نمایش پست تنها
قدیمی 12-29-2012, 12:04 AM   #44
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,845 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد برای اصلاح روند فوروم-- لطفا مشارکت کنید

در ادامه راستای صحبت رامین:
چرا بایستی مثلا در بخش سینما برای برخی از دوستان قدیمی مثل گارد جاویدان محدودیت تایید پست گذاشت؟ و وقتی هم کسی از رفقا مثل فرزاد بنده خدا این همه مشغله دارد در کیفیت کارش هم تاثیر گذار است و برخی از اتفاقات هم ناشی از خستگی ایشان است.آیا بهتر نیست بنوعی فشار کاری افراد تعدیل شود؟
وقتی با شهیر در این فوروم ،هفت تا مدیر انتخاب کرده اید،تقسیم کار هم کرده اید؟ من فکر کنم برخی از دوستان مدیر شده اصلا در فروم نیستند و فشار کاری بر برخی از دوستان تلنبار میشود
چند نفر از اعضای فعال این فروم کاربر ساده هستند؟ من فکر کنم هشتاد درصد فعالین این سایت،نیازی به تایید برای پست ندارند و مستقیم ارسالی شان درج میشود و فقط کمتر از انگشتان دو دست،کاربر فعال ساده در این فروم وجود دارد.پس کار سختی نیست.
رامین معنقد است راهکار بدهیم.باشد.برخی بخش ها را مثل سینما برای برخی از دوستان مثل گارد،آزاد کنید.
قسمت سازه که پیشنهاد شمشیری بود به حال خود رها شده،این بخش های غیر فعال که فقط پست من در آن است را یا برای من آزاد کنید یا تعطلیش کنید و یا در آن فعال شوید.

قسمت هنر هم همین وضع را دارد.این همه قسمت هایی که ماه به ماه مطلبی در آن درج نمیشود به چه کار می آید؟ یا تعطیل و یا فعال.
چرا برخی از دوستان که ذائقه خوبی در بخش های غیر سیاسی دارند،مثلا در یک قسمت تخصصی فعالیت نمی کنند؟ زمانی احد بکه متخصص طنز بود،فقط در آن قسمت فعال بود و جایی دیگر چیزی ارسال نمی کرد.باید برخی از دوستان غیر سیاسی را تشویق کنیم که بی خیال سیاست پر مشتری بشوند و جایی که استعداد و توانایی بیشتری دارند فعال باشند.
مثلا تیمسار مورد خوبی است که من می بینم یا در بخش تخصصی شان در اتاق نظامی فعال است و یا فقط در بحث های شهیر شرکت می کنند.

این قسمت اجتماعی پوستش کنده شده است همه چیز از شعر و عرفان گرفته تا اقتصاد و موشک پرانی! داخلش پست میشود.این قسمت باید دارای بخش های زیر گروه شود.مبحث اجتماعی بسیار گسترده است.

بخش اقتصاد را باید به دو بخش اقتصاد ایران و بین الملل تقسیم شود.یک بخش هم اضافه شود بنام قسمت مقالات اقتصادی.

چرا بخش نظر سنجی فعال نیست؟ چرا مثلا بررسی نمی کنیم ائتلاف 1+2 بنفع چه کسی است و نموداری درج شود تا ما اندیشه سیاسی کاربران فروم را ارزیابی کنیم؟ من می توان مطابق نظر سنجی سایت های مجاز داخلی،این بخش را فعال کنم.فقط بایستی ابزار های من بازگردانده شود.البته اگر دوست دارید.

خلاصه اینکه من هم بیکار نیستم.شبها قبل از خواب از ساعت یازده تا یک،هر روز می توانم به فروم کمک کنم و البته اگر کسی مایل است ،بگوید وگرنه بدون ارتقاء سطح کاربری کاری از من بر نمی آید

به قول رامین با ارادت

راستی آقای حیران در بخش صندلی داغ حضور دارند.برای اینکه دوستان خیالشان راحت بشود که من واقعا حیران نیستم ، به این بخش مراجعه کنند و سئوال های چالشی خود را بپرسند

فعلا