نمایش پست تنها
قدیمی 07-03-2010, 06:31 AM   #1
شهیر

تشکرها: 6,714
در 2,027 پست 22,002 بار تشکر شده
Points: 40,915, Level: 100 Points: 40,915, Level: 100 Points: 40,915, Level: 100
Activity: 50%
Activity: 50% Activity: 50% Activity: 50%
پیش فرض بهترین دوستم از دستم رفت

دل از فشار غصه در شرف انفجار است و بغض گوئی راه تنفس را بسته. خاطرات مثل تونل زمان دهان باز کرده و مرا به درون خود می کشند. صحنه های زندگی از روزگار نو جوانی شکل می گیرند و سپس درهم می شوند و محو می گردند. لبخند معصومانه ای که همواره زینت بخش چهره جذاب و دوست داشتنی اش بود در همه جای فضائی که در آن معلقم به چشم می خورد. شب غم زده و ظلمانی است، تاریکتر از شب های دیگر. اشک امان نمی دهد اما می دانم که دریا دریا اشک هم حسین را باز نخواهد گرداند.

حسین، تنها شوهر خواهر من نبود، دوست یکرنگ و صمیمی ای بود که محبت های بی دریغش جای پای خود را بر کویر زندگانی من برای همیشه حک کرده. تواضع، صداقت، معرفت، مردانگی، عطوفت و گذشت و فداکاری بنحوی باور نکردنی یکجا در وجود حسین تجلی یافته بود. مگر می شود عمری زیست و دل یک نفر را نرنجاند؟ مگر می شود که هیچ دستی را که برای کمک دراز شده بی پاسخ نگذاشت؟

حسین انسانی کم نظیر بود با این وجود زندگی با او سر سازگاری نداشت. چه زود، شاید هم بخاطر رنجی که بی انتها بنظر می رسید در 69 سالگی ردای زندگانی فانی را از تن بدر کرد. ظرف 9 ماه گذشته آرام آرام دریای بی مهری های زندگی را پشت سر گذاشت و بالاخره امروز در افق از چشمان ما ناپدید شد و در ونکوور به ابدیت پیوست.

حسین پردلی فوق لیسانس اقتصاد بود و با خواهرم که او نیز فارغ التحصیل اقتصاد دانشگاه ملی بود در دانشگاه آشنا شد و آن آشنائی به پیمانی ابدی ره گشود. گذشت بیش از چهار دهه و طوفان حوادثی که بی محابا بر زندگی آنان کوبید کمترین خدشه ای بر رابطه عاطفی شان وارد نکرد. امروز شیفته نه تنها یک همسر بلکه یک دوست و همراه بزرگ را از دست داد، هم چنانکه من و هر کسی که حسین را می شناسد جای خالی یک رفیق خوب با لبخندی همیشگی را برای ابد در زندگی مان احساس خواهیم کرد.

خدای بزرگ زخم رنج های این زندگی کوتاه را با شادی ابدی برای حسین عزیزمان التیام خواهد بخشید. من شک ندارم.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg Hossein.jpg (478.1 کیلو بایت, 58 نمایش)
شهیر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
40 کاربر از شهیر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند: