نمایش پست تنها
قدیمی 11-16-2018, 11:39 PM   #32
No Fear

No Fear's Avatar

تشکرها: 1,427
در 722 پست 1,774 بار تشکر شده
Points: 10,087, Level: 67 Points: 10,087, Level: 67 Points: 10,087, Level: 67
Activity: 24%
Activity: 24% Activity: 24% Activity: 24%
پیش فرض پاسخ : آیا پوتین در ملاقاتش با ترامپ ایران را خواهد فروخت؟ (شهیر)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi نمایش پست ها
نگاه به خروجی سیستم در بلند مدت خود بهترین شاخصه برای ارزیابی عملکرد، باورها و اصول سیستم است. عملکرد 8 ساله همه دولت ها پیش روی ما هست و این بهترین مبنای قضاوت است.
در آخر گفتنی ها را شما هم فرمودید، من هم گفتم. تعداد تشکرهای سایر اعضاء هم نشان می دهد که بحث مورد توجه دیگران نیست و بحث بیش از این تلف کردن وقت شما و من است.
لطفاً موارد مربوط به هسته ای را در همین جا پست کنید و از به حاشیه کشاندن سایر تاپیک ها اجتناب بفرمایید.
بسیار خب.

اگر بخواهیم به یک جمع بندی برسیم که هم حرف شما در آن باشد و هم بتوانیم وقایع تاریخی را مستند و با مدرک در این قضیه قید کنیم، با در نظر گرفتن تمام نکته‌های که به آن اشاره کردید می‌توان گفت:

ایران و تیم هسته یی، در زمان آقای خاتمی، در مدت ۳ سال مذاکرات اتمی، همواره بر قانونی بودن فعالیت‌های خود پافشاری میکردند و تنها برخی تخلفات را میپذیرفتند. در این راه هم با آژانس اتمی کاملا همکاری کردند تا به ابهامات پاسخ دهند. ( تا اینجا لب کلام شما است) ولی این همکاری مانع از این نشد که در آخرین بیانیه آژانس ، یک ماه بعد از اتمام ریاست جمهوری خاتمی، ایران را به نداشتن شفافیت و تهدید به ارجاع پرونده به شورای امنیت و عدم پایبندی به اساس نامه NPT متهم نکند. ( این قسمت هم واقعیت تاریخی است)

فکر می‌کنم که دیگر باید در جمله بالا با هم اشتراک نظر داشته باشیم. لطفا این جمع بندی و نتیجه را در تحلیل‌هایتان منظور کنید تا تحلیل‌هایتان منطبق با وقایع تاریخی و مستند باشد. در صورت مشاهده تخطی از واقعیت، با توجه به زمانی که در این بحث با هم صرف کرده ایم، محترمانه این مساله به شما یاد آوری خواهد شد.

...
No Fear آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول