نمایش پست تنها
قدیمی 06-03-2019, 12:48 AM   #47
صادق

تشکرها: 5,567
در 2,247 پست 10,250 بار تشکر شده
Points: 24,724, Level: 95 Points: 24,724, Level: 95 Points: 24,724, Level: 95
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض پاسخ : برهه حساسِ «پس چی؟»

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عادل نمایش پست ها
ظاهرا شما تازه گرم شدی!
شما در دو پست قبلی میفرمایید

و حال در پست بالا آنرا به پررنگ کردن آمریکا و‌جناحهای سیاسی ربط می‌دهید! والله منکه گیج شدم
در مورد حفظ نظام و حفظ کشور عرض کردم بله تناقض وجود دارد چون هم معتقد به عدم مداخله کشورهای خارجی و حفظ تمامیت ارضی کشور و عدم ورود به یک جنگ ویرانگرم و هم معتقد به تغییر اساسی نظام کشورم که متاسفانه راه آنرا سد نموده اند. صحبت دیگری در این زمینه ندارم.
در مورد مطلب آخر شما اعتقادتان را فرمودید بنده هم اعتقادم را. نه شما قادر به اثبات آن هستید و نه بنده
ارسال شده توسط تلفن همراه
بله به لطف دوستان چرا که گرم نشوم .
در مورد مبارزه با فساد چرا گیج شدید ؟! موضوع خیلی ساده هست . یکی از شگردهایی که مفسدان بکار میگیرند بزرگنمایی یا تحریف فسادهای کوچک رقبا برای عدم تمرکز بر روی فسادهای بزرگتر خودی هست . این کار سابقه دیرینه ای دارد مثلا میتوانید خاطره مرحوم محمدعلی جمالزاده را در باره محمد مسعود بخوانید که چگونه یک مفسد از فساد سایرین بهره برداری میکرد یا خاطره عبدالله نوری از ماجرای گفتگوی عبدالله نوری با آقای بهشتی پیرامون کشتار میدان ژاله در 17 شهریور سال 57 را بخوانید که ببینید از یک واقعه چطور سوء استفاده میکنند .
خلاصه کلام مبارزه با فساد بیش از هر چیز آگاهی و هوشیاری میخواهد
که در دام فاسدان داخلی یا خارجی دیگر نیفتیم.
در مورد عدم فعالیت ایران علیه آمریکا در صورت داشتن تضمین امنیتی من فقط اعتقاد خودم را نگفتم بلکه شواهدی از همکاری های قبلی حکومت ایران با امریکا را آوردم که هر بار آمریکا بدعهدی کرد .
شما که تضاد حکومت ایران را با آمریکا غیر قابل حل میدانید چه شواهدی برای این نظر خود دارید ؟!.
واقعیت این است که آمریکا و اسرائیل خود آتش افروزی میکنند و در عین حال با پروپاگاندا سایرین را به عنوان لجباز معرفی میکنند .
ارسال شده توسط تلفن همراه
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول