آخرین ارسالات تالار

بازگشت   فوروم ایران آمریکا > ورود به تالار سرگرمی > سرگرمی

پاسخ
    نمایش ها: 589 - پاسخ ها: 0  
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-31-2012, 10:06 PM   #1
فرزاد

فرزاد's Avatar

تشکرها: 31,035
در 4,953 پست 27,251 بار تشکر شده
Points: 57,674, Level: 100 Points: 57,674, Level: 100 Points: 57,674, Level: 100
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض تصوری برای فضای انتخاباتی ( فقط یک تصور)

اگر من مشاور انتخاباتی بعضی ها بودم پیشنهاد میکردم که آنها چندین رجال سیاسی را به همکاری دعوت کنند , از کراواتی و گرین کارت دار گرفته تا اهل عرفان و نماز شب خوان
ازاین رجال میخواستم که با ژست کاندیداتوری پشت تریبونها رفته و مجموعه ای از مطالبات , خواستها , شُبهات و افشاگریها را به جامعه و رسانه ها عرضه کنند.
البته لازم نیست که اینچنین تریبونهایی مثلا در دانشگاه بوعلی همدان باشند و در این عصر ارتباطات صدای بلندگوی سالن آمفی تئاتردانشگاه نیوجرسی هم قابل شنیدن است.
در مرحله بعد و بلافاصله بعد از اینکه بلندگوها به صدا درآمدند , عالَم و آدم ,از حوزوی گرفته تا دانشگاهی, شروع میکنند به محکوم کردن ادعا ها.
آنوقت است که به کارفرمایم توصیه میکنم که "فقط سکوت کند" و بگذارد که دوستانش هرچقدر میخواهند سنگ در چاه بیندازند وباقی را بسپارند به حریفان.
از اینجا به بعد هر کس که خارج از دایره آنها خود را "مرد میدان" میداند , شروع میکند به بیرون آوردن تک تک سنگها از ته چاه.
آنوقت میماند چند سنگِ در چاه مانده و چند سوال بی جواب.
آنکس که قرار است سکان را در دست گیرد فقط کافی است که به بعضی سوالات پاسخ واضح دهد, به بعضی پاسخ مبهم و پاسخ دادن به بعضی سوالات را به مصلحت نظام نداند.
مردم حرفهای داوطلبین کاندیداتوری , اعم از تایید شده و تایید نشده را میشنوند و در نهایت به کسانی که نمیتوانند اعتماد کنند رای نخواهند داد و فقط کسی میماند که نامش بر سنگی نوشته نشده باشد.
به همین سادگی
من فقط تصور کردم و تصور کردن که جرم نیست.

پ ن : نظر به اینکه اینجا تالار سرگرمی است عرض میکنم که از این پس از نوشتن واژه های نا مانوس و نامعتبر " اختصاصی فوروم " در تیتر نوشته های ناخوشایندم برائت جسته و از رویه سابق خود توبه میکنم.
بقول احد رضوان الله علیه" باشد که رستگار شویم"
فرزاد آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از فرزاد بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید.
شما نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید.
شما نمی توانید فایل پیوست کنید.
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید.

BB code فعال
شکلک ها فعال
کد [IMG] فعال
کد HTML غیر فعال

مراجعه سریع