نمایش پست تنها
قدیمی 06-29-2019, 09:15 PM   #42
رضا

تشکرها: 3,118
در 817 پست 2,499 بار تشکر شده
Points: 12,780, Level: 73 Points: 12,780, Level: 73 Points: 12,780, Level: 73
Activity: 40%
Activity: 40% Activity: 40% Activity: 40%
پیش فرض پاسخ : سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» آمریکا در سواحل هرمزگان توسط سپاه

نقل قول:
نقل از صادق :
بعبارتی نیروی نظامی ایران و متحدانش را در حدی می بینم که به هر قیمتی دمار اسراییل را دربیاورند و همین توانایی موجب عدم ایجاد جنگ میشود .
چرا تا حالا نشده؟
ماندن اسد و حکمرانی بر مخروبه ها را شما پیروزی میدانی؟ من سه بار به سه سوریه حدود 15 سال پیش سفر کردم . مردمش جرات حرف زدن راجع به دولت و اسد را نداشتند. احساس من خفقانی بمراتب بیشتر از زمان شاه. همان شد که وقتی هرکسی اسلحه دستشان داد برعلیه اسد شدند. باید مردم را داشته باشی تا بتوانی در مقابل خارجی به ایستی. این همه فساد و از همه گسیختگی که مقاومتی نمیتواند بکند .عزیز دل.
مگر ندیدیم که همین علم الهدی در مشهد مثلا برای مقابله با روحانی عده ای از اوباش خودش را به میدان فرستاد و شروع به شعارهای ضد گرانی و غیره کردند ولی یکباره مردم عاصی در شهرهای کوچک بدون هیچ سازماندهی وخود جوش به اعتراض برخاستند و درگیری شروع شد؟
امریکا اینها را دیده که امروز گستاخ میدان است. اگر کمی مقاومت در مقابل سو مدیریت و فساد را کش اش میداند شاید امیدی بود.
بعد از فروپاشی داعش وقتی پوتین به سوریه رفته بود و نشان دادند که او و بشار بعنوان مثلا پیروز وارد سالنی شدند، پوتین بشار را کنار زد و خودش جلو جلو رفت. یعنی تو هیچ کاره ای. این است مقاومت؟ که بشوی خدمه این و آن.
رضا آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول