نمایش پست تنها
قدیمی 08-03-2012, 11:00 AM   #13
پرسشگر

تشکرها: 11,370
در 2,422 پست 17,069 بار تشکر شده
Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95 Points: 25,312, Level: 95
Activity: 57%
Activity: 57% Activity: 57% Activity: 57%
پیش فرض پاسخ : هومئوپاتی، تجارب و شناخت من و شما

کمان عزیز، امیدوارم در ادامه این تاپیک با اعداد و ارقامی که معرفی می کنم از کم لطفی شما نسبت به این پزشکی بکاهم.
در مورد واکسن ها در غرب، بحث داغی در جریان است که متاسفانه هیچ ردپایی از آن در محافل پزشکی ایران نمی بینیم.
موضوع واکسن ها و اثرات سوء آن به قدری مهم و مفصل است که نیاز به یک تاپیک جداگانه دارد. فقط در اینجا گفته شما را تصحیح می کنم که مخالفین واکسن فقط هومئوپت ها نیستند بلکه اکثریت آنها را پزشکان کلاسیک تشکیل می دهند.
تحقیقاتی که مورد تایید American Academy of Pediatricsقرار گرفته است نشان می دهد واکسن ها عامل شیوع بیماری های دیگری از قبیل اوتیزم، بیش فعالی و ... شده اند. در مورد به خصوص اوتیزم این نتایج در کنفرانس بین المللی اوتیزم معرفی شده و همگان را نگران کرده اند.
طبق تحقیقاتی که فرانسویان انجام داده اند و لوموند منتشر کرده است، واکسن هپاتیت ب می تواند عامل بسیاری از بیماری های سیستم عصبی مثل ام-اس باشد.
واکسن Gardasil که سال 2006 مجوزش را Food and Drug Administration صادر کرده بود از طرف همین سازمان عامل 9000 مورد بیماری های جدید و مرگ حداقل 25 نفر شده بود.
در سایت NaturalNews.comهمه تحقیقاتی که در باره واکسن ها انجام گرفته را می توانید بخوانید.
متاسفانه صنعت داروسازی با میلیاردها دلار سود و لابی هایی که دارد هومئوپاتی را بزرگترین دشمن خود می داند چرا که ارزانترین پزشکی است و به فروش داروهای کلاسیک ضربه می زند.
پرسشگر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از پرسشگر بخاطر ارسال این پست تشکر کرده اند: