نمایش پست تنها
قدیمی 09-15-2012, 07:48 PM   #23
KamRan

KamRan's Avatar

تشکرها: 1,043
در 636 پست 2,022 بار تشکر شده
Points: 13,978, Level: 76 Points: 13,978, Level: 76 Points: 13,978, Level: 76
Activity: 5%
Activity: 5% Activity: 5% Activity: 5%
پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد برای پاسخ به فیلم موهن به رسول خدا (ص)

حاجی عزیز

شما چند هزار مطلب در باره ی هلوکاست یا سپتامبر 11 یا مسیح میخواهید تا من آن ها را از لابلای همین اینترنت بیرون بکشم. چرا راه دور میروید هم اکنون چندین ماهواره روز و شب در همین باره مطالبی منتشر میکنند. همین خود شما عقایدتان را در باره ی هلوکاست فیلم کنید تا من آنرا بدون کوچکترین تعرض دولتی منتشر کنم. انتشار مطالب با بها یافتن آنها توسط مردم دنیا فرق دارد. از طرف گروهی سعی شده است تا مسئله هلوکاست به گونه ای دیگر تعبیر و تصویر یابد. این موضوع حتی در تریبون های سازمان ملل متحد هم آزادانه انعکاس یافته است. حالا اگر کسی به اینگونه اظهارات بها نمیدهد، مسلما اکثریت مردم دنیا عقیده دارند که هلوکاست یک حقیقت است و کسی این مطالب را سانسور نکرده است. در کل من با کلمه ی "مقدس" مشکل دارم. یا چیزی درست است و حقیقت و یا غلط و نادرست و همیشه و معمولا کلمه "تقدس" برای آن بکار میرود تا از نقد آزاد برای بررسی آن شخص و مطلب خودداری شود. مگر شک و شبهات در باره ی حادثه ی سپتامبر 11 در اینترنت وجود ندارد؟ مگر فیلم های منفی در باره ی حضرت مسیح منتشر نشده و نمیشود؟ اینترنت یک رسانه ی مجازی می باشد که دولت ها کمترین نوع سانسور را میتوانند در آن پیاده کنند. فضاهائی مثل فیسبوک زیر کنترل سانسور هستند. خود نگارنده مدت های مدید است توسط فیسبوک سانسور شده ام. اما در صدد هستم به فضای اینترنتی بروم تا کسی نتواند من را سانسور کند. تنها سانسور کننده واقعی دنیا مردم جهان هستند و دست متعصبین و سیاسیون و نفع طلبان را اینترنت از این مقوله کوتاه کرده است. من مطمئن نیستم یک سازمان تجارتی مثل فیسبوک تا چقدر آبستن شده تا در دهان امثال من را ببندد. در فضای مجازی اینترنت همه چیز به دور از سازمان های فشار منتشر میشود و اگر دولتی هم در نحوه ی انتشار مطالب در اقلیمی اقدام میکند "دستی در آستین سازمان های فشار" دارد حالا چه نوع غربی و یا شرقی اش باشد. مضافا مطالب توسط افکار عمومی در هر منطقه ای بصورت مجزا مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند که معمولا ربطی به دولت ها ندارد. مثلا اگر تصویر یکی از مقدسین مسیحی در حال رقص عربی بازسازی شود. این فیلم در امریکا بصورتی گزینه میشود که در هلند فرق دارد. ضمنا اینترنت سازمان فیسبوک نیست. فیسبوک یک ارگان تجارتیست که از اینترنت بهره میگیرد و به یقین با پول نرم میشود. مثلیست که در دنیا ملکه انگلیس هم قابل خرید و فروش است. مهم اینستکه شما چقدر برای کالا پرداخت میکنید!
KamRan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از KamRan بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند: