نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2019, 06:28 PM   #46
عادل

تشکرها: 11,155
در 1,030 پست 4,885 بار تشکر شده
Points: 13,706, Level: 76 Points: 13,706, Level: 76 Points: 13,706, Level: 76
Activity: 0%
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%
پیش فرض پاسخ : برهه حساسِ «پس چی؟»

نقل قول:
نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
ممنون از اینکه به من اعتماد به نفس دادید و مرا انگیزه دانستید
خب اگر این تناقض جای بحث دارد بفرمایید بحث کنید تا معلوماتمان زیاد شود .
احتمالا خواهید دید که پررنگ کردن ناکارایی حکومت یا افزایش احساس وجود فساد هم جزیی از جنگ روانی هست که نه تنها آمریکا که جناحهای سیاسی با حماقت تمام ضد یکدیگر بکار میبرند . یکبار یکی از دوستان جناح راست اینقدر در بدگویی از روحانی مبالغه کرد که بهش گفتم اگر این حرفها را فرد دیگری گفته بود که نمیشناختم فکر میکردم از هواداران منافقین هست !
در مورد عدم عمل ایران بر ضد آمریکا در صورت داشتن تضمین امنیتی فرمودید مخالفید اما نگفتید به چه دلایلی مخالف هستید !!!
ظاهرا شما تازه گرم شدی!
شما در دو پست قبلی میفرمایید
نقل قول:
دوستان من هم از شکاف طبقاتی و بی عدالتی و ایجاد گروههای مافیایی اقتصادی در ایران ناراحتم و واقعا نمیدانم چگونه حرکتی هر چند کوچک در مبارزه با این بی عدالتی ها بردارم
و حال در پست بالا آنرا به پررنگ کردن آمریکا و‌جناحهای سیاسی ربط می‌دهید! والله منکه گیج شدم
در مورد حفظ نظام و حفظ کشور عرض کردم بله تناقض وجود دارد چون هم معتقد به عدم مداخله کشورهای خارجی و حفظ تمامیت ارضی کشور و عدم ورود به یک جنگ ویرانگرم و هم معتقد به تغییر اساسی نظام کشورم که متاسفانه راه آنرا سد نموده اند. صحبت دیگری در این زمینه ندارم.
در مورد مطلب آخر شما اعتقادتان را فرمودید بنده هم اعتقادم را. نه شما قادر به اثبات آن هستید و نه بنده
ارسال شده توسط تلفن همراه
عادل آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول