نمایش پست تنها
قدیمی 08-03-2012, 02:37 PM   #18
پرسشگر

تشکرها: 11,370
در 2,422 پست 17,069 بار تشکر شده
Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95
Activity: 57%
Activity: 57% Activity: 57% Activity: 57%
پیش فرض پاسخ : هومئوپاتی، تجارب و شناخت من و شما

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها
به مقتضای رشته تحصیلیم و مطالعاتی که در علم ایمونولوژ دارم به موضوع هومئوپاتی بسیار علاقمند شدم و تشنه یادگیری هستم.
آنچه تاکنون از هومئوپاتی استنباط کرده ام اینکه: به مرور و بصورت کاملا هدفمند, بیماران را در معرض آنتی ژنهایی قرار میدهند و بقیه روند درمان را به سیستم پیچیده ایمنی می سپارند تا رفته رفته به طرق مستقیم و غیر مستقیم ریشه بیماری را از میان بردارد.
قرابت و اشتراک مقوله هومئوپاتی با موضوع واکسنها , عمدتا در حوزه" تولید و تاثیرات آنتی بادیها)وتقریبا در حیطه سرولوژی محدود میشود.حال آنکه توانایی ها و قابلیتهای سیستم ایمنی بسیار بسیارفراتر از این است چراکه سیستم ایمنی تقریبا قادر است برتمامی ارگانها تاثیر بگذارد ازجمله سیستم اعصاب مرکزی , غدد رون ریز و برون ریز و سیستم هورمونی, ارگانهای خونساز(از stemcellها تا آخر),سیستم لنف, دستگاه گوارش و متابولیزم و همچنین سیستم ایمنی در " ارتباط تنگاتنگ مابین تمامی این ارگانها" تاثیر گذار است.

بنابراین خواهش میکنم که اگر مقدور است به حاشیه هایی مثل مقوله واکسن ها ورود نکنیم و به اصل مطلب بپردازیم.
پ ن : نتیجه " اقدام درمانی" مهم است و اینکه بتوان علت و معلول ها را تئوریزه کرد و یا نه, بحث دیگری است.
آقا فرزاد، به اصطلاح فرنگی ها سورپرایزمان کردید!
ما شما را در حیطه عمران می دیدیم. با این تخصصی که شما دارید بنده باید پاهای خودم را جمع کنم!
درست می گویید، نباید در این مقوله به بحث واکسن پرداخت. هرچند خوب است در آینده به این موضوع یک تاپیک جداگانه اختصاص بدهیم. سوژه بسیار حساسی است و تقریبا روزی نیست که در سایت های غرب راجع به آن بحث نباشد.
از اینکه می توانید با معلومات خودتان به اطلاع رسانی در این بخش کمک کنید بسیار خوشحالم
پرسشگر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند: