نمایش پست تنها
قدیمی 12-20-2012, 03:41 AM   #11
ilia786

تشکرها: 1,967
در 1,357 پست 5,420 بار تشکر شده
Points: 21,144, Level: 91 Points: 21,144, Level: 91 Points: 21,144, Level: 91
Activity: 10%
Activity: 10% Activity: 10% Activity: 10%
پیش فرض پاسخ : اطلاعیۀ شهیر شهیدثالث در ارتباط با کاندیداتوری آقای دکتر هوشنگ امیر احمدی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mory291 نمایش پست ها
بنده سوال مهمتری برایم پیش آمده و آن اینکه اصولا بر اساس کدام معیار و منطق یا تشابه ، امیر احمدی و تیم احمدی نژاد را می توان در یک جا دسته بندی کرد؟ چرا تصور شده که چنین گرایشی وجود دارد؟
خب همانطور که گفتم احتمال ضعیفی در این خصوص وجود دارد. استدلال من این است که احمدی نژاد برای اولین بار، پای اشخاصی را به ایران باز کرده که در تاریخ انقلاب سابقه نداشته است. هوشنگ امیر احمدی، دکتر حمید مولانا و چند تن دیگر که ظاهری کاملا غربی داشته اند، به ناگاه پایشان به فضای سیاسی اجتماعی کشور باز شد. این حرکت آقای احمدی نژاد با توجه به اصرار ایشان در جمع کردن افراد هم عقیده جای تعجب داشت و دارد. کمترین نتیجه ای که می توان از این رویکرد گرفت این است که معیارهای احمدی نژاد برای همراهی با افراد و گروه ها، فراتر از صورت های ظاهری می باشد.

من با گرایش های ایشان خیلی آشنایی ندارم، اما اگر موضع گیری های ایشان در تعداد خاصی از موارد مانند دکتر حمید مولانا باشد، هیچ مشکلی برای حمایت جناح رئیس جمهور از ایشان به نظرم نمی رسد.
ilia786 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از ilia786 بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند: