نمایش پست تنها
قدیمی 01-15-2012, 10:32 AM   #7
samaneh

تشکرها: 4,817
در 397 پست 3,018 بار تشکر شده
Points: 10,856, Level: 69 Points: 10,856, Level: 69 Points: 10,856, Level: 69
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : گپی با دوستان پس از یکسال حضور در فوروم

ممنون از نوشته زیباتون...

راستش داشتم متن رو میخوندم، نزدیکای آخراش بود که رسیدم به این جمله:

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها

در ذهنم ، خانمهای فوروم را در دودسته تقسیم بندی کرده ام دسته اول را خواهرهای مجازی خود میدانم و دسته دوم را چون دختران مجازیم. دسته اولی ها هزارچهره ، فریماه ، سمانه ، ناشناس و دسته دوم گل نرگس ، آزاده 90 و ترانه
خیلی تعجب کردم... اسم خودم در کنار بزرگواران و پیشکسوتان فوروم!!! چندبار برگشتم و از اول خوندم، دیدم نه... اشتباه ندیدم!
یه تجدید نظر بفرمایید آقا فرزاد.... سن من به حد نصاب دسته دوم هم به زور میرسه! چه برسه به دسته اول!!!

به هر حال نوشته‌ی قشنگی بود... عضویت در این فوروم روی من هم تاثیرات مثبت زیادی داشته... و برام خیلی آموزنده ست... خیلی خوشحالم که عضو این جامعه مجازی دوست داشتنی هستم. در طول روز وقت زیادی در فوروم میگذرونم (البته این به این دلیل هست که بیشتر وقتم پشت کامپیوتر میگذره و به همین خاطر هر چند دقیقه یکبار صفحه رو refresh میکنم و مطالب جدید رو میخونم)... روزهایی که به هر دلیل نتونم به فوروم سر بزنم، در اولین فرصت دسترسی به اینترنت اولین کاری که میکنم، حتی قبل از چک کردن ایمیلم، سر زدن به فوروم هست. اینجا واقعا در نوع خودش بی نظیره، و تمایزش هم به خاطر اعضای منطقی و با تجربه و مدیریت عالی هست...

امیدوارم این فوروم سال های سال به همین پرباری به فعالیت مفیدش ادامه بده. و از همه دوستان هم ممنونم.
samaneh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر از samaneh بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند: