نمایش پست تنها
قدیمی 08-04-2012, 11:53 PM   #37
FarShir

تشکرها: 6,719
در 3,046 پست 9,719 بار تشکر شده
Points: 12,987, Level: 74 Points: 12,987, Level: 74 Points: 12,987, Level: 74
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : هومئوپاتی، تجارب و شناخت من و شما

پرسشگر عزیز:
تجربه من فقط خرید یکی از این تیوب های پر از دانه های سفید بوده ولی جرات امتحان کردنش را تا به حال نداشته ام و شاید در قفسه دوا هنوز نشسته باشد.
شاید این دوا ها مانند دواهای دیگر تاریخ مصرف دارند.

و شاید حاجی تائید کنند که در آمریکا دوا های هو مئوپاتی در داروخانه های معمولی Pharmacy به فروش نمی رسند و باید از Health food store فروشگاه غذاهای سالم خریداری کرد. این فروشگاهها معمولا تیوب های کوچک دوای هومئوپاتی همراه با برچسب را در جایی چیده اند و خریدار بدون اینکه به مشاورت پزشک یا نسخه احتیاج داشته باشد ، می تواند با نگاهی به لیست امراض ، دوای آن را تهیه کند. فروشگاه معمولا اشخاصی را برای مشاوره دارد که میتوانند دوایی را پیشنهاد کنند.
هر کدام از ما دنیای بیرون را به طریقی متفاوت ممکن است تجربه کنیم. و بهتر است که در رفتار با یکدیگر صبر و حوصله داشته باشیم. سئوالاتی که من می پرسم به خاطر طریقی است که دنیا خود را به من نشان داده است و تجربه ام فرق می کند. برای همین هم پرسیدم که داروی هومئوپاتی چگونه اثرش امتحان می شود. چون برخلاف گفته شما این دواها بدون نسخه دکتر متخصص هومئوپاتی در فروشگاهایی که نوشتم اماده خرید بودند.

در فورومی که شماره افراد محدود می باشد ، ممکن است انتظار شما راجع به نوشن تجربه از طبی که در ایران اجازه طبابت آن داده نمی شود ، بر آورده نشود.
FarShir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از FarShir بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند: