نمایش پست تنها
قدیمی 08-27-2012, 12:35 PM   #34
حاجی جفرسون

حاجی جفرسون's Avatar

تشکرها: 4,206
در 8,212 پست 26,845 بار تشکر شده
Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100 Points: 108,663, Level: 100
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد برای اصلاح روند فوروم-- لطفا مشارکت کنید

از کمان گرامی و سایر دوستان ممنونم.احساس می کنم روی من شخصا یک حساسیت بی موردی از روز اول وجود داشته است که شاید بخاطر نوع قلم زدن من باشد یا اینکه متخصص هر چیزی از سینما تا هموپاتی هستم و هر جایی در فوروم بروید بالا پایین گوشه ایی اسم من هست.این قضیه فکر می کنم باعث ایجاد حساسیت بی مورد هست.قبلا شهاب بود خصوصی چیزهایی می گفت من قانع میشدم ولی الان برخی دوستان اگر حتی وقتی می خواهند چیزی بنویسند یک عزیز خالی یا گرامی جلوی اسم من بگذارند،قضیه 180 درجه ناگهان چرخش می کند،تصور کنید من بشکه باروت باشم و یک جرقه دوباره همه چیز را به هم می ریزد.
مثلا مسئله ایی که سر اجلاس بود،بتظرم بی مورد بود این قضیه به شکل بهتری هم می توانست مطرح شود.من روش برخورد دوست عزیزمان فرزاد را واقعا نمی پسندم.چند بار هم خصوصی متذکر شدم.وقتی خوابزده یا نامیرا یا شهاب صحبتی بکنند مراقب هستند مسئله بطور مستقیم باعث رنجش نشود.این اصلا رویه مناسبی نیست که برای اصلاح ناصوابی به تصور خود از راه ناصواب استفاده کنیم.در هر حال الان رویه در حال بهتر شدن هست.یک دعوا می تواند همه چیز را خراب کند.راجع به کسی که می خواهد ناظر باشد من دوستان آرام تر و منطقی را ترجیح می دهم.خلاصه اینکه خراب کردن دوستی با یک جمله بسیار ساده و راحت و درست کردنش گاهی غیر ممکن.اگر من هم اینجا نباشم هم باز هم بهانه هایی کوچک همیشه هست که بزرگتر بشود.با تشکر