فوروم ایران آمریکا

فوروم ایران آمریکا (http://www.iranamerica.com/forum/index.php)
-   بخش نظرسنجی (http://www.iranamerica.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   روزنه در فوروم ( معارفه ) (http://www.iranamerica.com/forum/showthread.php?t=1015)

vatoos 11-04-2008 12:51 PM

روزنه در فوروم ( معارفه )

اين تاپيك يه جور جهت معارفه دوستان هست
دوستاني كه جديد عضو فروم ميشن در صورت تمايل اينجا خودشون معرفي كنند .
طريقه آشنايي با اين فروم رو هم بگين بد نيست
متشكرم

sara123 11-04-2008 01:26 PM

پاسخ : روزنه در فروم ( معارفه )

من لیسانس روانشناسی هستم و در کانادا اقامت دارم. سایت شهیر و همه بچه های این فوروم را چه آنهائی که همعقیده با من هستند و چه نیستند عاشقانه دوست دارم. در ضمن vatoos عزیز از لطف شما برای گسترش نفوذ این فوروم خیلی ممنونم. نباید از اینکه گروه های بیشتری وارد می شوند ترسی راه داد. مگر در این دنیای واقعی می شود ایزوله زندگی کرد. ما باید آنقدر قوی باشیم که صدا های دیگر را با دانش و استدلال در خود حل کنیم. در ضمن شما از خودتان هم به عنوان شروع کننده این تاپیک بنویسید.

حاجی جفرسون 11-04-2008 04:43 PM

چی؟ به به! چشم ما روشن! تخلیه اطلاعاتی؟ نداشتیم!
به قول ر- ح والا ما یک زمانی قاتل! بودیم. یه عدد انگشتان دست و پا یه خورده بیشتر مقداری از موجوداتی بنام سرباز بعث توسط انگشتان مبارک حاجی پیشاپیش به جایی فرستادیم که 22 سال بعدش صدام حسین رفت. در عوض حدود 45 سانتیمتر برای ما پلاتین یادگار گذاشتند که با کفن هم از دستگاه ایکس ری عبور کنیم کلی باید جواب پلیس کشور های اجنبی را بدهیم. برو بچ حفاظت سپاه خروجی های مهراباد و فرودگاه امام که از خودمونن.
یه زمانی گفتن کشاورزی کلاس داره بخونیم آخر فوق لیسانس اصلاح نباتات از یه جایی گرفتیم دیدیم به درد نمی خوره یه بازرگانی ناقابل هم اضافه کردیم گفتیم به درد سرزمین بلاد کفر میخوره که نخورد.
دوم خرداد تحرکات مشکوکی برای تبلیغات خاتمی عزیز انجام دادیم که 3 سال بعد من را از بنیاد مستکبران انداختن بیرون گفتن حاجی از خودمون بودی این جوری شدی وگرنه!! سر همین قضیه یه جا با آقای م ت که اون موقع جایی می رفت که زمانی کردان خدا بیامرز هم می رفت کلی دعوا کردیم که هوا منو ندارین ای دمت گرم . دیدیم افاقه نداره بیخیال سیاست و دوم خرداد اش! مدتی این ور اون ور مشغول در شرکت های متعلق به دوستان که بلاخره به لطف ایزد شانس قرعه کشی سرزمین سابق سرخپوستان عزیز ، زد !شدیم عامل استکبار و آستین پوسیده مار که در آن مقداری امپرالیسم آرمیده است. در ایران ابن مشغله در بلاد توماس جفرسون هم السلطان ال vocation. فهرست کار های ایران: 1- کمک حسابدار2- راننده 3- زمانی رزمنده جنگنده 4- کارشناس مولف پروژه 5-مامور کارپردازی6-مدرس پاره وقت 7-بیمه چی 8-فروشنده-9-سرپرست فروش 10- روزنومه چی 11- مقاله نویس جراید ( طنز_سیاسی_اجتمایی_هنری)12-تعمیر موتور خودرو های تویوتا 13- رژیستور و سناریست انجمن سینمای جوان 14- آب حوض چی و خود مهندس کشاورزی!!
-مشاغل سرزمین بلاد کفر 1- فروشنده 2- تاسیسات چی 3- کمک حسابدار 4- دستیار مشاور دستیار وکیل 5- حاجی فیروز 6- بنگاه چی خودرو (اتول چی) 7--شاغل پاره وقت بدون مزد در بلاگ دانشکده گونه شهیر گرامی و فروم دشمن شکن ایران آمریکا
24 سالگی حاجی شدیم اولین کشور خارجکی ما عربستان از نوع تمتع - آخرین جایی هم که رفتیم مقبره توماس جفرسون که نوک اون ور بیاد این ور میشیم حاجی جفرسون. یعنی جمع اضداد.
سن و سال هم اینطوری بگم وقتی شهیر دانشگاه می رفت من هم دبستان میرفتم زمان انقلاب هم با اجازه
یک عدد سیلی از ناظم خوردیم چون روی عکس شاه اول کتاب فارسی عکس برگردون پدر ژپتو گذاشته بودیم. روی عکس فرح ،ژینا پرنده ایی که دوست سندباد بود و روی عکس ولیعهد هم باگزبانی ! البته این ناظم عزیز از آموزش پرورش تصفیه شد و شد راننده تاکسی بعد هم مجوز تاسیس کلاس کنکور گرفت! ( این هم از عجایب روزگار) و کتاب مذکور کماکان یادگار سال 1357 مانده است.
(ادمین جان لطفا این متن گذاشته شود همه چیزش درست است بغیر از عامل استکبار که شوخی است )
اسم کوچیک میتونه هر چیزی باشه. مثل علی-بردیا-اردشیر یا حتی شهیر مهم اینه که اسم آدم مرامش باشه.
یا علی مدد- ارادتمند جفرسون

ilia786 11-04-2008 11:41 PM

من برزين /ترم آخر رشته ي حسابداري(كارداني) كه پس از تموم شدن ميخوام به يك رشته كاملا بي ربط ديگه برم. هيچي نميدونم ولي درباره ي همه چي اظهارنظر ميكنم.19.5 سال عمره و تا حالا به 19 شاخه مختلف پريدم و الان هم تقريبا دارم همين كار رو ميكنم.
عاشق آدماي ديونه هستم / به نظر من آدما دو دسته اند معمولي و فوق العاده .البته تعريف من از فوق العاده هم كمي عجيبه شايد يه آدم كه ازنظر خيلي ها معمولي هست به نظر من فوق العاده باشه و برعكس. دارم يه ليستي از اين آدما با يك توضيح خلاصه درباره ي هر كدوم درست ميكنم كه فكر كنم چيز جالبي از آب دراد.(از موضوع اصلي مثل هميشه پرت شدم)
كلا با چيزاي غير عادي حال ميكنم، حالا مي خواد يه آدم باشه يا بورس نيويورك يا ساركوزي تقلبي يا يه مارگير يا يه پدر!.
(شاگرد استاد سينا هم هستم! اينو هميشه استادمون ميگه بگو، نميدونم چرا!)
راستي يه چيز ديگه من كلا مخالفم!يكي از دلايلي كه از زيباكلام هم خوشم مياد همينه چون ايشون هم اكثر مواقع مخالف هست موضوعش فرقي نميكنه مهم اينه كه مخالفه!خيليم جوگير و احساساتي هستم.
حتما ميگين اين آدم با اين خصوصيات وحشتناك اينجا چكار ميكنه؟ اينم از معجزات نوشته هاي شهير و خودشه كه هر آدمي رو به خودش جذب ميكنه.
از آشنايي با تك تك دوستان در اين فروم و شهير بلاگ بي نهايت خوشحالم .
ميخواستم همينجا تموم كنم كه دديدم حاجي جان بيشتر نوشته و تصميم گرفتم كه مطلبم رو ادامه بدم.
شوخي كردم(سرتونو درد نميارم) خوش باشيد.

vatoos 11-11-2008 02:35 PM

غريبي چرا ؟
خودتونو براي دوستاتون معرفي كنين ....
اينجا همه شديدا" با هم دوستن
منتظر حضوري موثر از طرف شما هستيم

faramarz 11-11-2008 03:25 PM

سلام من فرامرز مهندس مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و از خوانندگان دائمی وبلاگ شهیر عزیز و فوروم ایران آمریکا. من ساکن کانادا هستم. از بچه هائی که اینجور فعال هستند تشکر می کنم.مسلما زحمت های شهیر هم جائی نرفته. از vatoos بسیار ممنونم و مقدم عزیزان تازه وارد را تبریک میگم. vatoos جان مطلب بورس لطفا بیشتر بگذار. ما رو به روز نگهدار

احسان-602 11-11-2008 06:09 PM

پاسخ : روزنه در فوروم ( معارفه )

Hello all,

This is Ehsan-602 from Toronto, Canada.

First of all, I apologize from every single one of you because I am writing in English language. My Farsi typing is extremely slow at this time. And my time is also limited. So, I have two options for the time being: 1- Leave English comment. 2 - Don't leave any comment until I improve my Farsi typing. So, I chose the second one.

But I promise, promise, promise to improve my Farsi typing and start to post Farsi comments.

Anyway, I am an Electrical Engineer, 40 years old, and have been living in Canada with my family during the past eight years. I hardly ever watch TV because I hate the american-view to the world. It is a contradiction, but I left Iran because I didn't like the Iranian regime. Now I hate more than ever the amercian view to the world that can be simply expressed as "Only americans are living on this planet, plus some other non-important, ignorable, crap creatures that can be wiped out any time"!!

I have left comments on the Shahir's blog as well as here in the forum from the day they were born.

I am so glad to have found here, and it is a pleasure to know and be in touch with such an intellectual group.

Best wishes,

alireza 11-12-2008 08:07 AM

من علیرضا مهندس از دانشگاه تورنتو هستم. شدیدا به مسائل سیاسی علاقه مندم و خط فکری شهیر را به دلیل انسانی بودن و منصفانه قضاوت کردن راهی برای خارج شدن از بن بست "اجتماعی" و "سیاسی" جامعه ایرانی می دانم. من سی سال سن دارم.

shabeyalda 11-12-2008 07:03 PM

سلام علیکم
اینجانب خواستم بدینوسیله از ارسال اینگونه مطالب آموزنده تشکر کرده باشم

arashjalali77 11-12-2008 07:06 PM

سلام به همگی
آرش هستم کارشناس نرم افزار فراری از سیاست و دین و عاشق خدا و آزادی . بخاطر همین Trade میکنم و چون تا 1 سال پیش از اقتصاد هیچی نمیدونستم تشنه دونستن و فکر کنم جای درستی اومدم.

پیروز باشید

aHad 11-13-2008 09:31 AM

سلام هر چقدر سرزدم ديدم با اينكه امار بازديدكننده ها بالاتر ميره .ولي پاسخها چي؟بوگو...بالا نميره.:confused:
اسم من كه معلومه,دانشجوي مديريت بازرگاني هستم و سنمم شما حدس بزنين.به هرنوع اطلاعاتي علاقه مندم و عاشق ياد گرفتن هستم و فكر ميكنم اينجا و سايت شهير بهترين جا براي يادگيريه.هر نوع موسيقي و فيلمي رو دوست دارم ,از موسيقي تركي آذري گرفته تا راك.(اينو گفتم تا سارا خانم عزيز كه روانشناس هستن ببينن من مشكلي چيزي ندارم!:()اگرهم منو از نزديك ببينين هيچوقت از يادتون نميرم چون بيشتر اهل بگو و بخندم(عجب اعتماد بنفسي,درود بر خودم:D).
تا در طلب گوهر كاني كاني تا درپي لقمه ي ناني ناني
اين نكته و رمز اگر بداني داني آن چيز كه در جستن آني آني

رهگذر 11-13-2008 05:25 PM

سلام دوستان
من دانشجوی سال آخر سخت افزار هستم.از طریق شهیر بلاگ با اینجا آشنا شدم.در ضمن از alihallo تشکر می کنم چون تایپ فارسیم بهتر شده.

سمک عیار 11-14-2008 12:17 AM

من چیزی برای گفتن ندارم واقعا هم مسئله قابل گفتن چندانی نیست که بخوام بگم برای عرض احترام به دوستان به این تاپیک جواب دادم.پیروز باشید:)

yasi 11-15-2008 04:59 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط vatoos (پست 2541)

با سلام
اولا از vatoos تشکر میکنم که باعث آشنایی من با این فروم کردید ( به واسطه سایت روزنه )
و اما بعد خیلی خوشبختم که به تازگی به جمع دوستان فروم وارد شدم :cool:

شهاب 11-19-2008 01:53 AM

قابل توجه دوستان جدید و تشکر از vatoos عزیز

حاجی جفرسون 11-19-2008 03:18 AM

پرسش من این است که دوستان خوب ما ادمین های گرامی چرا خودشان را معذفی نمی کنند؟ بهرحال فعالیت شبانه روزی دوستان ما که 24 ساعته در فروم دشمن شکن ، که همراه با مجاهدت ها و جانفشانی های شجاعانه در عرصه پلایش گفتار و انتخاب اخبار و ویرایش نوشتار است ، بر آحاد کاربران عزیز ، واضح و مبرهن است.بنابراین استدعا دارم با توجه به رعایت اصل برابری و مساوات و بهره مندی از افتخار آشنایی ما با یاران سختکوش فروم دشمن شکن ، هر کدام از ادمین گرانمایه با هر نام مستعار که مایلند ، افتخار اشنایی خودشان را با ما محبت فرمایند که این شناخت موجب ایجاد زمینه برای همکاری های بیشتر در جهت نیل به هدف در میان کاربران فعال این فروم است.

حاجی جفرسون 11-19-2008 03:19 AM

پرسش من این است که دوستان خوب ما ادمین های گرامی چرا خودشان را معرفی نمی کنند؟ بهرحال فعالیت شبانه روزی دوستان ما که 24 ساعته در فروم دشمن شکن ، که همراه با مجاهدت ها و جانفشانی های شجاعانه در عرصه پلایش گفتار و انتخاب اخبار و ویرایش نوشتار است ، بر آحاد کاربران عزیز ، واضح و مبرهن است.بنابراین استدعا دارم با توجه به رعایت اصل برابری و مساوات و بهره مندی از افتخار آشنایی ما با یاران سختکوش فروم دشمن شکن ، هر کدام از ادمین گرانمایه با هر نام مستعار که مایلند ، افتخار اشنایی خودشان را با ما محبت فرمایند که این شناخت موجب ایجاد زمینه برای همکاری های بیشتر در جهت نیل به هدف در میان کاربران فعال این فروم است.

دینا 11-19-2008 04:54 AM

هرسلام سر آغاز دردناک یک جدایی است واندوهی تازه!
معلومه که باشهیر بااین فوروم آشنا شدم.اولین چیزی که از شهیر خوندم سندروم جونز بود.یه چیزی شبیه شوکه شدن .بدون اغراق سه شبانه روز از فکرم بیرون نمی رفت. خب تا اون موقع چیزی راجع به اون نشنیده بود شاید به خاطر اینکه مطالعات روانشناسیم تربیتی وآموزشی (خطی و محدود) بود .ولی درگیری ذهن من تازگی قضیه نبود . حس زندگی وآدمها رو بشکل موجودات آگاه وبا اهمیت دیدن بود چیزی که در زبان آدم ملموسی ندیده بودم.اولین کاری که کردم سیو صحفه بود .همین .
چقدر خوشحال میشم شهیر خودشو معرفی کنه .(قطره قطره اطلاعات رو میبلعم.).موسیقی بلوز دوست دارم دیلن رو سیناترا رو روسس روو....
(فکر میکنم جفر سون هم دوست داشته باشه . ا گه آمار درست داده باشه). آهنگهای الد سانگ رو دوست دارم(ببخشید عوض کردن فونت حواسم پرت میکنه آخه آخر تمرکزم).ایراد گرفتن از خودم دست و پاهام بسته. هیچ کار مفیدی (یعنی اون کار مفیدی که دلم میخوادرو )انجام ندادم پروژه ای کار میکنم (خوشحالم هر روز از خونه بیرون نمیرم)هی همچین در ارتباط با رشته ام کار میکنم . اینقدر هم موفق نیستم که فیمست باشم (هنر خوندم).بزرگترین دلیل هم نداشتن ایدئولوژیه (قدیمه توی یه برهه ترکید دست و پاهامون هم زخمی کرد). اسمم هم مستعاره. دینا فرشته نیروی عشق در ثورا ست(اه چقد مبتذل). هدفم از اومدن به این روم آشنایی با چیزیه(سیاست)که هیچ بهش فکر نکردم وتا قبل از دیدن بلاگ شهیر آدم سیاسی (آدمی که ازسیاست حرف بزنه - کاملا کلی)خوب یه آدم مرده بود.
راستی آقای جفر سون شماهم آره. برادر کوبریک و دوست داری خواستم برای شاینینگ پست بذارم گفتم نه بابا اومدی چیز میزای سیاسی یاد بگیری فیل تو افسار بزن!(خودمم نمیدونم چی گفتم منظورم این بود که نره هندسون)

در ضمن اولین روم زندگیمه خیلی چیز ها بلد نیستم .ولی روم خوبه هاااا

ببخشید شاین

alihallo 11-19-2008 01:14 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط رهگذر (پست 3349)
سلام دوستان
من دانشجوی سال آخر سخت افزار هستم.از طریق شهیر بلاگ با اینجا آشنا شدم.در ضمن از alihallo تشکر می کنم چون تایپ فارسیم بهتر شده.

با عرض ادب و احترام خدمت رهگذر عزیز،

پیشاپیش بنده هم از تشکر شما قدردانی می نمایم.با سپاس/

حاجی جفرسون 11-19-2008 02:24 PM

سرکار خانم دینا گرامی-از باب موسیقی بلوز-حاجی هم ارادتمند فرانک سیناترا-جان لنن-باب دیلن-استوارت-بیتلز-کلابتن-الویس پریسلی گرفته تا... پینک فلوید و راجر واترز و از. تاج اصفهانی-مرضیه-دلکش-ایرج-شجر ها-قمر...تا گوگوش و ستار و از نامجو و چاوشی تا... رضا یزدانی و از این دست.
استنلی کوبریک که من هلاک هستم -اودیسه فضایی 2001 هزار باز سکانس اولش را ببینیم مخصوصا دیزالو استخون پرتاب شده به سفینه فضایی ، دیوانه میشوم
تازه جک نیکلسون که اون در رو توی درخشش با تبر سوراخ کرد و کله اش رو آورد تو و گفت: کسی اونجاست؟ من سکته کردم و درصدم شد 50%.
باب فیل چیه خانم سرکار خانم دینا. ما اینجا کرایسلر مون را هم افسار نمی زنیم .-- چون پلیس همه ببینه بهم میگه که مگه اینجا خیابون تخت طاووس تهرونه اتول لگن قراضتو افسار زدی--. شما کل جهان رو به یک میخ هم افسار کنید تا نیفته و باد نبردتش ( عین داستان شازده کوچولو-دوسنت پری) ما کلی جایزه و کریدیت کارت با اعتبار 3 ماهه تقدیم می کنیم.
از بابت اصول و ایدئولوژی هم به قول مسعود کیمیایی و سید گوزن ها و بهروز خان وثوقی اش ما همیشه یه جورایی دوس داریم کلکمون درستو حسابی کنده بشه.الان هم موقشه.من فروم اولم نیس ولی این یکی فعلا آخریش مونده اضافات نداشتیم قدرتی خدا این خان عمو شهیر جان هم هر بار یه مقاله میزنه ما 1 ماه فشل میشیم میریم تو کف مقاله صد تا ایدئولوژیک و استراتزیک و تاکتیک هم ما رو ترک نمی ده.
هنر خوبه دینا خانم-یه وقت هایی آدم تو زندگیش ته اکسپرسیونیسم یه هو یه چیزی مثل هاله نور از دنیای
رئالیسمی میاد نجاتش میده ولی بعدش ادم دل زده میشه شیرجه میزنه تو سورالیسم. حالا تو این هاگیر واگیر ارسطو و افلاطون و خواجه نصیر الدین طوسی و کانت یه هو شهرام شب پره که اتفاقا شبیه جونی های رنه دکارت هم هست. با گیتارش می پره وسط و میاد میخونه: من منم من منم منه همیشه من منم.اگه سوختم اگه باختم اگه ساختم من منم.
حلا شما دینا خانم هر چی دلت میخواد ببر ولی این گیتار رو با خودت نبر.
ارادتمند-جفرسون

دینا 11-20-2008 09:18 AM

سلام ادمین یا ادمین ها.
لطفا میشه توضیح بدی توچی هستی؟

حاجی جفرسون 11-20-2008 01:54 PM

ممنون دینا جان - سئوالت زیبا است. البته تعبیر دکارتی دارد.

sourena 12-01-2008 12:39 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط vatoos (پست 2541)
متشكرم
( ادمين عزيز عنوان تاپيك عوض نكن لطفا " )

salam be hameye doostan jadidam
daneshjooye sale akhare eghtesad bazargani doreye karshenasi hastam
khodamo baraye azmoon karshenasi arshad amade mikonam
az tarigh rozane ashena shodam ba forum
az jodaie vatoos azizaz rozane ham vaghean narahat shodam
dar akhar ham be onvane ozve jadid be hame salamo khaste nabashi migam

vatoos 12-01-2008 02:47 PM

روزنه در فوروم ( معارفه )

نقل قول:

نوشته اصلی توسط sourena (پست 5034)
salam be hameye doostan jadidam
az tarigh rozane ashena shodam ba forum
az jodaie vatoos azizaz rozane ham vaghean narahat shodam
dar akhar ham be onvane ozve jadid be hame salamo khaste nabashi migam

سلام سورنا عزيز
خوش اومدي
اينجا كسي نميدونست كه من از روزنه رفتم ولي چون خيلي از دوستان اينجا روزنه اي شدن بايد عرض كنم كه به زودي در جاي ديگري من خواهيد ديد . انقدر بچه هاي روزنه به من لطف دارن و ايميلهاي پر محبت دادن كه اشك منو به خاطر رفتنم در آوردن ...
چون قراره ديگه تو روزنه ايميل ندم اينجا از تك تكتون تشكر ميكنم .
اينجا مهم نيست كه از چه گروه و چه جايي هستيم مهم اينه كه كنار هم به يك سطح فكري خوب برسيم و از وجود همديگه براي ارتقاء فكريمون استفاده كنيم .
منتظر فعاليتهاي مفيدتون هستم و استفاده ميكنم .

حاجی جفرسون 12-01-2008 07:53 PM

vatoos جان من از شما تقاضا می کنم که به دوستان جدید اجالتا" بفرماید از نوشتن به صورت پینگلیش یا پارگیلیسی خود داری بفرمایند که اینجا شبیه به چت روم های یاهو مسنجر ایرانی نشود. چون از همین ابتدا می توان جلوی این رویه نامناسب را گرفت و نظر من این است اگر فروم برای خواننده ایی در ایران ارزشمند باشد حتمی زحمت تایپ پارسی را بخود خواهد داد. تشکلیل واحد های شبیه به چت روم و یاهو 360 درجه برازنده این محفل نیست. ممنون

ساعت جاری 03:52 AM با تنظیم GMT +4.5 می باشد.