نمایش پست تنها
قدیمی 03-15-2009, 03:06 AM   #31
باران

باران's Avatar

تشکرها: 7,634
در 3,744 پست 14,600 بار تشکر شده
Points: 46,705, Level: 100 Points: 46,705, Level: 100 Points: 46,705, Level: 100
Activity: 81%
Activity: 81% Activity: 81% Activity: 81%
Smile پاسخ : روزنه در فوروم ( معارفه )

نقل قول:
نوشته اصلی توسط vatoos نمایش پست ها
فریماه عزیز هر چند برای خوشامدگویی کمی دیر شده ولی خوش اومدی .. خوشحالم که حسابی مشغول شدی و به درجه ژنرالی رسیدی و مطالب مفیدی هم تو فروم میزاری .
به شخصه استفاده میکنم . مرسی
سلام دوست من
از محبت شما ممنونم.
راستش اولش غصه ام شد گفتم کسی ما رو تحویل نگرفت بعدش مامان شدم برای خودم و گفتم طوری نیست فریماه فروم خوبیه دوستان تحصیل کرده و اهل مطالعه و محقق و فهمیده ای داری که دل های مهربون و صادقی دارن خیلی هاشون حرف دلتو میزن که تو کشور خودت گفتنش برات دردسر درست می کنه و خلاصه کلی از این سخن و حدیث ها تا الان که اومدم و اظهار لطف و محبت شما و تشکر شهاب عزیز را دیدم باور کنید کلی خوشحال شدم نه اینکه خدای نکرده فکر کنید کمبود محبت دارما نه مستحضر هستید که در همه جای جهان خونگرمی ما ایرونی ها زبانزد خاص و عامه برای همین هم هست که زود به زود به فروم دانشمند فرهیحته شهیر عزیز میام و مزاحم میشم فکر می کنم سن و سال فقط یه عدده کوچکتر و بزرگتری تو کشور ما خیلی دست و پا گیره و سنگی بزرگ در راه دوستی ها و رشد آدما می شه که خدا رو شکر اینجا چیزی که اهمیت داره فهم و ادراک و سطح نگرش افراده ،تنگ نظر و بسته نیستند و جهانی فکر می کنند و کهکشان فکرشون نوریه و تو سیاهچال های زمانه مدفون نشده ، وای چقدر به قول مامان جونم پرچونگی کردم ببخشید آقا وتوس دیدید ژنرال نیستم بابا اونا برای خودشون مقاماتی دارن و به زور شاید اونم بر طبق مصلحت چند کلمه ای نطق کنند تازه اگرم به حرف بکشونیمشون بلای فرزاد حسنی سرمون میاد که البته ما به زرنگی آقا فرزاد هم نیستیم که دوباره برگردیم ! القصه ببینید یه خیال باطل به کجاها کشید !
سالی سرشار از عشق و محبت و دوستی و سلامتی برای همه دوستانم آرزو می کنم .
شاد باشید.