آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار سیاسی > ایران > خبر سیاسی

پاسخ
    نمایش ها: 1924 - پاسخ ها: 10  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-17-2013, 12:35 AM   #1
Hadi

تشکرها: 3,917
در 934 پست 5,307 بار تشکر شده
Points: 12,127, Level: 72 Points: 12,127, Level: 72 Points: 12,127, Level: 72
Activity: 14%
Activity: 14% Activity: 14% Activity: 14%
پیش فرض حضور ولایتی، عارف، قالیباف، مطهری، نهاوندیان و فاطمه هاشمی در کابینه حسن روحانی

برخی شنیده ها حاکی از روند انتخاب کابینه دولت یازدهم با تیمی متشکل از وزیران فعلی و سابق و همچنین چهره های سیاسی اصولگرا، اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا است.

به گزارش اعتدال، پس از انتخابات حجت الاسلام دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب، رایزنی ها برای انتخاب و معرفی اعضای کابینه دولت یازدهم آغاز شده است. برخی خبرها حاکی از انتخاب چهره های متخصص و اعتدال گرا از تمام سلایق سیاسی کشور به عنوان اعضای کابینه وی حکایت دارد تا جایی که از علی اکبر ولایتی و محمد باقر قالیباف که رقیب روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بودند به عنوان اعضای کابینه دولت آتی نام برده می شود.
افراد احتمالی عضو کابینه دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم باتوجه به اخبار برخی منابع نزدیک به وی و شنیده ها معرفی شده اند که بر این اساس اعضای کابینه به شرح ذیل معرفی می شوند:

معاون اول رئیس جمهور: محمدرضا عارف یا محمدرضا نعمت زاده
وزیر کشور: ناطق نوری(در حال مذاکره) اسحاق جهانگیری یا مسعود سلطانی فر
وزیر امور خارجه: کمال خرازی، محمود واعظی یا علی اکبر صالحی
وزیر دادگستری: حجت الاسلام اسماعیل شوشتری
وزیر آموزش و پرورش: سیدرضا صالحی، رحیم عبادی
وزیر نفت: اکبر ترکان، محمدرضا نعمت زاده، سیدکاظم وزیری هامانه یا بیژن نامدار زنگنه
وزیر نیرو: حبیب الله بی طرف ، مجید نامجو یا بیژن نامدار زنگنه
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: احمدرضا معتمدی یا نصرالله جهانگرد
وزیر علوم تحقیقات و فناوری: علی عباسپورتهرانی، جعفر توفیقی، عبدالله جاسبی یا جواد اطاعت
وزیر ورزش و جوانان: محسن مهرعلیزاده، محمدرضا دادگان یا سعید فائقی
وزیر کشاورزی: عیسی کلانتری یا محمود حجتی
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی: مرتضی بانک، صفدر حسینی یا حسین کمالی
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: حسین دهقان، علی شمخانی یا اکبر ترکان
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: سیدرضا صالحی، حجت الاسلام علی عسگری یا علی مطهری
وزیر اقتصاد و دارایی: محمدباقر نوبخت
وزیر صنعت، معدن و تجارت: محمد نهاوندیان یا محمدرضا شریعتمداری یا محمدرضا نعمت زاده
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: صلاح‌الدین دلشاد
وزیر راه و شهرسازی: علی اکبر آقایی، محمدباقر قالیباف یا علی عبدالعلی‌زاده
معاون پارلمانی رئیس جمهور: حجت الاسلام علی عسگری یا حجت الاسلام قدرت الله علیخانی
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست: دکتر نوریان یا معصومه ابتکار
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران: حسین دهقان
معاون فرهنگی وزیر ارشاد: محمد سلطانی‌فر- معاون سینمایی وزیر ارشاد: احسان دلاویز
معاون رئیس جمهور در امور روحانیت: حجت الاسلام سیدرضا اکرمی یا حجت الاسلام شهیدی
دبیر شورای عالی امنیت ملی: علی اکبر ولایتی یا عبدالرضا رحمانی فضلی
رئیس سازمان انرژی اتمی: غلامرضا آقازاده، حسین فریدون یا علی اکبر صالحی
رئیس مرکز مشارکت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری: زهرا پیشگاهی‌فرد یا زهرا شجاعی
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی: محمد باقر نوبخت، محمدعلی نجفی، غلامرضا تاجگردون یا حمید رضا برادران شرکاء
رئیس کل بانک مرکزی: مجید قاسمی، سید محمد حسین عادلی، مرتضی محمدخان یا علی دیواندره‌ای
رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی: حسین مرعشی یا مهدی مظاهری
مشاور رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری: حسن اکبری یا محمدرضا نعمت زاده
معاونین رئیس جمهور منتخب: اکبر ترکان، محمدرضا نعمت زاده، فاطمه هاشمی، اعظم ناصری، محمدباقر قالیباف و محمدعلی نجفی، موسوی لاری و مجید انصاری
مشاورین رئیس جمهور: دکتر محمدرضا صادق، علی عسگری، حسین فریدون، حجت الاسلام شهیدی، حجت الاسلام سیدمحمود علوی
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت: علی اکبر جلالی- علیرضا الفت و نصرالله جهانگرد

لازم به یادآوری است که اسامی ذکر شده بعنوان اعضای کابینه احتمالی دکتر روحانی بر اساس آنچه از منابع مختلف بدست آمده و در برخی محافل از آنها نام برده شده، مطرح گردیده و طبیعتاٌ تا روز معرفی کابینه به مجلس شورای اسلامی در شهریورماه اسامی و نام ها صرفا گمانه زنی و شنیده ها از منابع نزدیک به رئیس جمهور منتخب است.
Hadi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر از Hadi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-17-2013, 12:58 AM   #2
فرزاد

فرزاد's Avatar

تشکرها: 27,844
در 4,452 پست 25,296 بار تشکر شده
Points: 32,696, Level: 100 Points: 32,696, Level: 100 Points: 32,696, Level: 100
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض پاسخ : حضور ولایتی، عارف، قالیباف، مطهری، نهاوندیان و فاطمه هاشمی در کابینه حسن روحانی

صحبتی از آقای یونسی و وزارت اطلاعات نشد!
کاش میشد که از حمید بهبهانی برای وزارت راه و شهرسازی(وزیر پیشین راه در دولت قبل که استیضاح شد)بهره میبردند فرد بسیار لایق و کاردانی است.
انتخاب آقای محمد باقر نوبخت برای پست وزارت اقتصاد به معنای آزمون و خطا است چرا که ابدا سابقه اجرایی در کارنامه ندارد(امان از سهم خواهی مسئولین ستادهای انتخاباتی)
قدیمی 06-17-2013, 01:14 AM   #3
elahi

تشکرها: 13,133
در 1,168 پست 6,669 بار تشکر شده
Points: 11,872, Level: 71 Points: 11,872, Level: 71 Points: 11,872, Level: 71
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : حضور ولایتی، عارف، قالیباف، مطهری، نهاوندیان و فاطمه هاشمی در کابینه حسن روحانی

فراجناحی بودن کابینه یکی از قولهای رییس جمهور منتخب در تبلیغات انتخاباتی بود و به اتوبوسی آمدن و رفتن وزرا در دوره های گذشته ایراد جدی داشت. امیدوارم ایشان بتواند به این قول خود جامه عمل بپوشاند و با استفاده از شایسته های جناح مقابل در کابینه خود (بخصوص آقای قالیباف بعنوان معاون اولی) به همگرایی گروهها و انسجام داخلی کمک بیشتری نماید.
elahi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از elahi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-17-2013, 01:16 AM   #4
Hadi

تشکرها: 3,917
در 934 پست 5,307 بار تشکر شده
Points: 12,127, Level: 72 Points: 12,127, Level: 72 Points: 12,127, Level: 72
Activity: 14%
Activity: 14% Activity: 14% Activity: 14%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها
صحبتی از آقای یونسی و وزارت اطلاعات نشد!
کاش میشد که از حمید بهبهانی برای وزارت راه و شهرسازی(وزیر پیشین راه در دولت قبل که استیضاح شد)بهره میبردند فرد بسیار لایق و کاردانی است.
انتخاب آقای محمد باقر نوبخت برای پست وزارت اقتصاد به معنای آزمون و خطا است چرا که ابدا سابقه اجرایی در کارنامه ندارد(امان از سهم خواهی مسئولین ستادهای انتخاباتی)
حمید بهبهانی !
یک نگاه به لینک ویکی پدیا ایشان بیانداز دوست من.
من در دوران تحصیل در مقطع لیسانس در جوار این آقایان و البته سایر دولتیان هم دانشگاهی ایشان بوده ام و ضمن ادای احترام با شما اصلاً موافق نیستم.
Hadi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر از Hadi بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-17-2013, 01:41 AM   #5
فرزاد

فرزاد's Avatar

Points: 32,696, Level: 100 Points: 32,696, Level: 100 Points: 32,696, Level: 100

نقل قول:
حمید بهبهانی !
یک نگاه به لینک ویکی پدیا ایشان بیانداز دوست من.
من در دوران تحصیل در مقطع لیسانس در جوار این آقایان و البته سایر دولتیان هم دانشگاهی ایشان بوده ام و ضمن ادای احترام با شما اصلاً موافق نیستم.
هادی جان
این بنده خدا عجب کارنامه درخشانی داره!
منِ بدشانسو بگو که توی پیغمبرا جرجیسو انتخاب کرده بودم
یکی از خویشاوندان نزدیک من که از مخالفین سرسخت آقای احمدینژاد هم هست برای مدتی با ایشان همکار بوده و من از تعریفهای او(که تا حد زیادی به تخصص و تعهدش اعتماد دارم)به چنین باوری رسیده بودم که بهتره در باورم تجدید نظر کنم.
ممنون از توضیحت ولی برای آقای نوبخت سر حرفم هستم.
قدیمی 06-17-2013, 01:47 AM   #6
Warrior

تشکرها: 9,291
در 3,034 پست 14,947 بار تشکر شده
Points: 27,882, Level: 98 Points: 27,882, Level: 98 Points: 27,882, Level: 98

اتفاقا آقای روحانی امروز با آقای لاریجانی دیدار کرد و موضوع بحث در مورد کابینه بود.خیلی خوب است که ایشان روز بعد از انتخابات به فکر اعضای کابینه خود است و با آقای لاریجانی دیدار می کند.
نقل قول:
فراجناحی بودن کابینه یکی از قولهای رییس جمهور منتخب در تبلیغات انتخاباتی بود و به اتوبوسی آمدن و رفتن وزرا در دوره های گذشته ایراد جدی داشت. امیدوارم ایشان بتواند به این قول خود جامه عمل بپوشاند و با استفاده از شایسته های جناح مقابل در کابینه خود (بخصوص آقای قالیباف بعنوان معاون اولی) به همگرایی گروهها و انسجام داخلی کمک بیشتری نماید.
به نظر من قالیباف با توجه فرماندهی قرارگاه خاتم تجربه اصلی اش در زمینه کارهای عمرانی یعنی جاده سازی، تونل و این دست چیزها است .به نظر من مناسب وزارت راه و شهرسازی است!
Warrior آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر از Warrior بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-17-2013, 02:09 AM   #7
سحاب

تشکرها: 132
در 61 پست 219 بار تشکر شده
Points: 347, Level: 6 Points: 347, Level: 6 Points: 347, Level: 6

با عرض تبریک مجدد پیروزی کلیددار تدبیر و امید-جناب حجت السلام دکتر حسن روحانی(فریدون)
با کمال احترام،از دیدگاه من اشخاصی که استیضاح شده اند،قاعدتا نمی توانند لایق و کاردان برای پست وزارت باشند،اتفاقا اشخاصی که امتحان خوبی پس داده اند،لیاقت بیشتری دارند.آقای قالیباف با توجه به سابقه احداث انواع و اقسام مترو و بی آر تی و برج و سینما و ساختمان و پارک و دریاچه و پل و اتوبان و .. مخصوصا تونل ( آن هم زیر انواع ساختمان و شبکه فاضلاب و برق و گاز و .....)در تهران امتحان نسبتا خوبی پس داده اند و خلبان ایرباس بودنشان هم به انتخاب یک مدیر لایق تر برای سازمان هواپیمایی کشور کمک می کند.در زمینه من اندکی اختلاف نظر دارم ولی میشود از بهبهانی در اموری که تخصص دارند،استفاده کرد.آقای قالیباف با بودجه محدود و در سالهای تحریم دولت،اقدامات خوبی انجام داده اند.پس آن تجربه به کار می آید چون خوش آید که محک تجربه آید به میان.عملکرد آقای بهبهانی در راه آهن شیراز به اصفهان که متاسفانه سوژه طنز انتخابات قبل شده بود.پس آزموده را آزمودن خطاست.مگر اینکه برای آقای قالیباف پست معاونت اجرایی را در نظر بگیریم.با آن وجود باز هم بهبهانی نمی تواند از مجلسی که استیضاحش نموده اند،رای بگیرد.
یادمان نرود که اشتباه و سوتی معروف آقای قالیباف چقدر به رای آوری آقای روحانی کمک کرد و چقدر ایشان تحت فشارها حاضر نشدند به نفع جلیلی کنار بروند و چقدر هم حضورشان باعث پراکنش رای اصولگرایان شد و از همه مهمتر هم وی بیشتر رای را میان اصولگرایان دارد.

من آقای قالیباف را فردی فاقد سیاست ورزی زیرکانه می دانم ولی وی را یک مدیر اجرایی خوب می دانم که مقام هشتمین شهردار برتر دنیا را دارد.

امروز یکشنبه که تیتر روزنامه تهران امروز را دیدم،تعجب کردم.عکس آقای قالیباف کنار حسن روحانی در یک سایز هم اندازه!!!
این هم از شیطنت های جناب شهردار است.راستی شورای شهر جدید تهران هم در اکثریت اصلاح طلبان و قالیبافی هاست.
امًا سایر وزرا:
من برای خانم فاطمه هاشمی من پستی ندیدم و از قلم افتاده است.
سئوال: حسین فریدون کیست؟ آیا با حسن فریدون که خود دکتر روحانی باشند،نسبتی دارند؟
تعیین وزیر اطلاعات احتمالا با مشاوره مقام معظم رهبری به تعویق افتاده است.امًا قطعا جناب مصلحی تمدید نخواهند شد.

ای کاش پست معاونت اقوام برای آقای محسن رضایی در نظر گرفته میشد.شیرمرد لر بختیاری مسجد سلیمان .

از دیدگاه من کارگزارن دوره هاشمی بیشترین سهم را دارند.متاسفانه به دلیل روی کرد حذف و تعدیل های سلیقه ایی آقای احمدی نژاد ، ما نمی توانیم به درستی تشخیص دهیم که کدام یک از وزرای ایشان توانایی همراهی و کار دوباره را دارند.بنظر من وزیر ارتباطات احمدی نژاد،بد کار نکرده است.

یک شوخی هم بنویسم.برای خود آقای احمدی نژاد هم میشود کاری کرد.یادمان نرود عملکرد منفی ایشان و ترس از تکرار دوباره ایشان چقدر در پیروزی دکتر روحانی موثر بود و امانت داری وزارت کشورش در اعلام رای ها هم قابل توجه هست.

مشایی هم برای اندیشکده های مطالعات نو و جدید هم مناسب است.چون ایده ها و نظریات ایشان فراغ از درستی یا عدمش،قابل بررسی است.

بنظر من بهتر جا برای آقای احمدی نژاد دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام است.جای دکتر رضایی می روند..اتفاقا جای خوبی است.چون کمک می کند زخم های بین ایشان و خاندان آیت الله هاشمی التیام یابد.

تا یار که را خواهد و که را طلبد.

یا حق.شب دوستان بخیر
سحاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر از سحاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-17-2013, 03:16 AM   #8
فرزاد

فرزاد's Avatar

نقل قول:
.آقای قالیباف با توجه به سابقه احداث انواع و اقسام مترو و بی آر تی و برج و سینما و ساختمان و پارک و دریاچه و پل و اتوبان و .. مخصوصا تونل ( آن هم زیر انواع ساختمان و شبکه فاضلاب و برق و گاز و .....)در تهران امتحان نسبتا خوبی پس داده اند و خلبان ایرباس بودنشان هم به انتخاب یک مدیر لایق تر برای سازمان هواپیمایی کشور کمک می کند.در زمینه من اندکی اختلاف نظر دارم ولی میشود از بهبهانی در اموری که تخصص دارند،استفاده کرد.آقای قالیباف با بودجه محدود و در سالهای تحریم دولت،اقدامات خوبی انجام داده اند.پس آن تجربه به کار می آید چون خوش آید که محک تجربه آید به میان.عملکرد آقای بهبهانی در راه آهن شیراز به اصفهان که متاسفانه سوژه طنز انتخابات قبل شده بود.پس آزموده را آزمودن خطاست.مگر اینکه برای آقای قالیباف پست معاونت اجرایی را در نظر بگیریم.با آن وجود باز هم بهبهانی نمی تواند از مجلسی که استیضاحش نموده اند،رای بگیرد.
یادمان نرود که اشتباه و سوتی معروف آقای قالیباف چقدر به رای آوری آقای روحانی کمک کرد و چقدر ایشان تحت فشارها حاضر نشدند به نفع جلیلی کنار بروند و چقدر هم حضورشان باعث پراکنش رای اصولگرایان شد و از همه مهمتر هم وی بیشتر رای را میان اصولگرایان دارد.
من آقای قالیباف را فردی فاقد سیاست ورزی زیرکانه می دانم ولی وی را یک مدیر اجرایی خوب می دانم که مقام هشتمین شهردار برتر دنیا را دارد.
حاجی سحاب عزیز
کجای کاری برادر , تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری تمام شد و الان صحبت از کابینه است و آقای روحانی رقیب پیشین خود را بیشتر از من و شما میشناسد و چندان نیازی به تبلیغ نیست.
البته ایشان علاوه بر خلبانی, راننده خوبی هم هستند و میتوانند با حفظ سمت مدیریت هواپیمایی کشوری , ریاست تاکسی رانی را نیز برعهده بگیرند و حیف است که از سایر تخصص های ایشان بهره نبریم.
البته فرماندهی گروه ضد شورش نیز برازنده است چرا که ایشان در حملات گازانبری تخصص دارند.
پ ن: بالا غیرتا گزارش خلاف ندی اگر ناراحتی بگو خودم حذفش میکنم(شوخی)
قدیمی 06-17-2013, 05:18 AM   #9
world

world's Avatar

تشکرها: 295
در 82 پست 240 بار تشکر شده
Points: 2,522, Level: 30 Points: 2,522, Level: 30 Points: 2,522, Level: 30
Activity: 19%
Activity: 19% Activity: 19% Activity: 19%

درود
اگر در کابینه ایشان از اقای دکتر ولایتی به عنوان وزیر خارجه و یا معاون اول هم استفاده شود بسیار مناسب خواهد بود
و در مورد اقای قالیباف هم پیالگی با نظامیان عاقبت خوشی ندارد
ولی اقای مشایی را به نظر من میتوان وزیر ارشاد و فرهنگ نمود واقعا انسان جالب و ایراندوستی هستند
دکتر عارف هم پستی کمتر از معاون اولی واقعا بی انصافی اگر نشد وزیر علوم
ولی جای زنان در کابینه خالیست بیشترین کسانی که به ایشان رای دادند خانمها بودند
از خانواده من همه خانم ها به ایشان رای دادند و البته به اصرار خانم ها رای دادم
ارسال شده توسط تلفن همراه
قدیمی 06-17-2013, 01:27 PM   #10
سحاب

تشکرها: 132
در 61 پست 219 بار تشکر شده
Points: 347, Level: 6 Points: 347, Level: 6 Points: 347, Level: 6

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها
حاجی سحاب عزیز
کجای کاری برادر , تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری تمام شد و الان صحبت از کابینه است و آقای روحانی رقیب پیشین خود را بیشتر از من و شما میشناسد و چندان نیازی به تبلیغ نیست.
البته ایشان علاوه بر خلبانی, راننده خوبی هم هستند و میتوانند با حفظ سمت مدیریت هواپیمایی کشوری , ریاست تاکسی رانی را نیز برعهده بگیرند و حیف است که از سایر تخصص های ایشان بهره نبریم.
البته فرماندهی گروه ضد شورش نیز برازنده است چرا که ایشان در حملات گازانبری تخصص دارند.
پ ن: بالا غیرتا گزارش خلاف ندی اگر ناراحتی بگو خودم حذفش میکنم(شوخی)
درودی دوباره:

استاد دلسوز میهن.به قول بچه طرقبه ای ها: مو بچه مشدوم.مودونوم.ولی نموگوم.

یک دوستی دارم.شوخ است.می گفت که ایشان رضاشاه اسلامی! است.گفتم چطور؟
گفتم اگر کسی در موعد مقرر فلان قسمت اتوبان را تمام نکند،همه را لوله می کند.

در ساحت اندیشه سیاسی ،نظامی گری امری مزموم است.به قول میشل فوگو ،نظامیان اگر کت شلوار هم ببوشند،درجه شان معلوم است.
فرمایش شما کاملا متین است و برای همین من همیشه مخالف نظامی گری در امر سیاست
هستم.دو تجربه( شاه -حاکم -دیکتاتور) در سال 1320 و 1357 شرایط کشور را به یک
براندازی انگلیسی و انقلاب بردند.

امًا آقای قالیباف یک نکته دیگر هم دارند و آن ابن الوقتی است،این خاصیت هم گاهی اوقات
به درد می خورد،بستگی دارد کلید دار تدبیر و امید چگونه او را کنترل کند.قالیباف پسر خوبی ولی شیطانی است،باید موتور هزار و چوب را از جلوی دستشان بردارید . اتفاقی تنی افتد.

امًا برخی کارها در ایران هستند،بدون لوله کردن واقعا پیش نمی رود.این باز می گردد به خاصیت تنبلی ایرانیان و اگر در عمل با این موضوع مواجه بوده اید بیشتر درک می کنید.کارهایی که هیچ ربطی به امور فرهنگ،هنر و سیاست نداشته باشد در این زمره قرار می گیرند.

ما در ایران بایستی با همه نیرو و برایند های موثر در قدرت کنار بیاییم.نکته اینجاست که
مشارکت و جذب حداکثری منافی تدبیر و پیشرفت و امید نیست و اگر دکتر روحانی در
همان مناظره بخوبی از دکتر قالیباف به نفع خویش استفاده کردند و وی را کنترل
کردند،پس در پست وزارت هم می توانند این کار را انجام دهند.

گاهی اوقات در زندگی شما لازم است از شخصی و یا فردی هم خوشتان نیاید.این حق
شماست،شما بعنوان یک انسان آزاد اندیش،مختارید همه افراد را در چهار چوب
عملکردشان نقد کنید.دکتر قالیباف و سایرین و دوستان شما هم از این قاعده فوق مستثنی
نیستند،ما امید داریم تجاربشان در امر انواع رانندگی شامل (قایق موتوری-لودر-
بولدوزر-گریدر-لیفتراک،ترکتور-موتور هزار-هوندا 125-موتور کراس یاماها-کمپسرسی-
تریلر-پایه یک و دو و از همه مهم تر ایرباس 320 و......) به درد ما بخورد.مهم انتفاع و
سود است.انسان از دشمن خویش هم می تواند سود ببرد که نقل و حکایتی است که دشمن دانا به از نادان دوست! دشمن دانا بلندت می کند و بر زمینت می زند نادان دوست.یا اینکه به دوستت نزدیک باش و به دشمنت نزدیکتر باش.

من امیدوارم فرزند برومند شلمچه و فاو و اروند و رزمنده 8 سال دفاع مقدس که پیش از
این انگ ساکت فتنه و تکنوکرات از سوی حامیان جبهه پایداری نصیبش میشد.بتواند در
سخنانی ، از چوب زدن دانشجویان عذر خواهی کند و با عملش ، سایر نظامیان را به فکر
وا دارد.
به تفکر به تغییر رویه در نگرش شیوه حکومت داری و اینکه ما پیش از انقلاب هم افسران
و ژنرال هایی هم داشتیم که هم وزیر بودند و هم سناتور بودند ولی در یاد و خاطره مردم
باقی نمانده اند.
عملکرد و کار عملی موفق یک چیز است،ماندن در یادها و خاطره ها هم چیز دیگری است
که فاکتور نخست را تکمیل می کند.
در امر کشور داری،سیاست ورزی یکطرفه و یکجانبه و تند امری نکوهیده است.بنای دکتر
روحانی دولت تدبیر و امید است.امید به آنکه آنهایی که در عمل شان نقاط مثبتی است ولی
افکارشان اشتباه است را به تغییر رویه فکری تشویق کنیم.لازمه موفقیت روحانی استفاده
از همه گروه هاست.من مطمئن هستم که ایشان می تواند دکتر قالیباف را به راه دوستی
بیشتر با دانشجویان و اقشار منتقد نزدیکتر کند.

خیام فرمود:

قومی متفکرند اندر ره دین...قومی به گمان فتاده در راه یقین
می ترسم از آن که بانگ آید روزی..کای بیخبران،راه نه آنست نه این

پیام آشتی دکتر روحانی می تواند همه گروه های معتدل و دلسوز ایران و مردم در وهله
نخست و در مرحله بعد دلسوز نظامش را در حًدت و شدت های مختلف از گرایشات سیاسی
گوناگون ، گرد یک اورد.

استاد فرزاد عزیز: سوت سوتک آزادی (اشاره به ک مطلب شما در بلاگتان)، به یادمان می آورد که اکنون دورانی تمام شده است،شاید در عرصه سیاست ورزی کلان چیزی تغییر سخت کند، شاید در ورطه اقتصاد سرنگون شده،چیزی به سختی ترمیم شود ، اما با پیروزی دیروز احساس شکست چندین ساله ما تمام میشود.

دوران شکست تمام شده است.درست است که هنوز مطالبات بسیاری داریم ، اما باید
بپذیریم که پیروزی اصلاح طلبی در شکست دیگران نیست ، پیروزی اصلاح طلبی ،
پیروزی همگان است.باید بجای اینکه قالیباف را از خود دور کنیم، او را به اصلاح طلبی
نزدیک کنیم چون بهترین موقعیت است زیرا او امروز از اصولگرایان سرخورده شده است.
امروز باید به فردا اندیشه کنیم.

.......
راجع به پی نوشت شما،حاجیان اهل بخیه هستند نه اهل قیچی.آن که اهل خلاف است در
زمره قوم به حج نرفته است.

ای قوم به حج رفته کجایید،کجایید،معشوق همینجاست،بیایید،بیایید.
سحاب آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از سحاب بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
قدیمی 06-17-2013, 04:30 PM   #11
alimirzaee

alimirzaee's Avatar

تشکرها: 10,025
در 1,749 پست 9,116 بار تشکر شده
Points: 8,585, Level: 62 Points: 8,585, Level: 62 Points: 8,585, Level: 62
Activity: 29%
Activity: 29% Activity: 29% Activity: 29%

با توجه به مطالعات گسترده و نگاه خاص اقای رضایی ، ایشان در سمت وزیر تعاون میتوانند برنامه های خوبی برای ایجاد اشتغال اجرا کنند.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع