نمایش پست تنها
قدیمی 11-24-2008, 10:07 AM   #10
saeed

تشکرها: 332
در 168 پست 322 بار تشکر شده
Points: 3,355, Level: 36 Points: 3,355, Level: 36 Points: 3,355, Level: 36
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : ارزیابی و انتقاد من از فوروم

با تشكر از ايجاد اين تاپيك

متاسفانه مدت زمان زيادي است كه در قسمت پيشنهادات امكان ايجاد موضوع جديد نيست و همين شايد باعث شده كه فيدبك منفي به سيستم قطع شده باشد و احتمالا يكي از علل انحراف چند درصدي نيز مسلما همين است.
"در هر صورت ما تو اين وقت هر چقدر سعي كرديم جواب حاجي رو بديم توي تاپيكي كه خودمون درست كرديم نشد "
به هر حال چند تا پيشنهاد دارم كه با اجازه شهير اينجا مينويسم

1- در ابتدا كه تعداد تاپيكها كم بود بد نبود كه در موارد جديد يك تاپيك جديد باز شود و فقط ضرورت اهميت قرار گيري در انجمن صحيح احساس ميشد ولي در حال حاضر شديدا به كتگورايز كردن تاپيك هاي موجود با توجه به تعداد كامنتها و بازديدها و يا حداقل توصيه كاربران به عدم ايجاد موضوع جديد در صورت وجود تايتل مشابه نيازمنديم
2- دوستاني كه در موضوعات خاصي تبحر دارند و اخبار را پيگيري ميكنند ميتوانند با ايجاد يك تاپيك به نام آن موضوع و يا بنام خودشان آن موضوعات را درج كنند ( بعنوان نمونه تاپيك نفت شمال توسط عليرضا همداني و يا چند نكته خودم)
3- سيستم راي دهي منفي نيز ايجاد شود
4- در صورت امكان راي هاي رنگي اضافه شود يعني راي هاي گرفته شده در موضوعات اقتصادي ، سياسي و اجتماعي متفاوت باشد كه كاربران تازه وارد قابليت تشخيص داشته باشند
5- چون مثلا در موضوع شعر يك كاربر ممكن است 1 يا 2 راي در هر تاپيك تحصيل كند ولي اگر همان كاربر انتقاد سياسي را درج كند تعداد ارا بيشتري تحصيل خواهد كرد بنابراين با توجه به اهميت تمامي موضوعات و براي راهنمايي كردن اعضائ جديد رنكينگ موضوعي به شدت مورد نياز هست

بعنوان مثال من به عنوان كاربر تازه چگونه متوجه شوم كه تحليل مثلا حامد11 با 300 راي در زمينه پيش زمينه هاي بحران سياسي در عراق تا چه حد قابل اطمينان است؟

6- پافشاري بر 5 ايتم قبلي !

ممنون از وقتي كه براي خواندن مطلب گذاشتيد اگر آن را مفيد يافتيد يك راي رنگي از نوع ...... بدهيد
saeed آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از saeed بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند: