضارب از اعمال و رفتاری که با مردم کرده اند و یا مظلوم جلوه دادن آنها بگویند این فیلم ها و عکس ها جعلی بوده و بوسیله فتو شاپ و سایر ابزارهای رایانه ای و... جعل شده یا آنکه مدعی شوند که کسانی که در درگیریهای اخیر کشته شده اند در اثر تیر اندازی افرادی در میان خود تظاهرات کنندگان با اسلحه هایی با کالیبر های کوچک به قتل رسیده اند و یا آن که : برخی از اغتشاش گران لباس بسیج را بر تن کرده بودند تا از این لباس سوء استفاده کنند( حجت الاسلام طائب) و ....
با وجود این همه مدرک و شاهد و فیلم و عکس بگذار باز هم از مصائبی که برای آرام کردن اغتشاشات مردم بر سر شان آمده است! نقل خاطرات کنند
barsha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از barsha بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-13-2009, 02:20 PM   #8
alisosho

alisosho's Avatar

تشکرها: 17,952
در 10,072 پست 32,433 بار تشکر شده
Points: 134,765, Level: 100 Points: 134,765, Level: 100 Points: 134,765, Level: 100
Activity: 100%
Activity: 100% Activity: 100% Activity: 100%

به آن جوانی که مرا چاقو زد بگویم به کدامین گناه قصد کشتن مرا داشتی؟
alisosho آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-13-2009, 04:15 PM   #9
fatima.m

fatima.m's Avatar

تشکرها: 3,050
در 694 پست 2,121 بار تشکر شده
Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47 Points: 5,445, Level: 47

آقای بسیجی جانباز
شما بگید به چه جرمی جوانان ما رو زدید و کشتید؟
نمیدونم آقا صالح و دوستانشون تو این مدت تو درگیری ها بودند و طریقه زدن این آقایون رو دیدند یا نه، اگر دیده بودند شک دارم چنین مطالبی رو تائید می کردند
این آقایون جوون های ما رو همچین می زدن که آدم یک سگ هار رو اونجور نمیتونه بزنه
و براشون هیچ فرقی نمی کنه شما ریش داشته باشید یا موهاتون تیغ تیغی باشه
چادری باشید یا هیچ حجابی نداشته باشید
وقتی یک نفر از خودشون هم کتک میخوره پیراهن عثمانش می کنن و همه جا جار میزنن
ولی این حرفا و خبرها فقط به درد کسانی می خوره که خبرهاشون رو فقط از رسانه های حامی دولت می گیرند
آقای رزمنده، من یک دختر چادریم و تو این مدت بین مردم بودم و برخورد شماها رو دیدم
مطمئن باشید باید سر پل صراط جواب ماها رو بدید
قدیمی 07-13-2009, 08:36 PM   #10
mahdiyar

mahdiyar's Avatar

تشکرها: 10
در 23 پست 36 بار تشکر شده
Points: 1,126, Level: 18 Points: 1,126, Level: 18 Points: 1,126, Level: 18
Smile پاسخ : به رهبر بگوئید هنوز رزمنده‌ای زنده‌ام+عکس "جانبازی که دوباره جانباز شد"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fatima.m نمایش پست ها
آقای بسیجی جانباز
شما بگید به چه جرمی جوانان ما رو زدید و کشتید؟
نمیدونم آقا صالح و دوستانشون تو این مدت تو درگیری ها بودند و طریقه زدن این آقایون رو دیدند یا نه، اگر دیده بودند شک دارم چنین مطالبی رو تائید می کردند
این آقایون جوون های ما رو همچین می زدن که آدم یک سگ هار رو اونجور نمیتونه بزنه
و براشون هیچ فرقی نمی کنه شما ریش داشته باشید یا موهاتون تیغ تیغی باشه
چادری باشید یا هیچ حجابی نداشته باشید
وقتی یک نفر از خودشون هم کتک میخوره پیراهن عثمانش می کنن و همه جا جار میزنن
ولی این حرفا و خبرها فقط به درد کسانی می خوره که خبرهاشون رو فقط از رسانه های حامی دولت می گیرند
آقای رزمنده، من یک دختر چادریم و تو این مدت بین مردم بودم و برخورد شماها رو دیدم
مطمئن باشید باید سر پل صراط جواب ماها رو بدید
سلام ... همون جوونایی که میگید سرمایه مردمو تو بانکا سوزوندن ... سه هفته خواب راحت برا ملت نذاشتن .... برای چی ؟ ..... نباید باهاشون مقابله بشه ؟ .... فقط فقط به خاطر اینکه آقای موسوی معتقد بودن دقت کنید معتقد بودن که تو انتخابات تقلب شده .... حالا که شورای نگهبان اینقدر دقیق آمارو اعلام کرد و ایشون رفتن سراغ تبلیغات قبل از انتخابات .... آقای موسوی به چه حقی بیاینه میده 30 تیر مردم دوباره بیان بیرون ؟ ..... این آقا به غیر از یک قانون گریزه ؟... شما سوال میکنی این آقا به چه جرمی جوونا رو تو خیابون زده .... من سوال میکنم از شما اون جوونا به چه حقی اومدن تو خیابون و خسارت به بیت المال زدن و بیش از 500 پلیسو (طبق اعلام فرمانده نیروی انتظامی در نامه ای به موسوی) زخمی کردن ؟ .... باید جوابگو باشه آقای موسوی با اینکه میدونه کسی بیاد بیرون و اغتشاش کنه میره زندان یا اگه مقاومت کنه و همچنان بی قانونی باهاش به شدت برخورد میشه ، به چه حقی دوباره بیانیه میده بیاین بیرون ؟.... به فکر مردمه آقای موسوی ....

یا علی

نظر کن به حالم که نیست جز تو یارم
mahdiyar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از mahdiyar بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-13-2009, 08:56 PM   #11
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,467 پست 18,826 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mahdiyar نمایش پست ها
سلام ... همون جوونایی که میگید سرمایه مردمو تو بانکا سوزوندن ... سه هفته خواب راحت برا ملت نذاشتن .... برای چی ؟ ..... نباید باهاشون مقابله بشه ؟ .... فقط فقط به خاطر اینکه آقای موسوی معتقد بودن دقت کنید معتقد بودن که تو انتخابات تقلب شده .... حالا که شورای نگهبان اینقدر دقیق آمارو اعلام کرد و ایشون رفتن سراغ تبلیغات قبل از انتخابات .... آقای موسوی به چه حقی بیاینه میده 30 تیر مردم دوباره بیان بیرون ؟ ..... این آقا به غیر از یک قانون گریزه ؟... شما سوال میکنی این آقا به چه جرمی جوونا رو تو خیابون زده .... من سوال میکنم از شما اون جوونا به چه حقی اومدن تو خیابون و خسارت به بیت المال زدن و بیش از 500 پلیسو (طبق اعلام فرمانده نیروی انتظامی در نامه ای به موسوی) زخمی کردن ؟ .... باید جوابگو باشه آقای موسوی با اینکه میدونه کسی بیاد بیرون و اغتشاش کنه میره زندان یا اگه مقاومت کنه و همچنان بی قانونی باهاش به شدت برخورد میشه ، به چه حقی دوباره بیانیه میده بیاین بیرون ؟.... به فکر مردمه آقای موسوی ....

یا علی
دوست عزیز ، من مجبور شدم نیمی از نوشته شما را حذف کنم. برادر من تا جائی که سئوالات و برخورد های منطقی مطرح می شود طرف مقابل هم ناچار مجبور می شود با همان روش با شما مقابله کند. اما زدن برچسب و تکرار عبارات و واژه های متداول این روز ها جز تحریک مردمی که حقوق خود را از دست رفته می بینند نتیجه دیگری ندارد و جایش در این فوروم نیست. زدن برچسب ساده ترین راه برای گریز از بکار گیری فکر و اندیشه است. اگر من نوشته های شما را تایید می کردم آنوقت باید پذیرای ادبیات متقابل از سوی دیگر که با همان چاشنی برچسب زنی به سراغتان می آمدند می شدید.
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-13-2009, 09:16 PM   #12
mahdiyar

mahdiyar's Avatar

Smile پاسخ : به رهبر بگوئید هنوز رزمنده‌ای زنده‌ام+عکس "جانبازی که دوباره جانباز شد"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهاب نمایش پست ها
دوست عزیز ، من مجبور شدم نیمی از نوشته شما را حذف کنم. برادر من تا جائی که سئوالات و برخورد های منطقی مطرح می شود طرف مقابل هم ناچار مجبور می شود با همان روش با شما مقابله کند. اما زدن برچسب و تکرار عبارات و واژه های متداول این روز ها جز تحریک مردمی که حقوق خود را از دست رفته می بینند نتیجه دیگری ندارد و جایش در این فوروم نیست. زدن برچسب ساده ترین راه برای گریز از بکار گیری فکر و اندیشه است. اگر من نوشته های شما را تایید می کردم آنوقت باید پذیرای ادبیات متقابل از سوی دیگر که با همان چاشنی برچسب زنی به سراغتان می آمدند می شدید.
سلام ... فک کنم شما مدیر فوروم باشید ... در هر صورت لطف کردین تشخیص دادین تند بوده یا آروم ... ولی این کسی که من براش جواب گذاشتم خودشون میشناسن من ادمی نیستم که بخوام فحش بدم یا کسیو تحریک کنم ... خود اون کاربر (fatima) هم میدونن ادبیات من همینجوریه .... من تا حالا از دست کسی عصبی نشدم که بخوام بتوپم بهش ... بدی نگارش من اینه که ادما طبق حال اون لحظشون میخونن ... چون من شکلک و اینا استفاده نمیکنم ... شما اگه با خوش بینی میخونیدین مطلبو چیزی هم نداشت توش .... اتفاقا این کار شما که نصفیشو پاک کردین باعث تحریک میشه .... چون همه فکر میکنن حالا چی نوشته بودم و دیگه راحت تر حرفاشونو میزن ... شما گفتین توهین اشکال داره ... من به کسی توهین نکرده بودم ... یادم نمیاد باقی عبارتم چی بود ولی خب اصل حرفم همینی بود که گذاشته بودین .... بقیش در مورد حوادث گذشته بود که سنداش رو همه میدونن ... در کل ممنون از توجهتون ... مدیر همین کارشه ..... با دقت بخونه و انتخاب کنه .... خیلی خوشحالم که تو این فوروم مدیری با این دقت داره .... بازم ببخشید اگه گمان کردین که توهینی به کسی شده .... اون اتهاماتی که زدم به آقای موسوی همه خوندن تو بیانیه ایشون .... چه بیانیه سه روز پیش چه یک هفته پیش .... در کل شرمنده .... یاعلی

این کاربر از mahdiyar بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-13-2009, 09:26 PM   #13
شهاب

تشکرها: 7,017
در 3,467 پست 18,826 بار تشکر شده
Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100 Points: 41,465, Level: 100
Activity: 2%
Activity: 2% Activity: 2% Activity: 2%

دوست عزیز شما تازه با ما آشنا شده اید. مدیران این فوروم علیرغم اینکه نقطه نظرات خودمان را داریم در موقع برخورد با پست ها بیطرفانه تصمیم گیری می کنیم بنابراین نگران نباشید که من یا هر کدام از مدیران دیگر خوش بینانه با نوشته شما برخورد کنیم. من هرگز مسئله توهین را مطرح نکردم و حتی یکبار هم نمی بینید این کلمه در نوشته من عنوان شده باشد. نوشته شما در بخش دوم آن سخت تحریک آمیز بود. بگذریم. در ضمن مهدیار عزیز لطفا از ادبیات عامیانه در اینجا استفاده نفرمائید. لازم هم نیست لفظ قلم باشیم اما اگر لطف کنید و بجای "فک کنم" بفرمائید "فکر کنم" ما را ممنون کرده اید.
شهاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از شهاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-13-2009, 09:33 PM   #14
mahdiyar

mahdiyar's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهاب نمایش پست ها
دوست عزیز شما تازه با ما آشنا شده اید. مدیران این فوروم علیرغم اینکه نقطه نظرات خودمان را داریم در موقع برخورد با پست ها بیطرفانه تصمیم گیری می کنیم بنابراین نگران نباشید که من یا هر کدام از مدیران دیگر خوش بینانه با نوشته شما برخورد کنیم. من هرگز مسئله توهین را مطرح نکردم و حتی یکبار هم نمی بینید این کلمه در نوشته من عنوان شده باشد. نوشته شما در بخش دوم آن سخت تحریک آمیز بود. بگذریم.
سلام ... من یادم نمیاد چی نوشته بودم ... ولی خب قبول کردم و دارم قوانین شما رو ... ولی خب من هر چیزی که می بینم رو مینویسم معمولا ... اگه تشخیص شما تحریک کننده بودن مطلب بوده ... حق با شماست .... بازم ممنون .... یاعلی

2 کاربر از mahdiyar بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-13-2009, 09:44 PM   #15
گارد جاویدان

گارد جاویدان's Avatar

تشکرها: 10,124
در 1,414 پست 8,167 بار تشکر شده
Points: 22,522, Level: 93 Points: 22,522, Level: 93 Points: 22,522, Level: 93

اقامهدیار سلام ....واقعیت را قبول کن عزیز دل تو وبلاگ خودت می تونی استدلال بیاوری اما اینجا نمی شه؟چرا قبول نمی کنی که بسیجی ها هم تو این کار مقصرن"چرا انها را مبرا می دانی؟انها هم جوانان را کشتند ؟فیلمش هست که چطور دارند یه پیرزن را زیر مشت ولگد قرار می دهند"مهدیار خان چشمها را باید شست
گارد جاویدان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-13-2009, 10:10 PM   #16
payman

payman's Avatar

تشکرها: 637
در 153 پست 502 بار تشکر شده
Points: 6,290, Level: 51 Points: 6,290, Level: 51 Points: 6,290, Level: 51

نقل قول:
اون جوونا به چه حقی اومدن تو خیابون و خسارت به بیت المال زدن و بیش از 500 پلیسو (طبق اعلام فرمانده نیروی انتظامی در نامه ای به موسوی) زخمی کردن ؟
......منم با این قسمت شدیدا موافقم ......

.....نباید پلیسو زخمی کرد.....

payman آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-13-2009, 10:24 PM   #17
fatima.m

fatima.m's Avatar

نقل قول:
یا علی
سلام آقا مهدیار . اون جوون هایی که من گفتم، من و امثال من بودیم که نه جایی رو آتیش زدیم و نه خسارتی وارد کردیم ولی با اجازه تون برادران بسیج و نیروی انتظامی و گاردی ها حسابی خجالتمون دادن با باتوم ها و گاز اشک آورها و ...
برادر من، حرف زدن کار راحتیه، من از خودم حرف نمی زنم، شهردار تهران اعلام کرد که در سه روز سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هیچ خسارتی به شهر وارد نشده
اگر ایشون دروغ میگن که هیچ
ولی اگر راست میگن باید ببینیم چی شد که وضعیت به این تخریب ها کشیده شد
من نمی فهمم منظور شما از ملتی که سه هفته است خواب راحت ندارند کیه!؟ همون جمعیت بالای 3 میلیون رو می فرمایید که دوشنبه راهپیمایی کردن؟ یا اون گروه عظیمی که شبها الله اکبر می گفتن!؟
آقای عزیز، ظاهرا این ملت خودشون باعث بی خوابی خودشون شدن
آقا مهدیار، تنها آقای موسوی نیستن که معتقدن تقلب شده
شما خبرها رو نمی خونید؟ یا میخونید و فراموش می کنید؟
یه کم دقت بفرمایید تا ببینید چه کسانی این انتخابات رو شبهه دار دونستند و چه کسانی به آقا احمدی نژاد تبریک نگفتند
آقای محترم،حداقل حقی که میشه برای یک سیاستمدار قائل شد بیانیه صادر کردنه، شما به چه حقی از آقای موسوی این حق رو می گیرید؟
آقای موسوی و تعداد زیادی از دولتمردان و تعداد زیادی از مردم معتقدند که انتخابات ما مشکل داشته، و این که شما و شورای نگهبان این مساله رو نپذیرند هیچ چیزی رو عوض نمی کنه
این چه منطقیه که کسانی که معتقدند حقشون ضایع شده و بهشون ظلم شده، حق هیچگونه اعتراضی ندارند؟
آقا مهدیار، این حق طبیعیه مردمه که برای اعتراض به حقی که معتقدند پایمال شده به خیابونها بیان و اعتراض کنند
شما به چه حقی این حق رو ازشون می گیرید؟
آقای مهدیار عزیز
فرمانده نیروی انتظامی نفرمودند که چرا اون تعداد پلیس کتک خوردند؟ چه عملی مرتکب شده بودند که عده ای به خودشون این اجازه رو دادند که پلیس رو بزنند؟ آیا علتی جز این داشته که اون عده عصبانی از کتک خوردن و باتوم خوردن و کشته شدن دوستانشون بودند؟
آقا مهدیار
می فرمایید که موسوی میدونسته اگر مردم بیرون بیان باهاشون برخورد میشه و بازداشت میشن، پس باید پاسخگوی اتفاقات باشه و مقصر اصلیه
با این استدلال که آقای خمینی و آقای خامنه ای و خیلی های دیگه باید پاسخگوی شهید شدن و شکنجه های ساواک و برخوردهایی که تو دوران انقلاب با مردم میشده باشند
در آخر ازتون میخوام بجای برخورد متعصبانه با مسائل منطقی برخورد کنید و به قول آقای مکارم کاری نکنید که این اعتراضات تبدیل به آتش زیر خاکستر شه که اون موقع نه بسیج و نه سپاه و نه هیچ قدرت دیگه ای توانایی مقابله رو نخواهد داشت
فراموش نکنیم که شاه چه اشتباهاتی کرد که منجر به انقلاب شد
یا علی
قدیمی 07-13-2009, 10:24 PM   #18
mahdiyar

mahdiyar's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط گارد جاویدان نمایش پست ها
اقامهدیار سلام ....واقعیت را قبول کن عزیز دل تو وبلاگ خودت می تونی استدلال بیاوری اما اینجا نمی شه؟چرا قبول نمی کنی که بسیجی ها هم تو این کار مقصرن"چرا انها را مبرا می دانی؟انها هم جوانان را کشتند ؟فیلمش هست که چطور دارند یه پیرزن را زیر مشت ولگد قرار می دهند"مهدیار خان چشمها را باید شست
سلام .... فیلماشو میتونم ببینم ؟؟؟؟ ... فیلمای کشته شدن جوونا به دست بسیجیا .... اگه تونستی استدلالای منو تو وبلاگم جواب میدادی .... البته استدلال پیچیده نبود ... خودم دیده بودم و گفتم .... گاردی جون چشمها رو باید شست ... همینجور که هست باید دید .... یاعلی

قدیمی 07-13-2009, 10:34 PM   #19
fatima.m

fatima.m's Avatar

در ضمن
خیلی ممنون میشم بهم بگید آقای موسوی کجا فرمودند که 30 تیر مردم بریزن تو خیابون ها
قدیمی 07-14-2009, 12:10 AM   #20
سبز همیشگی

سبز همیشگی's Avatar

به به داداش مهدیار راستی نمیخوای تاپیک ایستادگی در مقابل قانون عین دیکتاتوریست را ادامه بدی خوشحال میشم جواب من تو اون تاپیک رو بدی یا همین تاپیک جوابم رو بده برای عضویت در بسیج چه مدارکی لازمه من خودم میدونم ولی دوست دارم بچه ها هم بدونن
چه به شراب ،
هر دو یکی است...

دکتر علی شریعتی
قدیمی 07-14-2009, 12:55 AM   #21
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,841 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100

عجب!
به قول حضرات مثل اینکه 14 میلیون ضد انقلابی( همگی متولد پس از انقلاب!) در ایران داشتیم و خبر نداشتیم!! خوب هزار ماشالله مالیات نداشتن خیال چیز ها همیشه منجر به نتایج خوبی نمی شود.
خوب وقتی عده ایی که پول نفت و چماق را هم زمان در اختیار داشته باشند و به آسمان متصل شوند ، کسی بیش از این انتظاری ندارد. بسیجی هم دیگر همانند سایر واژگان مقدس و غیر مقدس سالهاست مصادره شده است. مردم و نظام و جمهوریت و اسلامیت و امام خمینی(ره) و انقلاب و ....هم که مدتهاست بازیچه و بهانه و دستاویز قدرت برای قدرت پرستان شده و البته هم تاریخ ایران نشان نداده که اقلیتی بتواند مادام العمر بر اکثریتی به زور فرمان براند.
حالا این فرد چقدر حرفش راست هست یا نیست بماند و اینکه آنچه می گوید چقدر بر اساس واقعیت هست یا نیست هم بماند و اینکه با چه هدفی اینجا گذاشته شده است هم بماند ولی آنچه من در آخر می گویم یک کلام بیش نیست:

این نیز بگذرد.
قدیمی 07-14-2009, 02:45 PM   #22
namira

namira's Avatar

تشکرها: 23,047
در 4,388 پست 26,241 بار تشکر شده
Points: 58,431, Level: 100 Points: 58,431, Level: 100 Points: 58,431, Level: 100
Activity: 19%
Activity: 19% Activity: 19% Activity: 19%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fatima.m نمایش پست ها
سلام آقا مهدیار . اون جوون هایی که من گفتم، من و امثال من بودیم که نه جایی رو آتیش زدیم و نه خسارتی وارد کردیم ولی با اجازه تون برادران بسیج و نیروی انتظامی و گاردی ها حسابی خجالتمون دادن با باتوم ها و گاز اشک آورها و ...
برادر من، حرف زدن کار راحتیه، من از خودم حرف نمی زنم، شهردار تهران اعلام کرد که در سه روز سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هیچ خسارتی به شهر وارد نشده
اگر ایشون دروغ میگن که هیچ
ولی اگر راست میگن باید ببینیم چی شد که وضعیت به این تخریب ها کشیده شد
من نمی فهمم منظور شما از ملتی که سه هفته است خواب راحت ندارند کیه!؟ همون جمعیت بالای 3 میلیون رو می فرمایید که دوشنبه راهپیمایی کردن؟ یا اون گروه عظیمی که شبها الله اکبر می گفتن!؟
آقای عزیز، ظاهرا این ملت خودشون باعث بی خوابی خودشون شدن
آقا مهدیار، تنها آقای موسوی نیستن که معتقدن تقلب شده
شما خبرها رو نمی خونید؟ یا میخونید و فراموش می کنید؟
یه کم دقت بفرمایید تا ببینید چه کسانی این انتخابات رو شبهه دار دونستند و چه کسانی به آقا احمدی نژاد تبریک نگفتند
آقای محترم،حداقل حقی که میشه برای یک سیاستمدار قائل شد بیانیه صادر کردنه، شما به چه حقی از آقای موسوی این حق رو می گیرید؟
آقای موسوی و تعداد زیادی از دولتمردان و تعداد زیادی از مردم معتقدند که انتخابات ما مشکل داشته، و این که شما و شورای نگهبان این مساله رو نپذیرند هیچ چیزی رو عوض نمی کنه
این چه منطقیه که کسانی که معتقدند حقشون ضایع شده و بهشون ظلم شده، حق هیچگونه اعتراضی ندارند؟
آقا مهدیار، این حق طبیعیه مردمه که برای اعتراض به حقی که معتقدند پایمال شده به خیابونها بیان و اعتراض کنند
شما به چه حقی این حق رو ازشون می گیرید؟
آقای مهدیار عزیز
فرمانده نیروی انتظامی نفرمودند که چرا اون تعداد پلیس کتک خوردند؟ چه عملی مرتکب شده بودند که عده ای به خودشون این اجازه رو دادند که پلیس رو بزنند؟ آیا علتی جز این داشته که اون عده عصبانی از کتک خوردن و باتوم خوردن و کشته شدن دوستانشون بودند؟
آقا مهدیار
می فرمایید که موسوی میدونسته اگر مردم بیرون بیان باهاشون برخورد میشه و بازداشت میشن، پس باید پاسخگوی اتفاقات باشه و مقصر اصلیه
با این استدلال که آقای خمینی و آقای خامنه ای و خیلی های دیگه باید پاسخگوی شهید شدن و شکنجه های ساواک و برخوردهایی که تو دوران انقلاب با مردم میشده باشند
در آخر ازتون میخوام بجای برخورد متعصبانه با مسائل منطقی برخورد کنید و به قول آقای مکارم کاری نکنید که این اعتراضات تبدیل به آتش زیر خاکستر شه که اون موقع نه بسیج و نه سپاه و نه هیچ قدرت دیگه ای توانایی مقابله رو نخواهد داشت
فراموش نکنیم که شاه چه اشتباهاتی کرد که منجر به انقلاب شد
یا علی
دوست عزيز با توهم بروز تقلب در انتخابات بدون ارائه سند مدرك دليل در حاليكه برعكس ، هزاران سند و مدرك و دليل علمي (بن فورد) و غير علمي(مستندات نهادهاي قانوني مملكت ) و نظر سنجي هاي داخلي و خارجي كه همه و همه دال بر عدم بروز و حتي نياز به انجام تقلب در انتخابات بود به دوستان ارائه شد عليرغم داشتن مجوز قانوني ملتي رو كه وقتي تيم فوتبالشون ميبره/ميبازه از شكستن وآسيب رسوندن به اموال امومي واهمه ايي ندارند به خيابون ميكشند كه چه؟ اين "حق" را بر اساس كدام قانون مملكت براي خود قائل شدند كه حالا نيروي انتظامي نبايد اين "حق" را از آنها بگيرد؟
شما مردم دچار مشكل را نميبينيد چون خودتان در درون جمعيتي بوديد كه مشكل بوجود مي آورند! و مابقي را مشتي بسيجي چماق به دست جيره خواره . . . .مي پنداريد!
شما مردم را "مردم" به حساب نمي آوريد چون جمعيت خيابان آزادي را 3 ميليوني ميبينيد و جمعيت ميدان وليعصر را 60 هزار نفري(شما كه اهل حساب و كتاب هستيد و جمعيت ميدان وليعصر و خيابان هاي اطراف را با محاسبه 60 هزار نفر قلمداد كرديد طول و عرض خيابان آزادي از انقلاب به سمت ميدان آزادي را هم حساب كنيد ببينيد اصلا ظرفيت اين خيابان چند نفر است!!)
اگر اين تجمعات بدون مجوز در كشورهاي متمدن و مدافع دموكراسي برگزار شود برخورد نيروهاي انتظامي با آنها چگونه است؟
دوست من حداقل "وظيفه" نيروي انتظامي برقراري نظم و جلوگيري از بروز هرج و مرج است!
شما ميگوييد در روزهاي دوشنبه و سه شنبه و . . .اتفاقي نيافتاده است!؟ احتمالا شما هم " خبرها رو نمی خونید! یا میخونید و فراموش می کنید!" (كشته شدن آن مادر و دختر در غروب همانروز رخ داد بعلاوه ماجراي پايگاه مقداد! آتش زن اتوبوس و . . . . ) آنوقت ميفرماييد كه چرا نبايد سربازان نيروي انتظامي كتك بخورند!؟
قسمت جالب فرمايشات شما مقايسه اين اتفاقات با انقلاب و جنگ بود ! مردم انقلاب كردند چون نه حكومت و نه قوانين جاري آنزمان را از پايه قبول نداشند! مردم به جنگ رفتند چون كشورشان مورد تعرض واقع شد!
نه اينكه شخصي با همين قوانين جاري در انتخابات حكومت شركت كند و وقتي بازنده شد "قوانين" را زير سوال ببرد!
پس ادعاي احترام به قوانين چه شد؟
قصدم جسارت توهين و بي احترامي به شما كه جزيي از مردم هستيد نيست

در پي همين اتفاقات بهترين دوستم در آستانه از دست دادن بينايي چشم راستش هست چون به او هم گفته بودن كه "راي تو را دزديدند!" . . . . . (دعا كنيد لطفا!)
واقعا مقصر كيست ؟
مردم؟ (من ، شما ، مردم خيابان آزادي ، مرد ميدان وليعصر)
نميدانم!
اما در چيزي كه شك ندارم اينست هميشه قرباني مردم هستند! چه در انقلاب چه در جنگ و چه حالا!
الله حافظ!
namira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از namira بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 07-16-2009, 03:37 AM   #23
سبز همیشگی

سبز همیشگی's Avatar

دوست عزیز نامیرا جان ما نمیدونیم قبول شما بفرمائید که طول وارز خیابان از انقلاب تا آزادی چقدر هست و گنجایش چقدر جمعیت را دارد چون حضراتی که شما طرفشان را میگیرید همیشه از حضور بالای 5 میلیون صحبت میکنند و وقتی که ما واقعا با جمعیتی نزدیک به سه میلیون صحبت کردیم برای شما اینقدر سنگین آمد ما مدارک خود را در تاپیک ایستادگی در مقابل قانون عین دیکتاتوریست ارائه کردیم شما هم مدارک تصویری یا عکسی خود را ارائه دهید تا ببینیم چه کسی اغتشاش ایجاد کرده والله بنده گفتم در این دنیا هم نتوانم حقم را بگیرم در اون دنیا از حلقوم تک تک کسانی که خون مردم را پایمال کردند میکشم بیرون راستی تا جایی که ما دیدیم این مردم بودند که اعتراض مسالمت آمیز داشتند و گروههای بسیج و نیروی انتظامی درگیری ایجاد کردند کمی واقع بین باشید نه اینکه به خاطر تعصبی که نسبت به جناب احمدی نژآد دارید میخواهید دولت ایشان را از همه دولتها برتر بدانید
چه به شراب ،
هر دو یکی است...

دکتر علی شریعتی
قدیمی 07-16-2009, 04:40 AM   #24
fatima.m

fatima.m's Avatar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
دوست عزيز با توهم بروز تقلب در انتخابات
نمیرای عزیز
تا وقتی شما اعتقاد من رو تو هم بدونید و بالعکس، فکر می کنم بحث کردن ما بی فایده باشه
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع

ساعت جاری 01:29 AM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.