نمایش پست تنها
قدیمی 05-26-2019, 10:36 AM   #28
mansouryar

mansouryar's Avatar

تشکرها: 2,086
در 1,034 پست 3,038 بار تشکر شده
Points: 12,654, Level: 73 Points: 12,654, Level: 73 Points: 12,654, Level: 73
Activity: 80%
Activity: 80% Activity: 80% Activity: 80%
پیش فرض پاسخ : برهه حساسِ «پس چی؟»

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شهیر نمایش پست ها
من با حرف آقا صادق در مورد ادبیات شما موافقم. نمی شود همین حرف ها را مودبانه مطرح کنید؟ من نمی دانم کدام یک از دوستان این پست را تایید کرده اند. خواهش می کنم این لحن صحبت کردن را نگذارید اینجا باب شود. ممنونم. در ضمن پست شماره 7 من را در همین سرنگار ببینید. پست آقا صادق را هم که در پاسخ به من نوشته شده مطالعه بفرمائید.
شما به محتوای پست ایشان دقت کنید، دلیل خشم من معلوم میشود! با جزییات از زدن دیمونا نوشته و توصیه کرده، انگار نه انگار که زدن نیروگاه هسته ای زیست همه را آلوده میکند حتی فلسطینی و لبنانی که رژیم سالهاست مدعی حمایت از آنها شده و بخاطرشان ایران را خاکسترنشین کرده.

غنای اورانیوم لعنتی چند درصد در ایران بالاتر رود جنگ خواهد شد، آنگاه زدن نیروگاه هسته ای هزاران کیلومتر آنسوتر از مرزهای ایران چه خواهد شد؟ چیزی بزرگتر از جنگ؟ اسراییل نیروگاه هسته ای ساخته موجب رفاهش شود یا طوق لعنت به گردنش؟ در برابر این سناریو واکنشی نشان نمیدهد؟ اگر بدهد در چه سطح خواهد بود؟ یادآور خطبه معروف رفسنجانی نیست که در جنگ اتمی اسراییل کوچک است و نابود میشود اما اگر ایران نابود شود لطمه ای کوچک به جهان اسلام خواهد بود؟! یادتان هست این حرف چقدر لطمه زد و به نوعی آغازگر دعوای معاصر بود؟

خیلی سال پیش جنابعالی در مقاله ای تعبیر کردید اگر عراق را به سپاه یا اطلاعات سپاه بدهند در ایجاد آشوب در آنجا استاد است اما اگر سازندگی را بهشان بدهند (قرارگاه خاتم یا هر چه) نه. لابد بخور بخور ناشی از لفت و لیس در قراردادهای ناشفاف و عدم توان اجرایی در قیاس با شرکتهای معظم غربی دلیلش است.

در سوریه اینهمه از اسراییل ضربه خورده اند و جواب نداده اند، اصلا همین که اسراییل در آسمان سوریه جنگنده بلند میکند و ایران نه، یعنی جنگ از پیش باخته، این همه خورده اند و در عمل جواب نداده اند و زبانشان دراز است، اما وقتی رویای خیس نوجوانانه از زدن دیمونا با چند هزار موشک را مینویسند مشکلی ندارد؟ کودک فرض کردن مخاطب اینجا نیست؟ خب برای اینکه غرب بهانه ای نداشته باشد دعوتشان میکنم به مردم آزادی بدهند، مانع شادیشان نشوند، اما راه دیگری را برمیگزیند: گروگانگیری تهدید زدن مراکز هسته ای اسرائیل برای بهانه گرفتن از غرب! خب جای دیالوگ میماند؟ فشارهای اقتصادی امریکا بازتاب همین ذهنیت نیست؟ اصلا چرا باید به کشوری که چهل سال فریاد مرگ ازش بلند است کوچکترین رحم و عطوفتی کند؟

امریکا اگر در "تغییر رژیم" مصمم نباشد، در "تغییر رفتار رژیم" مصمم است و اگر از آن هم ناامید باشد، در "تضعیف رژیم" و تضعیف کلی ایران تا آخر راه را خواهد پیمود، خودتان هم این را بهتر می‌دانید ...

ارسال شده توسط تلفن همراه