نمایش پست تنها
قدیمی 10-19-2010, 12:31 AM   #4
FarShir

تشکرها: 6,719
در 3,045 پست 9,716 بار تشکر شده
Points: 12,987, Level: 74 Points: 12,987, Level: 74 Points: 12,987, Level: 74
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : ژنرال جونز، قرباني ناكامي در افغانستان - ترميم تيم امنيتي كاخ سفيد آغاز شد

نقل قول:
این تصور بسیاراشتباه است که ایالات متحده به منظور احداث خط لوله نفت و گاز وارد افغانستان شده است این یک تئوری توطئه ای علیه آمریکا است که توسط آنان که خواستار انکار واقعیت آنچه در تاریخ 11 سپتامبر 2001 رخ داده و انکار تلاش های جامعه بین المللی تا به حال در افغانستان می باشند استفاده می شود. اما نیز همانند تمامی تئوری های توطئه بی اساس این هم به راحتی بارها نفی آن ثابت شده است. می بایست به این نکته اشاره کنم که شما تا حدی اجزاً این تئوری را اشتباه بیان کرده اید، اتهام مورد بحث در رابطه با خط لوله گاز طبیعی است و نه خط لوله نفت.

من بسیار در شگفت هستم که چگونه این تئوری می تواند در ذهن حامیان آن به راحتی تمامی شواهد و دلایل موجود در مورد جنگ در افغانستان را کنار گذارد، برای من باور کردن این سخت است که چطور یک نفر می تواند به راحتی اعمال تروریستی گروهی هدایت شده از افغانستان را که به آمریکا حمله کرده ، امنیت ملی ما را تحت خطر گذاشتند و حدود ۳۰۰۰ نفر مردم را به قتل رساندن کنار بگذارند و این تئوری را باور کند شاید که داستان خط گاز واقعا برایشان جالب تراست و مقعیطی را فراهم می کند تا آنان بتوانند این
گونه انتقاد کنند.
اگر امنیت ملی امریکا بوسیله القاعده تهدید شده چرا به آنها نمی رسید؟
بقیه افغان ها چه گناهی کرده اند؟
همانطور که امریکا تبلیغ می کند.
War on terror جنگ بر علیه تروریسم است.
ولی اگر قصد واقعی امریکا مبارزه با تروریست در دنیا بوده است که چرا وقتی سالها IRA (Irish republican Army با متحد امریکا، انگلستان در نزاع بود و با انفجار های متعدد امنیت انگلیس را مختل کرده بود ، یک دفعه نشد که امریکا با IRA اعلان جنگ بدهد و به ایرلند شمالی حمله کند؟
مگر نه IRAسازمان ایرلندی بوسیله متحد امریکا تروریست اعلام شده بود؟
چون امریکا با هر دو دوست بود .

من از وجدان شما یک سئوال دارم. به من مربوط نیست به خودتان مربوط است. اگر توانستید با جوابش خودتان را قانع کنید.
سئوال:
آیا امریکا برای دنبال کردن و بدست آوردن خوشحالی در افغانستان است؟
?Is America in persuit of happiness in Afghanistan.
ایا این خوشحالی با کشتن دیگران بدست می آید؟
http://en.wikipedia.org/wiki/Life,_l...t_of_happinesshttp://en.wikipedia.org/wiki/United_...f_Independence
We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal, that they are endowed by their Creator with certain unalienable Rights, that among these are Life, Liberty and the pursuit of Happiness..
آیا all men فقط مردان و زنان امریکای هستند؟

نقل قول:
Ida Tarbell vs. Standard Oil: When in Doubt, Blame Oil First.”
خنده دار است چون اینهم ممکن است بوسیله نفوذ کمپانی های نفتی نوشته شده باشد