نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2019, 03:43 PM   #83
صادق

تشکرها: 5,586
در 2,274 پست 10,297 بار تشکر شده
Points: 24,986, Level: 95 Points: 24,986, Level: 95 Points: 24,986, Level: 95
Activity: 99%
Activity: 99% Activity: 99% Activity: 99%
پیش فرض پاسخ : این است مفهوم عدالت

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi نمایش پست ها
یعنی به نظر شما روسیه بعد از شوروی مستقل نیست؟
لطفاً رفتار سازمان هنری رسانه ای اوج را هم تحلیل بفرمایید.
صادق جان، ورود خانم ها به ورزشگاه با تبریک تولد مایکل جکسون که نشان دهنده سبک زندگی خاصی است، تفاوت دارد و از آن مهم تر رقابت جناح های مختلف برای کسب نمایندگی این تغییرات است.
چمله ای که توئیت شده هم بسیار جالب است:

من با مردی که در آینه است شروع می کنم (یعنی خودم)
من از او می خواهم که راهش را تغییر دهد
1- شوروی فروپاشید و اصلا وجود ندارد !
از بقایای این فروپاشی تنها روسیه به دلیل قدرتی که داشت مستقل باقی ماند . سایرین یا باید متمایل به روسیه باشند و از آن برای حکومت کمک بگیرند یا از آمریکا .
سرنوشت کریمه در اوکراین یا قسمتهایی از شمال گرجستان نشان داد که کشورهای باقیمانده در مواقع خطر جدی نمیتوانند به آمریکا تکیه کنند هرچند خیلی سعی میکنند خودشان را هماهنگ با غرب بکنند .
2- شخصا احمدی نژاد را از نظر اعتقادی جدی نمیگیرم .
احمدی نژاد به دنبال دیده شدن هست به هر قیمت !
چیزی مثل ترامپ . بعضی وقتها فکر میکنم اگر به جای روحانی احمدی نژاد رییس جمهور بود چه میشد ؟! فکر میکنم در آنصورت از همان ابتدا پیغام میداد " ما مخلص شما هم هستیم " در حالیکه اصلا شعورش به معنی اون نمیرسید .
3- موسسه اوج که با ساختن سریال پایتخت و صحنه های گرفته شده از ترکیه خیلی تغییرات عمیق مدیریتی را نشان میدهد .
اما برای تغییر فرهنگی بهتر از موسسه موج نوع نوحه خوانی مداحان هست . رسما در مراسم عزای امام حسین علیه السلام ریتم رقص میگیرند .
تغییر فرهنگی در حال انجام است و خوب یا بد دارد پیش میرود .
اینکه گفته میشود حکومت ایران یا آقای خامنه ای بدلیل جلوگیری از تغییرات فرهنگی با رابطه با آمریکا مخالف است با واقعیات زیادی زیر سئوال میرود . همین کار موج یا نوحه خوانی ها که در دست رهبر هست و اگر جدی احساس خطر میشد مدیریت عوض میشد یا عملا از کار این مداحان جلوگیری میشد .
شبکه آی فیلم چند قسمت از سریال آینه ساخته شده در اول انقلاب را نشان داد . اصلا دکور و دیالوگ با فیلمهای فعلی قابل مقایسه نیست .
حالا شبکه خانگی که اصلا قابل گفتن نیست در حالیکه همه اینها حداقل در سطح مدیریتی را میشود تغییر داد و از پیشروی آن جلوگیری کرد در حالیکه عملا اقدامی نمیشود .
تنها خطری که این تغییرات تدریجی و کم تنش اجتماعی فرهنگی را تهدید میکند دخالت خارجی هست چه بطور مستقیم یا غیر مستقیم از طرف حکومت دست نشانده .
کشف حجاب به اقدام رضا شاه مشهور است در حالیکه قبل از آن هم بی حجابی در تهران و حتی برخی شهرستانها مانند همدان وجود داشت .
قبل از کشف حجاب صفحات گرامافون که خواننده آن زن بود وجود داشت .
اقدام رضا شاه فقط باعث ایجاد تنش طولانی مدت در جامعه شد .
ارسال شده توسط تلفن همراه
صادق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول