نمایش پست تنها
قدیمی 01-15-2012, 04:56 PM   #14
endless love

endless love's Avatar

تشکرها: 11,105
در 827 پست 5,331 بار تشکر شده
Points: 11,448, Level: 70 Points: 11,448, Level: 70 Points: 11,448, Level: 70
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : گپی با دوستان پس از یکسال حضور در فوروم

سلام

امیدوارم حال همه ی دوستان فورومی خوب باشه
نمیدونم بگم یا نگم؟ نمیدونم خوبه بگم یا بده بگم؟ حدود نیم ساعت هست که دارم توی اینترنت میچرخم و دائما به این مسئله فکر میکنم که بگم یا نگم اما بعد از کلی فکر به این نتیجه رسیدم که بالاتر از سیاهی که رنگی نیست فوقش اینه که از فوروم میندازنم بیرون و به عنوان میهمان نظاره گر پست های دوستان خواهم بود...
من هم از حدود یک سال و نیم پیش که عضو فوروم شدم خیلی محبت ها از فورومی ها دیدم خیلی خاطره ها ازشون دارم
یادش بخیر اون زمان های اولی که اومده بودم فوروم همش چشمم به تشکر های زیر پست هام بود همش صفحه رو رفرش میکردم تا شاید یک تشکر به پستم اضافه شده باشه میدونی من متوجه شدم که معمولا کاربرانی که تازه به این فوروم میان تاپیک هایی مینویسن که یه جور نظرسنجی باشن و یه تاپیکی باشه که همه نظراتشون رو بگن و تاپیک شلوغ تر بشه من خودم اوایلی که اومدم اگه یادتون باشه تاپیک محبوب ترین عضو فوروم رو نوشتم و تنها هدفم این بود که پست هام تشکر بخورن و یکم تاپیک شلوغ بشه شاید یک نوع کمبود داشتم شایدم هر چیزی دیگه که اسمش رو بشه گذاشت اما از گفتن اینکه من این خصلت ها رو داشتم ترسی ندارم و هیچ وقت نخواستم که گذشته هام رو مخفی کنم چون با مخفی کردن گذشته ها هیچی عوض نمیشه و خلاصه رفته رفته که بیشتر با این جمع اشنا شدم توجهم بیشتر به کیفیت پست هام جلب شد و دیگه تشکر ها و ایجاد تاپیک های زرد و نظرسنجی ها برام اهمیت نداشت...
من این فعالیت در فوروم رو مدیون خیلی از دوستان هستم که اسمشون رو نمیبرم چون حتما اسم تعدادیشون فراموشم میشه و خدای نکرده حق کسی ضایع میشه اما میشه گفت که همیشه لطف دوستان شامل حالم بوده
دیدم همه درد و دل میکنن منم گفتم درد دلم رو کرده باشم...
این بود یک گپ دوستانه از طرف وحید با تمامی خوانندگان فوروم ایران آمریکا.
موفق و سربلند

ارادتمند شما
وحید

شادکام