نمایش پست تنها
قدیمی 04-22-2010, 09:14 AM   #5
mory291

mory291's Avatar

تشکرها: 6,913
در 2,363 پست 14,849 بار تشکر شده
Points: 32,301, Level: 100 Points: 32,301, Level: 100 Points: 32,301, Level: 100
Activity: 71%
Activity: 71% Activity: 71% Activity: 71%
پیش فرض پاسخ : می سوزانید یا نمی سوزانید !؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مرتضی نمایش پست ها
......فرمایش شما متین، اما مسئله اینجاست که شما می بایست خودتان را جای دبمیتری یا ورا بگذارید و نظر بدهید......
مرتضي جان فرمايش شما هم متين! اما آخه قربونت برم ، من چيكار كنم كه اين جناب ناباكف و ضعيفه متعلقه و آقا زادشون رو نمي شناسم! فلذا سعي كردم به موضوع به طور كلي نگاه كنم و اينكه ما يك سري دست نوشته ارزشمند داريم و يك وصيت جهت سوزاندن و ناكار كردن آنها! حال چه مي كنيم؟
نظرم را هم بر اساس برداشت خودم از نظر عام جامعه دادم و نه صرفا يك نظر شخصي! البته اصرار ندارم كه حتما اين نظر درسته. اما فكر ميكنم عمده افراد دور و بر ما سخت از خير پول مي گذرند! بخصوص پول صاحبمُرده اي كه قراره توي آتش انداخته بشه!
نقل قول:
نوشته اصلی توسط مرتضی نمایش پست ها
.......خود این جناب دیمیتری خواننده اپرا هم احتمالا اوضاع خوبی دارد ولذا چیزی که می فرمایید ممکن است برایش ملاک نبوده باشد......
مرتضي جان آخه شما چرا؟ از كي تا حالا اونائي كه مزه پولداري رو چشيدن ازش بدشون اومده؟ اصلا مگه نشنيدي كه مي گن :"مرغ هر چي چاق تره، تخم مرغش ريز تره؟" ! راست و دروغش با اونائي كه گفتن! من كه مرغ ندارم! اما هرچه هست اين جناب ديميتري هم بعيده از اين قاعده مستثني باشه ! تا نظر شما چي باشه!